Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. zář 2010

No kozama bych taky mohla 😀 a Tercie zhubla jsi něco? 😕

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie Jojo máme jedno mám u baráku a druhý kousek dál 😀 Tady je straší fotečka,jinak si k tomu představ malý ostrůvek ,labutě,kachny a ty vodopádky 😀

tercie
10. zář 2010

@kopa no já doma váhu nemám,ale po šestinedělí jsem se vážila u doktora,na stejný co jsem se vážila těhotná, a měla jsem o 4kilča míň,než když jsem otěhotněla...ale mám dojem,že už to mám zas zpátky nahoře... hrozně teď žeru sladký ☹ asi jak potřebuju energii, nebo nevim. Předtim jsem se nemohla dožrat masa, a teď sladkýho. To bych musela při koju vyloženě držet dietu,a to tomu pinďourkovi nemůžu udělat 🙂

Týjo jezero jak hrom, to je jak central park 😉

kopa
autor
10. zář 2010

@tercie No on to je centrální park 😀 A představ si,že tu máme i takové ty cvičící stroje 😀 Já to zkoušela jednou s manžou 😀 A dokonce tu už dva měsíce předcvičuje venku David Huf 😎 ale je to cvičení na těch strojích + ty hole na chození.Pro těhulky nic 😠 😀 Taky bych se zůčastnila.
To je jasný,že při koju nejde držet dietu 😀 ale jistě se to pak vyběhá 😀

kopa
autor
10. zář 2010

Tak já jdu spát,teda jdu to zkusit 🙂
Dobrou noc 😵

tercie
10. zář 2010

@kopa tak klidnou noc přeju,já už půjdu taky 😉

maendy
11. zář 2010

tak přeju pěkné ránko..... teda u mě moc ne..... včera jsem byla nakoupit..... a to jsem sla jak majolenka,,,,, zpět autem.....a jak jsem se vratila domu zjistila jsem ze spiním..... nádhera ☹
v noci to nejak ustalo....ale dneska necítím už prsa a pobolívá mě břicho jak při přicházejících menzes.... takže mám dojem že jsem u konce..... ☹
Na pohotovost se mi nechce páč co s tím..... a přítel byl moc smutný ☹
Co jsem komu udělala.... takže ve středu už je mi ortel jasný.... podle mě to vzdalo ☹

kopa
autor
11. zář 2010

Dobré ránko 🙂
Tak noc jsem zdárně přežila 😅 Za chvilku se půjdeme projít a pak budu vařit knedlíky,vepř.pečeni a špenát.Tak už se těším 😀 A odpo možná udělám tu dobrou vánočku.

@maendy ještě to nevzdávej!!!! Vždyt můžeš špinit v těhu!Nic si nepřivolávej!Ono to nák dopadne 😅 Chápu,že jsi smutná 😢

maendy
11. zář 2010

@kopa snad nejak dopadne.....

teda to je ulet já dnes delam taky špenát
a moje známa mi ted psala ze taky 😀

kopa
autor
11. zář 2010

@maendy Tak to je mazec 😀 😀 budou špenátové hody 😲

madormi
11. zář 2010

@maendy no maandy to jsem na tom stejně, přestali mě včera úplně bolet prsa a a klesla mi teplota na normálních 36,6 takže myslím, že mám taky jasno a že krvácení blokuje utrouš tím hůř, protože jeslti to tak je tak to neodejde samo jako minule. snažím se ještě věřit, že je vše ok ale navzodry všemu to jde dosti těžko

madormi
11. zář 2010

@madormi k mudrovi zajedu už v pondělí,nač to prodlužovat aspoň bude v pondělí jasno

madormi
11. zář 2010

dobrej debil už odpovídám sama sobě :D

maendy
11. zář 2010

@madormi právě jsem na tebe myslela... tak bazalku jsem nemerila...... ale stejne myslim ze je to v pr.....
No ona ta naše HCG byla taky divná... musíme si to asik přiznat.....

Nevadí jak řekl muj přítula.... i když je smutný.... uděláme si nové..... ono to snaženíčko má taky něco do sebe 🙂
Já počkám co a jak a kdyztak tam zajdu dřív.... ted momentalne zase nespiním... tak vyčkám... stejne co už ovlivním

maendy
11. zář 2010

@madormi A nebo jen plašíme.... ale nechci sama sebe ani tebe planě utěšovat..... uvidíme co nám řekne UZV

maendy
11. zář 2010

tak si ted připadám jako Farmi.... povídám si tu sama se sebou 😀

sarlotta
11. zář 2010

@mari111 jé to je miláček krásný🙂))
@natalie77 ten je sladký Tvůj chlapeček🙂) taky sme měli takvé období.. jééé, taky sem to obulela 😔 😉

madormi
11. zář 2010

@maendy no mě ta představa zkošet to znova teda moc neláka no uvidím co mi řekne doktor, ale planné naděje si nedělám. jen nechci na revizi ☹

sarlotta
11. zář 2010

holky těhulky, já Vám asi naplácám i přes net 😠 😠 😠 😠 😠

já jsem taky špinila v 5tt a Šarlota je tady 😎 to se stane, nějaké krvácení z čípku, jak se děloha chystá a mimi zahnízďuje... co furt plašíte. utrogestan by mrchu nezastavil 😉 držím Vám moc palečky....

madormi
11. zář 2010

@sarlotta děkujem moc, 🙂 já za to nemůžu jsem pesimista 🙂 snažím se ale klátí mě to 🙂 to hcg debilni dohromady s tím že nebolí prsa a klesla teplota to je na mě mo nápor 🙂

maendy
11. zář 2010

@sarlotta jsem si jistá že jsi schopná nám opravdu naplácat...... 😅

ale holky mě se povedl ukázkový špenát...... a to masíčko jak se peče..... ted si jdu na chvilku odpočinout k TV a udělám si manikuru..... když už jsem si umyla i ty moje pačesy.... 😉

@madormi No HCg je blbé,ale moje známá krvácela... doslova krvácela a mela i bolesti v podbřišku... a ted má krásnou holčičku.....

madormi
11. zář 2010

@maendy no vím že i přes menstruaci byly některé těhotné ale mají děti, ale nízké nebo dokonce možná klesající hcg je dos tblbé znamení a to že mě přestaly bolet prsa také- tak jsem to poznala v zimě ještě než jsem začala krvácet :-/ ale stále doufám, naděje umírá poslední 🙂

farmarska
11. zář 2010

ahoj holky, hezkou sobotu 🙂
madoni, mendy, 😠 plesk, plesk, bum, bác, na tumáš! a šup , bum , plác, mlask, !!!!!! 😠 😠 😠
tady máte holky virtuálně nařezáno, za ty vaše řeči 😠
Vůbec mi todle nedělejte!! 😠 Naděje je pořád, tak zkuste prosím vás, ještě chvíli tomu věřit! Dyť už brzy půjdete k doktoroj, tak uvidíte 😉 tak neházejte flintu do žita!! 😎
A nebo víte co, nevěřte si 😝 😝 ale já těm vašim miminkům věřím za vás 😝 😎 oni to potřebují 😉 🙂 😵

farmarska
11. zář 2010

Jinak jste včera teda pěkně zase drbyly, ale já vůbec ted přes víkend koníkovat nestíhám, věnuju se rodině 🙂 takže jen jsem musela načumnout, jestli něco nového s Hadm , nabančit neposlušnšjm holkám a už zase mizím a pokecáme víc v tejdnu 😉
jinak nevím jak u vás, ale u nás je venku nááádherně 😵

madormi
11. zář 2010

@farmarska au 🙂

kopa
autor
11. zář 2010

¨
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 42tt.......................13.9.KO................................................čeká bobistu
kytiii 40tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt.........................13.9.KO,17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 36tt .........................16.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................15.9.KO.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 25tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................14.9.KO
Ikopretinka 6tt
Madormi 6tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
maendy...............................................našla //
Nicollka 39DC
Cajori 35DC
Nikissek 34DC
Martasek 24DC
Aja 9DC
Katyna 8DC
M.aa.b 6DC
Natalie 3DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

ikopretinka
11. zář 2010

Hezkou sobotu vám přeji,
my jsme byli teď chvilku na procházce v lese, našli jsme pár hříbků, tak bude smaženice. U nás je pěkně a i docela teplo, dokonce i sluníčko svítí sem tam.

@madormi ,
@maendy , holky moje spolubojovnice to bude dobré, prostě na to nemyslete. Mě taky pobolívá v podbřišku už týden jako bych to měla dostat a prsa chvíli bolí, chvíli ne. Minulé těhu to bylo to samé a i jsem špinila , hcg jsem tehdy nevěděla, protože jsem šla na gyndu až v 9tt. a mimi bylo v pohodě. Takže od teď už žádné negativní myšlenky!!! My to teď dotáhneme všechny tři až do šťastného konce!! 😉

ikopretinka
11. zář 2010

Jdu si opražit mandle, mám na ně chuť a mimíš bude mít aspoň trochu hořčíku.

kopa
autor
11. zář 2010

@ikopretinka Ahoj Kopreti 🙂
Já zrovna před chvilkou taky jedla mandle 😀 mnam!

kopa
autor
11. zář 2010

@ikopretinka Ahoj Kopreti 🙂
Já zrovna před chvilkou taky jedla mandle 😀 mnam!

madormi
11. zář 2010

@ikopretinka dotáhnem,přeci se furt nemůže historie opakovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru