Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
4. kvě 2010

handm a ty ještě nevíš co to bude 😕

ee.liska
4. kvě 2010

handm to je naprd, co? jj potvrdili i fotečku s " vrabčákem" jak řekla paní dr, nám dali 😀 a jak to že vy ještě nic nevíte? mrňousek se nechce ukázat?

handm
4. kvě 2010

Mari, Ee.li, nevíme.. jelikož ten DR byl debil, jak jsem tu psala... rekl nam, kdyz jsme se zeptali, že "on teda po tom nepatral".... a fotečku nam taky nedal "protože už z toho vylezl"
zAřekla jsem se, že už k němu nejdu, ale buh vi, jestli nebudu muset, nevim, kam bych moc šla, v gennetu tady uz 30TT utz nedělaj.. a na 3D jsme vubec neuvazovali.. tak nevim... 😖

mari111
4. kvě 2010

no to jsem se chtěla zeptat, mám už se objednat na 3d

ee.liska
4. kvě 2010

no mě 3d dělali dneska taky ale malý byl otočený pusinou do placenty tak to moc vidět nešloa další velký utz se u nás dělá až v 30tt taky s 3d tak počkám asi až tam
fičím na poštu zaplatit to povlečení

mari111
4. kvě 2010

no jo ale na toto se musím objednat sama. ani nevím kolik budu platit

kopa
autor
4. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem se vás snažila dočíst a moc si toho nepamatuji 😀 😀 my jsme byli dneska zařídit záclony a závěsy a tedko k nám příjde chlapík to vyměřit.Vybrala jsem si krásné,závěsy mi budou ladit se sedačkou 😀 😀

Handm ten obchod s kočárky je na Holešovicích a mají na prodejně až 120kočárků 😉 my se tam půjdeme podívat po velkém Utz 😵 😵 Ještě k těm kočárkům:Mě se líbí Peg perego,ale to se nelíbí přítelovi,že je to italský kočárek 🤐 🤐Takže rozměry zatím u mě vyhrává X lander a Quinny.
Jinak Handm slušná výbavička 😀 😀 😀 to já nemám proti vám vůbec nic 😅 🙄 😀
Ten Kik jestli myslíte ten diskont,tak ten je u nás 😀 Tak Handm můžeš přijet 🙂

Wlladi podprdu potřebuji taky jsou mi malé 😅 😅 jen to furt oddaluji,páč mám mega kozy 😅 a moc mě neba si to někde zkoušet 😀

Mirax moc hezký dětičky 😀 Tobík je takový malý roštáček 😵

kopa
autor
4. kvě 2010

Holky a měla jsem dneska sen 😀 😀 byla jsem na Utz a tam mi řekli,že je to kluk 😵 😵 😵

Mari ty jsi používala ten Angel sounds vid?K tomu musím mít ten lubrikační gel?Jsem si řekla,že si to koupím.

mari111
4. kvě 2010

ahoj Kopiku, jo potřebuješ lubrikační gel, přenáší to jakobi ten zvuk, ale kup si sono gel, jak mi tady radila Tercinka, je toho o hodně víc a staál pajdu 😉

mari111
4. kvě 2010

jo a Kopiku nemá ten obchod internetové stránky? ja bych ten náš chtěla vydet na vlastní oči, kdyby tam měli ten maxi cosi tak bych tam snad aj dojela 😅

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari tady máš ten obchod a mrkni na tu virtuální prohlídku,vypadá to tam dobře.Ceny na prodejně a netu jsou stejné 🙂
http://www.detskezbozi.com/inshop/scripts/shop_...

kopa
autor
4. kvě 2010

Maxi tam je taky 😉

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari díky za ten sonogel 😉

handm
4. kvě 2010

Kopi, ahoj, díky za tip, holesovicema jezdim denně, tak tam dojdu mrknout!🙂 Super!!!!
A Kik je u vas?! Nekde jakoby u MOtola?! Taky super!🙂
Já ti můzu dát tip tak na ty podprdy, tady blizko me prace je shop, kde maj velky vyber a velikosti do K ( i kdyz tedy nevim, co si uz pod tim pismenem predstavit) a nemyslim, že bys to měla- jen ze tam maj fakt velikosti dost...🙂¨

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm je na Lukách trasa B 🙂
Handm a kde mají ty podprdy? 😕 já mám E-F no jen si to představ 😀 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Holky a já v tom břiše furt něco cítím 😅 normálně jakoby šumění 😅

mari111
4. kvě 2010

kopiku dííík, tak tomu říkam obchod s dětským zbožím, proč u nás nic takového není ☹

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari právě,že tam toho mají fakt hodně.Asi tam uděláme velký nákup 😀 😀 A vypadá to fakt takový čistý a udržovaný obchod.

handm
4. kvě 2010

Kopi, já se pořád vejdu do svých původních, naštěstí.. tedy asi jen do tří, ale poctivě je střídám.. ale mylsím, že taky budu muset brzy na nákup 😀 Mám zatím C pořád...
Je to na Letné, skoro roh Kamenické a MIlady Horákové, u zastávky Tram Kamenická...

handm
4. kvě 2010

taky se vrtám na těch stránkách, co nám kopík dal odkaz 😀😀😀:_D

mari111
4. kvě 2010

jo tak ho tam maj ale ne v tý barvě co chci já, achjo, ja si ho asi budu muset koupin na blink a když se mi nebude líbit, tak ho hold pošlu spátky 😅 se mnou to je těžké, ja když si mám něco vybrat a dlouho vymejšlím tak to je fakt problém

tercie
4. kvě 2010

Holkyyy tak jsme zpátky, zvládli jsme to super, cesta super, Lukášek celou dobu spinkal, teď dospává v autosedajdě, já si ohřála oběd a půjdu na tu tiskárnu, než se vzbudí...stejně mám dojem, že to zase nestihnu 😀 On má snad radar,vždycky když potřebuju něco udělat, tak se vzbudí 😀

mari111
4. kvě 2010

handm, tam toho je, co. ja tam chcíííííííííííííííííííí přítelaka jebne (sory za víraz) ale fakt, až mu řeknu že chci do prahy na kukaňu, ale ja bych si tam rovnou vzala povlečeníčko a prostěradla a aj ty nepročúrací 😀 a určo se mi tam ještě něco bude líbit 😅

mari111
4. kvě 2010

no jo Tercinko si šikulka, proč by ste to nezvládli,že 😉

handm
4. kvě 2010

To tedy, mari, ale tak mohl by te vyvezt na vylet, no ne?!🙂 Co se mu stane, maj nám být oporou, když jsme těhotne 😝

wlladka
4. kvě 2010

Jé... Kopi má pohyby 😀 😀 😀 😀

tak já nakoupila zeleninku ve Sparu a narazila jsem na slevy kojeneckého prádla. Koupila jsem dvě balení bodyček po dvou kusech. Jedno balení stálo 50,- Kč zlevněno z 259,- Kč !! Takže mám za 100,- 4 krásný, kvalitní bodýčka. Tak takhle já prosím nakupuji zeleninu. 😀 😀

tercie
4. kvě 2010

Koukám, že probíráte podprdy...holky já mám taky tak to DD,někdy E, a jako kojící podprda dobrý, ale zjistila jsem, že nám kojo jde líp s normální podprdou, když jí shrnu tak mi to prso nevisí tolik přes 😅 😝 😀 a malej se líp chytá, jinak bych měla kozu až na nádraží 😀

handm
4. kvě 2010

MAri, ta MAxi-Cosa mura tam pisou, že má 16,8 kg, to mi prijde masakr....

mari111
4. kvě 2010

dobrá zeleninka Wladi 😀 😀 😀 😀 😀 s toho se teda najíte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No jo Handm, ale ja bych neměla moc cestovat, pobolvaí mne pak pupík a čípek ale hlavně záda tak, že se dva dni nehnu 😠

handm
4. kvě 2010

Terci 😀😀😀😀😀😀
Wladi, šikulka!!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru