Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
2. bře 2010

tak zž jsem to našla, za toto platila 😨

sarlotta
2. bře 2010

Mari blahopřeju ke kontrole🙂))) super. Já už taky chodím 1x za měsíc... akorát za 14 dní mi vychází velký utz, tak to je fajn🙂

Sirell krásné fotešky🙂)))))))) super 😉

mari111
2. bře 2010

sarlotko dík, co je s maendy nevím 😕 snad se brzo ozve

martinkal
2. bře 2010

Sarlotko Maendy asi z tabulky vymaž, přece tu psala, že jí opustil manžel, takže se už asi o mimi nesnaží ☹

sarlotta
2. bře 2010

Mari to je NT... na tom jsi nebyla ? měření šíje a nosní kůstky ?

tercie
2. bře 2010

Ahoj holky, já se omlouvám, že jsem se včera vypařila...vypadlo mi připojení a už se mi nepodařilo se napíchnout ☹

Aronku NT ti dělali, tak jsi na genetice byla 😉

Mari než jsem stihla odepsat,tak ty už sis to našla, holka šikovná 🙂 Právě nevim podle čeho to je, ale někde se ten screening platí a někde ne,někde na něj pošlou automaticky, někdy ne, nevím, podle čeho se ti doktoři říděj...

Holky a já už neváím na co jsem chtěla reagovat, asi si to jdu znova přečíst 😀

mari111
2. bře 2010

sarlotko jeste ne, na to se de do nemocnice? snad me tam brzo posle 😨

mari111
2. bře 2010

jen čti tercinko čti 🙂

sirella
2. bře 2010

tak jsem zpět...a zas se mi udělalo šoufl 😝 Ten soused mě ničí...zas si asi vylil na záhonky nějaký blivajz...fakt blééé 😝

mari,šarlotko...díky 🙂 ... minule jsem měla jen flíček,tak jsem čekala větší flíček...a on to už byl malý prďolka...a kopkal nožkama jak o dušu a ručkama si šudlil v ksichtíku...fakt paráda 😵

kopi...z příteláka si nic nedělej...Chápu že má strach,ale neměl by tě zbytečně stresovat.Ono těch stresů bude ještě aj tak dost a dost.Podle mě je fajn,že odhalili možný problémek a že s ním něco dělají.Lepší než kdybys o ničem nevěděla a nic se nedělo.Neboj se,všechno dopadne dobře 😉

tercie
2. bře 2010

Mari záleží kde jsou na to u vás proškolený 😉

mari111
2. bře 2010

no snad me nekam poslou, snad neco nezanedbame 😕

sirella
2. bře 2010

mari...k tomu vyš.jsem nestihla písnout ještě jednu věc...normálně u toho neplaceného se ta krev posílá od nás do Brna nebo Olomouce (a to všechno dlouho trvá)a ten placený testují u nás ve Zlíně,takže odpadá dlouhé čekání...a to je např.u mě strašně důležité...já budu mít šíleného nerva tak rychlost testu jedině vítám 🙂

mari111
2. bře 2010

no jo zeptam se na to a uvidime

aronek
2. bře 2010

terci mně ten NT dělali normálně na gynekologii, tak nevím, já myslela, že genetika se dělá jinde 😖

tercie
2. bře 2010

Jooo už vím, co jsem chtěla psát 😀

Kopi,přítelák by zasloužil na prdel, tolik se těšil, a teď když to je, tak tě bude nervit? štítka neznamená postižený dítě... on přece za svou nemoc srdce taky nemůže... a to jeho máma taky snad měla štítku,že on to má, či co? Normálně jsem se vytočila, když jsem si přečetla tvůj příspěvek.
A že budeš na práškách... no a co, vitamíny jsou taky prášky a taky to jíš, a buď ráda že se na tak malej problémek přišlo, aspoň se předejde případným větším problémům. Sama přece píšeš, že to pomůže i miminku, tak to přece není takovej problém abys nad tím musela dumat, ne? 😉
A buď v klidu jo? Příteláka pošli do pr....áce ono ho přejde přemejšlení o kravinách!!! 😉

tercie
2. bře 2010

Aron tak je tvůj gynekolog oprávněnej to vyšetření provádět, to je dobře, aspoň jsi nemusela jinam 😉
U nás to dělají ve špitále, ale tam se jim to nezdálo tak mě teprv poslali na genetiku, protože tam maj lepší UZ...

mari111
2. bře 2010

holky mne zas přítelak odjíždi,teda je to čím dál častej, zase budu sama, ach jo 😔

tercie
2. bře 2010

Holky jdu makat, chci dneska všude vyluxovat a vytřít, tak abych to stihla než pojedu na sbor 😉 Ale budu načuhovat, divizna jedna, aby mě nááááhodou nic neuteklo 😀

mari111
2. bře 2010

tercinko nechces se stavit aj u mne uklidit? 😀

tercie
2. bře 2010

Mari, na jak dlouho jede pryč? Můj je taky pořád v háji, z toho si nic nedělej 😉
Hele s tím úklidem, já budu ráda když to zmáknu u nás 😀

sarlotta
2. bře 2010

Mari. Nt se dělá do 13tt+6 takže buď Ti to měřil gyndař nebo už je pozdě 😅 já byla ve spec. středisku a za penízky, bere se i krev a hodnotí se hlavně riziko Downova syndromu je to screening v I.trimestru je velmi spolehlivý. Ve II.trimestru cca 16tt se dalá klasické povinné neplacené tripple testy ... na 3 vývojové vady - dělá se jen krevní test.

sarlotta
2. bře 2010

sirell půjdeš do Predika nebo do na Baťovku ? já byla v Prediku - spokojenost🙂

sirella
2. bře 2010

šarlotko...já na 100% do Predika.Jen mám strach aby nebylo (jak píšeš o zpávu výš) pozdě.Zítra začínám 12tt a k dr.jdu 18.3 tak teď nevím.S ním jsem se o tom už bavila.Toho 18 co k němu jdu prý na nějaké podrobnější měření tak nevím vůbec co to je.Jestli mi třeb NT nezměří aj on...fakt v tom mám hokej.A ty jak jsi byla v tom Prediku tak jak dlouho to tam trvá???MYslím např.za jak dlouho objednávájí,kdy jsou výsledky,jestli tam bývá nával a pod....jsem ráda žes byla spokojená 🙂 To ráda slyším 🙂

sirella
2. bře 2010

toho 18.3 budu 13tt+1 tak nevím nevím

sarlotta
2. bře 2010

sirell tam si normálně zavolej sama a objednej se... stojí to 1400,- + fotka nebo dvd když budeš chtít a v ceně je i velký utz ve 20tt.
tel. 606 780 317

objednají Tě přesně na čas, vezmou krev, udělají utz- hned Ti řeknou měření, srdíčko si poslechneš, ukáže Ti všechno co chceš vidět, změří hlavičku, sklon obličeje a výsledky krve jsou na druhý den. Do týdne Ti přijde ještě dopis domů s výsledky. V 16tt pak kontrolují výsledek tripplu s NT. Trippyl Ti udělá Tvůj doc.

sarlotta
2. bře 2010

na to Ti gyndař nemůže nic říct. řekni že se chceš objednat na NT screening v I.trimestru. sestra se zeptá kdy jsi měla MS

ee.liska
2. bře 2010

ahoj, koukám že řešíte NT 🙂 já jdu do Oskara, jakési podobné vyšetření mi dělal můj dr, tak kvůli krvi a chci bobka zase vidět 😀 jdu příští týden, to budu 13+2. Prediko je prý super, na oskara jsem taky slyšela chválu 🙂 tak uvidíme

mari111
2. bře 2010

sarlotko no on asi nic nemeril, minule prece mimi utikalo od ultrazvuku, a vcera zmeril ale asi taky jen tak tak, takze asi uz je pozde,ze, a je to nebezpecne ze to nemam ty testy??? ja uz mam v tom hokej

sirella
2. bře 2010

já právě nechcu zmatkovat,protože můj dr.mi říkal,že tu krev mi vezme sestra u něj.Prediko má prý svozovou službu a hned to odvezou do ZL.Jen teď prostě nevím jestli mi tu krev na to bral včera a nebo ne.My se totiž o tom bavili už na předminulé kontrole a dohodli jsme se,že to určitě chci a zaplatím.JSem fakt zmatená...nechcu jim v tom udělat binec a mít tu krev odebranou dvakrát

martinkal
2. bře 2010

Holky já když to tady čtu, tak mi to připadá tak strašně dávno 😒 co jsem čekala na každý výsledek testů. Moc Vám držím palečky ať je vše ok. Stejně se mi po těhu bude stýskat, ale zase na druhou stranu už, aby malá byla se mnou 🙂 . Nevím co chci 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru