Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. bře 2010

Kopi císař se vydržet dá, ale starej se pako prcka,když máš sešitej břuch...

Aronku, aby nevylez druhou stranou 😀 vysvětlila jsi mu pořádně, kudy tudy do Bavorova? 😀

kopa
autor
10. bře 2010

Tercí s tím císařem to je pravda 😒 taky nejde udělat každému 😅

tercie
10. bře 2010

Holky mám doma už dva rny fonendoskop, půjčenej od švagriny, srdíčko jsem ještě nenašla, ale teď poslouchám, a malej zase škytá, bobánek muj 😀

aronek
10. bře 2010

terci, taky mám pocit, že zabloudil 😖 aby neviděl světlo v nosních dirkách a nešel za světlem 😀

martinkal
10. bře 2010

aronku mě malá taky vůbec neklesá ☹ ☹ ☹

kopa
autor
10. bře 2010

Holky,tak v práci ještě nevědí jestli budu doma nebo ne.A tedko koukám přítelovi na práci a oni už mají inzerát,že příjmou účetní.

kopa
autor
10. bře 2010

a ten inzerát tam mají už týden.Jako chápu,že to nezvládají,ale aspon mohli počkat,až jim to řeknu ofiko néé?

aronek
10. bře 2010

martinkal, nějak nám ti prcci zlobí 😠
kopi 😠

kopa
autor
10. bře 2010

Tak mě to trošku mrzí a přítelák se ještě na mě vztekne,že je to dneska normální 😠 😠

murynka
10. bře 2010

holky marti aronku držte se!!ty konce asi nic moc 😖 já to nezažila a jsem ted dokonce i ráda 😀 protože jak to tu popisujete to čekání je asi hrozné myslím na vás!!!!

martinkal
10. bře 2010

no aronku co pak budou dělat až se narodí viď? 🙂

ee.liska
10. bře 2010

kopi prď na ně a užívej si těhulení 😉
aronku a martinko, aby vás opravdu nepředběhla terci 😀

aronek
10. bře 2010

martinkal, já doufám v hodné miminko, ale zatím tedy neposlouchá 😖

martinkal
10. bře 2010

hlavně, že nás nepředběhneš ty elííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
10. bře 2010

tak jsem si rozsadila kytičky a jsem ko jdu odpočívat,tak sem na zítra zvědava jak pochodíte holky Martinko a Aronek 🙂 tak pa holky

martinkal
10. bře 2010

mari odpočívej 🙂

mosquito
10. bře 2010

Holky, co děláte, když máte splín? Mně to přijde jak na houpačce. Ach jo. Včera už celkem v pohodě a dneska to na mě zase dorazilo... Já prostě chci být v pohodě, ale nedokážu myslet na nic jiného. Asi budu muset nezaplatit internet, abych pořád nebrouzdala a nezjišťovala všechny možný informace o těhotenství, jak předejít nepříjemnostem (kterým prostě předejít nejde) a jak se z toho nezbláznit....
Ale: bylo hůř, bude líp 🙂

Kopi: moooooc gratuluju!

tercie
10. bře 2010

Hele holky,neprováděla některá z vás samovyšetření čípku? Já teda ho nezkoumám normálně, to jen včera mě to tak napadlo, že mrknu ajk je na tom, a vůůůůbec jsem na něj nedošáhla,je to možný,že je tak nahoře??? 😕 😕 😕

Aronku tak si do nosu něco vraž, aby tudy neprosvítalo 😀

Kopi no asi se není čemu divit, holt když je tam práce hafo, tak to někdo dělat musí... a nějakou dobu trvá než se nkdo šikovnej najde tak holt to dali radši s předstihem,aby nebyli bez prac. síly moc dlouho... těžko říct no...

Mari, zahradnice, už čekáš jaro? Já mu zatím moc nadějí nedávám, podle toho jak to tu vypadá 😀

martinkal
10. bře 2010

mosquito na mě to občas dolehne i teď po roce a brečím ☹ , nikdy na to nezapomenu ☹

markee
10. bře 2010

ahojky.
Holky nestíhám dočítat tak se omlouvám,ale vidím,že Kopince KO dopadla jak jen mohla nejlíp. To je skvělé,jen tak dál a ta PN je taky super. Budeš si užívat těhulkování 😉
Mosquito,já jsem dnes brečela,pže mi kolem druhý volali z té práce,že mě nevybrali. Ono mi to nějak neva,ale jestli ani těhu nevyjde,tak už mě Bohnice neminou ☹ Takže když jsem dojela s Johankou k mamce,tak jsem brečela,že jsem tlustá,práci nemám a nevím jak to dopadne s mimčem. Prostě občas si fakt řeknu,že je ten život hnusnej. Ale vím,že nemám házet flintu do žita. Budu řešit mimčo až přijdou výsledky. Já chci prostě zdraví miminko,nic víc si teď tolik nepřeju.

mosquito
10. bře 2010

markee a já myslela, že Bohnice mám rezervovaný jen já 🙂 Myslela jsem na ně tedy zatím jen pracovně, doufám, že v tom druhém případě nás to mine!!!

m.aa.b
10. bře 2010

HOLKY NEBUJTE LETOS TO DOPADNE VŠECHNO DOBŘE!!!!!! TENHLE ROK PRO NÁS BUDE TEN SPRÁVNÝ A DOBRÝ!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
I PRO NAŠE NOVÉ DUŠIČKY - ZA CHVILKU UŽ SE BUDETE MOCI ZNOVU SNAŽIT A TENTOKRÁT UŽ TO VYJDE. PROSTĚ BERME TO TAK, ŽE JINAK BYCHOM SE NEPOZNALY A TO BY PŘECI BYLA ŠKODA, NEZNAT FARMI, TERCI 😀 😝 , MARKEE, KOPINKU, MURYNKU, FLAIR,SARLOT,MARTINKAL, SIRREL, MARI, ARONKA ....... A VŠECHNY OSTATNÍ (VIZ TABULKA FAKT SI TO NEPAMATUJU 😅 ) 🙂 😀 ) 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flair
10. bře 2010

Mabuš, ty jsi prostě zlatííííčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Kopi, to je tea rychlost s hledáním náhrady za tebe... 😠
Martinko, Aronku, vy jste fakt držáci 😕 😀 😕

aronek
10. bře 2010

jdu zalézt a potulit taťku 😀

m.aa.b
10. bře 2010

nn Flair já jsem se jen rozhodla ze všeho špatného vytěžit to dobré a prostě jsem do letošního roku vstoupila takhle pozitivně naladěná 😉 😵 a zatím mě to nepustilo 😉 tak se o ten optimismus musím podělit i s vámi 😵 😵 😵 😵 😵

venuska
10. bře 2010

Ahojky holky,

tedááááááááááá Martinka a Aronek stále drží...asi se tam mimčům líbí a nechce se jim zatím ven 😉

U nás vše v pořádku. Natálka je hodná...už spinká... 🙂

venuska
10. bře 2010

Holky, vám ty týdny naskakují, je to krásný se na to dívat.
I když tu moc už nejsem, tak na vás moc myslím, a držím všem palečky 🙂

Markét, Sofinka je krásná 🙂 hezké fotečky 🙂

mosquito
10. bře 2010

Holky, zase takový blbý dotaz... Myslíte anebo nevíte co je "lepší" - zamlklé těhu anebo samovolný potrat? Co dává větší šanci, že to byla jen náhoda?
Ach jo, prostě potřebuju jen trošku uklidnit.... Omlouvám se, že pořád prudím. Za pár dní už budu zase veselá. Jsem tu krátce, ale uvidíte, pak si se mnou užijete 🙂

mosquito
10. bře 2010

A ještě mě něco napadlo... Na revizi jsem byla v pátek, myslíte, že je ještě brzy na to jet v sobotu lyžovat? Bude to týden po revizi. Nevím, jestli je potřeba se nějak šetřit, jak náročný zákrok to vlastně byl... Moc děkuju předem za odpověď.

flair
10. bře 2010

Moski, mně bylo doktorem řečeno, že zamlká potrat je "lepší" varianta než samovolný. A co se týče lyžování týden po revizi, tak to určo záleží na tom, jak se cítíš. Mně doporučili cca 14 dní odpočívat, ale já se už druhý den cítila úplně fit 😉 Vyvyrovala bych se jen velké zátěži, nevyčerpat se, prostě jen lážo plážo. Takový relax, nic náročného!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru