Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
2. bře 2010

Ahoj, tak se hlásím po revizi... 😔 .
Myslela jsem, že to bude větši fyzická bolest, ale prý po císaři jsem zvyklá na děsný bolesti, takže tohle je prý jako při silné menstruaci.
Bylo fajn, že mě za 2 hodiny od probuzení z narkózy pustili domů.
Tak jdu do sprchy a spát, mně to dneska zmohlo. ..

Dobrou noc a jsem ráda, že jsem narození Lucinky neprošvihla 🙂 .

madormi
2. bře 2010

tercie prosím můžu se zeptat ke komu chodíš na gyndu? všimla jsem si že jsi z varů. děkuji 😉

mari111
2. bře 2010

ahoj natali, tak si pořádně odpočin 😔

tercie
2. bře 2010

Jééé Madormi...teď jsem si všimla, ty jsi taky z Varů 😵 😵 😵 Já chodím do Ostrova, k Ducháčkovi, nejsem přímo z Varů, ale ze Stráže 😉

Natali to je dobře že jsi to zvládla, tak si odpočiň, bude líp 😉

madormi
2. bře 2010

aha no já dojedu celkem kamkoliv jen už nechci k tomu mému tak zjištuji kde se dá 🙂

mari111
2. bře 2010

du se holky valet k tv tak zatim pa. 🙂 a nezlobte tady

tercie
2. bře 2010

Já s Ducháčkem problém nemám, sice je někdy nepříjemnej když toho má moc, ale beru to že je taky jenom člověk, chceš číslo, zkusit si zavolat? A ke komu jsi chodila ty?

farmarska
2. bře 2010

natálie moc jsem na tebe dneska od rána myslela! 😔 uuuf kočko, tak už to máš za sebou ☹ už bude jen líp, neboj 😉
i já jsem Robču rodila císařem, ale nebylo to zas tak strašný 😉 alspon teda u mne ne a nebo si na to už nepamatuju 😅 přeci jen už je to nějakej pátek 😀
mari já jí právě nechávám, ale tercí je jak smyslů zbavená! to co za dnešek vyťukala už by dalo na román 😎

madormi
2. bře 2010

já k Trubačovi takový dědula na poliklinice ale dnes mě fakt vytočil ☹ přišlo mi jak když vůbec nevnímá co mu říkám a co je ve zprávě z nemocnice ☹

tercie
2. bře 2010

Mari tak jsi to vzdala? 😀 Tak papa a dobrou,my už zlobit nebudem, já Farmi srovnám o latě 😀 😀 😀 😀 😀

Jééé a teď si to zase schytám 😀

farmarska
2. bře 2010

mari my???? to nemůžeš myslet vážně !!! 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

terculééééé!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 tak do latě jo?!!! 😎 😎 😎 takovejch už tu bylo co se o to bez výsledně snažili ... 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

tak zrovna jsem měla dlouhý a výživný telefon s tercinou a teda za všechno se moc omlouvá a strašně jí to prej mrzí, že mne takhle slovně napadla 😎 😎 a ted se za sebe tolik stydí, takže sem už ani psát nemůže 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

holky tak jelikož už jste šly asi všechny spát, nebo koukáte na telku a terci zpytuje svědomí 😉 tak já jdu taky, páč sama tu jako vymrzovat nebudu 😀 😎 😀

farmarska
2. bře 2010

tak dobrou noc a hezký sny 😵 😵 😵

aronek
2. bře 2010

tak já jsem dnes pilná a pokusila jsem se zabalit tašku do porodky 😀 Akorát jsem zjistila vadu, máme jen jeden hřeben o který se střídáme, takže jeden z nás bude holt rozcuchaný 😝

aronek
2. bře 2010

tady nikdo, tak jdu zalézt. Přeji dobrou noc 😉

tercie
2. bře 2010

Farmuše ty vopice jedna ukecaná, že tě huba nebolí 😀
Holky jo, tak abych to uvedla na pravou míru, telefonovala jsem s mamkou, páč jsou nějaký problémy doma s babi a dědou,tak jsme to řešily, a nééé s Farmi a už vůbec nezpytuju svědomí, páč to teda já mám čistý jak slovo bóóóží 😀 Do toho mi manža přijel z roboty, dožadoval se večeře a pes mi zdupal vytřenej obývák,tak si dovedete představit, jak jsem tu vysílala 😀

Aronku ty brďo, jeden hřeben jo? Nejste vy jako ti skoti, co si jdou koupit novej hřeben, až když tam mají poslední zub 😀? Hele přítula doma hřeben nepotřebuje, to ty musíš bejt hezká mamina né? 😉 A nebo ho vem mašinkou na trojku, a učeše se ručníkem, a máte po problému 😀

Vidíš,tašku do porodky bych měla taky pomalu chystat, nemám kojo podprdy, potřebuju nový bačkory a tak podobně, už bych to taky mohla pomalu dávat do kupy co? Od čtvrtka jsem 35tt...

A vy už chrníte, tak já jdu taky, dobroooooou 🙂

farmarska
3. bře 2010

tercí bolí!! 😀 😀 😀 😀 ty slovo bóóží 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
3. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dobrý ránko přeju 🙂

farmarska
3. bře 2010

já byla první hééééč! 😝 😀 😉

tercie
3. bře 2010

Já se nehádám 😀

aja.83
3. bře 2010

Dobré ráno, holky! 😉 Vy jste tu včera zas perlily 😀 😀 😀 ! S váma se člověk fakt nenudí 😀

farmarska
3. bře 2010

nehádáš, ale určo by si ráda 😀 😀

holky tak já se jdu chytat na tu gyndu 😝 mějte se tu pěkně a odpolko ahoooj! 🙂

tercie
3. bře 2010

Aji to je účel 🙂

aja.83
3. bře 2010

Terci, to je správný! 😉 A za splnění účelu vám dávám 1*! 😀

tercie
3. bře 2010

Jojo Farmi, pořádně se nachytej 😀 Držím palce jo? 😉

Aji díky díky 🙂😀

Holky já si jdu ještě číst, tak zatím 🙂

markee
3. bře 2010

ahojky,tak jsem ráno načouhla a tady Farminka s Tercinkou perlili 😀
Jinak mě se teď táááák zvedl žaludek. Míša chce namazat housku s takovou tou krájenou paštikou-ne klasickou v plechovce v obalu. No já si dala kousek té paštiky do pusy a muselo to ven,pže jinak bych vrhla. Fuj to je hnus a přitom mi to chutnávalo. No,takže jim housku s pomazánkovým máslem a je mi fajn 😀

sarlotta
3. bře 2010

Sirell, Elis Vy jste si na mě vzpoměly jééé to je hezké🙂)) no jasné, jak se oteplí tak dáme zahrádku.. Sirell neboj, náš malý je drak 😀 😀

sarlotta
3. bře 2010

Martinkal ještě celá🙂) Lucinka bude krásná rybička 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru