Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ ......KO 15.4......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 32tt..........................KO 27.4..............čeká holčičku
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt.................. KO 13.4.
Wlladka 23tt...................KO 12.4..............čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4. trippl test negativní
petroska 18tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 17tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt........................čeká na výsledky trippl testu
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt ................... KO 23.4.
Zlababa 9tt ..................... KO 14.4.
Ikopretinka 32DC
M.aa.b 27DC
Paajaa 20DC
Farmarska 19DC
Cajori 16DC
Madormi 14DC
Katyna 7DC
Natalie 5DC
Aja 4DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
11. dub 2010

Nicol ta mrška mě moc mrzí ☹ ☹ ach jooo, chtělo by to asi i víc pohody do vztahu a nového gyndaře... nevím čím to je... třeba jen větší vírou pak, ale je hodně těhulek co změnily doktora. 😉

sarlotta
11. dub 2010

kerrie Ema už má 3 měsíce uuuuuuu 😀 😀 😀 za chvilku bude lozit a uteče Ti🙂)))) šikulka, přidej nové fotečky 😉

aja.83
11. dub 2010

Sarlottko, jo jo, já už jsem taky slyšela, že plno holek, co změnily gyndaře, bylo rázem těhotných! 😉 Něco na tom bude 😕

sarlotta
11. dub 2010

Natali to jsem se pobavila... ,,pořád jíst to svoje jídlo.. to je opruz" 🙂)))))))))))))))) to je teda FAKT 😀 😀 😀 Máš pravdu musím se někam nahlásit na oběd... jen ať se rodinka snaží.......
no ale dneska bude kančí gulášek-podlitý červ. vínem... už se těším...i když to budu vařit sama🙂))

sarlotta
11. dub 2010

ahojík Aja🙂 já myslím, že to funguje spíš na úrovni mysli...a ta dokáže zázraky 😉

sarlotta
11. dub 2010

maab strašně moc Ti držím palečky, pořád na Vás myslím... ty nenechavko jedna měla jsi testit až za 10dní... kakra.. teď se v tom plácáš... ale chápu to. No a jinak, máte ještě mražáčky-ledňáčky nějaké ne ? na další pokus. 😉

sarlotta
11. dub 2010

Farmísku našlas poklad🙂)))))))))))))))))))))))))) no joooo foukám kolínka 😀

aja.83
11. dub 2010

Sarlottko, to jo, máš recht! 😉 Já už tomu taky věřím! Všechno se děje v souvislosti s myslí, a ta má někdy bohužel (nebo bohudík) rozhodující slovo! 😵 😵 😵

aja.83
11. dub 2010

Sarlott, kančí gulášek, mňam! 😵 Kdes sehnala kance? Já chci takyyyy! 😀

sarlotta
11. dub 2010

hehe momentálně u nás v mražáku.. ale už poslední kousek.... no kde od myslivce 🙂)

sarlotta
11. dub 2010

Holky kopíruju zprávičku od kytii ať si taky počtete 😉

Ahoj Šarlotko,
děkuji za zprávičku, týden jsem tady nebyla, nějak se nyní vše nakupilo a nestíhám. Dnes jsem Vás kecalky dočetla

Takže údaje do tabulky- 18tt, velký utz 30.4., moc dík

Jinak se mám dobře, ráda bych napsala pár věcí do diskuze, abych se s holkama podělila o nějaké zkušenosti, které jsem teď o víkendu nabyla...spadla jsem totiž na betonu na zadek a narazila si kostrč, tak jsem se šla hned natáhnout, protože jsem se ještě přitom uhodila hlavou o auto, které parkovalo vedle-blatník auta to přežíl No a pak jsem zjistila, že mám mokré kalhoty a nebyla jsem si vědoma, že bych se počůrala, i když jsem si říkala, že je vše teď v bříšku jinak a močový měchýř je citlivější, a že jsem si toho nemusela prostě být vědoma. Manžel ale usoudil, že by bylo lepší zajet na pohotovost, pro jistotu. Kdybych ale tušila, co mě tam čeká, raději bych v klidu zůstala doma......vyšetřovala mě mladá doktorka, manžu chtěla z ordinace vykázat, na mé přání zůstal, vyšetřující předměty do mě vrazila, že jsem měla oči navrch hlavy, udělala mi 2 testy na plodovou vodu, oba byly negativní, tak je vyhodila do koše, žačla sepisovat se mnou zprávu a prý si mě tam pro jistotu nechá na pozorování a dají mi nitrožilně antibiotika pro případ infekce...tak jsem jí na to řekla, že raději budu v klidu doma, že bych akorát stresovala, ona na to konto šla ke koši, vyndala ten jeden test (PROMtest) a prý, že je slabě pozitivní, a že mě nepustí domů. A prý, jestli si vezmu na triko tak velké riziko, že můžu o miminko přijít, sestra ještě dodala, že se nerozhoduji přece sama za sebe, no, fakt nás to jednání dostalo, hospitalizaci jsme odmítli a jela jsem domů. Ihned jsem volala své gynekoložce, která má ve svém oboru 20let praxi, byla z toho úplně vedle a řekla mi, že ten test je pozitivní pouze tehdy, když se objeví do 5min 2čárky, jinak po delší době vychází vždy slabě pozitivní a okomentovala to tak, že bohužel v dnešní době se nemají mladí doktoři od koho učit a chybí jim empatie a pak to takhle vypadá.....takže asi tak, člověk jede, aby se uklidnil do nemocnice a rozeberou ho tam, že je psychicky dost mimo...chjo.
Jinak jsem byla na KO, vše je v naprostém pořádku, mímís plave kraula a má dostatek plodové vody))

Musím letět do práce, pozdravuj, prosím, holčiny na tématku, já se ukážu. pa

aja.83
11. dub 2010

Hmmm, to bych si taky dala říct, takovýho nějakýho myslivce znát 😀 !

sarlotta
11. dub 2010

a od miru.j
Ahoj Sarlot,dakujem ze si napisala,potesila si ma.Ja som stale PN.Vo stvrtok som bola na odber na triple test a v utorok idem do poradne na kontrolu.Pocitam dni kedy sa dozviem vysledok.Dufam,ze to bude ok,velmi sa chcem vyhnut amnio,ak budu vysledky ok tak ju odmietnem,nemam strach z ihiel ale bojim sa o pokladik.Ked budem mat vysledky urcite napisem do zamlkliniek.Teraz tam moc casto nechodim a na konika v podstate nepisem ,mala som dost depky a nechcela som deprimovat aj ostatne dievcata,ktore mimochodom velmi pozdravujem a prajem bezproblemove tehulkovanie a krasne zdrave poklady. 😉

aja.83
11. dub 2010

Jejda, kytie, to si teda užila! 😅 Hrůza, tihle mladí doktoři. No fuj, takovej hnusnej přístup, velebnosti, jdu blejt. 😝 ..To říct mně, tak jsem vyděšená až na půdu a jančím jak blázen! 😠

aja.83
11. dub 2010

Miru taky pozdravuju a držím pěstičky! 😵

martinkal
11. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Sarlotko krásný čepičky, taky Lucince takovou pořídím na léto 🙂

Maab musíš věřit, že to je ok, držím palečky 😉

Venuško, Natálce už jsou 3,5 měsíce? To letí viď? Je krásná 🙂

Kytii docela slušnej zážitek 😒

kopa
autor
11. dub 2010

Ahoj holky,
Farmi díky za rady,ohledně mé zácpy 😅 😀 Včera jsem nakonec šla,ale až pozdě večer 😅 no a dneska to bude to samí.Až půjdu na gyndu tak se zeptám co na to 😅

Natalie já kefír nepiji 😝 😝

Aji jen se mi nesměj,počkej až budeš těhulka taky tě to bude trápit 😲 😲 😲 😀

Chudák Kytií, 😔 to je otřesný přístup 🤐

kopa
autor
11. dub 2010

jo holky,a dneska dle výpočtu koně,končím 3 měsíc a zítra začínám 4 😅 😀

sarlotta
11. dub 2010

kopa super, už Ti ty týdny budou rychleji utíkat🙂)

kopa
autor
11. dub 2010

Sarlottko ahojky,
no mohli by utíkat dvakrát tolik 😅 😀

nicollka
11. dub 2010

ahoj holky doktorku už jsem změnila 2x, zítra ráno chci volat a domluvit se na tu folikulometrii nebo jak to je a jestli mi udělá HP, ale nevím kdy se dělá, jestli už hned na začátku cyklu a já už budu 3dc zítra.

Aji koukám do tabulky a ty jsi kousek předemnou :( A ja tak doufala

venuska
11. dub 2010

Ahojky,

holky děkuji 🙂 Máme oranžovou kuchyň, takže by se hodila i červená i žlutá.... 🙂 tak asi pak budeme váhat.
Pane bože, vy zachvilku budete všichni rodit 🙂 už se těším na další miminka 🙂

venuska
11. dub 2010

Martinko..jojo, hrozně to letí 🙂 člověk ani nestíhá postřehnout, jak to to všechno rychlý 🙂

natalie77
11. dub 2010

Ahoj,
Sarlott, obídek máte nebo jste už měli teda chutný 😵 , no musíme se někam nahlásit na jídlo.... 😉 , asi prubnu mojí mamku 🙂 .
Kytlii....ch jo, to je hrozný zážitek,....hlavně, že je vše ok. Ale osobně si mylsím, že to není o věku, ale o lidech. Třeba na příjmu na 2. revizi byla mladá doktorka a ta byla luxusní, dokonce mě i "mazlila", jak jsem byla vystrašená, tak pě pořád hladila a říkala, že hned přijde ten chlápek s lehátkem a pojedu na sál...byla moc fajn...i druhý den si pamatovala, že neviděla levý vaječník..tak to hned komentovala, že už je vidět...byla moc šikovná, vše několikrát kontrolovala. Mylsím si, že ti mladí třeba umí víc jednat...že je důležité se představit, vše vysvětlit...ale zase, jsou to jenom lidi a prostě někdy narazíš na člověka, co se asi neumí moc vcítit....tak se opatruj.
Holky koukám na debatu Paroubek vs. Nečas, tak to je mazec.... 😝 . Chlapi spí po obědě, tak jsem si udělala Caro a banán s čokoládou 😉 a užívám si klíííídečku 😀 .
Pak skončím na nákup, chci jít mezi lidi, jsem tu byla zavřená, pak ty zkoušky, tak jsem jakoby izolovaná ☹ , vlastně jsem měla "jen" Vás 😵 . Takže znovu, dííííky a teď už nebudu depkovat, slibuju 😉 .

Nikol, ten hormonální profil se dělá 2-4 den cyklu. Tak to můžeš ještě stihnout. Jak dlouho se snažíte, omlouvám se za otázku, nemusíš odpovídat, ale chtěla bych Ti pomoct....

nicollka
11. dub 2010

nat v prosinci 08 sem byla na revizi a od tý doby tak nějak čekáme, ale u nás je to složitější, já prostě musím vědět kdy je ovulka přesně a pozvat manžu domů 🙂

madormi
11. dub 2010

nicol manžel pracuje někde daleko? tak to je na prd co 😒

natalie77
11. dub 2010

Nikoll,t ak to bude stačit ta folikulometrie...tak od 10.dne ti to poměří a bude se vědět, kdy je ovulace, když píchnou Pregnyl, je to téměř jistota. Držím pěsti...Nebo fakt stačí od 10.-20. dne obden skotačit 😉 nebo znásliňovat, ale na to je expert Farmík 🙂 .

tercie
11. dub 2010

Ahoj holky, hlásím že jsem pořád kindervajco 😉 Ale večer jsem poslíkovala, docela často po sobě, ale říkala jsem si,že to ještě málo bolí 😀, na to, aby to byl porod, no a pak jsem to zaspala a do rána byl klid 😀

Maab aky se přikláním k tomu, abys to ještě vydržela a věřila prďolkům, že to zvládnou 😉 nebo aspoň jeden!!!

Farmi dobrý lovení ty jo 😀 Já teda aspoň vždycky nechala manžu probrat, aby z toho taky něco měl a nemyslel si pak, že jsem si dítě uhnala se sousedem 😀
Jo a co zajíc, chytlas ho? 😀😀😀😀
Takovej mám podobnej zážitek když jsme chodily na učňák,byli jsme na vejletě v Praze a měli jsme jít na Krysaře. Autobus nás vysypal někde na nábřeží a jel na parking, jenže já si vzpomněla že jsem tam nechala brejle na dálku a bez těch bych viděla prdlačku, tak mě hecli ať ho doběhnu, stál na křižovatce, tak já se rozběhla, a taky jsem zakopla na kočičích hlavách a sekla sebou, a kámoška říkala, že teda neviděla bezprostředně můj pád, ale až to, jak jsem ležela, a kolem mě poskakovaly na dláždění moje šňůrky od bundy,zakončený takovejma těma umělohmotnejma kuličkama na stahování 😀 Kolikrát mi to připomene i teď, když se sejdem 😀

Já dneska budu vařit knedlo zelo, za chvíli na to půjdu, dlouho jsme vstávali, tak bude i oběd dýl.
Venku je dneska hnusně, prší, tak se mi tam ani nechce, ale manža venku maká, tak pak se za ním půjdu na chvíli mrknout a nadejchat se luftu 😀
No a nevím, na co jsem chtěla ještě reagovat...

natalie77
11. dub 2010

Terci, tak už to bude brzo....o vidíš, my Ti dávaly před 14 dny tak týden...a ty jsi důkladně zašpuntovala 🙂 .
Budu držet moooc pěst, ať je to rychlé, ale do nemocnice to v pohdoě stihnete a doc nejméně bolestivé...Budu na tebe myslet.
Poskakující šňůrky, jsem si to představila 😀 😀 😀 😀 taky mám velkou představivost..takže vše vidím v barvách, proto se buď hooodně směju nebo brečím 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru