Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. črc 2010

Ahoj holky, jdu pozdravit, už máme dneska po návštěvách, a taky se Lukášek poprvé koupal ve velký vaně!!! Měly jste vidět, jak byl vykulenej 😀 Vybily se mi fotky ve foťáku, tak až nabiju, tak vám sem nějakej obrázek hodím 🙂 A jdu dočíst, dokud je Lukášek hodnej. Leží vedlemě v lehátku a děsně ho zajímá vzor na mých šatech 😀

Jo a ještě vám prásknu 😀 byla u nás teta veve.b a už má krásný bříško!!! 🙂

petroska
16. črc 2010

@kopa dneska vám počasíčko vyslo,musela to být krásná svatba tak snad se vydařila podle tvých představ,těším se na fotečky.
@mari111 ty už se taky chystáš k porodu?teda já nechci pak rodit sama 🙂 jeste vydržte!se vám nějak ti drobečci derou ven 🙂
@sarlotta supr košilka a šatíky 😉 .pižamko z kama?taky mi chybí.jinak me se dnes doktorka ptala kdy chci na tu mateřskou nastoupit tak sem ji řekla ode dne porodu.nesplnuju těch 180 dnu abych měla nárok jít 6-8 týdnu před porodem tak snad sem jí to řekla dobře a mám to tak mít.protože na pracáku mi to baba řekla taky že to nebudu splnovat abych měla mateřskou jeste před porodem a na sociálce mi to taky řekli a jeste sme to jak blbouni hledali na netu a taky to tam tak bylo tak snad mi to vystavěla dobře jinak budu ošizena o prašule 😠 .taky nastupuješ dnem porodu jak si to tu tenkrát psala?
@mirax já bych neměla nervíky ji nechat píchat ouška 😝 ,bych poslala tatínka,ale je to šikulka 🙂

ee.liska
16. črc 2010

@nikissek28 ahoj 🙂 je mi líto, co tě potkalo, ale neboj, bude zase dobře 🙂 za chvilinku budeš těhulka
@sarlotta jsi v tabulce první, ale abysme tě ještě s mari, handm a petros nepředběhli 😀 😀 to bude ten srpen ale bohatý na porody 😵 a září vlastně taky, máme to tu naskládané pěkně po týdnu 🙂
@hanana ty už taky vlastně můžeš každým dnem do porodnice 🙂
@mirax to je teda šikulka, a jak jí to slušíí 😵
@petroska tak to je super, že kontrola je v pořádku 🙂 já se můžu u KTG i přetáčet a jednou mi ho dělali i v sedě

ee.liska
16. črc 2010

@tercie jé to už je velký kluk, když se koupe ve velké vaně 😵

petroska
16. črc 2010

@ee.liska a já že se dělá ktg od 36 týdne a ono už budu chodit furt 😝 .nervíky sem u toho měla aby to bylo ok.a taky máš kopečky nahoru dolu jak blázen?tím se zjistují stahy dělohy že jak tu šarlot psala?ale prý to mám v normě tak snad vydržíme jeste ale jestli se neotvírám tak mi běžnou kontrolou asi nezjistí a jaksi se nemužu dočkat ultr aby mi řekli váhu prcka nic 😠 tak nevím jak na tom jsu

ee.liska
16. črc 2010

petros jj dělá se až od 36tt ale mě už ho dělají asi pro jistotu, už jak jsem byla v nemocnici. ono by u toho pohyby být sem tam měly aby zjistili jak reaguje jeho srdíčko na pohyb, ale našemu se to velmi nelíbí 😀 to je ta jedna sonda, druhá je na děložní činnost. kdyby už probíhala porodní činnost na děloze tak by to z toho poznali, když jsem nastoupila do nemocnice, tak to bylo k 50 ale už je to lepší. Oni by tě dom nepustili, kdyby to nebylo dobré 😉

nikissek28
16. črc 2010

@ee.liska děkuju 🙂 už aby to bylo 🙂

petroska
16. črc 2010

@ee.liska taky si říkám že bych jen tak dnes domu nešla tak snad ok.mě prcek kopnul jak mě napojili asi 5x ze začátku a pak to celou dobu propal tak se setrička ptala jestli mě kope a já že ne že ted má asi zase klidovou a nic neříkala tak snad ok.sem čekala hruzu protože mě každý den bolí břicho jako při menzes a i v noci mě to zbudí ale tak za minutku to přestane a kdyby zase děloha pracovala tak by to dnes ukázalo a ono nic tak nevím proč mě to tak furt bolí ☹

ee.liska
16. črc 2010

@petroska jejda, tak snad to bolet přestane ☹ i když si myslím, že teď už všechno bude až do porodu jen horší 😀 a řekli ti aspoň jak máš dluohý čípek a jestli jsi otevřená nebo ne? mě to vždycky řekne a mám to i v průkazce pak napsané. a ten velký UTZ budeš mít kdy? v UH ho dělají 30tt-32tt, ale musíme se tam objednávat sami

petroska
16. črc 2010

@ee.liska mě o čípku nikdo nic neřekl ale jak dělá prohlídku tak vždycky jen DOBRÉ TO JE nic víc takže čípek by snad pohmatem poznala zda drží ne?jinak ultr mi dělali dnes ale jen prutoky pupečníkem a o velkém není ani zmínky takže si myslím že mi ani dělat nebudou a proste jak se jim to hodí tak ho zase někdy skontroluji....ani nevím kolik malý měří nebo váží což mě serká ale snad ví co dělají a měřili ho ve 27 týdnu tak snad to je jak má

ee.liska
16. črc 2010

@petroska tak hlavně že je to OK 😉 taky bych chtěla někdy slyšet na KO: Dobré to je 😀
tak ale už se nám to krátí, ještě aspoň ty 4 týdny a můžeme jít na to 😎

ee.liska
16. črc 2010

mě včera začala pálit žáha, nikdy v životě jsem to nezažila a je to pěknej hnus 😝 A jak přežíváš? koupeš se? Zítra zbalím bazének na terase, stejně v něm nemůžu být. ale manža má teď 14 dní dovču tak nebudu doma sama, jupííí. to ale budu mít tvrdý režim, nechce mě pustit skoro ani na záchid, natož k počítači 😀 a to ještě musím doobjednat pár věcí

petroska
16. črc 2010

@ee.liska víš že už bych docela i brala po 36 týdnu rodit a mít malýho u sebe.už se tak těším až se bojím aby sme se toho malýho vubec dočkali 😒 .

ee.liska
16. črc 2010

jj já bych to ideálně brala tak kolem toho 20. srpna, to by byl myslím 37tt 😵 taky už se nemůžu dočkat, tak už bych si nejradši nachystala postýlku a tak. a pak se těším jak si ho do té postýlky dám 😀

petroska
16. črc 2010

@ee.liska tak my už sme na příchod se vším připraveni jen mi chybí nějaká tepla mikča kdyby bylo září studené .v noci spím tak od 11 do 1 do rána a pak je to děs,jen se válím a překulit se nemužu ,všechno mě tlačí ale jeste se to dá.koupat se nekoupu,když mám ten výtok malý tak rači nic neriskuju a celý den prosedím na zahrádce a jen kopu do sebe vodu bo se ty vedra nedají vydržet.ale už to musíme nějak doklepat.rači fakt lež a odpočívej at malý jeste vydrží aspon do 36 týdne 😉 .žáha mě pálí jen občas,zničeho nic v noci ji cítím ale zase odezní za chvíli takže pohodka

petroska
16. črc 2010

@ee.liska postýlku nachystáš po porodu raz dva nebo manža by to zvládl ne?rači nic nerob a leháro 🙂

tercie
16. črc 2010

Tak mám dočteno, ale vy jste toho zase nakecaly, že nevím, na co odpovídat 😀

@mirax Bětušce to s náušničkama moooooooooooooc sluší 🙂
@mari111 no holka kam se ženeš? Jaký rození, ještě máš čas 😀 Na fotky nákupů už se moooc těším 🙂
@sarlotta šatičky a košilka mooc pěkný, sluší ti to mamčo 🙂
@ee.liska a v bazénku se ležet nedá? 😀
@petroska taky gratulka ke kontrole, a jen jsem ti chtěla napsat,že doma v bazénku se klidně vykoupej, pokud nemáš zánětlivej výtok, ale ten normální,protože v těhu se sliznice zvlhčuje o moc víc než normálně, koupat se klidně můžeš 🙂 mě to dr dokonce doporučoval i normálně do plavec. bazénu, dokonce mi říkal bez tampónu, ten prý nedělá dobrotu. Mimi je chráněný hlenovou zátkou a přes tu se žádnej neřád nedostane tak nemusíš mít strach. Já se pak nekoupala až když mi dr říkal,že se otevírám, to už jsem se bála.

ee.liska
16. črc 2010

@tercie právě že jak už jsem otevřená tak nemůžu 😠 tak se snad co hodinu sprchuju
@petroska jasné to bude nachystané za chvilku 🙂

mari111
16. črc 2010

holky fakt se těm mimískum chc nějak dřív ven 😅 asi z toho tepla ☹

mari111
16. črc 2010

Terculík taky jsem zvědavá na foto velkýho kluka ve velký vaně 😀

mari111
16. črc 2010

jo Terculík fotla sem ti konečně ten obývak, teda zatím máme jen sedačku ,kobereček a lampy, ještě čekáme na konferenční stolek a stěnu, jen jim to trochen trvá 😠

tercie
16. črc 2010

@ee.liska no jo, mě to hned nedošlo, jsem šiška. Taky bych dala aspoň sprchu, jenže prcek nikdy nespí tak dlouho, a dneska pořád pobrekává takže mám smolíka, sprcha bude až přijede manža a pohlídá 😔

@mari111 ještě nemám nabito 😀

Holky jdem na chvíli ven, už máme na źahradě stín, tak se tam jdem vyplesknout než přijede manža se psama 🙂 Stavím se ještě večer 🙂

tercie
16. črc 2010

@mari111 joooooooo obýváček 🙂 A kam je dáš, sem, nebo do albíčka? Abych věděla, kde pak šmírovat 😀

mari111
16. črc 2010

Terculík kuk 😅 a Laurinky nové věcičky mám v albu 😉

aronek
16. črc 2010

@martinkal prcek se už taky otáčí na bok. Na bříško mu překáží ručička, tak doufejme že přijde na to kam s ní, tak to půjde rychle. Šoupe se na zádech, jak se odráží nožičama, takže už zcestuje celý obývák. Taky krásně povídá, nejvíc ho teď baví haló a eeeee Prostě samé radosti 😀

mari111
16. črc 2010

aronku a martinko už máte ty dětičky šikulky, strašně to utíka 😕

petroska
16. črc 2010

@mari111 ty jo krása 😉 to se vám povedlo.ale bílá s mimiškem pak bude sranda čistit 😀
@tercie mě právě nikdo nic o koupání neřek tak sem měla strach vlézt k nám do bazénu ale asi se teda do něj přes víkend naložím.výtok moc nemám jen slabě a i podle doktr je to normal takže nic hroznýho ale serká mě 😠

mari111
16. črc 2010

No Petroš to mi říka každej, proto sme vzali eko kúži, ségra ji má taky ale béžovou a tvrdí mi že zatím vyčistila všechno, no ale budeme muset dávat pozor,no 😒 snad to zvládnu uhlídat 😅

mari111
16. črc 2010

když to byl múj sen, mít bílou sedačku 😅

petroska
16. črc 2010

@mari111 jj taky sme ji dlouho obhlíželi a jsou krásné ale skrz dětí sme ji rači nechali až na pozděj.ale chválím-je to muj styl takový obyváček 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru