Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. únor 2010

Holky jedu na ten sbor, kdyby něco tak se ozvu. Zatím papa a večer tu budu.

sirella
9. únor 2010

aha terci...to je vlastně fakt,že je ještě malé

Já se nechci stresovat předem,ale už jsem dost stará tak se stat může všechno,ale dr. mi bude příště brát krev už na kombinovaný test a tak se uvidí jestli všechno vyjde ok...věřím tomu,že ju 😉 ...protože je mi úplně stejně jako mi bylo při 1.tehu(ze kterého je syn) a ne tak jak loni...loni mi nebývalo zle,unavená jsem sice byla,ale jinak a pořád mě bolela hlava...a jak jsem se před časem s tebou bavila o tom,že mi není zle tak jsem teď v so. hodila tak šílenou tyčku(pardon...omlouvám se za výrazivo) a je mi zle každý den...jako při synovi...a já jsem ráda.Jsem asi šílená,ale když mi zle nebylo tak jsem si připadala jako loni.Vím,že to přejde...pokud to půjde tak jak tehdy tak sice až tak v 5.měs.ale neva.Jsem klidnější...
A jak se mi začlo dělávat zle tak jsem si na tebe HNED vzpomněla 😀 V tom smyslu,že jsi měla ZASE pravdu.Když jsem ti psala,že mi nic není tak jsi odpověděla,že to začíná až pozděj...no a je to tu 😀

sirella
9. únor 2010

terci...měj se hezky...ahojky

markee
9. únor 2010

Terci,papa,užij si to.

kopa00
9. únor 2010

Terci uží si to.papa

sirella
9. únor 2010

kopi...tak to ti budu držet palůšky 😉 To by bylo bezvadné...moc ti to přeju 🙂 ...chápu,že to v tom lednu muselo být těžké...našla jsi // zrovna tak nějak jak já a já se pak bála zklamání taky a proto jsem si dlouho říkala,že jsem nachlazená a bůhvíco se z toho všeho vyklube

kopa00
9. únor 2010

Sir díky 😵
vím,že jednou ty dvě najdu 😅 😀 ale dneska je všechno tak těžké a složité....
No i kdyby nám to nešlo,tak tu jsou doktoří aby nám pomohli 😅
Přítelák tak mimi chce ☹ hodně se změnil k lepšímu a tak ho nechci zas zklamat až to dostanu 🙄

markee
9. únor 2010

Holky tak já napsala mailíky,zkoukla autosedačky,pže pro malou vybírám už větší-s předstihem půl roku. Pže tu co má je dobrá,ale mohla by mít už nižší. No a jelikož nebudu mít penízky od dubna,tak musím vědět,kolik peněz musíme na ní ušetřit. Nejspíš chudinka dostane hodně levnou ☹

sirella
9. únor 2010

to chápu...ale určitě to pochopí pokud by to nevyšlo...tak by to vyšlo další měsíc...ono třeba máte málo přestávek ve snažení 😀
a doktoři jsou podle mě až to poslední..kor u tebe ...ty jsi ještě mladá žabka 🙂
Ale je zas druhá věc ty tvoje testíky...víš myslím jako to že je napřed pozitivní a za pár dní už nee...možná by to měl někdo prozkoumat
Já jak jsem testila tak jsem pročetla hodně diskuzí,protože jsem nemohla sehnat mamatest a měla jsem jiný...a na něm mi vyšla silnější čárka než o několik dní dřív na mamáču...znáš to...v začátku jsem nechtěla moc jásat a tak jsem sháněla info o zkušenostech s testy a zjistila jsem,že zrovna u toho co jsem měla já,že se čárka neukáže a na mamáču ju...a já to měla opačně.U tohoto silnější a na mamáču slabší...tak jsem byla ráda...Ale utvrdilo mě to v tom,že ty testy taky nejsou kolikrát moc spolehlivé...Věřím jen MAmatestu...ten zatím nikdy nezklamal...ale ten druhý mě zas aspoň potěšil

sirella
9. únor 2010

markee...a levnější vadí???HLavně aby měla ty atesty nebo jak se tomu přesně říká ne???Já teda nejsem moc zastáncem drahých věcí...myslím,že i levnější věci můžou být taky dobré...Jen teda bych hlídala spolehlivost,bezpečnost...My když měli malého fakt malého(a neměli moc peněz),tak jsme kupovali novou...naštěstí to bylo po křtu a tak do toho zahučelo to co dostal od tchána do pokladničky.Už to má ale dávno zpátky...my mu to nevytunelovali...spíš střádáme...a on si taky spoří.

markee
9. únor 2010

Sir,Johanka nemá drahé tyhle věci. Né,že by člověk nechtěl investovat,ale když projdou testama,tak kupujeme i ty levnější. Má od Babypoint a jsme s ní spokojený. Teď právě chceme tu řadu od 15 do 36kg a to nám známý říkali,že CYBEX je dobrý a vyšel dobře v testech. Na MMB jsem je našla kolem 1700Kč. Takže i cena mě zaujala. I má hezky ty polstry okolo hlavy blízko,takže se mi i tak líbí. U známých si jí prohlídnu pořádně a pak objednám. Ale tak kolem léta až podzimu. Nejspíš i tuhle barvu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28225163&tab=0 do červeného auta 😀 , líbí se mi takové fialková,ale ale. Když už si můžu vybrat z x barev,tak ať to není moc smutný, moc dobře ušpinitelný a tak,že 😅

Mě se moc líbí od Maxi-cosi,ale bohužel na to by jsme nikdy neměli penízky ☹

sirella
9. únor 2010

hm...ta vypadá krááásně 😵 Je fakt moc pěkná...já tyhle věci nechávám na manžovi.On vybere a já schválím 😀

sirella
9. únor 2010

a ta cena je taky v poho 🙂

markee
9. únor 2010

No u nás je to naopak 😀

sirella
9. únor 2010

markee...ty si správná ženská 😀 ...Správná ženská si všechno vybere a prozkoumá a pod...Mě jen nebaví projíždět hafo stránek ...z katalogu a nebo tak je to jinší...to vybírám já 😀 Ale net mě nebaví....to manža vybere několik možností a já vyberu tu konečnou 😀 A jsme spokojení všichni

markee
9. únor 2010

Jo,ale tahle vypadá bezpečněji http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24087477&tab=0 podle toho co o ní píšou. Nojo no. Musíme prostě šetřit.

markee
9. únor 2010

Sir,vždyť jo. Mě nebaví hledat věci co se týkají domácího kutilství pro manžu,to prostě musí sám,že. Ale jinak si to ráda projdu. Tak jsem doma, do práce nechodím,tak mám občas i časík 😀

sirella
9. únor 2010

to máš pravdu...tahle vypadá nesrovnatelně bezpečněj...ale ono to fakt záleží na tom kolik Kč máte možnost investovat.My tehdy investovali poměrně hodně,protože jsme si říkali,že je to fakt dlouhodobá investice.Jenže kdyby nebylo zrovna toho,že prcek dostal nějaký peníz a museli bychom kupovat podle toho co by nám zbylo z rodin.rozpočtu tak by to taky bylo jinak

sirella
9. únor 2010

😀 časík já mám taky ...ale jsem líná a pohodlná 😀 A taky nás někdy net zlobí a to radši PC rovnou vypnu

Markee...pro teď se loučím a musím zmizet aj něco dělat.Prcek tu má návštěvu tak je musím trochu zkrotit...Budu ale určitě nakukovat.Zatím se měj krásně a opatruj se...zatím čusík

markee
9. únor 2010

Sir,no právě,uvidíme podle peněz. Já půjdu taky poklidit a pak si třeba číst knížku 😉

mari111
9. únor 2010

jezisi kriste co to ctu, farmiku zlaticko mne je to tak lito, ach jo, no to snad neni pravda, holky co se stalo, ja to ani nedocetla, cez slzy uz ani poradne nevidim, ze ja to vbec docitala, to je tak nespravodlivy, ja tomu nemuzu uverit, jak se neco takoveho muze stat, no to je uz moc, chudacek ferminka, boze ja bych nejradej jela za ni a a aspon ji objala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sarlotta
9. únor 2010

ahojík holky 😉

Sirelko Ty jsi mi krásně zvedla náladu, super super super🙂))))))))))))))))

sarlotta
9. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................11.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 35tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 34tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 31tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 31tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 23tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Jaruska 18tt
Sarlotta 15tt.................. 22.2. triplle test,1.3. KO, 19.3.velký UTZ
Hanana 15tt................. 4.2.KO dopadla výborně další KO 18.2.
Mari 12tt......................15.2. KO
ee.liska 9tt KO 11.2.
kytiii 9tt KO 5.2. dopadla výborně
miru.j 8tt....KO 4.2. v pořádku
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella 8tt KO dopadla výborně, srdíčko krásně tluče 😉
Markee.....................................našla //31.1. KO konec února
Maarrtina 32DC
Ikopretinka 30DC
Cajori 27DC
Paaja 23DC
Nicollka 20DC
Maendy 20DC
Katyna 6DC
M.aa.b 3DC
Zlababa 2DC
Aja 2DC
Farmarska
If.v nehlídá

murynka
9. únor 2010

ahojky 😀 😀

musím se pochlubit jsme majiteli nového PEUGEOTA 308 KOMBI 😀 😀 už ho máme doma v garáži 😵 😵
jsem tak štastná 😀 😀

tabulka je krásná 😵 😵 jen tak dál 😎

murynka
9. únor 2010

panebože farminko 😔 😔 😔 moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ život je někdy fakt svině nespravedlivá ježiš pláču tu 😢 😢 😢 je mi to tal líto drž se.........

aronek
9. únor 2010

nemáte někdo zprávy jak je na tom Farminka? nepsala?

tercie
9. únor 2010

Ženy jsem zpět...Farmi se neozvala takže nevím bohužel nic ☹ Snad teď už to má za sebou... Nevím, jestli mám znovu psát, psala jsem odpoledne...

markee
9. únor 2010

Tecinko,já bych to nechala na ní. Já vím,jak jsem po "tom"sama poslala Kopince zprávu,že už to mám za sebou a že jsem i po revizi. ☹

aronek
9. únor 2010

Asi je lepší nepsat, já jen myslela, jestli se neozvala ☹

tercie
9. únor 2010

Markee já odpo jen psala, že na ní všechny moc myslíme a posíláme sílu aby to zvládla, a až bude moct,tak ať se ozve... proto se mi psát nechce, ale popravdě mám starost, hlavně jestli se jí to neprotáhlo ještě do zítřka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru