Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. kvě 2010

Sarlott Ip 😉 😉

tercie
6. kvě 2010

Mad tak si ten dílpusť na netu a zastav si obraz, třeba bude vidět, co to je za kočárek 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

Teprv tedko večeřím 😅 Jsem si udělala mozeček květákový,mám dietku 😀 jsem si to ani nesolila 😀 nic moc 😒

tercie
6. kvě 2010

Kopi teda, dobrovolnou dietu a ještě blbě poživatelnou,teda fuj ty máš nápady 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercie to výš mi s vyšším tlakem 😀 nemůžem ani solit 😀 😀 Je to hnus,ale už to sním 😎

kopa
autor
6. kvě 2010

Celou dobu na FB tajím,že jsem těhule a dneska mi napíše známá na zed co mimčo 😅 😝 Nechtěla jsem to nikde psát,kdyby to nevyšlo.Tak jsem jí napsala zprávu.

tercie
6. kvě 2010

Sůl ovlivňuje taky tlak? To jsem nevěděla... nu což,tak si dej,neslaný, nemastný 😀 ale fakt ti nezávidím 🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercie dost ovlivňuje přítelovi jídlo vůbec nesolím,asi rok už takhle jí.No ono neslaný,už tady třesu s miskou a brambůrkama 😅 😀 😀

tercie
6. kvě 2010

Kopi to je jak já, když jsem tajila jméno 😀 a tejden před porodem se to profláklo na FB i tady na koni, díky komentářům ve fotoalbech 😀

tercie
6. kvě 2010

no tak brambůrkama tu sůl vykompenzuješ, to je jako by sis osolila i ten květák 😀
Ono jde asi o zvyk, a hlavně když jde o zdraví tak člověk zkousne leccos,co? Akorát takovej neslanej řízek třeba,si moc představit nedovedu...

kopa
autor
6. kvě 2010

No to se nedá nic dělat 😅 😅

kopa
autor
6. kvě 2010

Já vím 😀 😀 Jojo přítelák jde třeba na tůru a má sebou dva rohlíky.Ujde pře 25km a večer příjde a nic nejí a druhý den má tři kila dole.To já vždy došla celá hladová a ještě ve vlaku jsem třeba něco pojídala 😎

tercie
6. kvě 2010

Sakryš proč to nefunguje jako předtím, když se neodeslal příspěvek, protože spadla stránka,tak se stačilovrátit zpět, a zůstalo to napsaný a jen se to znovu odeslalo,teď to zmizí úplně a to mě sereeeeeeee!!!

madormi
6. kvě 2010

terci no nebudu tot ak hrotit s kočárkem v růžovce nejdřív radši otěhotním 🙂
jinak mě začínají bolet prsa a podbříšek tak se asi blíží ovulka

tercie
6. kvě 2010

Mad tak neváhej a šup na manžu 🙂

Holky balím,jde manža, jdu mu udělat jídlo. Papapa 🙂

farmarska
6. kvě 2010

ahoj holky, hlásím se teprve ted, páč jste zase tak děsně krafaly, že jsem vždycky stihla jen dočíst ale už jsem nezvládala nic napsat 😀
Takže zapamatovala jsem si, že musím pogratulovat kopisoj k dobrým triplíkům!!!!! 😵 😵 😵 A taky jí pochválit, jak jí tó moc na fotkách sluší 😉 🙂
pak jsem ještě někomu k něčemu chtěla pogratulovat..., ale ted už nevím komu a k čemu 😨 Tak se když tak upomeňte 😀 😀

a pak chci napsat ségře, že má mooooc hezký fotečky s maličkým 😵 😵 moc mu to všude sluší a ta s taťkou ta je nejlepší! 😵 😵 Tý jo, ale že má pan Terculák chlupatý nohy 😀 🤐

farmarska
6. kvě 2010

mab co tu ještě děláš, ty máš ted svádět, milovat se, nebo znásilňovat! 😀 😀 😀

farmarska
6. kvě 2010

cajor a ty taky! žádný depky a smutnění..., šup na manžu at můžeš brzy chovat 😉 Povím ti totiž děsnou tajnost..bez sexu mimi není 🤐 😕 ale psst 😀 😀

farmarska
6. kvě 2010

teda když nepočítám do party panenku marii 😅

farmarska
6. kvě 2010

teda holky, to mi nedělejte! 😠 tady zase niko nikde 😝 farmi opět samomluví 🙄

farmarska
6. kvě 2010

noo to jsem se dočkala 😀

farmarska
6. kvě 2010

ale jestli si mne neužijete ted, zejtra mít možnost už asi nebudete! 😝
manža má zítra narozky, tak budeme , až dorazíme z práce chystat oslavu a slavit, atd.., tak se sem asi nedostanu 😒

farmarska
6. kvě 2010

se mi po vás bude stejskat 😢

farmarska
6. kvě 2010

Tak já posílám pusu a těpic, jdu dohajan 😉 zejtra musím zase brzyčko vstávat 😝

markee
6. kvě 2010

Tak psala kamarádka. Je to v háji. Bylo to zas mimoděložní těhotenství-vzali jí i levý vejcovod a vaječník, odstranili cystu. Takže má chudinka jen pravý vaječník-od minulého mimoděl. No,prostě jedině přes umělé bude moct,ale to ona sama říká,že ne. Tak maj dva zdraví klučíky, to je dobře. Jen mě zaráží,že oni šli splodit v pohodě a pak najednou tohle-vloni v srpnu mimoděložní a teď ☹

aronek
6. kvě 2010

markee, to je mi líto 😢 alespoň že má dva zdravé klučíky

mari111
6. kvě 2010

ježiši , chvíli tady nejsem a tady už tolik toho napsáno, kdo tomá dočítat, sem si udělala pudingy a du se nacpat. Jinak dneska jsem zistila že jsem kiečk schodila, takže múj doterajší přírustek na váze je 3 kg , no nevím, je to normální???

mari111
6. kvě 2010

jééé Marke, chudáček kámoška, ten svět je fakt nespravodlivej, sakra

mari111
6. kvě 2010

Farminko manžovi všechnonej, uži si oslavu 😉 taky se nám bude stejskat ☹

mari111
6. kvě 2010

Wladi ja mám tu pohankovou madraci a aj sem si skoušela na to lehnout 😀 😀 😀 a paráda, trošku tvrdší ale to je prej pro dětičky lepší 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru