Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. bře 2010

Tak mám holky hotovo a já jsem taky hotová 🙄

handm
2. bře 2010

MArkee, super!!! vypadá to dobře!!! a 25/3 je skvělý datum, manžel má narozky!! tak to vyjde uplně suprově, ty tvoje testy!!!🙂 věřím tomu!!!

mari111
2. bře 2010

dobrou markee. tercinko nepřeháněj to s tím uklidem, di si odpočinout 😉

handm
2. bře 2010

Takže všem zmoženým dobrou noc 🙂 🙂 🙂 🙂
já ještě musím pracovat 🙂

tercie
2. bře 2010

Mari už jsem sebou flákla, a neboj, do večera nemám v plánu se pohnout 😀

mari111
2. bře 2010

dobrej plán tercinko 😀

tercie
2. bře 2010

Handm já se sice nebudu hejbat, ale spát taky ne 🙂 Přece vás neochudím o svoji přítomnost,to byste určitě nepřenesly přes srdce 😀

handm
2. bře 2010

taky bych si dala říct 🙂🙂🙂🙂
ale jdu na kávičku (tedy čaj) s kamarádkou, co má neuvěřitelný zdravotní-gyne trable...
naposledy měla mimoděložní, rozhodli se jí to léčit v bulharsku (žije tam) chemoterapií, že to zabije všechno a nemusí laparku a případně přijít o vejcovod nebo vaječník, tak jo... pouštěli to do ní, HCG klesalo, zabili jí veškerou imunitu. když jí pustili, tak se jí udělala tromboza, takže si picha heparin an ředění krve do břicha a teď přijela do prahy, byla dneska hodinu na UTZ a tam ji rekli, že embryo tam porad je, v rohu děložním a že musí na laparku a buh vi co dal..

peklo. bych ty doktory v Bulharsku normalne zalovala.. !! ☹

tercie
2. bře 2010

Handm cože??? Tomu se snad ani nechce věřit...chudák holka... tak hlavně ať dají všechno co nejdřív do pořádku...!!!

mari111
2. bře 2010

ježiši handm, no tak to je hrozné, fuj ,chudák holka, ji teda nezávidím ☹

handm
2. bře 2010

No, fakt neuvěřitelný. Když mi to líčila, myslela jsem, že už si dělá legraci. že to prostě není možný...
Ale je.. A to je to v tom BLG nějaká soukromá klinika japonská, kde si za všechny zákroky pěkně cáluje v eurech ... a ještě to prostě zku.ví...:-(

handm
2. bře 2010

JInak Terci, bez tebe bychom tu samozřejmě nemohly přežít ani chvilku.. 🙂🙂🙂

Holky, Martinka se nějak odmlčela.. že by Lucinka?! 🙂

handm
2. bře 2010

třetí samomluva 🙂
tak letím, na tu kávičku, trošku jí chudince zvednout náladu!!
hezký večer, hezky drbejte, ať mám dopoledne zítra co číst 🙂 🙂 🙂

mari111
2. bře 2010

no jo samomluvu znam taky 😀 ja jsem pracovala 😉

tercie
2. bře 2010

Já jsem se začetla, zkoumala jsem, co bude ta nová verze kobyly umět navíc...je toho docela dost, dobrý vychytávky, akorát ta grafika mě prostě nesedí, je to divný, tohle bylo takový barevnější či co...

cajori17
2. bře 2010

Ahoj holky, jak je?ja jdu docitat......

cajori17
2. bře 2010

Tercinko,mas pravdu ta nova verze je takova smutna a jakoby vybluta

madormi
2. bře 2010

ahoj holky no musím se Vám tu vypsat jak jsem vytočená dnes. Měla jsem si zajít k mému gyn. ať mi odebere ještě krev a udělá hcg no co si myslíte? neudělal prý zbytečná a napsal mi žádanku a ať jdu zpátky do nemocnice odkud mě včera pustili ať mi udělají revizi dělohy ať už nejím a nepiju a pak 6 měsíců bacha. Takže já už se zase začínala hroutit a celá vyřízená jsem jela zpět. Tam jsem čekala tři hodiny protože dnes byl opravdu asi den blbec a když jsem přišla na řadu tak se doktor divil co tam chci. vzal mě na utz pro jistotu, kde opravdu nic není a děloha vypadá jako že nikdy ani nic nebylo, prostě vše v pořádku. Tak mi řekl, že se s tím mé tělo vypořádalo samo, že žádná revize není nutná a že se můžeme hned po menstruaci klidně začít snažit není aní žádný sexuální půst potřeba a že mě můj doktor jen zbytečně plašil a jim přídělával absolutně zbytečnou práci. No takže hledám jiného doktora a nějakého co mu nebude proti mysli brát krev a poslat jí do laborky a co tám má ultrazvuk.

kopa
autor
2. bře 2010

Madormi 🙂
to je super,že tě revize minula!!!a můžete se hnedka snažit,tak to rychle bolístka přebolí 😉
Nad některými doktory se mi opravdu dělá zle!!!Určo si najdi lepšího gyndaře 😉

kopa
autor
2. bře 2010

jinak holky chtěla jsem se zeptat v kolik tt berou krev na Hiv,toxo...?a na ten screening se chodí až ve 12tt dle Utz a nebo dle MS? 😕
Já jsem byla venku se synovečkem,byla sranda 😀 😀 to bylo furt te-ta,te-ta 😀

tercie
2. bře 2010

Caj to mě těší že nemám tenhle názor sama 🙂

mari111
2. bře 2010

no teda Madormi, to je vůl či co, najdi si jiného a hotovo. Halvne že máš tělíčko relativně v pořádku a mužete se brzo začít snažit, tvúj gyndař je asi slepej, nebo línej neco proskoumavat a řešit, bych ho nakopala do kulí, debila, tohle mně fakt vytáčí 😠 drž se holka moc držím palečky

kopa
autor
2. bře 2010

Holky tak jsem koukala taky na tu novou verzi,ty pasy vypadají taky divně ☹ a albíčka 😅 jinak dál jsem nečetla,nechtělo se mi to luštit slovensky 😀

Tercie to víš,že bych příteláka nakopala!!!!však jsem mu taky říkala,že jestli se mu něco nelíbí at sbalí batůžek a jede si za svojí bývalou hvězdou 😀 😀 😀

cajori17
2. bře 2010

Jak se ti tehulkuje Kopi,vse v poradku? 🙂

kopa
autor
2. bře 2010

Cajori už se mi těhulí dobře 😉 břicho mě nebolí a ani mě nepíchá v něm,tak to bude dobré.Prsa mě bolí a je mi blbě od žaludku a ta únava to je děs 😒
Vypadá to,že ve čtvrtek už půjdu do práce,docela se těším.

tercie
2. bře 2010

Madomi to je sprostota fakt, dobře děláš, žýe u něj nechceš zůstat, taky bych vzala nohy na ramena a pryč od takovýho felčara...

Kopi tyvyšetření dělá každej doktor jinak, zkus si na babyweb.cz vyjet podle data pms těhu kalendář, a ono ti to zobrazí, rozsah a rozmezí těch různých vyšetření co se dělají...i když to je jen orientační, doktor si to naplánuje tak, jak to má zaběhnutý 😉

cajori17
2. bře 2010

Tak to je fajn 🙂 S tou unavou se hold musis poprat,ale co ja bych dala za to kdybych byla tehu,klidne bych cely dny spala a blula,kdyby mi to nejak pomohlo...... 😀

Doma te to nebavi?

martinkal
2. bře 2010

Ahoj holky, nebojte pořád jsme 2v1 🙂
Handm to snad není možný co se v tomto tisíciletí ještě může stát 😠

Kopi a co ti přítel odpověděl? Pojede do Ostravy? 😀 Ať si trhne nohou.

Mě se ta nová verze koníka nelíbí 😢

martinkal
2. bře 2010

Teď jsem koukala na NOVA cinema na 1. díl ULICE z roku 2005, tam byli všichni tak mladí, hlavně Matěj a Jarda Hejl 😀 😀 😀
Dávají to od pondělí do čtvrtka v 16.50 😉

kopa
autor
2. bře 2010

Tercie díky moc,kouknu tam 😉

Cajori taky budeš brzo těhulka,uvidíš 😉 No doma by mě to bavilo,ale bez příteláka 😀 navíc obvodní mi už Pn neprodlouží 😅 takže pomažu do práce.

Martinkal,to víš že tam nepojede 😀no ale prej ona na něj byla hodná,že já ho furt mlátím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru