Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
24. bře 2010

holky mám doma uplně nový bodýčka co jsem pro prcka koupila min rok.akorád že jsou čiste bílé z malinkatým obrázkem na hrudníčku a problém je že jsou všechny s krátkým rukávkem.a já jelikož mám termín v září tak to moc neužiju.koupila sem to v akci 7 bodyček za 80 kč.3 si nechám pro jistotu ale 4 chci někomu dát.nechcete někdo kdo má termínek jeste v létě?4 bodýčka za 40kč.nechci at mi to neleží doma

sarlotta
24. bře 2010

petros no u druhého těhu jo🙂 u prvního cítil manža až kolem 24tt dřív ne.

sarlotta
24. bře 2010

petros fotni to do albíčka... já mám teda po malém věciček dost ale ta cena je dobrá🙂

handm
24. bře 2010

šarlotko 😀😀😀😀 aspoň z toho manžel něco má 😀

Aji, já tam jela autem, protože jsem měla ještě další vyřizování hned po tom, ale ve frontě to bylo zábavný, stáli předemnou tři důchodci (jasně, celý den volno, ale musí tam být první) 😀 klasika

MAri, kdy budeš mít výsledky?! Mě řekli nejdřív za 10 dní...

petroska
24. bře 2010

sarlot ty jo ty máš už i kočárek 🙂 parádní a věcí.já si jeste netroufám kupovat.prodávali to tenkrát v tescu jako sadu po 7 kusech tak sem neváhala a koupila to.prcek se mel narodit v květnu tak sem myslela že to užiju ale asi sem to zakřikla.a zhruba 10 kč jedno bodýčko tak sem neodolala a navíc dobrý materiálek takže je mi to líto at to leží doma

petroska
24. bře 2010

odpol jak dojde muj tak to tam hodím.musí mi to zmenšit na menší formát jinak mě to tam nechce dát ☹

tercie
24. bře 2010

Jsem se byla trochu zkulturnit, protože volala švagrovka a jdeme se projít ven, při tý příležitosti se musím stavit za starostkou a něco s ní probrat,tak aby se mě nelekla 😀

Šarlot klasická tradice velikonoc se mi taky moc líbí,akorát tady na vsi ti do baráku nalezou kolikrát i lidi který neznáš, a mě je to prostě proti srsti.Když přijde kámošky manžel s prckem,nebo kamarádi, to mi samo nevadí, ale ti hnusáci vesnický ožralí oblejzáci to mě prudí neskutečně 😀
Nehledě na to, že loni přesně na velikonoční pondělí jsem přišla o malou... sice tovychází na jinej datum, loni to bylo 13. ale asi už to budu mít pořád spojený...

Holky vy jste toho zas napsaly než jsem se otočila 😀
Držím všem na kontroly 😵 😵 😵 a dočtu až se vrátím, švagrová už prozvání tak běžím. Zatím papa 🙂

sarlotta
24. bře 2010

Tercii tak to je mi moc líto ☹ Ožralce taky nezvu🙂))) a letos budeš mít jaro už s dětským křikem🙂

sirella
24. bře 2010

ahojky holky 🙂

Přišla jsem jen všechno dočíst(postupně už dočítám několik dnů...jste strašně moc ukecané 🙂 ...ale já jsem ráda)

Strašně moc blahopřeju novopečeným maminkám k miminkům 🙂
Martinko...Lucinka je fakt náááádherná 😵

A maminkám odrostlejších miminek gratuluju ke krásným šikovným miminkům...murynko a venusko...máte krásné holčičky 😵
Jo a ještě přeju všem nemocným mimískům brzké uzdravení,ať si toho krásného počasí užijou venku a ne s nemocema 🙂

Kopi:Ten UTZ mi taky dělali přes břicho 🙂 ...i když mám obří pneumatiku...ono asi záleží který dr. má jaký přístroj.Sice mi napsali,že byla zhoršená vizualizace,ale to píšou i štíhlým holkám

A k těm Velikonocům...já je nemám ráda ze stejného důvodu jako Tercinka...prostě ožralci v baráku není nic pro mě
😝 Letos zdrháme na chatu 😀 A pokud nebude hezky tak se nechám zapřít a prostě otvírat se nebude...letos chci klid 🙂

Farmi...gratulka k první porevizní mršce.Vím jak jsi na ni dlouho čekala,tak jsem moc ráda,že už dorazila 🙂 A s tou prací to máš taky výborné 🙂 ...i když chápu,že to rozhodování asi bylo těžké...ale je klika,že jsi práci sehnala...u nás není lautr nic.

Natali...když jsem četla o tom co jsi si zkusila v nemocnici,tak mi běhal mráz po zádech ☹ Jsem moc ráda,že to dopadlo dobře a ty jsi v pořádku 😉

MArkee:Toho co se stalo tobě je mi strašlivě moc líto 😔 Promiň,ale víc k tomu nemám co říct...strašně mě to mrzí....moc držím palečky aby až se tělíčko a dušička dá do pořádku aby to už vyšlo.Moc si to zasloužíš.

A to je asi tak všechno na co jsem si teď vzpomněla...snad jsem na nic nezabudla.
Teď jdu dovařit obídek,ale budu pořád nakukovat co se tu děje 🙂

sarlotta
24. bře 2010

No ahoj Sirell🙂

sirella
24. bře 2010

Ahojky šarlotko 🙂 Jak se daří???

sarlotta
24. bře 2010

Hele nechceš dojet v pátek do Hradiště na kafíko ? Jdem s Eliškou sraz v 9 hod u vlakáče. Pak kuknout do obchůdků pro mimíse a kafíčko asi na Slunci a možná do Véček mrknem🙂 pokecáme. 😉

sirella
24. bře 2010

Jejda šarlotko...tento týden nemůžu ☹ Dojede švagr a budem dávat do pořádku sad a pokud zbyde čas tak spravovat schody před barákem.Nemůžu se urvat,protože je budu muset obskakovat....škoda.Ráda bych někam vyrazila,protože jsem nevystrčila čumák z baráku ani nepamatuju

sarlotta
24. bře 2010

Sirell neboj, takové akce budou jen přibývat🙂 počítám tak 1x za 14 dní určo🙂)) pak už sednem rovnou na náměstí🙂

sirella
24. bře 2010

super...to beru 🙂
Mě je ještě dopolčo občas trochu šoufl,tak dopoledne se radši zdržuju doma...ale už to odeznívá a není to pravidlo,takže počítám,že na další srázek budu OK 🙂

sarlotta
24. bře 2010

neboooj kdyžtak Ti udělíme stěnu kdybys chtěla blinkat někde u stromečku🙂 to jsem vtipná coooo mě bylo šouf do 16tt.

sirella
24. bře 2010

nakoukla jsem ti do albíčka...ty už máš krásný pupík 🙂 Snad to taky tak daleko dotáhnu

a to tričko s těma otiskama už mám vyhlídnuté taky 😀 Jen to ještě nechci zakřiknout,ale už se těším až budu objednávat 🙂

sarlotta
24. bře 2010

no jo jsem kulička kulatá🙂

sirella
24. bře 2010

ježííííš...blééééé 😝 😀 Já to zatím vždycky ustála,ale jednou to bylo tak tak...a to se mi chtělo uprostřed dědiny 😝 To bylo o fous 😀 A když píšeš,že do 16tt jsi to měla ty,tak snad to budu mít podobně...Teď jsem si všimla,že už mám 15tt začatý...paráda.Já to teď nesledovala,protože furt jím,spím a nebo doháním resty doma co mám z dob ,kdy jsem nebyla schopná ničeho

sarlotta
24. bře 2010

nejlepší je že mě už přešla ta šílená únava a vylepšilo se počásko tak se to snažím užívat... ono se to nezdá ale uteče to rychle 😉

sirella
24. bře 2010

ale je to roztomilé 🙂 Závidím 😀 Ty vypadáš jako těhulka těhotná...já jako tlustá vyžraná baba 😝 Prostě přes špek není těhubříško vidět 🙂 Ale neva...já vím,že tam je.Ono se mi břicho oproti normálu zvětšilo a aby sem zjistila,že to není špek tak si na něj musím šáhnout...ono pod bůčkem je už cosi pevného(mimískův pelíšek 🙂 )

sarlotta
24. bře 2010

sirell neboj to se zakulatí🙂 jdu se prozměnu zase najest🙂))))))))))

sirella
24. bře 2010

to ti závidím taky...já ještě únavu furt pociťuju...a nebo je to už možná lenora z toho jak jsem si odvykla,tak nevím no 😀
A to počasí mi dělá vyloženě dobře 🙂 Zrovna se s manžou na ICQ domlouvám na pivko...prostě půjdem na prochajdu aj s prckem,u hospůdky ho vypustíme za kamošama a my si dáme v klídku pivínko(já teda nealko,ale to neva...už jsem si zvykla 🙂 )

sirella
24. bře 2010

nech si šmakovat 🙂 ...taky jdu na to

markee
24. bře 2010

Ahojky holky. Tak já ráno odvezla malou do školky,pak fičela na pracák.Tam si ofotila předběžnou propouštěcí zprávu a vlastně mi dala papíry,že jako už mě nebudou platit atd. ☹ Práci mi žádnou nenabídla-jako vždy. Pak jsem čekala na mamču,ta šla od doktora taky na pracák. Rovnou si zašla půjčit knihy,tak jsem využila čas a zeptala se se v Knihovně na prac.místo- pani vedoucí na mě koukala jak na tele. "zeptala se na vzdělání a prý místo nemaj a krom toho s takovým zaměřením mít místo nebudou." No jenže ona asi nepochopila,že se ptám na místo v u nich v knihovně a né v ekonomickém oddělení. Fakt občas děs. Přitom jsem pak mluvila s jednou paní od nás ze vsi,která v té knihovně pracuje,že stačí mít maturitu a pak se posílaj všichni na zaškolení. No,tak nechápu,co ta vedoucí hrotila.
Fakt přemýšlím,že půjdu do té Prahy na sociálku,teda jestli by byla ta možnost. Ale opravdu je mi z toho dojíždění a času,který nestrávím s Johankou,špatně. Jenže já jiné místo neseženu. A za tak málo peněz nabízí se mi tam tuplem nechce ☹ Chjo.
Farminko,gratuluju k porevizní mršce 😉
Jinak nevím co se tu stalo,pže jsem neměla čas dočítat.

markee
24. bře 2010

Jo a ještě nejspíš pošlu žádost na ošetřovatel do důchoďáku,pže taková místa potřebujou obsadit. Netvrdím,že mě vezmou. Já teda na tohle nemám absolutně žaludek,ale fakt ne. Jenže jak mi řekla jedna paní u nástěnky na pracáku, že na vše se dá zvyknout. Chjo,já mám opravdu žaludek slabý,ale zas vím,že radši půjdu dělat to,než servírku-to je mi protivnější.

markee
24. bře 2010

Holky já jsem tak v háji,kvůli práci a kvůli všemu. Já se jdu ptát na práci a klepe se mi hlas,pže bych nejradši brečela a utekla. Je to hrozný. Přijdu si podřadně,taky jsem,ale prostě přijít na to je hrozný ☹ ☹ ☹ Chjo. Umim jen fňukat. Ještěže je venku hezky,půjdu si doplnit baterky ze sluníčka 🙂

sarlotta
24. bře 2010

Markee je to na houby, u nás taky není práce nikde... co zkusit něco sezoního ?

natalie77
24. bře 2010

Ahoj Babulky 🙂 ,
tak dnešní noc byla lepší, malej kašlal, ale spal do 5.00, tak dobrý. Paní doktorka říkala, že máme ještě dorazit, že si ho před víkendem ještě poslechne, že ten nález nebyl dobrý...a že kdyby se průdušnice neuvolnila, že nás pošle na dáchání do nemocnice. No obávám se, že malej skončí zase na antibiotikách...ach jo, ten nástup do školky bude asi krutý.
Když má dítko oslabenou imunitu, je pořád nemocné, dá pediatr doporučení do školky? Paní doktorka říkala, že budeme stejně pořád doma...že prostě všechno chytí...tak uvidíme... asi budeme muset zapojit celou rodinu...co se dá dělat.

Sirell, díky moc, už je to dobré. Jen přemýšlím, že skončím příští týden k mudře, trošku mě bolí břicho, jako na mrchu...a po týdnu od druhé revize si mylsím, že by to asi být nemělo, tak uvidím.

No a už jsem zapomněla, co jsem chtěla psát...

Jo Marti, Lucinka je krááááásna, moc blahopřeji a jak psala myslím Terci, ten nápad s fotkou po císaři mě nadchnul....já malýho neviděla asi 7 hodin....a nemohla jsem spát, jsem se bála, že je na hadičkách...kdokoliv přišel do pokoje i snad paní uklízečka, tak jsem se hned ptala, jestli je můj chlapeček v pořádku....no a pak mi ho donesli, měl bublinu u pusy, já si ho hned telefonem vyfotila a pak pořád čuměla na ten mobil, takže jsem stejně spát nemohla...tu fotku mám vlastně pořád v mobilu a minulý týden jsem na ní zase čučela, že je to zázrak ty děti naše..... 😵 .

sarlotta
24. bře 2010

nebuď šiša, potřebuješ si odpočinout a uklidnit se... to je normální 😉

aja.83
24. bře 2010

Holky, co to tady zase píšete o tom pivínku? 😀 Vy my každý den děláte chutě! 😀 A to už máte otevřený zahrádky u restaurací?! U nás teda ještě nejsou 😠 ! Tak si asi dnes sedneme s manžou na svou zahrádku a rozděláme si lahváče! 😀 Jo a v pátek budem grilovat, má být až 20 stupňů! 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru