Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
21. bře 2010

Maab, týjo, tak už budeš mít za chvilku miminko v bříšku. Moc vám to přeju.
Aronek,to je mi líto,že máte problémky,ale určo se to srovná. Myslím na vás.
Farmy, promiň nějak jsem to nezaregistrovala. Kam,že nastupuješ do práce? Budu na tebe myslet,abys to přežila bez úhony.
Já chci brečet a nejde mi to. Až malá půjde spát,zalezu do sprchy a tam se doufám vybulim. Já prostě chci to miminko,ale nechci si oddělat dělohu. Musím počkat,aby se dalo do kupy vše co má. Je mi tak smutno,tak moc smutno.

markee
21. bře 2010

Farmy,mě se MS po tom porodu-potratu dostavila za 40 dní. To už máš určo po nebo ne? Když se objednáš,tak tím nic určitě nezkazíš. Já to tenkrát měla v plánu udělat poslední den 6-tinedělí,ale ona přišla těsně před koncem. Už aby se k tobě dostavila, moc ti to přeju.

tercie
21. bře 2010

Ahoj holky moje, tak jsem vás našla, hele ani nevíte, jak jste mi chyběly 😉

tercie
21. bře 2010

Celý odpoledne se tu zorientovávám,a dočítám, ale už nevím, na co jsem chtěla reagovat...

Aronku to je patálie...tak moc držím palce ať brzy to negativní přehluší radost a láska k Honzíčkovi 🙂

Markee zlatíčko, je mi to tak líto... ono i to brečení přijde,apak se ti uleví. A o další se pokusíš až to trošku odezní a taky prostě jak tobudeš cítit...

Jinak gratuluju všem co měly úspěšný kontroly a prohlídky a výsledky a stimulace a všechno 🙂

markee
21. bře 2010

Koukám,že je tu narváno 😅 Jdu do sprchy a asi si číst knížku. Tak dobrou noc. Zítra určo dopoledne nebudu doma a odpoledne se uvidí.

natalie77
21. bře 2010

Ahoj,
Aronku ☹ , je mi moc líto, že máte takový trápení. Narkóza je sviňa....někomu je mooooc špatně, je škoda, že zrovna po porodu, kdy je po císaři člověku normálně blbě....si to musíš zrovna vyžrat ☹ .
Každopádně, brzo se to spraví....mlíčko budeš mít brzo....já ho měla až asi 6. den po císaři, ale měla 😉 . A Honzík se vykrmí....koukni na Marečka, ten měla něco přes 2 kila a teď je jako ostatní dětičky...jen jsou to nervy a trápení, ale hlavně že jsou ZDRAVÍ!!!! Moc držím pěsti.

Farmi, fyzicky je to dobrý, břicho nebolí, jen tak slabě krvácím....až špiním...tak to už bude dobrý...jen jsem pořád taková unavená....fyzicky to je dobrý. Za 3 týdny mám jít na kontrolu. Tak jsem zvědavá, měly by být výsledky....ale myslím si, že se nic nezjistí...prostě příroda nás chtěla asi potrápit...

No a už nevím, na co jsem chtěla reagovat...no však to říkám, jsme jako koupací kůň 😝 .
Jdu se umýt, jdu zítra s malým na zápis do školky, tak ať nevypadám, jako stará vyzobaná slunečnice 😉 . Jo a malý je opět nemocný.....tak tam půjdu asi sama. A to byl 14 dnů v pohodě, se nějak střídáme ☹.
Držte se. Raději se rozloučím a popřeji dobrou noc, protože až budu umytá, tak vidina postele bude asi silnější 🙂 .
Pa pa.

kytiii
21. bře 2010

Moc všechny zdravím,

nějakou dobu jsem vás teď jen zpětně dočítala, je toho teď hodně. Se všemi jsem prožívala krásné i smutné chvilky a vše nám tady přeji co nejdříve zdravé miminko v náručí.
Gratuluji všem novopečeným maminkám a přeji jim hodně štěstí a zdraví a krásné chvilky s miminkem, všem to z celého srdce přeji.
V tabulce mám NT screening 17.3. s otazníkem, Šarlotko, už můžeš otazník nahradit tím, že dopadl výborně 🙂 Byla jsem na něm v Podolí a pan primář mi měřil snad vše, co šlo, bylo to úchvatné vidět na obrazovce toho malého 10cm tvorečka, jak se hýbe a rozhazuje ručičkami, když mi pustil srdíčko, tak jsme měli s manželem v očích slzy...prý to vypadá na chlapečka, tak uvidíme, co se z naší fazolky nakonec vyklube 😀
Dnes jsme měli doma velkou rodinnou oslavu, slavili jsme s manžou oba norozeniny, bylo to moc fajn, jsem ale strašně moc utahaná, takže půjdu pomalu do hajan. Všichni obdivovali fotečku ze screeningu 🙂 Den před oslavou jsem uklízela jako šílená, dekorace zimy a vánoc nahradily dekorace jarní a velikonoční, manža nad tím kroutil hlavou a řekl, že nikdy nemůže pochopit, proč ty "lapače prachu" neustále měním a nedám nějaké neutrální 😀 😀, hold typický chlap. Z konečného výsledku mám opravdu radost, od Vánoc jsem domácnosti moc nedala, jen takové povrchové úpravy. Je to bájo pocit, mít vygruntovaný celý byt, to vám tedy povím 😀

katyna6
22. bře 2010

Dobré ráno holky 🙂
Tý joo,tolik hodin a nikde nikdo? 😅

Farminko-držím palečky,ať se ti první den v práci líbí a ať to rychle uteče 🙂 🙂

maarrtina
22. bře 2010

Krásné ráno. Holky prosím o radu, dnes v noci mě vzbudila bolest v podbřišku. Je možný, že mě to bolelo od toho, že jsem spala na břichu? A pobřišek mě bolí pořád. Začínám se bát. Zítra jsem asi v 6tt a minule jsem zrovna v téhle době o malý přišla. Zítra jdu k té Mudře, ale mám strach.

sarlotta
22. bře 2010

Dobré ránečko🙂

katyna6
22. bře 2010

Ahoj Marti,já nevím,jestli ti budu umět poradit,ale pokud to bolí pořád stejně,jen slabě jako před MS,tak to hned nemusí znamenat nic zlýho.Mě takhle bříško při těhu bolelo skoro pořád-má to být z toho,jak se roztahuje děloha.Ale kdyby se ti cokoliv nezdálo,nebo jsi začala krvácet,běž k dr.hned.Hlavu ti nikdo neutrhne a tebe uklidní,když budeš vědět,že je všechno ok.

sarlotta
22. bře 2010

Marrti mě v začátku těhu taky bolelo břicho dole jako před MS a ještě mě tlačilo jakoby v čípku, špatně se mi chodilo do schodů, jak se to dole roztahovalo. pak mě bolelo na boku vlevo dole bříško - to zas byly vazy. a pak to přešlo🙂)) Te´d se cítím líp než v začátku 😉 Nad ničím nepřemýšlej, uvidíš zítra že tam ta dutinka se šmouhou bude 😎 😀

maarrtina
22. bře 2010

holky díky moc za rady

sarlotta
22. bře 2010

kytii no super🙂))) to je paráda🙂)))

sarlotta
22. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 22.3
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně🙂
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 23.3.
Paajaa 33DC
Cajori 23DC
Mandormi 22DC
Aja 15DC
Katyna 15DC
Ikopretinka 13DC
Nicollka 9DC
M.aa.b 7DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
22. bře 2010

Elisce ržím palečky na kontrolu🙂

natalie77
22. bře 2010

Farminko, přeji úspěšný pracovní den....ať jsou na Tebe hodní, Tobě se tam líbí a hlavně kdyby tě někdo prudil...pošli ho na Koně, my je tady srovnáme, že se z toho pos.... 😠 .
Držím pěsti, ať Ti to parta lidí zpříjemní....a ať ta rána zvládáš v pohodě, dej vědět, teda pokud neusneš hned, jak dorazíš domů.

Jinak všem přeji také krásný den, vypadá to, že jaro konečně dorazilo 😵 .
No a u nás....hlásím probdělou noc, melej má zase kašel, horečku, nespal, plakal...manža s ním jel k doktorovi...cestou do práce vezme papíry na zápis do školky...a to se malý tak těšil ☹ , že se půjdeme podívat.

Přeji u lékařů samé dobré zprávy, pěkný den a těším se zase po obědě nebo až večer, asi vytuhnu s malým...

aronek
22. bře 2010

Ahoj, hlásím se s dobrýma zprávama, jdeme domů 😀 Trochu jsem se mrskala, tak mně raději pustí, ale já bych se tu zbláznila a malý od včerejška poprvé přibral 😉

natalie77
22. bře 2010

Aronku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
juchůůůůůůůůůů, blahopřeji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Doma se vše lépe snáší, moc držím pěsti.... Honzíčka líbni od tetky a ať pěkně papá, ať nemá maminka jednu zbytečnou vrásku navíc 😉
Super zpráva, více takových pozitivních..... 😵 😵 .

katyna6
22. bře 2010

aronku-jé,ahoj,tak už se to všechno obrací k lepšímu a jedete domů!!!?No,taky sis tam chuďato užila až dost.Už se děsně těším na Honzíčkovu fotku a určo nejen já,tak hned,jak to půjde,šup sem s ní! 😉 😀

naty-ach jo,ty z těch starostí chudino nevyjdeš.Prcka je mi líto a zvlᡚť,když ho čekal takový krok do života 😉 🙂 A jak je tobě,už lepší?

sarlotta
22. bře 2010

Arom huráááá konečně smajlíci🙂)) jsem moc ráda🙂 šikulky šikovné a fotečky nám pošli 😉

natalie77
22. bře 2010

Katy, díky moc...já jsem dobrá, pořád teda unavená, ale možná jsem asi líná, tak to teď maskuju chudokrevností 😵 .
Katy, jinak já měla také s malým bolení břicha, jako na menstruaci, pak takové píchání po starnách...pokud je jinak vše ok, je to normální, ale chápu ten strach, myslím, že v tomto tématu se ho už nikdo nezbaví 😔 .
Drž se, kdy jdeš k mudře?

tak já pádím trošku poklidit než se vrátí....

sarlotta
22. bře 2010

Natali no jo, tak to je nic neplánovat s prckem... chuďátko malé... ale je divné počasí zas, u nás teď furt prší... to zas malý dotahne rýmu ze školky 😒

katyna6
22. bře 2010

natallko-teď jsi se tak krááásně spletla 😵 😵 .To ne já jsem těhu,Martinku bolelo břicho.Jojo,kéž bys holka měla pravdu 😵 😵 😵

katyna6
22. bře 2010

sarlottko neboj,u nás v noci pršelo,ráno bylo zataženo,ale teď už pořád víc vyčuhuje sluníčko,to k vám za chvilku taky dorazí,má to kousek 😉 😉

aronek
22. bře 2010

tady krásně svítí sluníčko, dudeme mít supr počasí na cestu 😀
moc všem děkuji za gratulace 😉

flair
22. bře 2010

Ahoj kočky🙂
Jééé, Aronku, paráááda, že jdete domů 😵 😵 😵 to bude hnedle jiný "kafčo" 😅 těším se na fotečky 😉
Natali, chudák prcek 😖 Ty se opatruj a klidně vše sváděj na chudokrevnost 😅
Hlásím, že v Přerově svítí sluníčko 🙂 a přišel mi dnes balík s povlečením do postýlky, jedno žluté s myškama a druhé pistáciové s medvídkama. K tomu zavinovačka, chránič matrace, prostěradla, peřina+polštářek a konstrukce na nebesa. Prostě nááááádhera 😅 Takže mám parádní den 😅

sarlotta
22. bře 2010

No u nás už taky leze oskar🙂))) hned mám lepší náladičku🙂)
Flair nafoť to, chci se kuknout🙂

handm
22. bře 2010

Ahoj holky! jsem z porady!! to zas byl začátek týdne 😝

Aronku, super, že jdete domu! Tam už snda bude jen líp!!!🙂🙂🙂🙂
Tady hlásím taky slunečno!!
🙂

aja.83
22. bře 2010

Ahoj holky! 😵
Aronku, konečně super zprávičky! 😵 Ještě jednou gratuluji a ať se vám s malým krásně daří a jste zdraví! 😉 😵 Už se těším na fotečku! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru