Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
22. říj 2010

@farmarska jinak gratulka ke kontrole, hlavně že prďolka roste a vše je jak má🙂 A jak jste si užili oslavu???

farmarska
22. říj 2010

májí no jo, šak to musíš sama nejlíp vědět 😉 a rozhodnout se podle svého přesvědšení 🙂 Každopádně v lednu zahlásíš dvě a pak mi zahlásíš, od kdy ti fungoval ten přístrojek 😉 😀
Manža taky nikdy neměl kam utéct, ale to lapání ho, to byla někdy fuška 😀 😀
Oslava byla fajn, Robča byl nadšenej, dostal nějaké hry na pc a nový telefon 😉 😎 Ještě dnes jsme dojídali chlebíčky a jeden dort už je sežranej, ještě že máme ten druhej ještě 😀
Zítra ale slavíme znovu, to pro změnu přijedou tchánovci 😝 takže mne ty přípravy a to chystání čeká nanovo 😝 ale už nebudu nic přehánět, dort ještě je, když bude hezky budeme grilovat masíčko a jinač to jistěj chlebíčky a pár jednohubek 😉

murynka
22. říj 2010

@lenik_25 jj tu tomu se říká pas 😅 😉
@paajaa gratulace no vidíš to je super!!!!!!!!!! 🙂
@farmarska tak to je fajn že se solavička vydařila 😵 😵

mari111
22. říj 2010

ajoj holčinky, nejdřív gratulka ke kontrolám Farmince a Pájušce 🙂
My jsme byli dneska na kyčle a vše je v pořádku 😵
Leni hezké fotky 😉
Dostali jsme kolíbku od kámošky a klokanku. Tak ji chci tu kolíbku zrenovovat a ještě ji trošku využít 😅

mari111
22. říj 2010

jo Leni jinak jsem ze Šluknova jestli víš kde to je 😉

lenik_25
22. říj 2010

@majjka24 Ooo děkuji. Tak z módního časopisu jo? 😀 Ty jo 😀 A myslíš, že by vadilo, kdybyste se začali o mimi snažit teď?
Jinak je hrozně zvláštní, jaký my ženský asi máme cit. Tobě se zdálo, že jsi byla těhotná. A mně se asi kolem 5tt zdál sen, že krvácím a potratila jsem a šup, v 9tt se to přesně splnilo.

@paajaa Jééé super, kontrola dopadla bezvadně. Moc ti to přeju. Užívej si ten krásný pocit.

lenik_25
22. říj 2010

@farmarska Jo a chtěla jsem ti napsat, že moc děkuju za typ na ten domácí ultrazvuk na poslouchání srdíčka. Jakmile otěhotním a bude vše v pořádku, koupím si ho a budu poslouchat ten nádherný zvuk 🙂

@mari111 Děkuju a Šluknov samozřejmě znám 🙂 Dělala jsem v Děčínském deníku, takže se o Šluknově docela psalo. O vaší lokalitě teda spíš Šárka Pešková.

martina76
22. říj 2010

@farmarska Tři chlapy v chalupě nooo super. Gratuluji to na tom budem stejně. 😀 Občas přemýšlím kam se poděl ten toaleťák když jsem doma jediná pipina. 😉 Jinak vím jaké máš pocity, já samo holku taky chtěla. 😉 Joo a každýmu kdo řekne do třetice holčička bych dala teď pěstí. 😉 Koor když neví co mám zasebou. 😉

martina76
22. říj 2010

@paajaa Veliká gratulace. 😀 Se ti to krásně krátí, tak si to užívej. 😉

tercie
22. říj 2010

Ahojky holky, konečně jsem se sem dopracovala, dočteno nemám, snad to zmáknu do půlnoci, protože pak už asi odpadnu😀
Přišla jsem aspoň nahlásit co a jak a hlavně už net funguje jak má tak budu s váma pořád 🙂
My se máme fajn, malej je zlato, pořád se chcechtá, už je s ním sranda, akorát teda nic s ním neudělám, práce mi stojí, hlídání nemám, ani manža nefunguje... no jak se malej otáčí na břicho a zpátky mu to nejde, tak dělám vrchního obraceče, jak ho položím, ve vteřině je na břiše a pak ale kňourá a když nepřijdu hned tak řve a to i v noci!!!!! takže veselo, zuby další ještě nevylezly, tak slintá jak čuňo. Už baští k obědu celou skleničku, dáváme už i masíko, kuřátko a krůtu, umí se napít z flašky, hurááááá už jsem zkoušela mu dát ochutnat i mrkev s jabkem, strašně mu všechno šmakuje, tak z toho mám radost, a taky jsem mu zkusila dát žužlat kukuřičnou křupku, hned věděl co s ní, je to bžunda ale je po tom zadělanej jako praseTakže často převlíkáme Přestává se vejít do kočárku, sice mám fusak emitex ale nějak se mi pořád šprajcuje ho dát už do sporťáku, no nevím,kdy se odhodlám, mám strach aby mu nebyla zima a taky že na něj neuvidím, jen stříškou. Achjooo...
Za chvíli bude vstávačka na první noční kojčo,pak se bude budit už po dvou hod. takže do rána 4x, ale mě to přijde že kojíme furt ale už jsem se smířila s tím, že dokud budem kojit, že se nevyspím, a chci vydržet co to půjde.
Tak jdu chvilku číst a pak chrnět. Papapa

tercie
23. říj 2010

Krásný ránko 😉 Teda, včera poslední a dneska první? Já to vedu 😀

murynka
23. říj 2010

dobré ráno 🙂
@tercie to je malý šikulka jak hezky baští 🙂 bud za to moc ráda...takže mu díváš skleničky zatím jsi nezkoušela domácí vařené? 😉 to obracení to znám 😀 😀 u nás to trvalo strašnou dobu než se to naučila zpátky 😅 jak říkáš otočila se pak vřískot a chtěla zpět 😀 😀 ale neboj on se to naučí 😎 počkej až poleze to bude větší hoňka 😀 😝 sportáček je fak neblázni lepší než aby se tlačil v korbičce 😅

mari111
23. říj 2010

ahojda hoky, téda, když tu nejsem tak se píše ostopéro a jak tu jsem tak ani stránka zapsaná 😒 to je nějaký divný 😖 😀
no nic, my dem dneska oslavit křtiny aj s "čeko" rodinou ,takže mne čeká dělání hromady chlebíčku a jednohubek 🙄 malinkou jsem dala ven na sluníčko,je tam dneska krásně.
Ještě si pověsím prádlo a du pomalu na prípravi, ještě musím něco upíct 😒
Já to nechápu, my máme tolik prádla z toho slovenska jak kdyby sme tam byli rok 😀 😀 😀 a to mi ještě na včechny hadry švára schodil kytku takže to bylo mokré a samá hlína 😠

mari111
23. říj 2010

@tercie ségra už má malinkou taky ve sportáku a dobrý aj tam hezky hajala,je to pohodlný, Sofinka si neztěžovala 😉

farmarska
23. říj 2010

ahoj holky, jen nakukuju, páč každou chvíli tu budou tchánovci na tu oslavu 😝 doted jsem měla hoňku, taky na mne mari čekaly hromady chlebíčků a jednohubek 😅 ale už je hotovo, táci připravené schované, páč jinač by mi to ti mý kluci stihli sežrat dřív, než by nějaká oslava vůbec začala 😀
Mariánko užijte si pěkně oslavičku 😉 a přijd někdy taky pokecat, když tu jsme na dýl 😀 😀
Tercíku, já bych se toho sporťáku taky nebála 😉 a víš co zkusit-prubnout to můžeš a uvidíš 😉
Leni jsem ráda, že jsem ti dala tip 😉 , ten ultrazvuk mít doma je fakt paráda 🙂 No šak brzy sama uvidíš 😉 😵
Martinko, jsi mne s těma mužskejma doma a nedostatkem toaleťáku pobavila 😀 Hele no já se taky bojím, že při mé smůle, by to byl ještě minimálně 5xkluk 😀 😀

majjka24
23. říj 2010

Krásné odpoledne přeju všem🙂
Od včerejška u nás byla švagrovka s přítelem a před chvíli odjeli, huráá! Já mám návštěvy ráda - jednou za čas- a úplně nejradši mám když odjedou a já můžu zase uklízet 😀 A dozvěděli jsme se jednu hnusnou zprávu, úplně mě to sebralo, švagrovka byla na gyndě a zjistili ji, že tam má něco co tam být nemá a teď se čeká zda je to zhoubné, nebo ne. Bude to vědět ve středu a to má ještě ten den narozeniny, tak uvažuje zda tam bude volat nebo nebude.Doufám, že to bude v pohodě, je ještě mladá (23). Pořád na to musím myslet.
@lenik_25 Já myslím, že by to nevadilo, já bych do toho klidně šla,nic mě nebolí, MS taky dorazila a odešla jak měla.......jen mít všechny výsledky. Bojím se jen toho zda tam něco najdou a co. Ty sny jsou teda zajímavé, mě se zdál znova , úplně stejný, že jsem byla těhu a měla jsem holčičku a měla hodně tmavých vlásků a venku bylo teplo. ten kluk nám asik nebyl souzen:-/

madormi
23. říj 2010

@majjka24 holka já řeším stejné dilema. srdce by chtelo otehu hned se snažit, ale bojím se, hematologie výslekdy bude už v úterý to je v poho, ale bojím se toho karyotypu víš, že bych nepočkala tam zjistili něco ošklivýho a náhda je blbec a zase by se mi podařilo tak rychle otěhu, tak bych radši počkala, ale musím se držet a přesvědčovat 🙂 ale tak výslekdy by už za měsíc měly být takže asi od prosince si zase přestanem dávat bacha

majjka24
23. říj 2010

@madormi Dilema, dilema, já bych měla vědět výsledky do 10 dnů z hemky a pak se uvidí, už aby to bylo. To čekání je o nervy. Jindy to všechno sletí rychlostí blesku a když chceš aby ten čas plynul trochu rychleji tak..... ☹ Ach jo

madormi
23. říj 2010

@majjka24 no já tu hemku mám to by starosti nedělá, ale jeste ty chromozony atoho se bojím, ale věřím, že tam nic nenajdou

majjka24
23. říj 2010

@madormi budem si držet palce 🙂 Já jsem teda zvědavá jestli mi to trombifilku potvrdí a jak to bude dál....

murynka
23. říj 2010

http://murynka.rajce.idnes.cz/Domaci_atelier_na...

ahojky kdo chcete jukněte moje focení v mém ateliérku 😵 😵

madormi
23. říj 2010

@majjka24 no to já jsemt aky zvědavá :D

mari111
23. říj 2010

madormi, majka , holky nebojte, nic zlého vám nenajdou a už brzo se budete snažilkovat a brzo se povede a všechno dobře dopadne, budu moc držet palečky 😉

mari111
23. říj 2010

@murynka kráááásne fotky si šikulka a Sofik je kočka 😵 😵 😵

mari111
23. říj 2010

Farmisku ráda bych pokecala ale teď to byla sama oslava, velké praní po slovensku a žehlení, ještě mne tam hromádka čeká, no teď už bude víc klid tak snad se tu sejdem a pokecáme 🙂

lucierob
23. říj 2010

ahoj holky,
včera jsem byla po delší době na pivku a vrátila jsem se ve 4 ráno 😅 No bylo suprově, ale o dnešním ráno to stejné říct nemůžu. 😅
Takže jsem byla celý den tak napůl mimo a teď vás utíkám rychle dočíst

mari111
23. říj 2010

@lucierob no tééda, tak sis to užila, do 4 rána už bych asi nevydržela,jo kde sou ty časi co jsem v Brně pařila každej den do rána 😅

lucierob
23. říj 2010

@mari111 však jsem taky měla se sebou co dělat 😀

murynka
23. říj 2010

@mari111 díky

murynka
23. říj 2010

@mari111 díky

kvetinka7
23. říj 2010

@tercie ahoj Tercie, ja jsem naopak zastance korbicky, susila jsem v ni malyho ,co nejdyl,skoro do konce 8.mesice, uz v ni vypadal jako pest na oko..
stejne,dokud dite samo nesedi,tak bys ho do seda davat nemela ,..+v korbe se muze krasne hybat, natacet se,lezet si na boku, lezet si na brisku a muzes ho dobre zakryt,jak pises..
my mame sportak asi mesic a porad si na nej nemuzu zvyknout, na zadech v leze jeci, takze je zase furt na brichu jako byval v korbe [ dam sportak dolezata a uplne odhrnu strisku], veze se v nem jako knizepan a je spokojenej 🙂
v patek se mi zniceho nic soupl na brise na kolinka a zacal vykukovat ven po zbozi v obchode.. 😲

Holky, pretlumocite mi tu nekdo,jak dopadla Kopi.. ctu,ze uz je Vitek na svete...huraaa jupiii a je to poradnej chlapik, wow 3900g! 😵 velka gratulace... jak to Kopi zvladla? rodila tam,kde chtela, nebo uz tam meli zavreno..?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru