Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
26. srp 2010

jejda tak je to na hraně, třeba se toještě zlepší 🙂 nám taky íkala, že do 10mm je to ještě v normě, ale už to radši sledují.
ale věřím tomu, že bude v pořádku 🙂 🙂

mari111
26. srp 2010

@lucierob no jo dva dni, ale víš jak, já člověk nedočkavej, a jak je tady zvikem, teda kromě Hani, tak šli všechny dřív tak jsem chtěla taky 😅 😀 😀 A jak se máš ty s dětičkama ?

paajaa
26. srp 2010

@ee.liska: no právě, že je to hraniční, takže vás ještě někam pošlou. Hlavně, aby třeba nemusel drobeček do narození na operaci. 😢 😢

mari111
26. srp 2010

@ee.liska Eli copak máš připravené na cestu domú? Bude aj u vás taková zima? Asi né co? My sme na severe a tu bude už hnusně chladno 😒

mari111
26. srp 2010

Pájuš no uvidíš co ti řeknou na genetu. Snad to nebude až tak zlé aby muselo mimi hned na operaci, hlavně že tě budou hlídat že o tom vědí

ee.liska
26. srp 2010

@mari111 u nás je pořád pařák a ještě má chvíli být, mám jedny obyč dupky, k tomu body s dlouhým i krátkým rukávem, kabátek, čepičku, do vajíčka ještě deku kdyby bylo mooc chladno. víc nic. i kdyby bylo třeba 15 stupňů tak myslím že body s dl. rukávem, teplejší kabátek a ještě deka bude stačit

lucierob
26. srp 2010

@mari111 malá je narozená v listopadu a při odchodu domů měla košilku, teplejší dupačky, mikinku a tenčí overalek.+ zavinovačka do autosedačky. A samo čepičky. TAkže si myslím, že věci máš nachystané akorát.

paaja. to je mi líto, co se s malým děje. Ale určitě to nakonec bude v pořádku.

cajori17
26. srp 2010

ahoj holky.dlouho jsme tu nebyla,ale mela jsem toho moc..........docitat ani nebudu,to se ani neda 😀
mam se docela fajn........tento cyklus jsme se nesnazili, nasli jsme venku dve kotatka-uplne podvizina a nemocna-tak jsme se o ne starali a protoze byly venkovni,tak jsme se ani nesnazily.......ale obe nam umrely-takze se nam je nepodarilo zachranit 😔 😔 😔 vccera jsem celej den uklizela,aby tu po nich nic nezustalo,az jsem se z toho sava malem pozvracela......

mari 🙂 ty jeste nerodis bobku? mandormi gratulka k silicim careckam 🙂

kopa
autor
26. srp 2010

@wlladka Díky 😉 A jakou si koupila tu houpajdu 😕
@paajaa držím palečky aby jste to měli v pořádku.Jsou to furt starosti o ty naše mimíse 😔
@hanana Teda to byl krásný porod 😵 😵 Tiše závidím 😀 A malej je moc krásný 😎

kopa
autor
26. srp 2010

Mari,Eli já už mám taky nachystané věci až půjdeme s porodky 😀 😀 No jsem blázen 😀

kopa
autor
26. srp 2010

@cajori17 Caj četla jsme to na FB 😔 to je mi líto 😢

cajori17
26. srp 2010

ahoj Kopi 🙂 jo,je to hrozny,ale snazili jsme se............opravdu moc jsme se snazili je zachranit,ale uz bylo pozde ☹ted se zas budem soustredit na snazenicko 🙂

mari111
26. srp 2010

no snad mám co potřebuju na cestu domú, už aby to bylo

mari111
26. srp 2010

@cajori17 ach jo, no nepovedlo se zachránit, ale aspoň ste se snažili. Chudiatka malé 😔

wlladka
26. srp 2010

@paajaa držím mimískovi palečky, aby to bylo dobré. Jinak, po narození většina takových nálezů nakonec nevyžaduje nic jiného než sledování. Tak si myslím, že to určitě zvládnete. Olík je šikulka 🙂
hanana gratuluji ke krásnému chlapečkovi
Mari, ty se nenervuj a už vůbec ne z nějaké sestry 😉

wlladka
26. srp 2010

@kopa tuto houpačku ....

wlladka
26. srp 2010

@mari111 balíš novou tašku, jo? To je mazec s počasím, co? Já tu zrovna přemýšlím, jakou koupit kombinézu. Jestli vel. 56-62, nebo 62-68.
Nemáte někdo tu chlupatou od Amálky z mimibazárku?

mari111
26. srp 2010

@wlladka no Vladenko tady se brutálně zmenilo počasí, za chvíli už budeme muset topit 😠

wlladka
26. srp 2010

@mari111 u nás je ještě dnes celkem teplo, ale fouká děsnej vítr. Od zítřka už má lejt a 15 stupňů. 😖 😖 Štve mě to. Sotva jsme vyrazili s kočárem, tak tohle 😠

murynka
26. srp 2010

ahojky nakukuji zda někdo neporodil 😵 😵 a zatím nic 😅 😅 tak šup šup 😀 😀
@hanana malý je krásnýýýý 😵 😵 takový drobeček jéééé 😵 super porod jsme si zavzpomínala 😎 😎
@mari111 ted si na řadě ty ne? 😀 😅 😵
@paajaa moc držím palečky aby to nebylo nic vážného drž se kočko smůlu máš vybranou 😉 😉
@natalie77 tak to je super s tím manžou 🙂 to ti moc přeji znovu zamilovanááá to je fajn 😵 😵 😵
@madormi ty máš //???moc moc gratuluji at sílí a je vše v pořádku 😉 😉
@wlladka malej je úžasnej zvládl to parádně šikulíneček a houpačka je super 😉 😉
@kopa hezyk nakupuješ a vše připravuješ užívej si to 😉 😉

no co my je toho mco chodíme kolem nábytku říkáme bába,táta,nenene,dělá paci pacičky,tak jsme velikáá 😵 😵 je to ted tak kouzelné období 🙂 jen vstáváme v 6 🙄 🙄 chodíme spát v 19 hod a během dne spí tak hodinku 😠 a to mě vyžaduje pořád u sebe je to náročné 😝 😝 ale chtěla jsme jí 😀 😀
no a za 2 dny frčíme na dovču 😵 do chorvatska tak se moc těšíme 😵 😵 jedeme autem jsme na to zvědavá jede 5 koníkovek se stejně starými dětmi to bude nářez 😀 😀 😀

murynka
26. srp 2010

@cajori17 je mi líto kotátek 😔 😔 chjoo ☹ ☹ to je smutný 😢 😢

handm
26. srp 2010

Ahoj holky, ani nedočítám, nechám si to na ráno.. .jen hlásím, že ani vyřizování a docela dost práce s tím naším bobkem taky nehlo 😀😀😀
tak ráno pááá
dobrou!🙂

aronek
26. srp 2010

@cajori17 koťátek je mi líto 😢

mari111
26. srp 2010

Natálko téda znova zamilovaná, to je ale super, to teď pude snaženíčko jak po másle, moc ti to přeju 😉 🙂
No Mury jsem na řaďe a moc se už na malinkou těším 😵
Handm no téda, nic nepomáha co, jo jo holka, slonice jsou slonice 😉 , mi povídej 😅 Du hají, tak zítra pááá a dobrou všem.

tercie
26. srp 2010

Ahoj holky, tak si znovu dneska dávám poslední díl McLeodovek, na co já budu koukat ☹ škoda že to je už poslední série, jéé to jsem netušila, že mi to bude tak líto, až skončí...

A snad něco dočtu a snad budu schopná vám ještě napsat 😀

tercie
26. srp 2010
handm
27. srp 2010

Dobré ranko, tady Kindervejce 😀😀😀😀😀
ani tuk... byla tu trošku bouřka, lilo jak z konve, ale ani změna počasí mu nevadí 😠 😠 😠 😠 Myslela jsem si, že teda když se nelíbilo datum 22/8, že si čeká na 26/8, jako je narozená moje teta, ale taky nic... tak to by mě zajímalo, co se mu bude líbit 😝

@mari111 výsledky z natáček taky hezký...😝 to máš tedy zapeklitý s tim čípkem.. ☹ a neříkali ti, že by ti to vyvolávali?! a ze kdy máš poslední odhad váhy?! mě tuhle právě kamoška děsila, že to taky bude 5kilový macek, tak jsem si říkala, že jí zabiju 😀😀😀 ale švagrovka říkala, že když měl v 32TT 1,75 kg a pak přibírají po x dkg týdně (nepamatuju), tak že by to mohlo vyjít na nějakýćh hezkých 3,3-3,5... tak jsem zvědavá...

@murynka užijte si dovču, taky se těším, jestli si to troufneme příští léto s kamarádama, co maj ted 4měsíčního prcka 🙂
@cajori17 to je mi líto s kotatama 🙂
@paajaa jejda, snad bude v Gennetu všechno v pořádku!! Jen tomu bobkovi věř a za slzičky se nestyď, já když mi dr řekla v 32TT že už chce bobisek ven, tak jsem taky spustila manželovi do telefonu 😔 clovek se proste vydesi,... drzim moc palce!!!

handm
27. srp 2010

@hanana jeee, tak tos měla krasny porod ve svy podstatě!🙂 ty druhorodičky se mají 🙂🙂 malý Oliverek je krásný miminko!!!🙂🙂🙂 at vám hezky roste a dělá samou radost!!🙂

@natalie77 to se tak krásně čte!!! Ono je to potřeba vyrazit mimo domov i třeba jen na chvilku, aby si člověk uvědomil, že ne všechno je automatika a znovu se třeba dokáže i zamilovat!!! je to vazně moc krásný a moc ti to přeju!! ted to snažilkování půjde jak po másle a za chvilku čekáme // 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

@wlladka no ahoj mamino, malý je fešáček a v té houpajdě naprosto dokonalý 🙂 je furt tak malinkej, ale proti tomu když se narodil, udělal neuvěřitelný pokrok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šikulka!!!

@kopa ty hlavně odpočívej!!! myslím, že kdyby to bylo nějak hooodně hooodně bolest, tak bych večer zajela radši na pohotovost, když ti tvoje Dr dala jen magnesko.. v nemocnici by třeba věděli víc...
a jinak krásné nákupky... já už ted nic nekupuju, uvidíme, jestli mi bude stačit co mám, podle toho se zařídím...🙂

@tercie, tak třeba se ti zalíbí jiný seriál!!! 🙂🙂🙂🙂 a ten článek jsem četla, fakt hustýýý!!!🙂🙂

@katyna, tak co kačí v té RK?! mě se včera ulevilo... podepsala jsem smlouvu s nájemcem.. super!!! tak moc držím palce, at to dopadne dobře brzy i u vás!!!!

tak doufám, že je to vsechno... 🙂 a na nikoho jsem nezapomněla!!🙂🙂🙂

handm
27. srp 2010

a ještě prosím maminky zkušené -
jinak přemýšlím, jak jste tu taky psaly, jestli bude stačit, co mám do porodky na "studenější verzi" odchodu domů pro malé... bodyčko, tepláčky, kabátek/mikinka - takový normální, ne vyteplený, nebo to semišový, čepičku, ponožitičky a rukavičky a deku na autosedajdu..?! poradíte maminky?!

paajaa
27. srp 2010

Krásné ráno,
moc děkuji za útěchu. Já taky doufám, že to malej zvládne jen se sledováním. Taťka mi říkal, že mu mamka ( moje babička) říkala, že vada ledvin se dědí- muž, žena. Takže to má taťka, já a teď Olík. Tak na tom možná něco bude. No uvidíme co nám řeknou na dalším vyšetření. Snažím se na to nemyslet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru