Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
19. črc 2010

jéé Martasku to mi je moc líto, sis to teda vytrpěla, přeju abny už bylo jen líp 😔
Kammko taky mi je líto, achjo, co se to zas děje ☹

mari111
19. črc 2010

mabuš taky držím palečky, zrovna jsem se dneska dozveděla, že kámošce konečně vyšla adopce a dokonce dvojitá, jedou si pro dvojčátka, dva měsíce a je to holka a kluk, krásnej páreček, tak se konečně po letech dočkali 🙂 ja měla úplně husinu od radosti

cajori17
19. črc 2010

ahoj holky-jen nakukuji a zas mizim,takze ani nedocitam-stavim se zitra....dnes jsem byla na gynde a foliky rostou-mam asi opozdenou ovu-folik mel dnes 19mm,takze mudr rikal ,ze jsem pred ovulkou,ze se mame snazit,takze jdeme na to 🙂 🙂 🙂 akorat tam nasel i cystu,ale povim vam to az zitra-ted jsme dosli s pritelem z prace a jdem delat miminoko. 😀 pa

mari111
19. črc 2010

tak poctivě a úspěšně jo, Čajori 😉

kopa
autor
20. črc 2010

ještě mi chybí Aja 😅 Aji dám tě tam taky neboj 😉 ted jdu na tu cukrovku,hlad mám ukrutný 🤐

aronek
20. črc 2010

Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
zase otravuji, ale prohráváme 😠 by mně zajímalokolik jich hlasuje 😠

paajaa
20. črc 2010

Vkládám foto raního bříška. Večer si připočtěte 5cm a tak já vypadám. Vůbec jsem tomu nevěřila, že to takhle může skákat.

handm
20. črc 2010

Ahoj holky!!🙂
@kopa krásný fotečky!!🙂 moc vám to sluší a přeju ještě jednou, at vám to super klape a mimisek z vás udělá krásnou komplet rodinku!! a držím palce na cukr, bleeeeeeeeeeeeeee

@paajaa to že je bříško?!😀😀😀😀😀 ne, važně, už se to rýsuje, ale neboj, ve třetím trimestru to teprve skáče... 😝

jinak se snažím ležet a je to opruz....🙂 no ale pro mimiska všechno...🙂

paajaa
20. črc 2010

@handm počkej až sem hodím foto z večera- to bude břich. Já vím, že to nic není, ale když jsem bříško měla vždy ploché, tak i tohle přijde hodně. 😀

handm
20. črc 2010

@paajaa no to je jasny, vy vyhublinky to pak máte hned vidět 🙂 🙂🙂🙂
co ten váš domeček? už jste to vyřešili s firmou?!

paajaa
20. črc 2010

@handm vypadá to asi nejhůř jak to mohlo skončit. Budeme se s nimi asi soudit o ty peníze. 😲 Mě je z toho do breku. 😢

handm
20. črc 2010

@paajaa fakt jo?! no to je neskutecny...
jak to? oni rekli, ze vam nic nedluzi ani praci a material atd?! nebo jak reagovali?! to je fakt neuveritelny, takova drzost... co pravnik na to?

murynka
20. črc 2010

@paajaa krásný bříško 🙂 😵 maličakté 😵 😵 cože vy se soudíte proč??
@handm ty hezky lež a odpočívej 😉 😉 t se drobeček ještě dopeče 😎

murynka
20. črc 2010

jinak holky nevíte něco PŘÍRODNÍHO NA ZKRÁCENÍ CYKLŮ???mám opět cykly 40-45DC 😝 😝 ted jsme si myslela že jsme znova těhu takové nervy fuj ☹ v pátek už jsme si dělala test naštěstí megativní a včéra mrcha dorazila jupí ale po takové době 🙄 🙄

paajaa
20. črc 2010

@handm Oni prostě už nekomunikují. Peníze dostali, ale vrty na tepelné čerpadlo nejsou hotové. A bez nic se prostě nehneme. Takže už plánuji, jak to v pokoji u rodičů poskládat, aby se mi sem vešla postýlka a komoda na mimi věcičky - naštěstí tu místo je. Nebudu nad tím hloubat, protože bych to musela obrečet, že v baráčku ještě dobu nebudeme bydlet.

handm
20. črc 2010

@paajaa to je fakt neskutecny... ☹ uplne te chapu!!! co tak jit nekam do TV - cerne ovce nebo takovy porad?! jestli by to s nimi pohlo?

@murynka jejda, tak to jsou pak fakt asi nervy... ja bohuzel nejsem "babka kořenářka", ale tercie nebo šarlotka určo něco budou znát..
jinak ležím, i když je to peklo... a občas něco pomalinku udělám.. u čeho se dá sedět.. i když bych potřebovala zamést a to nevím, jak v sedu 😀😀😀😀

nicollka
20. črc 2010

Paaji páni toto letí, krásné bříško 🙂

Ahojte holky tak sem se vrátila z Ostravy bylo to super, jela sem tam na víkend s MM , protože mám ovu vždy 21dc a v neděli jsem byla 21dc, tak sem ho přemluvila a jela s ním do pondělí do práce. No a co se nestane, zrovna si ovu nedošla, prostě mi to tam nahoře někdo řídí a posunuje vždy tak abych nebyla zrovna s MM a to už je druhý cyklus toto :( No co, vlastně nevím jestli byla, nebyla už dřív, ale čípek je pořád pevný a creamy hlen, takže ted být určitě nemohla a jestli bude za dva dny tak to je už na odstřel...

mari111
20. črc 2010

Ahojík holky,
Paji no bříškokrásne ale ty starosti co máte s tím vrtem, sakra tak to ti nezávidím, ja takéto situace nesnáším, to bych vraždila 😠
No Nikol, teda ty taky tu ovulku koukam že musíš nahánět a ne a ne chytnout,co 😖
Handm, ty koukej odpočívat, víš že máme zakázano předbíhat 😀 😀 😀

mari111
20. črc 2010

ja si tady ťukám do klávesnice, větračka otevřená a on chudák vtáček do toho okna narazil, ale přežil, sedí na větvy na živím plotě a asi se vzpamatováva 😅

tercie
20. črc 2010

Dobrý poledne kočičky, jakpak je při úterku? 🙂 Já včera už nějak nezvládla napsat, pustila jsem se do žehlení, protože nebylo vedro, a stála jsem tu u toho do půlnoci,blééé. Pak přijel manža z práce a šli jsme si rovnou lehnout.
Ale @kopa fotky jsem stihla zkouknout,jsou moc pěkný,povedený a moc vám to spolu sluší 🙂, takještě jednou gratulka 🙂
Tak jdu dočíst a přijdu jo?

tercie
20. črc 2010

@m_artasek, @kammka holky, to je mi tak strašně líto ☹ Držte se, bude líp, teď tomu asi ještě nevěříte, ale je to tak 🙂

tercie
20. črc 2010

Tak zbytek dopíšu až po koju 🙂

cajori17
20. črc 2010

brý odpoledne holky.......teda vás docitat-to je fuska........
martasku,chuderko-to je mi lito.....snad se brzy jizvicka na dusi i na tele brzy zahoji,drz se......
zdravim po dlouhe dobe markee 🙂
mabb 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palecky-at se mimiskove v brisku drzi. 😵 😵 😵
a tot vse-uz jsem vsechno zapomela 🙂 🙂 🙂
jinak, my snazilkujem jak fretky 🙂
jeden folik ten 12mm mi zmizel-nevim kam...a ten druhy dorostl do 19mm,ale na leve strane-kde nebyly skoro zadne foliky,tak mam nejaky 17mm,to jsem z toho jelen.....kazdopadne mudr m nasel i malou cystu a ovulke by mela pry probehnout co nejdriv a v patek jdu jeste jednou na utz a na injekci kvuli cyste.....
jinak se zas loucim-pac jdu na odpoledni at do 22h.tak se tu mejte.pa

madormi
20. črc 2010

m-artasek je mi to strašně líto!!! drž se bude líp!!

mari111
20. črc 2010

holky já měla tak hnusnej sen, mne padali zuby, normálně jsem měla dve plne hrstě zubu co mi vypadali, že to je neco zlého ☹

mari111
20. črc 2010

tak jsem koukala na snáře na netu a fuj teda samé hnusné věci sem se tam dočtla 😔

petroska
20. črc 2010

ahoj holky.tak sem po dlouhé době zase uplně sama doma od rána až do noci ☹ .muj jel navštívit rodiče a já jaksi cestovat hodinu autem nechci tak sem zustala trčet doma.nuda nuda..k tomu začínají zase pařáčky tak se chladím u větráku 😠 .
@mari111 ty si to snad přivoláš tu laurinku at je venku dřív 🙂 ,takové sny,bože 😀 .

mari111
20. črc 2010

no Petroš hnusné sny, mám akorát pěkné nervi z toho 😠

handm
20. črc 2010

ahoj holky! já taky nudim doma...
akorat jsem resila neco se stavbyvedoucim a delniky, to je napor na nervy.. a zas lezim 😀

Mari, a zuby v puse mas?😀😀😀😀😀 hnusny sny, tedy fakt...

mari111
20. črc 2010

jo Handm, zuby mi zústali, jen mám z toho nervíky, segra mi říka že sem asi nějak spojená s jej malinkou, že je nervózna, že už jej idú asi zubky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru