Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

miru.j
17. únor 2010

ahojte babulky! Jako sa dnes mate? Ja som ako keby ma dakdo ovalil po hlave,tak ma boli.Vcera so zistila,ze som na vahe vobec nepribrala,ale ze nezapnem gate 😀 ...musela som si tam dat gumicku na knoflik 😀 .Sranda 😀 To aby som sa zacala obzerat po nejakom tehu obleceni 😅

flair
17. únor 2010

Ahojte holky🙂
Kopiiii, to je tlustice, aby tam nebyly dvě mimina 😀 A chválím tě za tu PN, jen odpočívej 😉
Miru, to s tím knoflíkem na gumičku mi připomnělo moji mamku. Ta si prý povolila gatě na gumičku až v 9. měsíci, měla tak malé bříško 😵 😅

aronek
17. únor 2010

tedy já mám těhotenské oblečení snad od čtvrtého měsíce 😖 Teď mi jsou už jen jedny kalhoty 😝

miru.j
17. únor 2010

...aj moja maminka si davala knoflik,pamatam si to,ked cakala brata.Prevlikla gumku cez dierku na knoflik a potom knoflik cez gumku 🙂 ...a teraz to robim ja 😀 😀 😀 .Musim najst nejaku stranku,alebo neviete poradit...kde dobre nakupim cez net 😀

maarrtina
17. únor 2010

Krásné dopoledne všem.
Kopi: krásné //, gratuluji, určo to bude dobrý 😉

martinkal
17. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Tak jsem vstávala, v noci vůbec nemůžu spát a dopoledne to doháním. Teď si jdu udělat kakao a loupáček a pak asi budu ještě chvilku spát. Ale zase přijdu. 😉

Kopi krásný čáry, je to jasný a jak píše Flair, aby tam nebyli 2 😀

markee
17. únor 2010

ahojky,
Tercinko,děkuju za přeposlání zpráviček. Myslím na Farminku hodně často. Snad jí to pomůže,ty moje rady.
Jinak já nějak to PC nestíhám. Kolem druhý půjdu s malou k mamce a dom se vrátíme asi až večer,takže jestli budu mít náladu PC zapínat. Uvidíme no. Jinak k obědu budeme mít těstoviny s brokolicí a zapečené.
Kopy,testík je náááádherný 😉

tercie
17. únor 2010

Tak jsem se tu všemožně začetla, a půjdu něco dělat, ještě straším v pyžamu 😀
Manža dneska přijede brzo, někdy kolem čtvrtý,tak musím udělat něco k jídlu, asi to vidím taky na něco zapečenýho, protože jsme jak u snědenýho krámu, takže tobude menu ala co dům dá...

Kop test super, jak říká Flair, aby nebyly dvě, to by bylo něco 😀 Nejdřív nic a potom ryc 😀

aronek
17. únor 2010

přítel jel něco vyřizovat do města v devět ráno a ještě není zpátky, měl i nakoupit, tak tu umírám hlady 😠

aronek
17. únor 2010

konečně mi přijelo jídlo 😀

aja.83
17. únor 2010

Aronku, tak hurá na dlabanec 😀

aronek
17. únor 2010

aji, však už dlabu 😀 čekala jsem od rána, tak teď budu jíst celé odpo 😀

aronek
17. únor 2010

kdepak všechny jste????? ☹ ☹

miru.j
17. únor 2010

ahojte,je tu niekto?

kopa
autor
17. únor 2010

Holky tak jsem volala na gyndu a mluvila s doktorkou.Takže zařídila mi to tak,že na kontrolu jdu 3.3. v 19,45hod,páč tam má fakt hodně lidí 🙄 🙄 no nenadělám nic.Když budu mít náke problémy mám přijít normálně kdykoliv.

aronek
17. únor 2010

já jo, ale jinak je tu dost mrtvo

aronek
17. únor 2010

kopi, tak to nemáš za tak dlouho 😉 Co ta krev? Půjdeš taky, nebo jen na gyndu?

kopa
autor
17. únor 2010

Aronku asi počkám na tu gyndu,nechci se ted ještě nervovat s tou krví,nechám se překvapit. 😅

aronek
17. únor 2010

kopi, kolik tt budeš v době kontroly?

miru.j
17. únor 2010

kopi,mna tiez nechali tak dlho cakat,ma to svoje opodstatnenie...doktorka ta nechce stresovat,bo by nic nebolo vidno,ale potom ten zazitok 😉 3.3budem drzat palceky 😉

kopa
autor
17. únor 2010

Aronku já myslím,že budu 7tt a kousek 😅

Miru jo máš pravdu 🙂 snad už tam budeme mít srdíčko.Těším se,ale i se trošku bojím.a 3.3. je hezké datum 😀

kopa
autor
17. únor 2010

holky a dám si do pasu týdny 😅 😅 😅 snad to nezakřiknu,ale i kdybych je tam měla jen na chvilku 🤐 chci na ně koukat 😅 a aspon trošku se radovat.

tercie
17. únor 2010

Jsem tu holky 🙂
Kopi týdny si dej 😉 Já je měla od 4tt a koukej kde už jsem 😉

kopa
autor
17. únor 2010

Tercie,tak já si je dám 😀 😀 😀 😀
Máš hezkou novou fotečku 😵

kopa
autor
17. únor 2010

už to tam mám 😀 😀 😀 😀 vypadá to nezvykle 😀 😀 😀 😀 jen aby vydržely do 40tt 😎 😵

kopa
autor
17. únor 2010

holky papa,jdu si zase lehnout. 🙂

miru.j
17. únor 2010

kopi,ja som bola 7+1 a srdiecko uz bolo 😵 .Drzim Ti palce 😉 .Ja idem zajtra na 8:30zubarke a na 12:15 do poradne,tak dufam,ze bude vsetko ok s pokladikom a ze mi urobi Dr aj sono aby som si bola ista,ze je vsetko ako ma byt 😅

miru.j
17. únor 2010

ja asi tiez idem do postele,cely den ma boli hlava,asi,ze neviem spinkat v noci...furt myslim na pokladik

mari111
17. únor 2010

ahojik holky, co tady noveho? kopinka uz ma tydnyx tak uz aby taqm bylo aspon 39 co?, ale bude neboj 😉 tercinko hezke brisko, atlet pekne roste 🙂

mari111
17. únor 2010

miru ja zas v noci jak tak spim ale rano jsem vzhuru uz od peti, nejdil spim do 7 ale to jen vyjimecne ☹ taky jsem nevyspala
, holky dneska byla sefova nejak bez nalady, ze sa boji ze nikoho nenajde, ale pak mi psala ze uz asi nekoho ma, tak doufa ze ji bude moct verit, ze je spolehliva, takze od brezna uz budu asi doma 🙂 aj se uz docela tesi aj kdyz budou penizky chybet ale zas tolik mi nedavala, stejne se mi kazdej smal ze delam za par korun 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru