Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. dub 2010

wladi gratulka ke kontrole, Čajori to je mi líto, se ti to protahuje to snaženíčko, ale neboj ,dočkáš se. 😉 hlavne ať to de ven po injekci, ať nemusíš ještě do nemocnice

markee
12. dub 2010

No,tak fajn. Na genetice nemaj ještě výsledky 😠 Prý na tom laborka dělá a výsledky jim dovezou v pátek. Takže k nim jdeme příští čtvrtek 22.4. To jsem děsně nadšená 😖 pže ve středu lítání,kvůli pracáku. Toho 22 dubna by měla být na pracáku paní,kvůli rekvalifikaci,ale já tu genetiku odkládat už dál nechci.Takže nejspíš opět mi ta konzultace nevyjde. Večer pak máme schůzi ve školce,kvůli dětskému dni. V pátek jedeme do Prahy, Míša na krev a pak večer na tu véču do Brasileira. No opět nacpaný dny 😨

tercie
12. dub 2010

Tak jsme se nadlábli, manža šel chrnět, jde večer na noční, tak mám klídek.

tercie
12. dub 2010

Markee aspoň se nenudíš 😉 Akorát ta genetika je blbá, že se to pořád protahuje. Pamatuju jak jsem z toho byla na nervy já loni, když se tam mohlo volat jen čtvrtky a týden po týdnu mi pokaždý říkala, jak to ještě nemaj...

cajori17
12. dub 2010

holky, je to fakt hruza.....a jeste k tomu,jsem ted byla jen tyden v praci a ted zas marodim.....protoze pri chuzi me ty vajecniky boli....takze jsem zas na PN....ty ze me budou mit radost,aůe zas dr.rikal,ze jestli me to boli at radeji zustanu doma.....mam ale spatne svedomi....no a jestli ta cysta byla pricinou proc se mi nedarilo otehotnet tak je to dobra zprava,ne?az zmizi,tak mozna bude lip....

cajori17
12. dub 2010

Terci a jak se citis?kdy se Lukasek podle tebe vyklube?

cajori17
12. dub 2010

mari děkuji 🙂 teda ty uz jsi ve 21 tt?tobe to utika

markee
12. dub 2010

Tercinko,no zbytečně to fakt prodlužují. Emani. Je mi tu zima,takže půjdeme zatopit,udělat si teplíčko 😀

tercie
12. dub 2010

Caj je mi dobře, akorát je to takový dvný, pořád se sleduju,jestli jako něco, už bych chtěla 😀 ale nic se neděje, Lukáškovi se nechce 😀 Radšibych před termínem, a nbo do termínu, jenže co já si můžu vybírat 😀

tercie
12. dub 2010

Markee jen si zatopte, my taky topíme v krbu ale mám všude otevřeno, a stejně je mi na zdechnutí, fuj...

cajori17
12. dub 2010

Tercim ani se mu nedivim,ze se mu nechce...vis ,jak mu je u tebe dobre? je to klucina vychytralej 😀

tercie
12. dub 2010

Caj no jo,celej tatínek 😀

paajaa
12. dub 2010

Krásný den holky moje,
nestačím dočítat, jen sem hodím dobroz zprávičku- dnes proběhl spermiogram a máme normospermie- takže úplně normální 😀 😀 Prostředí a odběr byli síla, ale přežili jsme to. Vydala jsem se i k Dr., ale má dovču, takže tam půjdu příští týden a uvidíme jaký bude další postup.
Tak zatím páááá

markee
12. dub 2010

Paajaa,tak to moc gratuluju,že je spermio dobréééé 😉

cajori17
12. dub 2010

Terci,nepochvalila jsem ti nove fotecky,jsou moc pekne..... a uz se tesim na Lukaskovi fotecky.... 🙂
holky nevite nekdo,jak to je s tim laparoskopickym odstranenim cysty,jak dlouho bych musela zustat v nemocnici?

aja.83
12. dub 2010

Paajinko, super, moc gratuluju! No konečně! 😉 😵 😵 😵

cajori17
12. dub 2010

paaaji obrovska gratulka 🙂

m.aa.b
12. dub 2010

AHojky ve spolek,

tak jen hlásím, že čárka je stále jen duch - takže to vypadá že mimčo se chytlo,ale vzápětí to vzdalo ☹ ☹ ☹ i přesně vím kdy, stalo se mi totiž to samé co při MA v září - tokový divný pocit jako když mi někdo sedí na krku a ten samý přesně jsem měla i minule a podle utz přesně v té době kdy se mi to stalo přestalo mimčo růst - dost jsem se hlídala,takže jsem věděla kdy co a jak. JInak mrcha jen se spustit už ji drží jen utroš - špíním a to tak že odchází kousky sliznice nic hrozného, ale jak říkám není to uhnizdování. Takže u nás to nedopadlo ☹ 😖 . Zkusím se ještě v Pronatalu domluvit, jestli by tam ještě nemohl být nějaký jiný problém a zda mi na to třeba můžou udělat nějaké další vyštření, štítka to není pže tu mi od toho MA kontroluje pravidelně endokrinolog a je to v naprostém pořádku. Tak ted jen nějak našetřit a přežít to čekání a šup na KET.
Díky za podporu a že jste tu na mě myslely 😵 😵 😵 vám všem držím palečky aby vám to dobře dopadlo 😵 😵 😵
Já jsem to už obrečela a pomalu se s tím smiřuju, víceméně jsem již smířená ...

JInak jsem si volala na PÚ kvůli těm rekvalifik. kurzům, tak kdybych byla bud do 25 let nebo přes 50 případně po mateřské tak jsem v rizikové skupině a mám slušnou šanci. Jinak vzhledem k tomu že jsem nezaměstnaná "teprve" dva měsíce tak ta šance taky nic moc, nicméně zkusit to můžu, schválení stějně trvá ca měsíc a větší šanci mají ti co jsou nezaměstnaní 5 měsíců a déle, razítko od případného zaměstnavatele mít nemusím, ale pomohlo by a ani nemusím v oboru po rekvalifikaci okamžitě začít podnikat. Tak to zkusím a uvidíme co z toho bude.

Jen ve zkratce - Markee Michal je hńup jestliže že se k Tobě takhle chová a obvzlášt ted, navíc skutečně to není nijak hrozná váha, já vážím podstatně víc - váha je trojciferná a netvrdím že jsem spokojená nebo že bych se kdoví jak cítila dobře, ale příťa se ke mně chová "přijatelně" např. mi říká pojd ke mně Špíčku apod, někdy mě to pěkně sejří, ale na druhou stranu je to celkem přijatelné oslovení 😅 navíc posledních ca 10 kg jsem přibrala při naší snaze o mimčo a sportovat se také snažím - snad jen díky tomu už ta váha víc neroste. Myslím že je hlavně důležité aby jsi byla psychicky v pohodě a to určitě není to že se budeš krom jiných věcí ještě nervovat se svou váhou, spinning Ti schvaluju, ale jak píšou holky - dělej to hlavně pro sebe a ne pro něj!!!! A aspon na chvilku vypadneš a přijdeš na jiné myšlenky 😉

Jsem se nějak rozepsala a ani nereaguji na vše cobych chtěla,ale ted nějak nevím 😅

tercie
12. dub 2010

Paaji parááááááááááda 😉 tak to manža přežil bez úhony, to je dobře 😉

Caj děkuju za pochvalu 🙂 S tou laparo nevím, myslím ale, že když nejsou komplikace že 3 dny, max týden... ale líp by ti to řekli asi tam 😉

aja.83
12. dub 2010

Cajori, ach jo cysta blbá! ☹ Tak ať to je brzy v pořádku...Myslím, že na laparku bys byla cca. 2 dny v nemocnici... 😅
Wlladi, gratulace!!! 😵 😵 😵

aja.83
12. dub 2010

M.aa.b, ach jooo ☹ ☹ ☹ ! To je strašný!!! ☹ Moc mě to mrzí.... 😢 A je to už jistý??? 😔 Drž se maabuško! 😔

tercie
12. dub 2010

Maab to mě mrzí... ☹ Není šance že by aspoň jedno miminko pokračovalo? Třeba jo, moc bych ti to přála!!!

cajori17
12. dub 2010

mab je mi to lito..... 😔

cajori17
12. dub 2010

holky musim frcet do pelechu,mamka me jde kontrolovat...zatim pa

flair
12. dub 2010

Paaji, supeeeeer, to je paráda, že je spermio ok 😵
Maabuš, to mě mrzí 😔 ale máte ještě sněhuláčky a tak to brzy zkusítě znovu, ju 😉

tercie
12. dub 2010

Cajori to je jasný, tak zapluj 😀

tercie
12. dub 2010

Holky já se děěěěsně nudím, nemáte nějakej tip, kam na netu, se zabavit? Nějaký zajímavý čtení, nebo něco kam chodíte vy?

kopa
autor
12. dub 2010

Já dorazila z nákupu 🙂 Byla jsem si jen koupit spodní prádlo a dotáhla jsem domu ještě tři trička na mímo 😀 a sobě taky 😀
Jinak od zítřka začneme konečně řešit tu naší rekonstrukci bytu 😉 😉 t 😉 Tak mám radost,že se to pohne.Zítra budeme schánět firmu,co dělá jako komplet(malování,podlahy,elektriku,kuchyně....)No jsem zvědavá jak dlouho nám to bude trvat 😅 a kde budu spát 😅
Jinak jsme to vymysleli,že si přesunem ložnici do prvního pokoje a druhý pokoj vzadu necháme mimi.A s fretkami to taky vyřešily,sebereme jim obývák a celý si ho vybavíme a fretky budou chodit ven jen pod naším dozorem!!Tak se mi dost ulevilo,páč bych se jich nerada zbavovala 😔

markee
12. dub 2010

Tak my zatopili a už jen počkat až se tu udělá teplo.
Maab,to snad né ☹ Já tomu tak věřila,že se aspoň tobě zadaří,když už né mě. Chjo. Je mi to tak líto.
S tou rekvalifikací teda uvidím. Ona tam ta ženská bude právě zrovna ten příští čtvrtek co máme jet na genetiku. Ale já fakt už čekat na genet.nechci,pže to člověka ubíjí,když neví proč, proč znova. No uvidíme co bude.

kopa
autor
12. dub 2010

Tercie já když se nudím,tak chodím hrát hry na netu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru