Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
26. únor 2010

Musím počkat na Farminku, ta má to zvířectvo zmáknutý 😉 , tak mi třeba poradí, co s fenou, která nechce a co se psem, který chce, ale není moc zkušenej 😀 😀 😀

handm
26. únor 2010

Holky, jednou mě z těch vašich zvířecích historek fakt klepne 😀😀😀:D😀😀😀😀😀😀

tercie
26. únor 2010

Vy psí inseminátorky, jste mě zas dostaly 😀 😀 😀 😀

Právě jsem dostala echo,že mi dorazila nemocenská, tak frčím do města ji roztočit a pak na kurzík,tak papa večer 🙂

kopa
autor
26. únor 2010

Aji to jsem teda zasmála 😀 😀 😀
Eeli a ta tvoje známá 😀 😀 😀 si to nedovedu ani představit.
ach jo honí mě mlsná 😅

kopa
autor
26. únor 2010

tak jsem si dala jogurt s banánem 😉

ee.liska
26. únor 2010

holky 😀 😀 jo farmi nám to určitě osvětlí 🙂
no to by mě taky zajímalo, kdy chodí nemocenská 😲
já se dneska strašně nudím, nic mě neba 😝 kromě jídla teda, konečně mám 50kg

aronek
26. únor 2010

já měla psa i fenu panice a šlo jim to supr, já je šmírovala 😀

farmarska
26. únor 2010

ahoj holky, hučelo mi v uších tak jsem si řekla, farmi jdi na koně, určo tě tam drbou 😀 a vono jo 😀

tak jsem si četla ty vaše pejskařské příhody a o lapání spemoňů do skleničky, jsem teda do ted taky nic neslyšela 😀 fuj, jen doufám, že z tý skleničky pak i nepijou 😅 Elí bejt tebou, tak při jejich návštěvě si beru vlastní nádobí 😀
Jinak musím říct, že můj psí panic s mojí psí panou, teda taky nikdy žádnej problém neměli. Nevím jestli to třeba nebylo tím, že nás často s manžou po večerech šmírujou 😀 🤐
My měli spíš problém opačnej, náš čokl byl zdatnej šukátor a tak jsem zkoušela všechno možný i nemožný, aby nám fenu nenakryl, bo se mi zrovna nechtělo trávit další měsíce utíráním štěněcích loužiček po baráku (a to loužičky bylo ještě to lepčí co z nich vycházelo) a tak jsem nejdřív zkoušela koupit ve zveráku nějakej příšernš předraženej sprejík, kterej měl zaručit, že když feně nastříkám zadní běhy a prdel i s vocasem a psoj hrudník, že to ten pes neucejtí a nebude chtít obskakovat. Jenže ten náš vocas to cejtil stejně a i když jsem stříkala dle návodu každé tři hodiny a to i v noci! ..naskakoval. Štěňata byla 🙄
Další hárání jsem chtěla bejt fikanější, tak jsem fence koupila hárací kalhotky, s tím, že v kalhotkách mi jí přeće nenaprcne..no a naprc 🙄 po deseti minutách co byli spolu sami na zahradě, kdy jsem se na ně šla kouknout jsem našla kalhotky hned metr od dveří a psa o kus dál na čubě 🙄 Pak jsem zjistila , že náš pes je mistr v sundávání gatěk z feny! 😎
Ted už netestuju, nepokouším.. v době hárání pesana prostě zavřu jinam než je ona a štěňátka konečně nejsou 😵

farmarska
26. únor 2010

aron ty voajerko 😉 😀

aronek
26. únor 2010

farmi, ten můj je taky přeborník 😉 tedy mně s bývalým šmíroval určitě, takže vím odkud to má 😀

farmarska
26. únor 2010

aron jste se nechávali s přítelem inspirovat a hned z toho byl Honzíček v příšku vid 😉 😀

markee
26. únor 2010

Tak já dala zadělat mazanec-mám na něj chuť 😀 a už mám mlíčňák na plotně a udělám pudink 😅 Ten mám nejradši studený,takže si ho dám zítra. Jen se dnes z toho mazance nafouknu,až ho sním 😀 ještěže není Míša doma 😀

farmarska
26. únor 2010

jo jo a pak že jsou zvířata blbí 😀

ajo rada pro vás a vašeho panice..při večerních hrátkách nechtě rozsvícenou lampičku a pootevřené dveře 😉 😀

farmarska
26. únor 2010

Markee no co, kdyžtak by jsi to házela na to malé v bříšku 😉 jak myslíš, že jsem to dělala já 😅

aja.83
26. únor 2010

Farmi, to jsem se zase pobavila 😀 😀 😀
Jinak, dík za radu, vono to asi fakt bude tím 😀 . Protože manža vždycky když jdem "na to", tak před psem zavírá dvěře 😀

farmarska
26. únor 2010

no tak vidíš Aji a vinííka máme na světě! 😎

markee
26. únor 2010

Farmy,no jasný,že jsem to taky dělala 😀
Tak pudink hotový a teď půjdu vytvarovat mazanec a až trošku vykynou na plechu,tak je dám péct. I když myslím,že bude jeden velký.

mirax
26. únor 2010

farmiii...to jsou story... 😀 😀 😀 ..mě z tebe vomeje 😀 😀 😀

markee..mňam mazanec...já teď čerstvé pečivo radši trochu hlídám..nafouklá já, to neva..klidně i před manželem 😀 , ale nafouklá Běta, to je horor 😀 😉

farmarska
26. únor 2010

mirax kdo??? 😀 😀 😀
hele s tou Bětulkou, četla jsem, že jí je líp 😉 to je moc dobře 😵 😵

farmarska
26. únor 2010

a holky nebavte se o žrádlu 😠 takhle pozdě já už nejím 😝 😀

aronek
26. únor 2010

farmi, tak si všechny dobroty připrav a pusť se do nich po půlnoci, to je vlastně ráno 😀

mirax
26. únor 2010

farmí, na tuhle večerní střídmost já totálně věřím, myslím, že takhle s e dá zhubnout dost..Přes den vyváženěm, pořádná snídaně, oběd a večer už malinko.
Hodně libového masa, zeleniny taky hodně, trochu pečiva a příloh a sladkosti nahradit nějakým ovocem atd...a moc nechlastat 😀 a přidat n aprocházkách a musí to jít dolů raz dva.
Já jsem teda teď tak unavená, až z toho mám úplné nechutenství..nebo jestli to dělají ty hormony...nemám poslední dobou vůbec na nic chuť...jo mám, na pivo 😀 😀 😀
Mám to pokaždý, když kojím...stačí nealko, ale fakt děsnou chuť a žižeň 😀 😀 😀
včera jak bylo hezky jsem zahlídla lidi před hospůdkou na zahrádce s půllitrem...tý jooo...sem měl atendenci tam ty svoje prcky někam odstavit a jako správná kojící matka v šestinedělí si jít přisednout 😀 😀 😀

farmarska
26. únor 2010

miraxíku to já to mám přesně naopak. V těhu jsem na pivko měla chuť snad každej den a když jsem si sem tam sklaničku dala, tak mi pořišlo jak balzámek, no dobrůtka 😵 Ale ted jsem si ho od potratu zkusila dát dvakrát a sotva jsem si cucla, vždycky mi přišlo hnusný, hořký brrr! vůbec mi nechutná 😝
já si ted chystám kontryhelovej čajík 🙂
tý jo patoložko, ale ty jsi se nějak rozepsala, mláďátka už spinkaj? 😉

aron, o půlnoci už asi budu tuhá..leda že bych si naštelovala budíka 😀 ale to by se mi asi nechtělo vstávat 😝 ne ne, vydržím do snídaně 😎

kopa
autor
26. únor 2010

holky já mám těhu depku 😅 😢 😢 😢
jsem sama doma,tak to na mě všechno přišlo.Koukám na sebe do zrcadla a je to děs 😅 😔 Normálně se mi začali objevovat žilky v očích 😅 🤐 je to pěknej hnus,nevím z čeho se mi to dělá 😖 ☹

kopa
autor
26. únor 2010

jdu si vzít utroš a koukat na slunce seno.snad mě to přejde pa..

markee
26. únor 2010

Holky,tak mazance se povedli. Takže ráno s meltou si dám k snídani-mňam. Jinak se snažím jíst fakt jak psala Mirax. Večer málo,ale dnes díky mazanci to fakt nešlo. Hrozně voněl a já ho nejradši čerstvý 😀 Takže zas zítra bude lehčí véča. Hlavně mi děsně chutná ke všemu zelenina,dřív jsem jí jedla,ale určo míň. Teď prostě k jídlu, ke kterému to jde,tak prostě tu zeleninu sním. Snad si udržím tuhle váhu dlouho. Mimčo má z čeho žít,mamka má zasoby 😀

mirax
26. únor 2010

jo, jooo...u nás se chodí do hajan brzy, aby měli rodiče večer volno 🙂
Bětulka usíná kolem šesté a Tobísek v sedm...Tobík je vycvičený, Bětuška mě nepřestává překvapovat, jak taky vzorně funguje 😉 🙂

teď jsem koukala n atelku a předtím chvilku hrála takovou hru na počítači..jsme už kaput..jdu chrnět, docela mě bolí šiška...

kopi, proč těhu depku? jaký žilky v očích?????....máš v sobě holt vetřelce...někde se ten přetlak musí projevit..a počkej za devět mesíců!!! 😀 😀 😀 😀 to už se ani nepoznáš 😀
kopi!..žádný depky...jo, jo s emi to povídá...já to znám, hormony zmůžou věci...když jsem čekala Tobiho tak mi taky bylo na začátku hodně smutno...

markee, vše bude ok, jez zdravě a mimi bude mít vše, co potřebuje..a maminka moc neztloustne 😉 ..a občas se nějakým tím mazancem rozmazlit musíme každá! 🙂

aronek
26. únor 2010

kdepak všechny jste? koukáte na slunce seno???

aronek
26. únor 2010

nikde nikdo , jdu do hajan 😀

tercie
26. únor 2010

Já nekoukám, já před chvílí dorazila, akorát jsem se stihla navečeet a už jsem zase tady 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru