Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
29. říj 2010

@lenik_25 díky 😉 Mě akorát došlo, že jsem neměla kontrolu po 6 nedělí. Tak snad to bude ok 😅

lenik_25
29. říj 2010

@majjka24 Ale na nějaké kontrole jsi přeci byla ne? Já jsem byla 18 dní po revizi a pak mám přijít, až budu mít po první MS.

lenik_25
29. říj 2010

@majjka24 Jo jinak dík za ten odkaz, představ si, že já tu rumělku u té paní kupovala za 350 Kč a tady to stojí 220 Kč. Dobrý co? Ale zas ona mě skoukne, poradí, dá i něco jinýho.

majjka24
29. říj 2010

@lenik_25 no u Dr. jsem byla 14 dni po, ale nedíval se nam mě, jen jsme se bavili o té histolce. Tak nevím 😅
Pěkný rozdíl ted -130 kč , to už máš 1/4 femibionu, nebo se jí zkus zeptat jestli to můžeš brát ne to její a ještě to co ti doporučí. Přeci jenom 130 kč neleží na zemi...

kopa
autor
29. říj 2010

Holky díky 🙂 je to takovej kulíšek náš 😀
Nebyla tu Vladěnka?jakpak se má se Šimonkem 😕

m.aa.b
29. říj 2010

Ahojky děvčátka, už jsem tu dlouho nebyla - měla jsem dost zařizování 😉 tak vás nejdříve všechny moc zdravím a hlavně @kopa kopince velikánská gratulace (možná už jsem Ti přála ale spíš ne 🙂 ) ani nedočítám páč zatím nemám moc času, ale hlavně jsem vám chtěla říct, že ode dneška jsem mladá paní 😵 😵 😵 😵 takže první krok k adopci máme za sebou 😉 🙂 .
Doufám že už budu mít více času a ukážu se tu častěji 😉 tak se zatím mějte papa
Jo a o naší svatbičce neměla tušení ani rodina 😉 jen svědci a parádně jsme si to užili - měla jsem šaty, kytku, účes i jsem se nechala nalíčit a zašli jsme si na obídek a pak jsme poseděli u svědků 😉
tak papa 😀 😀 😀 😀

lenik_25
29. říj 2010

@m.aa.b Moc gratuluji k titulu "mladá paní". Vymysleli jste to se svatbou náhodou moc dobře. Pokud máte rodinu, která pochopí, že jste jim to neřekli, tak je to ideální. A ukážeš nějakou tu fotečku?

lenik_25
29. říj 2010

@majjka24 Ale zase poštovný...

majjka24
29. říj 2010

@m.aa.b moooc gratuluju a hodně štěstí na společné cestě životem, jen samé štěstí 😉 🙂 🙂

majjka24
29. říj 2010

@lenik_25 tak na poštovné jsem se nedívala, ale určitě to bude míň jak 130 kč 😉 😕 Uvažuju, že si to objednám 🙂

lenik_25
30. říj 2010

@majjka24 Jasně, objednej. Jen pozor, nesmí se to užívat v době menstruace. Prý se má brát 9 pokroutek ráno a 9 pokroutek večer nalačno. Jakmile přijde MS, tak okamžitě vysadit a až MS skončí, tak zase nasadit.

lenik_25
30. říj 2010

@majjka24 Teď jsem na to koukala. Poštovné je 80 Kč, ale pozor, je tam v obchodních podmínkách toto:

Minimální hodnota objednávky
Minimální hodnota objednaného zboží v našem eshopu musí být alespoň 250,-Kč (bez poštovného). Pokud bude mít Vaše objednávka hodnotu menší, budeme ji nuceni stornovat. Děkujeme za pochopení.

majjka24
30. říj 2010

@lenik_25 Ajoj díky 🙂 To jsou teda potvory 😠 takhle vyčůraní. Se kouknu u nás jeslti to někde neprodávají. Vím, že v Ostarvě je pár takových obchodů, tam někde to snad najdu 😉

m.aa.b
30. říj 2010

@majjka24 lenik_25 Holky děkuju 😵 😵 😵 😵 fotečka bude, ale dám ji maximálně do uzavřeného tématu a nebo na facebook 😉 nějak se tu nechci moc zviditelnovat 😉 tak zatím papa

sarlotta
30. říj 2010

kuk holky, tak u nás už se od 19hod spinká, tak vás letím zkontrolovat...
včera sme byli na sono kyčlí a opět v pořádku, takže už tam nemusíme 😎 😉 😉
Jinak jezdíme po dušičkách, ale je krásnééééééééééé počásko, tak jsem naprosto spkojená a malá taky... vstáváme v půl8 ráno, pak leží v košíku a čučí na kolotoč dřevěný, nebo poslouchá písničky z tv, nebo si hraje se slonečkem na hrací dece na hrazdičce.. nebo kukáme do zrcadla🙂)) kolem 10 jdem do kočárku, spinká hodinku-hodinku a půl...pak zas kuká na nějaké hračky nebo si ,,žere" ruky 😀 kolem 13hod do kočárku doma nebo venku a spinká tak do 15-15,30, pak hraní.. o půl6 koupeme a masírujem olejíkem a pak papáníčko a 18:30-19hod chrupká.... miláček můj 😎

sarlotta
30. říj 2010

@m.aa.b no blahopřejuuuuuuuuu mladá paní tajná🙂)))))))))))) to je super, hlavně že jste si to užili jak jste chtěli 😉 a ať je to krok správným směrem a brzo u Vás přibyde další člen rodinky 😎

sarlotta
30. říj 2010

@kopa to loupání sme měli taky na nožkách nad kotníčkama.. jen to natírej, to je vylouhovaný z plodovky... úplně normální🙂

kopa
autor
30. říj 2010

@sarlotta Sarlott díky za odpověd 😉
Dneska jsem zase objevila nákou vyrážku pod krkem 😅 tak jsem to namazala tím Sos krémem od Nivei.Malej dneska furt brečí ☹ Nají se,spokojeně si usne u odříhnutí a jakmile se dá do postýlky začne plakat.Manža ho vyndá pomazlí se a je klid,jde do postýlky a zase znova.Trošku zabírá dudlík 😅

sarlotta
30. říj 2010

@kopa klidně o mazli a chovej, je moooc maličký... já chovala a nosila ve vaku do 6týdnů a včíl malá spokojeně usíná sama v postýlce🙂 a jeden tip- plenku bavlněnou k pusince...tak aby mohl dýchat nosem, ale měl u sebe něco... 😉

na vyrážky zkus bepanthen 😉

lenik_25
31. říj 2010

@kopa Na vyrážky hodně funguje zázračný kelímek od oriflamu, jestli máš možnost ho od někoho sehnat. Jinak pak v lékárně prodávají tělové mléko Excipial, to je suprový, můžeš tím mazat pořád, i preventivně. A když ho máš na předpis od doktorky, tak dokonce doplácíš jen kolem 30 Kč.

lenik_25
31. říj 2010

@sarlotta Jo, ta plínka se nám taky osvědčila, i přes očička.

murynka
31. říj 2010

máme po oslavě 1 roku můžete juknout 🙂

http://murynka.rajce.idnes.cz/Oslava_1.rocku_30...

tercie
31. říj 2010

Krásnou neděli berušky 🙂 Jak jste si užili přesun času? Můžu říct, že mi nikdy moc problémy nedělal, akorát mě na tom štve, že zas bude dřív tma, fujtajxl. A malej taky celkem dobrý, sice jsme v sedm vstávasli, ale v půl devátý jsme šli ještě na chvilku a vzbudili se před chvílí 😀
Malej zdokonaluje svoje lezecké umění😀 akorát nevím, jak to budu dělat, až mu ohrádka nebo gauč na lezení nebude stačit. Máme všude dlažbu, je teda teplá, to problém není, ale co topíme v krbu je tu šíleně prachu, každej den luxuju, jenže nestačí jen obývák, jak to máme propojený musím udělat celej barák a to zabere skoro hodinu a to malej sám nevydrží, takže od toho pořád odbíhám, je to práce na prd, jsem akorát vynervená, achjooooo, zlatý koberce, na těch aspoň nebylo nic vidět .-D😀😀

farmarska
31. říj 2010

ahoj holky, vařím obídek, takže jsem tu jen na skok 🙂
nejvíce chci mooooc pogratulovat tajné mladé paní m.aa.b. !! 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluju nevěstinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a jinak vás všechny moooc zdravím 😵 a sarlotce a leníkoj děkuju za jejich reakce na kopi, už ted taky hromadím informace, tak se mi to hodí 😉 Jen přemejšlím, že si to asi začnu někde psát, páč tolik dobrejch rad se prostě nedá zapamatovat 😨 😝 No když tak budu otravovat potom zas nanovo 😀 😎
tercí sestro moje, je to mazec s malým neposedou vid 😀 Hele toho lezení jednou se taky děsím, páč máme doma ty psy, a těch chlupů co je všude 😝 a to i když poctivě několikrát denně zametám 😠 A to mají přístup jen někam..ale prostě se to nějak roztahá i do ložnice 😝 se to bude muset nějak dořešit 😝

lenik_25
31. říj 2010

@murynka Krásné fotky. Sofince všechno nejlepší k narozeninám 🙂 Nejhezčí je tato: http://murynka.rajce.idnes.cz/Oslava_1.rocku_30...

lenik_25
31. říj 2010

@farmarska Tak to je super, že se ti některé babské rady budou hodit. Ten excipial voní nádherně a na předpis je fakt levnej.

lenik_25
31. říj 2010

@majjka24 Koukni ještě sem http://www.relaxmusic.cz/, najeď si na bylinné přípravly a pokroutky.

murynka
31. říj 2010

@lenik_25 děkuju moc 🙂

farmarska
31. říj 2010

tak my už jsme po obědě, měli jsme brambor a kuřecí řízky a okurkovej salát, mňam 🙂 a jdeme ted lenošit 🙂
leni dík za tip..to se moje dětská mudra bude divit až k ní nakráčím se seznamem věcí, co od ní chci napsat 😀
mury jak už jsem ti psala, oslava krásná 🙂 fotečky taky 🙂 dortíky ňam 🙂 a malá kouzelná 🙂 Jste moc hezká rodina 😵

majjka24
31. říj 2010

@murynka Sofinka je kouzelná 😵 😵 😵 A přeju jí všechno nejlepší 🙂 🙂 🙂 - dodatečně 😅
My už taky popapkali - těstoviny s tuňákem a porkem , mňamíííí.
U nás je nááádhrně, sluníčko krásně hřeje , tak jsem hodila jednu pračku ven a začal foukat vítr, tak to bude rychle suché, super 😎 A odpolko se chystám s nufanama na prochajdu a pak nehtíky a psychicky se připravit na zítřejší vstávání a činnost v práci 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru