Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. kvě 2010

Jen syslete holky, pak jak když to najdete 😉
My máme věci po čtyř a půl kilový neteři a bylo nám všechno velký, musela jsem dokupovat malinký overaly 😀

mari111
6. kvě 2010

syslúm zdar 😀 už mi vezou bočnici na ložnici 🙂

tercie
6. kvě 2010

VIVAT sysel 😀

Jedna tématická 😀

sarlotta
6. kvě 2010

😀 😀 😀 když mě baví se v tom hrabkat🙂))

tercie
6. kvě 2010

šarlot jáí jsem si to komplet rozhrabala když jsem přišla z porodnice a neměla malýmu co oblíct a hledala jsem něco malýho 😀

mari111
6. kvě 2010

tercinko 😀 😀 😀

murynka
6. kvě 2010

terci je možné že to má otočené 😒 ale on se srovná neboj 😉

mari111
6. kvě 2010

snad dneska přítelak postaví tu skříň a hned se vrhnu do ostatních věciček a dám zas foto 😉

tercie
6. kvě 2010

Mari taky jsi čekala na skříň, jako já? 😀
Já bych měla jít žehlit plínky, ale nechce se mi, když je po dlouhý době prcek v klidu a já můžu krafat s vámi 😀

Mury snad jo, aby nebyl netopejrek, ve dne spí a v noci lítá 😀

madormi
6. kvě 2010

tercie na žehlení je času dost 🙂 to je činnost kterou ze srdce nenávídím ( taky žehlím jednou za dva měsíce ) ale tak až se podaří mimčo tak klidně žehlit začnu fakt slibuju 🙂

tercie
6. kvě 2010

Mad no já práve X let nežehlila vůbec, na Lukáška ale musím, co bych to byla za matku 😀 Jenže mě to taky nebaví,a ještě totálně nesnáším skládat fusekle 😀

mari111
6. kvě 2010

no Tercinko nám přivezli špatnou jednu desku tak nám ji teď vyměnili, jak tam hodím naše hadry tak du na prťavky hadříky a hezky ji to vyskládam ať mám aj já lepší přehled 😉

tercie
6. kvě 2010

Času sice dost, ale jestli se mi ještě jednou podojí tak mu nemám co oblíknout 😀

mari111
6. kvě 2010

joj tak fusekle vúbec nerada aj věším aj zbíram aj skládam aj vúbec to malé prádlo 😠 😠 😠 samozrejme že u Lauri hadříku mi to vadit nebude, na to už se docela těším 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Ahojky!! jsem zpět ze Sokolova...
Srdíčko máme v pořádku !!! Hurááá ! 😀 😀 😀 😀

tercie
6. kvě 2010

Wladi super,gratuluju moc!!! To jste taky byli u dr. Fišera,ne? 😉

wlladka
6. kvě 2010

Kopi, gratuluji k negatriplům !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

U nás teda taky příšerně leje! ☹ Pustím pračku a taky převleču postele.
Holky, máte pěkné obýváčky 😵 😵 😵

wlladka
6. kvě 2010

Jo Terci, u Fišera

tercie
6. kvě 2010

Viď, Mari, škoda že se nedaj fusekle odbourat stejně jako třeba kapesníky 😀 Já látkovej nemám snad ani jeden, používáme papírový 😀

tercie
6. kvě 2010

Wlad celkem fajn pán,ale teda ukecanej až hrůza 😀 Nám vyprávěl, jak jezdí na kole 😀

handm
6. kvě 2010

Ahoj, kecalky, jeden oběd a tady dvě stránky... 😝
wladi gratulda k srdíčku zdravému!🙂 Paráda!🙂
Tercí, to je pohodička 🙂 je to krásnej fešák 🙂

wlladka
6. kvě 2010

Já si koupila na Aukru pár dupaček t Anglie. Jsou po jednom mimču a jsou pěkné. Nakoupila jsem je právě na tyto příležitosti . když bude mimčo poblión, pročůránek a pokakánek. Kolikrát se stane, že to z pod plenky vyleze ven a pak i 10 dupaček na den je málo. Navíc mi jich nebude líto, když zůstanou flekaté. Jedny mne vyšli na 12kč.

mari111
6. kvě 2010

Wladi super, paráda , gratuluj.
Tarcinko to ale není špatnej nápad, takové ponožky papírovky, to by šlo, jen to vymyslet 😀 😀 😀 😀

wlladka
6. kvě 2010

No, mě vykládal jen to, že je maličký krásně položený, tak mu na srdíčko pěkně vidí. Tak povídal, že je to v pořádku i jsme srdíčko poslouchali. No, jsem ráda, že u nás doposud nic nenašli 😵 😵

wlladka
6. kvě 2010

......u nás fusekl žere pračka - potvora jedna!

mari111
6. kvě 2010

Wladi ani nenajdou, vše bude v pořádku 😉

mari111
6. kvě 2010

no to je potvora, pošli , vyměníme si pračky, aspoň nebudu muset vešet a ....

tercie
6. kvě 2010

Mari viď, a ještě by z nich třeba ani nesmrděly nohy 😀

Wladi to je dobrej kup, a jasně,na doma nejsou třeba frajeřiny,ty si necháš pro návštěvy a na ven 😉
On toti začal vykládat až když se dozvěděl, že jsme ze Stráže, prej sem dojel na tom kole jednou 😀

wlladka
6. kvě 2010

Jo jo, teď už jen vydržet co nejdýl a moc brzy nepustit 😵

wlladka
6. kvě 2010

Jo Terci, našemu strejdovi taky JEDNOU ujel vlak a měl o čem celý život povídat 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru