Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. říj 2010

Ahoj holky, jste tu někdo? 🙂

madormi
2. říj 2010

@tercie všichni už spí :D

madormi
2. říj 2010

@pettule je mi to moc líton co tě potkalo a bohužel to potkalo všechny znás ☹ některé i víckrát, nezbývá než doufat že bude lépe a zadaří se, jedno zdravé dítě máte tak určo bude i další!

tercie
2. říj 2010

@madormi ty ne 🙂 Gratuluju k narozeninkám, mooooc štěstíčka přeju a drobka do bříška co nejdřív, jo? 🙂

madormi
2. říj 2010

@tercie děkuji moc snad jo, je to jediné co si přeju 🙂 teď se hrozím jen na co nám přijdou na testech :-/

tercie
2. říj 2010

@madormi určitě na nic a všechno byla jen blbá náhoda, krásně otěhulíš a budeš mít zdravýho prcka 🙂

madormi
2. říj 2010

@tercie no kdž já na náhody nevěřím to je ten problém 🙂 dvakrtá těhu a ani jednou plod to už mi nepřijde moc jako náhoda tak doufám že to bude jen nějaká snadno řešitelná blbost 🙂 co lukášek? hodnej? a manžel taky hodnej? 🙂

tercie
2. říj 2010

Já dočítala a jak jsem nereagovala hned tak teď vím prd co kdo psal...ty jo, hlava děravá fakt. Se děsím, až budu muset po mateřský zas někam do práce, to bude asi síla, do tý palice zas dostat nějaký informace...

mari111
2. říj 2010

ja taky nespim

madormi
2. říj 2010

a to kord jestli dáš druhou mateřskou hned poté :D

tercie
2. říj 2010

@madormi dobře tak max nějaká banalita jako alergie na sperma kterou spraví pár měsíců s kondomem a prášečky 🙂
Jo, Lukášek zlatíčko, dneska jsme byli na oslavě tchánovo svátku, má zejtra, Bohuš, manža taky, a chudinka jak jsme tam přišli a vyndala jsem ho z kočárku tak plakal, jak tam bylo moc lidí,většinou jsme doma sami, tak byl vykulenej, ale za chvíli se otrkal a pak se na všechny smál, brouček můj.
Manža to je kapitola sama pro sebe, když nic neřeším tak je pohoda, jenže on toho teĎ má taky fůru...prostě se to na něj hrne ze všech stran, nejistota v práci, kolem baráku práce moře, já pomoct nemůžu tolik, kolik by bylo třeba, no snad bude zas nějaký lepší období, musíme zatnout zuby a vydržet, ta dnešní doba je někdy fakt děs.

tercie
2. říj 2010

@mari111 taky ne, jak to?
Holky musim surně na wc neutečte

madormi
2. říj 2010

@tercie no jsem opravdu zvědavá co najdou no ale tak nemá cenu se tím teď stresovat nezbývá než čekat. za týden by měly být první výslekdy a pak se hned objednáme do prenatalu toho se bojím víc 🙂 ale snad ne snad to fakt bude jen blbost třeba ta alergie nebo já nevím co to ještě může být za banalitu :-/ no u nás teda taky není slavné období, manžel je teda zlatej ale nějak se vše sere to těhu, klub platí s hooooodně velkým spožděním, auto se každou chvíli rozsype a na nové teď není ale tak to jsou vše banality

madormi
2. říj 2010

@mari111 a malinka spí? :D

tercie
2. říj 2010

Ty jo jsem málem nedoběhla 😕 Jsem na oslavě stláskala pátý přes devátý a teď to mám 😀

madormi
2. říj 2010

@tercie asponn to jde hned a neukládá se to do tuku :D

mari111
2. říj 2010

malinká konečně usnula po tom co se napapala, nevím jak mám dodržovat po čtyřech hodinách když ona prostě někdy chce dřív a nepřestane brečánkovat dokavaď to nedostane ☹

tercie
2. říj 2010

@madormi neboj výsledky budou určitě v pohodě, musí 😉 Nám se taky sype, manža přijde o hromadu peněz, já vlastně taky s těma změnama rodičáku, ale co maj rodiny s dětma žrát apod.to už ty kretény nezajímá. NO nic, akorát bych se zas před spaním rozčílila. Auta o těch ani nemluvím, ale musíme to s nima vydržet, na nový nebude ještě hodně dlouho. Aspoň že s manžou stojíte při sobě, to se všechno líp zvládá. Mě teĎ přijde že jsme dva samostatný tábory co se jen občas doma míjí, a semtam se protnou...

S tím ukládáním...tam už je uloženo i do foroty😀

mari111
2. říj 2010

takže tři hodky vzhúru a teď bude dlouho hajat

mari111
2. říj 2010

madormi neboj, nic vážneho to nebude 😉

mari111
2. říj 2010

@tercie terculík ty si pokakánek jo 😀 😀 😀

mari111
2. říj 2010

mne se udělali takové křečáky na pravej nohe jak furt vstávam tisíc krát ka malej a jak u ní stojím. No asi se budu muset obalit trpělivostí a nechat ji občas aj trošku vyplakat aj když nerada, sakra. Já to asi nevydržím, mne jí je tak líto když brečí ☹

tercie
2. říj 2010

@mari111 to tak důsledně nedodržuj, dej jí, kdy ona chce 😉 Jak jste vlastně na tom, ještě kojíš nebo už sunárkujete? A co záda? MAlej má s tím spaním teĎ taky problémy, neumí usnout sám, stačí když mu vypadne dudlík, když ještě není v limbu a je zas 100% vzhůru a uspáváme nanovo, usne jen u prsa, a ke všemu se mi teď budí i 5-6x v noci. Spaní v postýlce nehrozí. Jsem i zkoušela nechat ho poplakat, ale po chvilce když tam nejdu je hysterák že ho pak nemůžu uklidnit, to ho radši budu mít u sebe v posteli celou noc než ho "tejrat"... ani mi tak neva,že se nevyspím, ale ty moje záda taky zrovna nechrochtaj blahem, celou noc na jednom boku pomalu bez hnutí...

tercie
2. říj 2010

@mari111 a jak máš daleko k postýlce, nejde ti dát k posteli? KDyž v ní Luky ještě spal😀 tak jsem jen občas visela přes bočnici a přidržovala mu cumel než si ho chytil a znovu usnul😀

mari111
2. říj 2010

no postýlku mám tak metro od postele ale já mám zvláštní dítko, na jiné aspoń neco zabere, na Laurinku nic, usína bez dudlíka, někdy s ním ale věčšinou bez, když brečí je jí jedno jestli je na rukach,jestli má dudu ,jestli je s náma v postely, no prostě když chce brečet tak brečí a nic jí nezastaví,no 😒

mari111
2. říj 2010

to už jsem skoušela hladit jí, držet za ručičku, no ale ona prostě si jede svojí a je jí všechno jedno. _Někdy je tak hodná až jsem z toho nervozni a někdy prostě zlobíkuje 😅

tercie
2. říj 2010

@mari111 no jo, je ještě malinká, ale to se spraví, bude líp, teď jen to nějak vydržet. Když bečí prostě jen třeba potřebuje vybít energii aby mohla spinkat, často miminka řvou bez nějakýho zvláštního důvodu 😉

mari111
2. říj 2010

jo a už nekojím, už jsem na práškach 😀 to vyznělo blbě co, no ale né, už beru prášky na záda, takže dávam nutrilon

tercie
2. říj 2010

@mari111 jé a vy máte přesně měsíc, gratulka 🙂 Ty děti ale stárnou, co? 😀

mari111
2. říj 2010

no to ona vybíji teda pořádně, je to vzteklounek, tá se jinák vzteká, mláti těma malinkéjma pacičkama a vzteká s jak stará žena 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru