Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
1. čer 2010

ahojík holky, Tak co ta naše Wladěnka a Šimonek, snad je ti s nima lepší, joj kéž by tam byl s nima někdo, kdo by nonstop podával info ale já věřím že sou v pořádku. Handm no teda, Daneček je moc pěkné, proste si mu tak říkej a manža si zvikne, muj taky chtěl jmeno na M a je to Laura, sem ji tak prostě říkala a on si zvikl a taď všude vypráví jaké krásne jméno vymyslel, no není to trdlo? 😅 chlapi no, co si budem povídat 😀 😀 😀 Katynko, snad už brzo nahlásiš // aj s dalšíma adeptkama tady, už dlouho žádne // nebyli, tak šup holky. Šarlotko ty si fakt Kamila? 😕

handm
1. čer 2010

Katy, no... občas 🙂 Ale vím, že je nejlepší🙂 🙂🙂🙂
A čas u Kopíka nevím, šla na 10,?! Tak pul hodky tam v ordinaci a cesta zpět... je to přes celou prahu skoro... to už by mohla ale skoro být zpět, jen jestli nešla mimikovi za odměnu něco koupit🙂

mari111
1. čer 2010

Paji hezka fotečka pokladíku 🙂 Kopísku kde si, už sme zvědavé

handm
1. čer 2010

MAri, Laurince všechno nejlepší k svátku v bříšku!🙂
Já mu zatím furt říkám bobíček a do měsíce jsme si řekli, že snad něco vymyslíme... 🙂

mari111
1. čer 2010

Kopísek určo něco koupila za odměnu kor jestli ji řekli co to teda je 😉

mari111
1. čer 2010

Laurinka z bříška děkuje 🙂 Už aj taťka řešil co ji tam k svátku pošleme, tak asi dortíka dostane 😀 😀 😀

handm
1. čer 2010

Mari 🙂 Ta se bude mít!!

Jo holky, mě nefunguje ta nová funkce "odpověz" - nikdy se mi nezobrazí to @mari111 například, když na to kliknu... ☹ to je opruz...

handm
1. čer 2010

ted jo, protože jsem to vypsala ručně, ale s tou funkcí ne-e ☹

tercie
1. čer 2010

Ahoj holčinky 🙂

Moooc myslím na Šimonka, ať je statečnej chlapečeka všechny ty těžkosti zvládne... a na maminku Vladěnku ať je silná a je Šimonkovi tou největší oporou... Posílám oběma pohlazení a moc energie!!!

Šarlotko dodatečně vše nej k včerejšímu svátečku 😉

Tak a víc nestíhám, prcek se probudil, jdem krmit,tak snad pak se sem zas dostanu 🙂

sarlotta
1. čer 2010

Holky dík za gratulky🙂)) já ale taky nevím jak se jmenujete🙂)))

@mari111 no fáááákt 😀

paajaa
1. čer 2010

@handm pro kluka by se nám líbil Oliver a mě ještě Kryštof 😉

sarlotta
1. čer 2010

psala jsem Vladěnce jak je marodkovi.

V noci byl Šimonkův stav velmi kritický. Dnes dr. říkal, že je to lepší, ale vyhráno nemá. U těchto malých miminek se nedá nic než čekat. Teď záleží na něm, aby zkoušel dýchat sám. Teď je na přístroji. Má napadené plíce streptokokem. My mu všichni držíme palce. Už mu od včera nosím i mlíčko, tak jsem moc ráda, že mi to jde. Taky jsem požádala o laktační poradkyni kvůli výživě a tak. Nechci nic pokazit a děsím se bacilů. Jdu zas s mlíčkem 😉

sarlotta
1. čer 2010

Paajaa to jsou super jména.. Oliver se mi taky líbí, ale nehodí se k příjmení 😉

Daniel je taky krásné jméno🙂 manžovi se ale moc nelíbí.. nechápu 😅

sarlotta
1. čer 2010

jééé Laurinka má svátek.... mari krásné jméno jsi vybrala fakt 😵

handm
1. čer 2010

šarlotko, díky za zprávy od Wladěnky!!! Chuděrka malá a Šimonek jakbysmet... Myslím na ně, ať to všechno zvládnou!!!¨

paaji, obojí hezký!!!! 🙂 Kryštof asi bude bráchovo druhé, co se má narodit za měsíc 🙂

katyna6
1. čer 2010

jejda,sarlotko.mně z toho úplně běhá mráz po zádech.Šimonek to ale vybojuje,musí!!!!!!!!když mu drží palečky tolik tet koníkovek.Chudák wladěnka,musí mít teď hrozný nervy
mari-i mně se Laura líbí 😉 😉

handm
1. čer 2010

šarlotko, mě manžel řekl, že mu Daniel připadá "takový přiteplený" 😀 No nakopat 😀😀😀😀😀
Holky my abychom to neměli totiž moc jednoduchý, tak naše příjmení je totiž taky jedno křestní jméno 😀

sarlotta
1. čer 2010

Handm čoveče mám pocit, že řekl taky něco v tom smyslu 😅 to jsou předsudky teda 😠

katyna6
1. čer 2010

handm-a manža se jmenuje jak?Po něm jméno nechcete?

katyna6
1. čer 2010

holky já tenhle pocit mám jen u jména Kamil,nevím proč.U holky se mi to líbí,ale u kluka....prostě nevím,proč to tak mám 😀 😀

sarlotta
1. čer 2010

Já taky nevím co na chlapečka... líbí se mi Sebastian, Vilém, Vojtěch, Jindřich a Daniel... manžel chce Ernesta 😲 😅 máme německé příjmení ale stejně 😀

handm
1. čer 2010

Katy, tak to je manželova další noční můra - Kamil je pro něj synonymum pro gaye ... 🙂 a ještě Dušan.. no prostě...
Manžel je Martin, což to by se mi líbilo, ale zase jsme si řekli, že jména po rodičích dávat nechcem 🙂 aby mělo prostě dítko svoje jméno 😀 i když kdo ví, až zoufalství dostoupí vrcholu 😀😀😀😀

handm
1. čer 2010

šarlotko, tak klučíčím jméneme se nemusíš stresovat, no ne?!🙂 Když se řekne Ernesto, vždycky si představím jednoho herce... někdy se tahle jména tak spojí, že... pak to člověka až odradí..🙂

sarlotta
1. čer 2010

Jo Ernesto Čekan.... 😀 😀 😀 ale manža se ohání Hemingwayem 😀 tak ono to neprojde stejně- nebudem za exoty... ale takhle končí naše debaty o klučičím jméně, no 😠

handm
1. čer 2010

šarlotko, buď v klidu, takhle to končí i u nás😀😀😀😀😀
Manžel: mě se nejvíc líbí Vašík (po tatínkovi, co zemřel)
A já.. když oni mu budou říkat Venco, bééééé 😝😝

katyna6
1. čer 2010

handm-jojo,Dušan je to samý 😀 A Martin se mi líbí taky.jsem vážně zvědavá,který to u vás nakonec vyhraje 😀

katyna6
1. čer 2010

@handm -to není jistý,jak mu budou říkat.Podle mně spíš záleží,jak mu budete říkat doma a okolí se většinou přizpůsobí.školka,škola a tak.Kamrádka má taky Vašíka a Venco mu zatím nikdy nikdo neřekl.PS:Taky mám nachystaný jméno po tatínkovi,co nám zemřel.

sarlotta
1. čer 2010

Handm co Maxim ? to je dost chlapské.. to byl gladiátor 😎 stejně mu budeš říkat miláčku, broučku, sluníčko..... 😀

Vyber podle sebe a říkej mu tak, manža si zvykne 😀

sarlotta
1. čer 2010

Jsem zvědavá jestli se zítra pipina ukáže🙂)))

kopa
autor
1. čer 2010

Už jsem tuuu 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru