Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. črc 2010

no to je jasný 😵 😵 😵 😵 😵 a přivezete si malé štěndo, nebo už něco většího?

m_artasek
29. črc 2010

@farmarska pojedeme si pro štěňátko, teď 25.7. mu byly 2 měsíce

farmarska
29. črc 2010

jejda, to bude krááásnounkej roztomilounkej slaďounkej prďoušek 😵 😵 tak pozor at si ho neumuchláš k smrti 😉 😀 a nezapomen mi sem pak šoupnout fotešku!!! 😵

m_artasek
29. črc 2010

@farmarska no fotečku pak sem lupnu, ale nevím, kdy nám zapojí na domečku internet, sice už manžel mluvil s pánem, co by nám ho měl přijít zapojit, ale uvidíme. Už teď si manžel ze mě dělá srandu, že co budu dělat bez internetu, protože když teď marodím, tak každý den mám zaplý PC

farmarska
29. črc 2010

no jo na net mám i já děsnou závislost 😀 kór koník je děsně nakažlivej 😀 sotva mám chvilku volnou, zapínám ho a alspon rychle dočítám 😀

mari111
29. črc 2010

No farmi tak to budou koukat až jim řekneš že končíš, ale co, ať si to nějak zaříděj.Jinak jsem se nacpala jak prasátko ani jsem to všechno nezvládla dopapat, jinak krupičku mám taky ještě dnes v pláně, jsem si koupila když jsme byli v krámě aby mi náhodou někdy nepřichibělo 😅 mne ted strašně honí mlsna asi chci dohnat to jak jsem vúbec nepřibírala tak teď třeba aj prasknu 😀 😀 😀 Jinak Farmi kyčel už trošku lepší,no jak kdy.
Marťásek tak to už se tešíš na hafíka ,co 🙂 Musím se jít holky naložit do vany a pak vyškubat obočí bo už jsem jak brežněv 🙄

m_artasek
29. črc 2010

@mari111 jo jo na pejska už se těším, aspoň přijdu na jiný myšlenky
@farmarska mi povídej, já koníka mám zaplýho furt, co jsem teď doma ze špitálu

farmarska
29. črc 2010

prej Brežněv! 😀 😀 😀 mari ty vždycky zaperlíš 😀 😀 😀
já si místo krupicovky dala pangase..no krupicovka to není, ale když ten už byl upečenej 😅 ale možná bude krupicovka taky ještě později 😉 , když jo, tak si při jídle určo vzpomenu aj na tebe 😉
No v tý práci to bude pak nepříjemné 😅 jako celou dobu to tu do mne hustěj a já když jsem se konečně vše jakš takš naučila, tak jim prchnu do domácího pelechu 😅 navíc tam maj fakt nouzi o lidi..a to pořád... 😖 a je mi líto těch některejch holek tam, že jako kuli mně pak budou muset táhnout chvíli šestnáctky,(jako jsem ted táhla já, když jedna onemocněla) než se to nějak nově rozvrhne a rozplánuje... Jenže blbé je, že nemůžu předem ani ceknout, že jim to musím říct až pak, páč kdybych jim to řekla nějak už ted dopředu, aby se jako někoho stihly připravit, tak to by mne ještě v té zauční době koukali honem vyšupnout 😅 No nic, nebudu holt brát ohledy a budu za svini a prostě pak to půjde ráz na ráz 😅 🙄

farmarska
29. črc 2010

marťas, ale neboj, jak doma přibude stěndo, tak už kůn nebude číslo jedna 😀 to budeš mít oči jen pro něj 😵 a co to bude pejsek nebo fenka?a jméno? a už jsi měla někdy pejsulánka?

m_artasek
29. črc 2010

@farmarska bude to pejsek, dlouhosrstý jezevčík a bude se jmenovat Bobek, jo když jsem byla malá, tak jsme doma měli pejska a manžel už několikrát měl psa, tak snad nebude problém, teď bude v kotelně a pak na dvorku

ivomal
29. črc 2010

Ahoj, jsem konečně doma....tak mě zítra čeká revize ☹ , definitivní . Mimčo to úplně vzdalo a za ten týden se vůbec nezměnilo, takže je asi týden mrtvé...Ach jo......no nic s tím nenadělám. Ale moc děkuju všem a velkou podporu. Půjdem hned do dalšího pokusu, jakmile to bude možné. Snad tady pochytám nějaké silné těhu bacily.

mari111
29. črc 2010

Farmi to ja asi bez krupičky nevydržím dneska, už teď mám na ní chu´t jen čekám až mi slehne ten sýr 😅 no a te´d du na toho Brežněva ☹ au au to bude asi bolet Jinak ohledy na teba taky nikdo brát nebude a hlavně musej pochopit že dělat nebudeš když těhulíš a si na rizikovém 😉

mari111
29. črc 2010

Jééé Ivomal to je mimoc líto, držím palečky na další snaženíčko, už to určitě vyjde a posílam těhu-bacili už předem 😉 prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

aronek
29. črc 2010

@ivomal to je mi moc líto, že to tak dopadlo, drželi jsme palečky ☹

mari111
29. črc 2010

A na zítra držím palečky ať to máš co nejrychlej za sebou , ať to je v pořádku a at se co nejdřív zotavíš 😔

ivomal
29. črc 2010

@mari111 děkuji, chytám do zásoby....jsem se musela odpoledne vyřvat a vykecat u kamarádky a docela mi to pomohlo. Stalo se stalo, vracet se k tomu nechci, patlat se v tom nemá cenu, musíme to hold zkoušet znovu a znovu.....

kerrie
29. črc 2010

@ivomal moc mě mrzí, že to neklaplo..........taky jsem Ti držela palečky ☹ Na zítra posílám hodně síly, ať to máš co nejdřív za sebou a pak už jen koukat dopředu..............mimísek tam na Tebe určitě někde čeká 🙂 😵

natalie77
29. črc 2010

@ivomal zítra držím pěsti, moc mě to mrzí, myslela jsem na Tebe...tak hlavně, ať jsi brzo v pořádku, dušička bude bolet do té doby, než budeme mít v ruce ten malý uzlíček, to je jasný... 😔 . Drž se.

ivomal
29. črc 2010

Děkuji holky.

natalie77
29. črc 2010

Mari, jdu nachytat bacily....a že jich je 😵 😀 . JInak chytím každou rýmu, tak snad tohle zabere hned teď 😀 .
Farmíku, tak já tady budu debatit, když jsem dostala vynadáno... 😉 . No snažíme se, to je jasný, od první revize to bude 5 měsíců.
Do práce jdu v půlce září, vyšli mi vstříc a místo neplaceného volna jsem si podala žádost o prodloužení rodičovské dovolené.....tak je to moc fajn, i když spravedlivé, protože se malej narodil o měsíc dříve, tak bych o ten měsíc byla ochuzená 😉 , teda podle mých počtů 😎 .
Dovolenou máme před sebou, tak se těším, i když před ní bych se měla dozvědět, jestli jsem těhu nebo ne....tak uvidíme...
Jinak Marečka si teď užívám, mám teď nějak hodně času, jak se nemusím učit...no prostě paráda, ráj na zemi....super dovča 😵 .
Tak snad jsem Farmíka uspokojila a jdu zase něco dělat....
Držte se tu, myslím na Vás....snad se ten koneček v tabulce brzo zmátoří 😵 a budeme tu těhulit všechny společně .

kopa
autor
29. črc 2010

Ahoj holky 🙂

letmo jsem dočítala a zítra asi budu až večer.
Ivomal moc mě to mrzí,že mimík to vzdal 😔 Držím na zítřek palečky aby ti to rychle uteklo a nebylo ti moc smutno 😢 Přijd pak zas mezi nás 🙂

Vítám doma Vladěnku se Šimonkem 😵 😵 😵
Paaji gratulka ke kontrole 😵

mari111
29. črc 2010

jen chytejte holky 😉 všem vám to mocinky přeji

mari111
29. črc 2010

kopísku ty si takovej kuchtík, nemáš nějakej receptík na tu buchtu?

natalie77
29. črc 2010

Mari, lapám tady po tom, hubu otevřenou ..se dneska asi raději nebudú mýt.. ..pro jistotu 😀
Díííky.

tercie
29. črc 2010

Ahoj zlatíčka moje, tak jsem se dneska teprve za vámi dohrabala a dočetla, dvy dny mi nešlo připojit se k síti,taky už jsem měla absťááááááááááka a těšila se na malou Šarlotku 😉 Ale tady je těch novin tolik, že snad na nic nezapomenu...
@sarlotta supééééééééér porod, jsi mě se svou hodinkou trumfla, já od prdnutí vody tři hoďky 😀 Jsi frajerka 😉 a malinká je nádherná, a krásně vypapaná, tak ještě jednou gratuluju 🙂
@wlladka vítám Šimonka šikulínka doma, to je úžasný jak rychle jste to zvládli, konečně jste komplet rodinka, tak se muchlujte a užívejte ale nezapomeň nám referovat jak se máte 😉
@farmarska ségra,to je dobře že se cítíš fajn a že nejsi nemocná, to asi že od prvopočátku bereš ty léky, to dělá hodně.Tak jen papkej a opatruj se, a žádný šichty navíc, to je dobře že jsi vypla telefon 😀 dobrej tah!! Já když mě někdo lanaří neumím odmítnout a pak mě to štve, to asi máme stejně, co, dvojče moje? 😀 Už se těším až budem zas drbánkovat na netu, když malej večer usne tak se nudíííííííííííím .-) tak už aby to uteklo a bylas zas doma🙂
@paajaa gratuluju k pohybům, je to krásný, viď? Mě to teď docela chybí 😀 Zvykla jsem si na okopávání 🙂
@mari111 s tou rebarborou nevím nevím holka, mě babička říkala když pekla s reb. koláč že ho těhotná nesmím,protože ta kyselina šťavelová co v ní je, se v těhu nesmí.... ale nevím proč, jestli může vyvolat porod? Tak si to kdyžtak zkus zjistit...

Tak... a teď nevím,snad jsem na nic důležitýho nezapomněla???

tercie
29. črc 2010

@ivomal Taky jsem držela palce, je mi to moc líto broučku... Zítra na tebe budu myslet taky, ať to zvládneš, copak fyzicky,to je dobrý, dušička na tom bude hůř,ale jsi moc statečná a vyrovnáš se s tím. Koukej dopředu a neboj,ono na tebe miminko čeká,holt teď nebyla ta správná doba. Dočkáš se, uvidíš!!! Tak se drž!!!

tercie
29. črc 2010

@natalie77 Ahojky, to je taky dost že se ukážeš 🙂 To je dobře že si teď užíváš, jéé a dovču závidím, taky bych hned někam jela 😉

tercie
29. črc 2010

No snad se sem zítra zas dostanu 😀 Abych si zas tak pěkně pokecala 😀 Tak se všechny moc opatrujte 😉Dobrou noc!!!

kammka
29. črc 2010

@ivomal zvládneš to, neboj...já jsem po revizi týden..a příště..doktoři si tě hezky důkladně proklepnou a šance budou zas větší.mimíska se dočkáš,jednou budeš na andílky vzpomínat s úsměvem.

sarlotta
30. črc 2010

kuk holky nestíhám))) malá je zlatučká pořád spinká.. ale já na ni přitom furt čumím a pak na Vás vůbec nemám čas. Včera jsme podnikli první procházku s kočárkem, no líbilo se jí moc, malý se pávil a každému sestřičku ukazoval , koupila jsem jí čepičku a ponožečky.. pže faakt má malinkatou šišku , byl u nás dětský doktor, prohlédl ji a pochválil , první poradnu máme příští týden... joo teď už to pofrčí
vyzkoušeli sme lehátko a prošlo je to vegáček- odpočinek.

Tatínek si zkusil hlídáníčko a taky to prošlo .. sem si zajela na masáž a kupodivu i s nástřihem se dá docela slušně řídit
😝 😅 🤐 😀

zkusím Vás dočíst, mám chvilku čas🙂 malá chrupe, pračka pere, myčka myje 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru