Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
12. srp 2010

Ahoj holky, jak se daří?
My byli dneska na návštěvě u mé babičky a na to, že Marek dneska nespal po obědě, tak byl luxusní, neusnul mi ani cestou autem.
@sarlotta Šarlotka je kráááááááásná 😵 , překrásná 😵 a je pěkně vyparáděná, náherné oblečky, taková princezna, hned bych jí brala 🙂 .
Koukám, že se všichni chystáte rodit 😕 ....no snad se Vám to podaří do soboty, pak tu 12 dní nebudu...... 😨 ...to jsem zvědavá, jak ten absťák zvládnu 😉 . Vy mi tady odrodíte a já tady pak budu tvrdnout sama...no to jsou vyhlídky....
@kopa no s těma medikama, já všude dávám souhlas..beru to jako tak, že mě také musel někdo v práci ukázat co a jak...zaučit...někde se to naučit musí...ale to je věc názoru, u mě to bylo asi jiné, vv dělohy a následnou operaci, asi se to tak často nevidí....říkám si, pak zase pomůžou někomu dalšímu....
No a k těm věcem po někom.....přece to vypreš, bílé vyvařuju a ostatní na 60 stupňů a hlavně nové věci se válejí ve skladech, kdybys to někdy viděla, tak bys asi chodila nahá 😉 .
No jinak já bych teď šla do nadstandardu, hlavně kvůli návštěvám a taky po zkušenostech....miminko jsem u sebe neměla, takže jsem v noci nespala, že brečeli ostatní dvě mimča maminám na pokoji....no a pak mi tam hodili právě špindíru, ale byla to češka, takový nějaký divný individum....nejdřív si strčila čípek na bolest do prd.....v posteli, ruce si neumyla a šla svoje dítě kojit, třetí den chodila v zakrvácené košili i když dávali erární......a to je jen jeden příběh....sestřičky jí rychle vyprovodili z porodnice, jinak by se mi asi laktace nerozjela.....takže na národnosti nezáleží...lidi jsou buď pořádní nebo šmucky....a je jedno odkud jsou......

a jak se jinak daří? to je zase román, co? 🙂

mari111
12. srp 2010

Natálko ty ses rozepsala 😅

mari111
12. srp 2010

@kopa a kde, mne se to nikde neobjevuje 😨

mari111
12. srp 2010

jo aha , už to vidím

natalie77
12. srp 2010

Mari, jak je? Už se chystáte s Laurinkou na výlet 🙂

mari111
12. srp 2010

Natálko, jo ja se chystám ale jestli aj prťavka, tak to nevím 😅 ale doufam že jo

natalie77
12. srp 2010

No koukala jsem, jak má Eli vzorně zabaleno, jste šikulky.... 🙂

mari111
12. srp 2010

ale musím teda říct, že už mne to dolu pěkně pobolíva 😒

natalie77
12. srp 2010

No snad to stihnete do soboty 😵 😉

mari111
12. srp 2010

snad jo 🙂

natalie77
12. srp 2010

Mari, jdu něco dělat.....ale nechce se mi....pak zase nakouknu....opatruj se.

mari111
12. srp 2010

ja si du udělat chlebíček, zas mne hpní mlsná 😖

farmarska
12. srp 2010

ahpj holky, tak kolik vás už porodilo? 😉
já hlásím, že ač jsem doma, tak vůbec nestíhám sem chodit 😅 ted se vše točilo kolem kůzlátek, a jedné z mamin, která se mi po porodu trochu rozmarodila, tak jsem musela asi co tři hodky jí chodit přikládat kůzlata a nabízet jí tekutiny (dělala jsem jí různý odvary z bylinek 😉 ) no snad už vypadá líp a zítra to bude lepší 🙂 no a v mezičasech jsem si sázela kytíí, stromečky a keříky na zahradě a pak jsem dnes byla ve městě na nákupech, budu mít brzy svátek, tak nakoupit papů a pitííí 😵 No a před chvílí jsme s mamkou udělaly dorty a bramborovej salát a zítra budeme grilovat kuřecí stehna, co mám dnes celej den naložený a udit mašínko a budou chlebíčky a pívo..no to mi zase bude zle 😀 😝 😀

farmarska
12. srp 2010

tý jo, to jsem se zase rozkecala 😀 🤐 no nic, jdu vás dočíst, at jsem v obraze 😉

farmarska
12. srp 2010

jo jen jsem vám chtěla napsat, že jsem se včera objednala na ten screning..ale teda vůbec z toho nemám dobrej pocit, páč nejdřív jsem se tam šíleně dlouho nemohla dovolat a pak mne teda objednali, ale až na 31.8., což mi teda přijde dost pozdě...páč jako sestra na gyndě mi říkala, že mne objednají na nejdýl do dvou týdnů...tak nevím 😕 😕
do kdy se má dělat ten screning? já myslela že do 12tt, což teda už toho 31. rozhodně nebudu 😅 😕 😨

farmarska
12. srp 2010

asi se zkusím zeptat ještě gyndaře.. 🙄 ale to je taky naprd, páč kontrolu mám 17tého dopoledne, což je naprd, jelikož mám zrovna ranní a v práci mi volno určo už nedají, když ho mám ted 😅 tak se budu muset asi nějak přeobjednat a posunout to 🙄

ee.liska
12. srp 2010

@farmarska teda to jsi byla vytížená, screenink se myslím dělá až do 13+4 nebo tak nějak, já jsem byla 13+2

farmarska
12. srp 2010

týý jo a tady nikdo není 😕 no nevadí, alspon stihnu dočíst 😉 😎

farmarska
12. srp 2010

elíí jooo??? 😕 a v pohodě ? 😕
no tož já si to budu muset ještě spočíst, kolik toho 31. přesně budu 😉

ee.liska
12. srp 2010

jj bylo to v pohodě, ještě jsem měla pár dní čas 🙂 myslím, že to stihneš 😉

kopa
autor
12. srp 2010

@natalie77 Natálko já vím 🙂 chápu, že se to ty lidi musí naučit.Jak říkám když bude jeden koukat a nebude jich tam 10 tak je mi to jedno.Rozhodně třeba mně by to fakt stresovalo 😔 A s tím oblečením, já pracovala v obchodě,takže si to dovedu představit.Ale to je všude.Jak s potravinami...Asi na to člověk nemá tak koukat 🙂 Ale fakt by mi to vadilo,aby moje dítě chodilo v onošeném 😅,když nebudu mít peníze tak při nejhorším bych tu variantu asi snesla...Víš já v dětství taky neměla asi náke super věci a tak chci aby to mímo nák nestrádalo. Navíc manža by si stejně nepřál abych něco kupovala z bazaru.Takhle já když si koupím věci v obchodě třeba i na sebe,tak si je nejdřív přeperu.Však každému vyhovuje to a to 😉 😉 Jinak nejsem rasista,ale tohle zážitek mé kamáradky kterou jsem byla navštívit v nemocnici.Na pokoji 8 maminek z toho rusky,veitnamky,romky...takovou komunitu bych fakt nesnesla 😅 Navíc všem tam chodily návštěvy a tyhle ty lidi taky nedodržují hygienu a akorát tam na ně sestry ječeli,když jim něco říkali a ty vietnamky nereagovali.No co mi pak vyprávěla kámoška,no prostě hnus 😝 🤐 ale to může být i jiná národnost jak píšeš 😉
Ale já když jsem byla v nemocnici na revizi,tak nás dali tři mladé holky na pokoj a bylo to super 😵 Dodnes jsem s nimi v kontaktu,fakt jsme se nasmáli a ráda na ten pobyt vzpomínám.

tercie
12. srp 2010

Ahoj berušky moje, tak co, dneska si tu asi taky nepokecám, co? 😀

kopa
autor
12. srp 2010

@farmarska Farmíku bud v klidu já byla na NT 13+6 🙂 Hlavní je že jsi stihla v čas ty odběry krve 😉

tercie
12. srp 2010

A hele, vy tu jste, já neměla teda aktualizováno 😀 Četla jsem naposled o těch opravách překlepů...mmch já to tu nemám... 😝

kopa
autor
12. srp 2010

Holky ještě prosím dotaz 😅 V čem mám prát svetříky a mikči??když se nemá na dítě používat aviváž??Nezničí se mi to v prášku? 😕

tercie
12. srp 2010

Aha, tak už to tu mám, ono to je vidět až po odeslání...tak kecám, no 😀

Holky já nějak nestíhám na všechno reagovat, vy jste toho nažvanily hrozně moc 😀 Ale všem vám držím moc palce, na ty porody, ať už budete předbíhat,nebo ne, hlavně ať je všechno v pohodě... joooooooo a něco vám poradím, to tu totiž od mýho porodu nebylo... jestli se faaaakt nechcete předbíhat, tak pěkně vy, co ještě nejste na řadě, se pěkně zašpuntujte 😀😀😀

Farmíku, ségra, tak ty děláš teď kozí mámu, to je naděleníčko, kolik máte kůzlátek? Oni jsou tak sladký když jsou malinkýýýý 🙂 Jo a ten screening je v pohodě, já byla dokonce až ve 14tt, taky jsem čuměla, dokonce jsem volala samotnýmu doktorovi,páč jsem se chtěla přesvědčit,jestli ta sestra není nějaká blbá 😀 a on říkal, že to je schválně, aby prej bylo všechno líp vidět,protože v tomhle období se prcek vyvíjí ze dne na den hodně rychle 😉 Takže tak 🙂

Kopi to chápu, některý lidi jsou prasata, ať jsou národnosti jakýkoliv, když se na to necítíš, tak si nadstandard vem, já osobně teda byla radši, že jsem byla s druhou maminou, mohly jsme povídat, nebo si poradit a nebo ohlídat prcky když musela druhá na wc nebo do sprchy. A na sekáče má každej jinej názor. Já mám skoro všechno z bazaru, protože tyhle malinký věci se prakticky nedaj zničit, mimčo to má párkrát, než z toho vyroste, a taky je to značkový a kolikrát to nepoznáš, že to je z druhý ruky. To si radši prachy schovám na hračky, a nebo na botičky, až budou třeba, to je věc, na který šetřit rozhodně nehodlám.

Tak, a nevíte, co důležitýho jsem vám chtěla ještě sdělit? 😀

tercie
12. srp 2010

Kopi tak to přeper jen v ruce? Já to teda peru v pračce na 30 a je to OK i bez aviváže 😉

farmarska
12. srp 2010

ták letem světem dočteno 😉
holky vy ty holčičky máte ale krásňounký, takový prdelinky to jsou 😵 takový malý fešandy 😵 😵

a jinak ted teda nevím už na co jsem chtěla reagovat 😅
snad jen že teda už i já naléhám na mimi od Hanči, at nestávkuje a vykoukne už, páč se všechny už těšíme na nové zážitky z porodů a nové fotečky 😵 a potom, jak jsem četla, Elí nebude čekat věčně 😉 😀

tercie
12. srp 2010

Natálko vždycky se tu usmívám, když líčíš, jakej je Mareček rozumbrada 🙂 musí to bejt roztomilý, taky už se na to moc těším, až bude Lukášek takhle rozumovat 😀

Šarlotko malinká je kočanda,moc jí to sluší v šatečkách 🙂

farmarska
12. srp 2010

jo a a natálce chci vyhubovat, že dovolila té hnusné červené přijít 😠 příští měsíc chci hlásit už jenom dvě// 😉 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru