Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
16. čer 2010

stahla jsem si komedošku na SV. Valentýna, tak jdu kukat🙂

kopa
autor
16. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já dneska vyrážím na nákupy 🙂 Jdu se podívat po nákým oblečení na tu svatbu a k tomu ještě musím přítelákovi dokoupit věci,to zas bude 🙄

kopa
autor
16. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já dneska vyrážím na nákupy 🙂 Jdu se podívat po nákým oblečení na tu svatbu a k tomu ještě musím příteláko i dokoupit věci,to zas bude 🙄

paajaa
16. čer 2010

Krásné ráno,

Nati: to je dobře, že jste si o všem hezky promluvili. Holt těm protějškům do hlavy nevidíme, viď. U nás je to to samé. Jednou za čas, když mě něco trápí, tak si to musíme vyříkat a pak je zase pohoda. Takže ať už máte jen pohodové manželství

Mě už čeká jen 6 dní a jdu na screening. Jsem napnutá čím dál víc. Ale věřím v to dobré. 😉

aja.83
16. čer 2010

Ahoj holčinky! 🙂
Kopi, tak dnes dobře pořiď! 😉 Závidím ti svatbičku! Kdyže bude? 😅
Paajinko, za 6 dní ti budu držet pěstičky! 😉 Dobře to dopadne, věřím tomu! 😎 🙂

mari111
16. čer 2010

ahojky,
Pajuš ty musíš bejt napnutá jak kšandy, za ž dni ti budeme určitě všechny držet palce tak to dobře dopadne
Šarlotko posílam trošku sluníčka, u nas hezky ale fouka studenej vítr

aronek
16. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno.
paaji, držím palečky na NT 😉

handm
16. čer 2010

Dobré ranko
tak já už mám za sebou odvezené auto do servisu na garančku, to zas bude darda 😝 ted jsem v práci a pak musím do banky a pro auto.. a pak se placnu doma, budu žehlit, prat a uklizet ten chliv...
a nejradsi bych spala 😀:-d😀

Naty, super, mam radost.. konečně mu něco docvaklo a konečně jste si to řekli.. !!!!🙂🙂🙂 At je to jen lepsi!!!
Paaji, vydrz!! určitě to bude OK všechnoi!!!!!!!!!!!!
Kopi, hezky nakup!!! At si krásná nevěsta🙂
A jinak tady občas slunko vykoukne...🙂

paajaa
16. čer 2010

Holky moc děkuji za palečky. Je to hrozné, jak se pořád na něco těšíme- bojíme.
U nás je počasí celkem dobré, jen víc foouká studený vítr. Po obědě se chystám s pejsky do lesa na procházku. Musím se začít trošku hýbat. Večer bych chtěla chvilku cvičit na míči. Myslím, že toho klidu již bylo dost.

Hand: obdivuje, že ještě chodíš do práce a ještě vše stíháš doma.

Aji: a jak se máš ty?? Řekla bych že stále v dobrém rozmaru. 😉

mari111
16. čer 2010

Pajuš hlavně pozor na klíšťata až pudeš s hafíkama do lesa 😉

handm
16. čer 2010

@paajaa právě že moc nestíhám.. 😀😀😀😀 proto to doma vypadá jak to vypadá....ale jak do toho řešíme finiš na domečku... 😝 už abychom se stěhovali...

paajaa
16. čer 2010

Mari: jsem očkovaná, ale nastříkám se i offem. Večer mě manžel bude muset zkontolovat.
Hanm: já doufám, že u nás se už práce na domečku taky začnou hýbat. Kdby se začlo v sprnu oblkádat- koupelna a chidba s kuchyní, tak to třeba do vánoc stihneme

aja.83
16. čer 2010

Paajinko, jasný! Já jsem pořád pozitivně naladěná! 🙂 🙂 🙂 Sem tam bouřka nebo mráček, ale jinak stále sluníčko!!! 😵

mari111
16. čer 2010

teda Ajuš, jak ty to děláš, takle dobrou náladičku 🙂 no ale jen tak dál 😉

handm
16. čer 2010

@paajaa a vy stavíte svépomocí?! to bych nedala.. my děláme jen ty dokončovací práce jako malování pokládky podlah atd a jsme hotový.. a do toho řídíme stavitele a dodavatele a jsme uplně hotovy...😝

@aja.83 to je super, ty divoško!!!🙂

aja.83
16. čer 2010

Handm, já a divoška? No prosím tě, kdes to vzala??? 😀

aja.83
16. čer 2010

Mari, já ani sama nevím...Prostě se obklopuju příjemnými a přátelskými lidmi, snažím se oddělit pracovní a soukromý život = tzn. že v práci, i když to stojí za hovno, tak se nad tím snažím povznést a když přijdu domů, tak se to snažím neřešit...Jde to někdy těžko, ale můj manža je zlatíčko a snaží se mě skoro vždy podržet...Taky máme plno starostí s dědictvím a dluhy po tchýni, ale to jinak než s chladnou hlavou řešit nelze...Taky bylo konečně lepší počasí 😉 Takže tak! Holky, musím se snažit seč mi síly budou stačit, abych vybudovala to svoje rekreační centrum! Tam se bude rozdávat dobrá nálada a optimismum v maximálních dávkách! A při předávkování poskytneme první pomoc 😀 😀 😀

handm
16. čer 2010

@aja.83 čtu mezi řádky a taky ve snažilkách 😀😀😀😀😀

aja.83
16. čer 2010

@handm Ty potvůrko! 😀 Takhle to na mě prozradit! 😀 😀 😀 No jo no, neuškodí si jednou za čas vyhodit z kopýtka! 😀

tercie
16. čer 2010

Ahoj holky,Lukášek si brouká na hračky v křesílku, tak snad mě nechá aspoň vás dočíst. Včera jsem se sem vůbec nedostala, takto snad dneska napravím 🙂 Aby mě neutek žádnej drb 😀

mari111
16. čer 2010

Ahoj Tercíku, no vidíš jakmáš hodné miminko, hezky si hraje 🙂

petroska
16. čer 2010

kuku tak mám pro vas prosbu.chci poradit

mari111
16. čer 2010

sem s tím Petroš, tady se vždy najde někdo, kdo poradí 😉

petroska
16. čer 2010
petroska
16. čer 2010

4 favoriti.jen nevím který.

petroska
16. čer 2010

leviroo nebo x lander nebo DorJan.u x lander bych jen potřebovala zda neviděl tyto barvi někdo na prodejne

mari111
16. čer 2010

Petroš Leviroo má u nas jedna holčina a tu rukojet´aj nevím jak vysokej člověk musí mít ohnutou, to se mi na něm moc nelíbilo, jinak je hezkej,dor jan má hezkou barvu ale jinak se mi moc nelíbi, hlavně ty kolečka, X-lander je podle mne úúúplně nejhezčí 😵 a to obě barvi, aj bíla aj oranžová, ja bych se rozhodovala mezi těma X-landramaale bílej je o trošičku hezčí 😉 a miminko ti ho neumaže a ten sporťák je určitě sundavací ta látka, tak to pude určo nějak vyčistit kdyby ti to mímo už věčší umazalo , tolik múj názor 😀

mari111
16. čer 2010

jo a u toho Levira i kdyby si byla tak vysoka že tu rukojeť neohneš, tak myslím že je ten kočárek pak tak blízko že o něj zakopávaš, no ale chce si to vyskoušet, je zehnat prodejny kde je maj je věčšinou problém 😒

mari111
16. čer 2010

já jsem taky koukala na X-lander ale tip xv

petroska
16. čer 2010

když ja bych ty barvy u x ladra potřebovala vidět a nikde nejsou,tak bud risk objednat bez čumendy nebo hledat dokud nenajdu 😠 což nenajdu když i ostatní hledají a nikde na prodejnách nejsou.u dorjan by kolečka šli asi dát jiné.chjooo od rána hledám a hledám.staříčci od mojeho nám chtěj koupit kočár tož se snažím pořádně rozmyslet co teda a už ho koupit a já nevííím 😠 .ale dík taky su pro x lander jen ty barvy 😠

petroska
16. čer 2010

a tvuj kočárek mari je co?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru