Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. zář 2010

Elí díky za ujasnění spaní na zádech 😉 takže by když tak bylo zle jen mě, ale mimi to neohrozí, supr! 🙂
jináč gratuluju k sžívání 😵 malý má už krásné rozměry 😵 😵
a že sem nestíháš chodit, ..se neomlouvej 😉 všichni to chápem 🙂 navíc ty jsi tu ještě poměrně často narozdíl od jinech, co nám ještě ani pořádně nic nenapsaly, vid mari 😉 😀 😝 ale budiž ti odpuštěno, 😉 ty nám to určo jednou vynahradíš vid 😎

farmarska
8. zář 2010

aron hmm tak to je přesný 😖 smutná realita 😀 takhle to je u nás dotedka 😀 manža taky vždycky hlídal, staral se, ale když jsem přišla domů, ta spoušť!! 😨 když trošku povyrostl, všude sama hračka, všude samej bordel a kluci seděli uprostřed a hráli si 😎 a maminka uklízela 🙄

maendy
8. zář 2010

Ahoj holky.... tak se hlasim po kontrole..... tak HCG 233,což se mi zdá málo když bylo minule 56.... ☹
Melo by být vyšší...... a dr našel malou tečku a že to by snad melo byt ono.... no moc mi ta dnesni KO nedala 😔
Pry pokud byla OVU později...... ale pry tomu ještě nebudeme říkat těhotenství.... kontrola za týden..... 😒

farmarska
8. zář 2010

jinak je dobře, že alspon nechodíš každej den 🙂 ale i tak to musí bejt zápřah 😝

farmarska
8. zář 2010

mendy hurá že jsi tady! 🙂 už jsme nedočkavě čekaly! 😎 hele vůůůbec nesmutni, podívej na mad, taky nejdřív skoro nic neviděl! a kdyby nebyl tak pečlivej, tak .. 😉 určo byla ta ovu později 🙂 a nebo má prostě tvůj mudr horší ultrazvuk 😉 hele viděl tečku a basta 😎 a příště bude z tečky mimís, uvidíš!! 😵 hlavně se moc nenervuj!!! 🙂 a snaž se myslet pozitivně!! 😵 😉

ee.liska
8. zář 2010

@farmarska no ono jak bude zle tobě, tak tím pádem i mimi, můžeš omdlít nebo tak, ale to bys poznala, že se ti dělá špatně 🙂
@maendy to bude určitě v pořádku, uvidíš 😉

aronek
8. zář 2010

@farmarska zatím to jde, ale až začne i škola, tak to bude mazec 😝

katyna6
8. zář 2010

dobrý večer,tak jsem ještě v rychlosti přišla mrknout,co naše konderko Haňula a jak všichni dopadli u mudrů,tak jdu dočíst.
aronku ahoj,pracante 😉

natalie77
8. zář 2010

Ahoj, tak jdu dočíst...
Jsem netrpělivá, co Farmík, Kopa, Maendy a Madormi...

lucierob
8. zář 2010

ahoj dámy,
farm, já měla taky v těhu penicilin a dobré

lucierob
8. zář 2010

@maendy když byla vidět tečka, tak to určo bude těhu. Hlavně se nestresuj. Dobře to dopadne a v květnu budeš mít prcka 😉

Mad- gratuluju k těhu

tercie
8. zář 2010

Kuk kočky, tak dneska jdu zas takhle pozdě, dřív to nezvládám, hlavně když se prckovi fakt věnuju tak je to o moc lepší a dá se to,není tak ukňouranej.
Holky co to tu čtu, ti chlapi jsou fakt na pěst, my to máme doma dneska... manža asi vstalzadkem napřed nebo co, já vůbec nevím, co se mu děje...nebo teda vím, problém v práci,jestli sledujete v tv co John plánuje s policií a vůbec státníma složkama, tak se mu ani nedivím, jenže proč je protivnej na mě, když já jsem v tom s ním, žejo...
Handm pokladi jo,ale ne vykopat, ale někdy by pomohlo spíš zakopat a nechat vydusit hodně dlouho, aby se vzpamatovali, mezuláni 😠
Tak jdu číst dál... jsem musela reagovat, abych zas nezapomněla co jsem chtěla, já hlava vygumovaná 😀

tercie
8. zář 2010

Mari máš od nás taky hlásek pro Laurinku 🙂

katyna6
8. zář 2010

mad,maendy-to musej být hrozný nervy,já si to úplně umím představit.Ale bude to všechno dobrý a při další kontrole na vás mimísek vykoukne,nebojte! 😉
wladi-šimonek,chuďátko maličký si tu blbou nemocnici teda "užívá".jako kdyby to na začátku nestačilo 😖 .Tak hlavně ať je v pořádku a na žádnou operaci nemusí!!!
farminko-pěkně se kurýruj penoškem,on určo věděl,proč ti dal zrovna tohle,tak to bude dobrý,jasný! 😉 🙂
terci-já se manžovi vůbec nedivím,taky jsem na mašli,jestli ty platy schválej.Už teď jsme s penězma hodně mizerně,ne tak až nám bůhvíkolik seberou,šmejdi!!!!To nebudu mít ani na hypotéku.Ale jinak k vám asi dorazil ten včerejší bacil,co byl u aji a handm,ne? 😉 😀

katyna6
8. zář 2010

taky jsem Laurince šoupla hlásek a zítra budu pokračovat.dokdy to je holky,nevíte?

tercie
8. zář 2010

Kopi dobrá diskuse 😀

tercie
8. zář 2010

Aja a NAty holky to je osvědčenej recept s tou prací, mě se to povedlo už dvakrát 😉 Poprvé jsem v nový práci otěhotněla za 5 měsíců a podruhý za 14 dní 😀😀

madormi
8. zář 2010

@maendy to bude určo dobrý uvidíš, já měla ovu mnohem dřív než ty a hcg jako ty jsem měla minulý týden takže by to tak vycházelo na stejno

katyna6
8. zář 2010

@tercie terci a co já? ☹ Já se do nové práce nechystám.Mně může teď zachránit už jen farminka 😀 😀 😵 .Musím vám holky napsat,prvně jsem si dnes koupila burčáček a je úúúúžasný,slaďoučký!Mňam!

maendy
8. zář 2010

@madormi vidíš to a ja si schvalne nazpět hledala kolik jsi to mela a taky jsem si rikala ze trebas jen panikarim a ono chce jen čas.... že na nej spěchám..... ale stejne si rikám že je to malej skok za tyden z 54 na 233...nebo ne?

Asi to uz nebudu resit... pujdu se natahnout zavedu utros a zaspím to 😉

Tobe dal uz prukajdu ? Tak brzo bez srdíčka? To mě překvapil.... 😉

maendy
8. zář 2010

@madormi blbej dotaz... kdy jsi mela posledni MS ? Jen tak pro počty..... 🙂

tercie
8. zář 2010

Šarlot dobrej vtip 😀 My ses smáli tomu jak se psovodovi narodí trojčata, on je okoukne a povídá...dobrý,tak toho prostředního mi nechte 😉 😀 😀 😀 😀

natalie77
8. zář 2010

Farmíku, vše je v pohodě Penicilin nevadí....fakt se nestresuj, vše bude v pořádku..no a se spaním na zádech Ti to vysvětlila Eli...má se spát na levém boku, to se prý vše dobře prokrvuje... 😉 .
Madormi, buď ráda, že máš 37,1 to značí těhu.....no a na zvýšenou teplotu se snad paralen nemusí brát, ne? Když Tě jinak nic nebolí...naopak, zvýšená těplota v začátku těhu je dobrá, jakmile by klesla, je to zamlklé těhu...já měla pořád 37,3 a pak najednou 36, 5....no a jak to dopadlo 😔 .
Holky, blahopřeji ke kontrolám, Madormi, Maendy...těhu je v začátku, tak se nestresujte, dobře to dopadne 😉 .
Kopa, super tlak....
jo a v práci mě vzali........v pondělí nastupuju...tak mám teď nervy, jak to zvládnu....

tercie
8. zář 2010

@wlladka ty jo Šimonkovi držím palce ať je brzo zdravoučkej...a naše zdravotnictví...no comment ☹

tercie
8. zář 2010

@madormi Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 🙂

katyna6
8. zář 2010

@tercie 😀 😀 😀 😀 ten je dobrej!
jdu holky mrknout na topstar a do hajan,ráno se ukážu.pa a dobrou noc

tercie
8. zář 2010

aronku, eli, holky parádně to zvládáte 😉 a Maendy to je super hodnota, my měli v 5tt kolem 280 a koukej, už tu atletovi lezou zoubky 😉 neboj, bude to OK, fakt 🙂

tercie
8. zář 2010

Jé já dočítám a nekoukám a vy tu zatím povídáte..no to jsem vás asi zas pros.... nebo ne?

Natálko gtratuluju k prácičce, snad se ti tam bude líbit, a snad tam nebudeš moc dlouho 😵 😵 😵

Katynko Farmi udělá čárymáry,a budeš taky těhule natošup, až udělá polívku z černýho kocoura a nechá snést vejce černýho kohouta...nebo jak to říkala 😀

natalie77
8. zář 2010

Tercíku, ahoj, co Lukášek a jeho rýmička?
Teď dorazil manžel...tak asi budu chvíli poslouchat co a jak u lékaře a taky co s mojí prací....

katyna6
8. zář 2010

@tercie -polívku z kocoura,to by ti farminka teda dala. 😀 😀 Toho má mít jen na zádech,nebo kde? 😀 😀 😀 A te´d už fakt jdu.pěkně povídejte,ráno to dočtu.Dobrou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru