Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. bře 2010

to simrani,nebo bublinky urcite muzes citit driv,ale ten hrbolek to nevím.......

aja.83
30. bře 2010

Paaji, tak super! Aspoň že tak! 😉

cajori17
30. bře 2010

paaji,to je supr 😀

petroska
30. bře 2010

no uvidím co se z toho vyklube ale nic jiného nevím co by to bylo a nacíc je to uplně dole v podbřišku 😖

markee
30. bře 2010

Ahojky,tak já jsem chvilku něco šochala doma,pak jela pro malou do školky. Tam jsem se zakecala s kamarádkou a dom přijela před druhou. Teď mi zas píše další kamarádky,že jedou k nám do vsi na klouzajdy,takže se sbalíme a jdeme.
Kopy,teď se u toho TOP 09 rozčiluju taky. Jsou to dementi,opravdový dementi. Než,aby si stáhli peníze oni a sebrali veškeré výhody,tak chtěj udělat tohle. No fakt děs.
S těma registracema do porodky je Praha fakt hrozná 😠 Člověk se registruje takhle brzo a přitom nevíte co a jak dopadne. Akorát to člověka pak víc stresuje,kde všude se musí odhlašovat a zařizovat.
Tady u nás chtěj v Benešově registraci,ale až v 36tt. Jinak myslím,že v dalších porodkách nechtěj nic.
Paajii,držím na ovulku pěsti,aby to vyšlo. Co ty víš,zrovna,když nedoufáš,tak je hotovo 😉
Tak my jdeme ven.

aronek
30. bře 2010

Tak v Havlíčkově brodě je supr porodnice a vůbec se neregistruje 😉

ee.liska
30. bře 2010

teda vy jedete 😀 já jsem tu měla sestru tak jsme plkaly
u nás se v porodce neregistruje, jen když chce mamina nadstandard. Jo a ten jako zaměstnanec dostanu zadarmo, pokud bude teda volný 😀
už i petroska cítí pohyby 🙂 myslím že mě s nima předběhne i kopinka 😎
paaji to už je za chvilku budu držet palečky 😉 ale když teď bude ta ovu, tak kdo ví.... 😵

ee.liska
30. bře 2010

teda od té doby co jsem byla se šarlotkou na kafi tak se sleduju, jakési bublinky by aj byly, ale spíš si myslím, že jsou to střevy, minule jsem pohyby cítila až v 21tt tak si myslím že to bude pozdě i teď 😎

petroska
30. bře 2010

ahoj Eli.ted by si je myslím že měla cítit dříve,už máš rostáhlou dělohu tak se to říká.no já si jen těmi pohyby nejsem jistá.bublinky cítím ale ty hrbolky co se me dějí nechápu.čekám jestli mi napíše nějaká těhulka co s tím už má skušenost jestli ty hrbolky mizející je mimčo 😒 ?a navím nemám ještě bříško tak asi proto to cítím líp jak ten kdo ho má už větší nebo má špíčky.

handm
30. bře 2010

Petros, ja myslim, že hrbolky jsou mimčo.. klidně nožka nebo tak 😀 co by to bylo jinýho - vetřelec?! 😀😀😀😀😀 nevííím

Kopik mě tak zblbnul, jak má skoro všechno nachystané, že jsem začala na netu sondovat kočárky a mam z toho hlavu jak pátrací balon.. tak jdu pro jistotu domu 🙂
hezký večer a mějte se!!

kopa
autor
30. bře 2010

Handm 😀 😀 😀 kočárky jsem studovala celý víkend 😀 😀 😀 😀 😀 Jestli u mě vše dobře dopadne,tak budem kupovat kočárek někdy kolem 16-20tt mám to slíbené od příteláka 😀

Jinak jsem mluvila se ségrou,a bylo to v pohodě.Dokonce jsme si řekli,že bych za nimi přijela na otočku a dali si spicha ve městě a pokecali.No musím to stihnout do Dubna ona je ve 30tt 😅

kopa
autor
30. bře 2010

Petrosko to vypadá,že máš těhu pohyby 😵 😵 Já někde četla,že je měla náka holky již od 16tt,je to individuální 😉

markee
30. bře 2010

Tak my se vyvenčili,přišli domu a co myslíte? Manžta ještě netopil. Ono teda nejde o to teplo,pže barák je docela nahřátý,ale spíš o teplou vodu. No fakt mě sejří. Ženská musí absolutně pořád fungovat,ale ty chlapy 😒
Udělala jsem pomazánku z eidamu-dala si dva chleby a už nebudu večeřet.

kopa
autor
30. bře 2010

Markee já před chvilkou obědvala a večeřela 😀 😀 ani nebudu psát kolik jsem měla knedlíků.jsem prasátko 😀

markee
30. bře 2010

Kopy,jen si dej. Já měla dva a taky bych měla jeden,když chci hubnout. No asi hřešim na to,že jsem si řekla,že až po kontrole na gyndě začnu se sebou něco dělat. Nojo,jsem pako.

cajori17
30. bře 2010

já se láduju sušenkama 😀

tercie
30. bře 2010

Ahojky holky,mám dneska manžu doma, celej den poctivě dočítám,ale vždycky když jsem chtěla napsat, tak mě vyrušil, a taky jsem prala,vařila, mělapochůzky na poštu a do krámu a teď jsem byla zpívat, a manža odjel na stopy,tak jsem se k vám konečně dostala 😀 Jdu dočíst co jste napovídaly za odpoledne 😉

cajori17
30. bře 2010

ahoj Terci 😉
teda 38 tt,ty uz to mas za par 🙂

aronek
30. bře 2010

Tak Honzíček mi tak zrasoval jednu bradavku, že musím kojit jen z jednoho prsu a druhé jdu zkusit odstříkávat 😠 Je to pěknej dravec a to ještě nemá zuby 😖

cajori17
30. bře 2010

aronku auuuuu....to ja tak hladovy?

sarlotta
30. bře 2010

ahojík petroska no mě to spíš připadá jako malá kýla- je to pořád na jednom stejném místě ?...a je to na dotek jako bys sáhla na sníh - takové křupavé ? Mimčo takhle nekopká a v 17tt bude těžko dělat bouličky... a když tak tvrdé na dotek- hýbající se všude možně. Zajdi s tím kdyžtak k obvodní pokud je to pořád na jendom místě a dá se to takto zatlačit 😉

sarlotta
30. bře 2010

Paajinko perfektní plán🙂 držím palušky🙂

tercie
30. bře 2010

Jéé já myslela jak jste drbaly,a ono skoro nic,co jste dělaly celý odpolko? 😀

Caj ahojky, uteklo to šíleně 🙂 Ale furt ještě jsem nebyla schopná si zabalit tašku do porodky 😀 Asi to budu dělat na poslední chvíli před odjezdem 😀

Vybalovala jsem teď dvě tašky věcí pro Lkáška, co jsem dostala od kámošky, holky to je hadrů, už aby dorazila ta skříň 😀 Dneska psali,že je poslaná tak by měla do pátku dorazit, o víku jí sestavíme a hned jí můžu začít ládovat 😀

sarlotta
30. bře 2010

Eli dík za IP🙂 tak to jsem v klidu🙂))

sarlotta
30. bře 2010

Aronek mazat Bepanthenem, chodit bez podprdy a bohužel kojit i z toho prsa 😒 aspoň sem tam, aby se mlíčko dělalo 😉
Hlavně mu musíš strčit do pusinky celý dvorec, jinak Ti právě jazykem odudlá tu bradavku a pak to praská 😉

ee.liska
30. bře 2010

terci ty jsi nějak moc akční 😀
aronku jau jau 😒 ale aspoň je vidět, že mu chutná
šarlot není zač, kdyby cokoliv, tak piš, buď budu vědět nebo hned zjistím 😀 jo a máme termín skoro o měsíc, když chvilku počkáš tak já to zzvládnu dřív a budem rodit spolu 😀 😀

sarlotta
30. bře 2010

😀 😀

farmarska
30. bře 2010

ahoj kočeny, tak japak to tu pytlíkujete? 😉
Petroska to nebude vetřelec, to je mimi a normální pohyby 😉 😵
holky a nemluvte o žrádle jo 😠 se snažím nejíst po šesté a vy toto 😠 😝
terculíku teda ten tvůj manža je teda dříč, ty stopy trénuje docela často co 😕 to asi trénuje na to, když by jsi se mu pak někam stratila s Lukýnkem , aby si vás našel-vyčmuchal vid 😉 😀 😀
cajor nemaluj čerty na zeď 😨 tercí má ještě mrtě času 😎 vid ségra 😉 😀 😀 😀

natál co je s tebou? si se tu nějak dlouho nevokázala 😕 doufám, že jsi se nám neušprtala k smrti 😕 😨 😨

tercie
30. bře 2010

Aronku jauvajs... a máš doma kloboučky?

Petrosko mě to taky nepřijde jako mimčo,ale tak nechci strašit. Řekni to na nejbližší kontrole, podle UZ ti řekne dr jestli je to možný 😉 Třeba jo 😉
Já cítila pohyby tentokrát od 16tt,alehodně slaboučký,a první pořádnej kopanec byyyyyyyyl....9.11. a to bylo v 18tt 😉

tercie
30. bře 2010

Farmi jasně, do léta času dost, viď? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru