Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. únor 2010

terci, díky za zprávy

tercie
11. únor 2010

Marti, no, to je ono, SNAD 😀

cajori17
11. únor 2010

Kopi,jsem na tebe hrozne zvedava!!!!!!!!preju ti to....kdy pujdes na krev?

kopa
autor
11. únor 2010

Tercie díky za zprávy o Farmince,je mi z toho moc smutno 😔 😔
Moc jí držím palečky aby se z toho brzy dostala!!A chápu že se na nějaký čas ne koně ani nepodívá 😔

Martinkal ,no uvidím když to dostanu,tak hnedka po ms 😅 a když to nedostanu tak chci vydržet co nejdéle aspon 2-3týdny,sama mi to takhle říkala doktorka at vydržím co nejdelé kvůli srdíčku,aby mě nestresovala.Navíc mám doma v zásobě 4-5krabiček Duphastonu,takže jestli mi do víkendu // vydrží,začnu ho papat 😉

Cajori na krev,nad tím jsem ještě nepřemýšlela 😅

cajori17
11. únor 2010

ahoj holky moje,jdu se chvilku divat na tv a pak spat,pac ma ranni.....

Pekny vecer.....

martinkal
11. únor 2010

Aronku a co ty? Jak užíváš mateřský? Máš už připraveno? Nestýská se ti po práci? 🙂 😒

aronek
11. únor 2010

martinkal, nic moc. Už dva dny mně bolí hlava a nejsem ničeho schopná, takže přípravy zatím nejsou. Ale po práci se stýská. Nějak mi chybí řád

mimina321
11. únor 2010

ahoj kočky
bola som u vás nakuknúť ako sa má farminka 😔
kopi moc držím palce 😵
ospravedlňujem sa za nakuknutie

mari111
11. únor 2010

je sirelko az ted jsem si vsimla ze mas mimo a testik v albicku 😵
a proc nema Mury albicko ??? 😨

mari111
11. únor 2010

ahoj mimina, koukla sem ti do albicka, pamatuju si tvuj pribeh pred vanocema, sem rada ze uz se zotavujes a preji brzo // a aby bylo vse v poradku 😉

mari111
11. únor 2010

no ja du haji ,tak pa holky moje

kopa
autor
11. únor 2010

Mimina díky za držení palečků 😵 😵

Já tedko hledala půl hodky písničku 🤐 😅 ale už jsem jí našla a taky si tady zpívám 😀

aronek
11. únor 2010

Tak já jdu k příteli do pelíšku, hlava nepřešla, tak to zkusím zaspat 😖

casia
11. únor 2010

farminko, kočičko, drž se a těšíme se na Tebe, až budeš mít náladku a jak budeš mít chuť, dáme drinka!

kerrie
11. únor 2010

Terci, děkujeme za zprávičky..................moc na Farminku myslím a posílám spoustu sil............to teď asi bude potřebovat ze všeho nejvíc.............................Farmi, kdykoliv jsme tu pro Tebe! 😔

kopa
autor
12. únor 2010

dobré ránko 🙂
tak jsem dneska zase testila a čárka tam furt je!!!! 😵 😵 tak na 10%myslím,že to asi vyšlo 😅 😀

kopa
autor
12. únor 2010

kde jste?že vy ještě chrupkáte 😀

aja.83
12. únor 2010

Dobré ránko!
Kopinko, tak super, moc Ti to přeju a pořád držím palce! 😉

aja.83
12. únor 2010

Myslím na Farminku a posílám ji hodně sil! 😔

kopa
autor
12. únor 2010

Aji díky 😉
aspon má přítelák ode mně originální dárek k zítřejším narozeninám,bude mu 31let,to už myslím je takovej hezkej věk 😅 😅 a já ještě mladice se mu budu smát 😀 😀 😀
Však taky byl včera slavit narozky a asi ty testy,páč přišel uplně vyřízenej a já spala asi jen 4hodky 🤐
Kdyžtak paak zase poprosím Tercinku 😅 😅 😅 jestli by mi to zase stáhla na koně 😅

kopa
autor
12. únor 2010

Tak snad dneska pustí Farminku domu 😔 určitě jí bude doma lépe,bude s rodinou.

aronek
12. únor 2010

Ahoj, přeji hezký den. U nás pro změnu sněží 😀

kopa
autor
12. únor 2010

Ahoj Aronku,u nás ještě nesněží 😀 ale na přechodech máme všude led 🙄 děs když jsem šla ráno do práce tak se tam vyflákal otec s dcerou 🤐

aja.83
12. únor 2010

Kopi, no jo, já si pamatuju, žes říkala, že by to byl krásnej dárek k přítelákovým narozkám! 😵 To je hezký! 😵 Ale pšššt, ať to nezakřikneme a čárečky nevyplašíme 😉

handm
12. únor 2010

Dobré ranko holky!

Terci díky za zprávy o Farmince, moc na ní myslím a posílám sílu...!!!! Uplně chápu, že na koně nemá náladu!!! Snad se jí brzy uleví!!!! 😔 😔 😔 😔 😔

Kopi, super, že nezmizely!!! Jen tak dál!!!
Aji, ahoj!!!
Mari, těhule, ty furt blindíš?! Chudinko..

kerrie
12. únor 2010

Dobré ránko,
Kopinko.............super zprávičky...............jen tak dál..........potichoučku se raduju s Tebou 😵 😵 😵

aja.83
12. únor 2010

Holky, u nás taky nesněží, ale všude je led, jak píše Kopinka. Ráno jsem málem hodila držku, ale naštěstí jsem udržela balanc! 😀

nicollka
12. únor 2010

ahoj Leni tak to je super tak ať tam ta čáruše vydrží :D
Už se těším až uvidím další testík ;)

Holky tak a já už jsem zase čistá, na to že bych zítra nebo pozítří měla dostat mrchu to teda moc nevypadá. No podle Jonáše bych měla otěhu 15.2. což budu už 31dc nebo 13dc tak to jsem opravdu zvědavá v pondělí 15. má totiž dojet manža doufám :D Tak snad mrcha nedojde, bude s náma celý týden to vypadá.

kopa
autor
12. únor 2010

Nicollko držím moc palečky aby mrcha nedorazila 😵 😵 taky bych se chtěla podívat na tvé testíky 😵

ee.liska
12. únor 2010

ahojky 🙂
kopi neboj, ty čárky už tam zůstanou 😵
aronku tady je taky chumelenice 😝
nikolko držím palečky 🙂
já si jdu zase lehnout a jíst, v nemocnici jsem schodila svoje poctivě nabrané 2 kila 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru