Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
29. bře 2010

Hezké ráno všem 🙂

wlladko, držím palce!!!!! 🙂
nevím, kdo další jde na kontrolu...takže všem, co čeká nějaké vyšetření držím!!!!! 😀

maarrtina
29. bře 2010

Krásné dopoledne z práce. Kdojdete dnes na KO, držím pěsti, aby vše bylo O.K.
U nás je zatím krásně, svítí sluníčko, jdu Vás dočíst. 😀

farmarska
29. bře 2010

ahoj sluníčka 🙂 tak dneska jsem se dorůžova vyspala 🙂 ted jsem nakrmila a musím frčet do města, zařídit si nějaký papíry, ukončení pracovní smlouvy a vstupní prohlídku do nové práce atd..a pak se stavit na krámě pro svoje věci..no asi se tu dřív jak odpoledne nevokážu, tak se tu zatím mějte pěkně a moc tu sami nezlobte 😉 😎
jdu vás rychle dočíst 😉

farmarska
29. bře 2010

Wlaďuš taaky moc dneska držím palce!!! 😵 určo bude vše krásný 😵 😵

tercí neposlouchej je! žádný odzátkovávání 😠 neboj, já ti pak řeknu kdy 😉 a to pak zfouknem hezky ráz na ráz 😉 😎 špunt a Lukýn ven a ty do porodnice 😎 😀

Mari ty se šetři, jak jen můžeš, taky mě občas zloběj záda a to pak není žádná prča, když člověk nemůže ani kejchnout, aby si neucvrnknul bolestí 😝 Tak hezky opatrně polehoučku... a přeju at tě nezloběj 😉
Ahoj patoložko jak se vede? co novýho se svištíkama? 😉

markee
29. bře 2010

Farmy,tak ať ti zařizování jde rychle od ruky(a od nohou 😀 )
Já jsem teď poslala životopis do jedné firmy,jen to zkouším,prostě jen,aby měli můj životopis uložen. Člověk nikdy neví,kdy se co objeví.
Jdu zašívat ponožky,ať mám co nosit. Slabé vyhazuju,ale pletené zašívám-je mi jich líto.

farmarska
29. bře 2010

a holky, když jsme u těch tang, tak ty já odložila na dno zásuvky v domění, že můj zadek bude ještě někdy vypadat jako zadek a pak je zase vytasím, no.. ale už tam leží asi 7let 😅 a jen občas na ně nostalgicky prknu a divím se jakej proužek látky se na mne mohl kdysi vlíst 😕 😨
A s prdelí to je u mne tak, že když mě přez ní manža laškovnicky plácne, tak si na ní musím pak honem sednout, bo by se mi jinak snad nikdy klepat nepřestala 😎 a když se náhodou rozhodnu popoběhnout (píšu popoběhnout, bo normální běh u mne nepřichází v uvahu 🤐 ) tak se rozvlním tak, že tsunami je proti mě nic. A to nejen na zádku! Se pak na mě všechno ještě houpe a klepe, další půlhodinu, než se to pomalu utiší..No a todle něco já si troufnu cpát do síťoviny 😀 😀 No ale jak už tu bylo mnohokrát řečeno, pro mimi vše že 😀 😀

m.aa.b
29. bře 2010

ahojte kočenky 🙂
všem moc děkuju za podporu 😵 , už je mi lépe, tak snad se to nerozjede - jinak opravdu si chvílema připadám jak Mrakomor (mimochodem velmi přesné a vtipné 😀 😀 😀 😀 ) včera jsem vypila 6 litrů ...

a dneska jsem si volala do laboratoře a naše embryjka se vyvíjí tak jak mají 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Držím všechny palce na dnešní kontroly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂

farmarska
29. bře 2010

markee od nohou? no neblázní! od pneumatik 😀 ale vyřídím to svému autu 😉 😀
jinak to s tím životopisem jsi udělala dobře 😉 Já si taky vytvořila jeden a ten jsem pak rozesílala uplně všude možně i nemožně a vždycky jsem ho jen podle potřeby trošku upravila. Si říkám, že za odeslání nic nedám, ani mě nevidí, ani s nima mluvit nemusím, tak co.., ale budou ho tam mít a kdyby něco, tak třeba, že se mi ozvou 🙂
Takže markee dobře jsi udělala 🙂 a kliďo to zkoušej i dál a co ty víš, třeba zrovna něco, třeba se na tebe štěstí usměje 😉 🙂

farmarska
29. bře 2010

mab mrakomore, hurá hurá, vyvýjejí, to je dobře! 😵 😵 Jen hezky lepsej dál 😵 a my dál budeme držet paluše! 😵 😵
Ted mě ale napadá, že by jsi si možná mohla zajít na vodárnu, že by ti mohli poskytnout nějakou slevu, při téhle extra spotřebě 😀 😀 🤐

farmarska
29. bře 2010

holky a já mažu, jinak zase půlku nestihnu 😝

m.aa.b
29. bře 2010

Farmi Ty jsi ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jinak ať vše dob ře vyřídíš co máš 😉

m.aa.b
29. bře 2010

no nevím dneska jsou všichni tuhý na škubání - ještě by mohli chtít víc za to že mi sem musí pouštět tolik vody 😀 😀 😀 😀

ee.liska
29. bře 2010

dobré ráno 🙂
wladko na ko držím palkečky 🙂
maab to je super, že to jde dobře 😵 😵 😵
já jdu dneska na první kurzík tak už se těším

m.aa.b
29. bře 2010

eli tak si to na kurzíku uží 🙂

aronek
29. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😉
Wladi, držím palečky na dobré zprávy 😀

tercie
29. bře 2010

Dobré ránko berušky, kdo jde dneska na kontroly,tak držím palce!!!

Já se chystám na finančák, konečně odevzdat DP, který mi vyplněný leží doma už tejden 😀

aronek
29. bře 2010

maab, gratuluji k vypitému, já bych se pak musela usídlit na WC 😀

sarlotta
29. bře 2010

ahojík holčinky tak KO v pořádku mimísek je vzorně hlavičkou dolů🙂 😎

m.aa.b
29. bře 2010

aronku - však také jsem od wc max 10 metrů 😎 pže chodím skoro pořád, ale zrovna tohle je dobré znamení, že se to nehorší, teda aspon myslím podlet oho co jsem si načatla 😝
Tercie tak pevné nervy ve frontě 😉 já si ho podala už před dvěma možná i třema týdny 😝 😀

m.aa.b
29. bře 2010

šarlot gratulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
29. bře 2010

neumím psát - tam má být podle toho a načetla 😀

sarlotta
29. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO+CTG 1.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 26tt
Sarlotta 22tt.................. KO v pořádku🙂 KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Mari 19tt........................KO 1.4.
Handm 18tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 17tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 15tt.....................
Kopa 11tt ....................... KO 1.4.
Maarrtina 8tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Cajori 30DC
Mandormi 29DC
Aja 22DC
Katyna 22DC
Ikopretinka 20DC
Nicollka 16DC
M.aa.b 14DC
Paajaa 7DC
Farmarska 6DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

mari111
29. bře 2010

ahojík, Šarlotko gratulka, mimísek hezky posloucha a dělá vše jak má 😉
Wladko držím palečky ať je vše v pořádku a veřím že bude
Maab tak to je fain že se dobře vše vivíji 🙂 a to musíš fakt vypít tolik vody, jo. Proč tolik? 😕
Farmíku ty si vše pěkně vylítej a dík za podporu, 😅 se teda divím, že si mi nenapsala ať si ty záda uříznu 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
29. bře 2010

Maab myslíš že bude fronta? Já jim to jenom šviihnu na podatelnu... v pátek tam nikdo nebyl,byla jsem si ještě pro jeden formulář, takže jsem byla v klidu, jsi mě krapet znervóznila 😀
Jo a taky gratuluju k mrakomorovýmu syndromu 😀 Já bych to nedala, občas mám problém vypít litr, natož 6, brrrr 😀

Šarlotko gratulace 🙂

Holky já se v tý tabulce hledám pořád někde dole 😀 síla zvyku 😀

tercie
29. bře 2010

Pro pobavení, holky posílám záznam ze zkoušky našeho sboru, budeme na konci dubna pořádat Setkání sborů a tohle budem zpívat na náměstí, asi 300 lidí, já už si tam asi nezazpívám, ale tady ještě jsem 😀

https://www.youtube.com/watch?v=lYVZw6XMG3A

😀 😀 😀

sarlotta
29. bře 2010

Wladi čekám na zprávičku do tabulky🙂)

Maab super, tak domeček pro mimísky nachystaný, mimísci taky, to by bylo aby nebylo 😎 😀

sarlotta
29. bře 2010

terci hezkééééé🙂 a jak se Ti dýchá s bříškem ? mě teda už teď hůř 😝 😅 😉

tercie
29. bře 2010

Šarlot pěkně funím, jak prase z bukvic 😀

mari111
29. bře 2010

no tercinko pěkné ale teda ten pán uplně v pravo to pěkně flákal 😠 ale sluší ti to mamino, ja už bych to neudýchala 😅 si frajerka

sarlotta
29. bře 2010

že Mari já připadám jak důchodce kua.... když vylezu schody mě tluče srdce 😲 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru