Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2010

už mne bolej kukadla, du vzbudit tu skroucenou chrápací věc co leží na gauči 😝 😀 😀 😀 a spát. tak ty taky šupajdi ať pospíš aspoň ty dvě hoďky 🙂

tercie
12. lis 2010

@mari111 věc 😀
Já taky jdu chrnět, do dalšího kojča už jen hodinu deset😀 to zalehnu a hned zas vstávačka, akorát k naštvání 😀 Ale co, až jednou nebudem kojit tak to třeba dospím😀
Tak dobrou noc 🙂

mari111
12. lis 2010

ten déžd mi vzbudil princeznu. No ale spinká dál, asi se lekla jak to buší na střešní okno a to je na druhý straně ložnice a ještě částečně za skříni ☹

mari111
12. lis 2010

dobrou a pusíka Lukymu 🙂

kopa
autor
13. lis 2010

Dobré ránko 🙂
Tady se kecalo 😀 😀 No kdybych věděla,že tu někdo bude že 😀 😀 Manža byl včera ještě zapíjet Vítka 🤐 No přišel sice brzy domu,ale fakt v hrozným stavu 😅 😀 😒 jsem ho směrovala at si jde lehnout do obýváku,ale né zalehnul do ložnice 🤐 🤐 jsem se tak bála o Vítu(aby nedejchal ten smrad z hospody a aby manža mu třeba nevrazil do postýlky...)Tak jsme se přesunuli do obýváku.Vzala jsem zavinku a deku a dala ho do korbičky od kočárku(nic jiného mě nenapadlo)V tom jsem úplně zapomněla,že jsem v šestinedělí 😅 a tahala těžký křeslo 😅 Vítu jsem s korbou dala do křesla a přisunula si tu sedačku k pohovce a spali jsme spolu 😵 😵 No já moc nespala,furt jsem poslouchala jestli dýchá.Jo a v noci mi přišlo,že se trošku dávil 😅 tak jsem rychle běžela rozsvítit a asi si ublinkával a ležel na zádech,prostě se mi přetočil z toho boku. 😅 Tak jsem měla strach...
Ted jsem mu dala mlíčko a uložila ho.Jsem stahaná 😒 Už dva dny spím asi jen 4 hodky ☹
Tak já jdu zalehnout,zatím papa

petroska
13. lis 2010

@tercie tak pak dej foto jak ti to dojde.my máme jen klasický vak na břicho a když tam mám malýho nic s ním stejně nepodělám jen si ulehčím nosení.tak abych se inspirovala co pořídit!dík za pochvalu 🙂 pokojík se vážně poved.jen sehnat šikovného chlapíka na nábytek 😉
čau holky.malej mi včera vytuhnul už v pul 7 tož to bylo blaho 😵 ,sem si podělala tolik věcí a probudil se mi až ve 12 a pak až 6.30 a malý zjistil že vydává zvuky a brouká si tak toho využívá a křičí už na nás od rána do večera,je to prča ted s ním 😀 .škoda že tu nejdou vložit videjka,bych vám dala pokochat toho našeho nedobrotu ukecaného 🙂 .no ale jak řešíte ty postele s prckama tak sem si ho taky pravidelně stěhuju kolem 6 mezi nás aby spal.protože jinak knourá že už je vyspaný a jak ho dám mezi nás tak chrupčí jak zabitej 🙂 .dnes máme taťuldu celej den vpráci tak bude domácí leháro u babče 😉 .Kukejte pokojík je skoro hotov,jen vyrobit nábyteček a Filík se muže stěhovat s kopou harampádí co má napakované v ložnici 😝 .užijte si víkendík 😉

petroska
13. lis 2010

ste kecalky teda.vás dočítat 🙂 .
@mari111 já vyvařuju každý den.koupila sem si od avent sterilizátor a poctivě steriluju.čistota je čistota a ted sem začla dělat i hračky tak jednou týdně když mi je cpe do pusinky

maarrtina
13. lis 2010

Dobré ráno holky, Vy jste toho nakecaly. Tak teď oufám, že tady někdo je a poradí mě.
Mě asi odchízí ta hlenová zátka - je to takový hlen, ale je tam i trochu krve tm. hnědé. To tak asi má být nemusím se ničeho bát a valit do nemocnice? já si říkal, že je to ai tím jak nás včera ta doktorka podráždila. A někde jsem četla, že to může být s krví, ale nesmí být jasně červená. Ale neteče to moc jen když jdu na WC. Díky za radu.

murynka
13. lis 2010

@maarrtina jééé marti zátka 😵 😵 to už bude asi brzo ne pokud je to zátka nikam nemusíš jen sleduj jestli z tebe nejde voda..a nejsi jakoby pořád morká 😅 protože já jsem si myslela že je to zátka..a byla to plodovka 😅 tak to sleduj myslím že dneska pojedeš 🙂 nebo v nejbližší době...sleduj jak se malá hýbe mě se v den porodu od rána skoro nehýbala..měla jsem tvrdé bříško atd..držím palce!!

maarrtina
13. lis 2010

@murynka no tak zatím jsem ráno pohyby cítila. A ta troška špinění asi nevadí ne? Taď jsem to hledala ne netu a tam píšou, že to může být s troškou krve. a mokrá zatím nejsem. No tak to třeba příjde samo. Tím líp.

murynka
13. lis 2010

@maarrtina ne ne špinění nevadí pokud to není jasná krev

mari111
13. lis 2010

ahojda,
Petroš já teda taky každej den ale né po každíém jídle 😅 pokojík fakt hezkej, já už chci taky Laurince dělat pokojík 😵 se na to těším
. Terculík ještě asi vychrapkáva 🙂
Martinko už to bude brzo, ja jsem tak zvědavá na Adélku 😵 Hlavne dej hned vědět kdyby něco ať múžeme držet palečky a pak chci hned foto princezničky 😵 😵 😵

maarrtina
13. lis 2010

@mari111 no snad to nějak vysvětlím příteli a napíše Vám a dá sem fotku
😵

petroska
13. lis 2010

@mari111 taky ne po každým jídle.vždy večer at má na druhý den vše čisťounké 😉

petroska
13. lis 2010

@maarrtina taky držím palečky at je princezna cuby dub s vámi 😉

lenik_25
13. lis 2010

Ahoj holky, tak ta moje kamarádka porodila dneska ve 4 hodiny ráno. Ve 4 šla na sál a ve 4,05 byl malej venku a to ho prý ještě uvnitř chvíli sestřičky držely, aby se mohl udělat nástřih. Doktorka přišla na poslední chvíli a už jen zašívala. Mimčo i mamča jsou v pořádku.

@petroska Krááásnej pokojíček, takovej veselej 🙂

@maarrtina Když jsem začala špinit, tak jsem ten den rodila 🙂 A ta moje kamarádka, co porodila dneska, to měla taky tak. Tak třeba pojedeš 🙂

lenik_25
13. lis 2010

@maarrtina Ona by už nevadila asi ani ta jasná krev, protože mně odešla hlenová zátka a na ní byly kapičky (fakt trošku) jasné krve. Za hodinku na to slabounké kontrakce a ten den večer jsem porodila. Ta kamarádka to neměla čiré, ale spíš špinila. To bylo včera, za pár hodin slabé kontrakce a dneska porodila.

mari111
13. lis 2010

@maarrtina tak ti klidně napíšu číslo a múžeš dát vědět a poslat foto já ji sem pak dám 😉

katyna6
13. lis 2010

Ahoj holčičky,tak jsem zase přišla mrknout,jak se tady máte a co nového,tak zkusím aspoň torchu dočíst

katyna6
13. lis 2010

jéé,chystá se další miminečko,to je super zprávička 😵

maarrtina
13. lis 2010

@mari111 to klidně můžem, ale mám horší foťák, tak nevím jak to bude vidět. Ale telefon si můžem vyměnit.

katyna6
13. lis 2010

no todleto ani omylem nemám šanci dočíst,ale kouknu na tu diskuzi,co jste tu probíraly včera,jen se bojím,že se hned naštvu,protože z práce jsem si na alkoholiky a ženský zvlášť už vypěstovala alergii 😠 .Tak já to jdu hledat..

madormi
13. lis 2010

Holky ještě sjem se chtěla zeptat, myslím, že farmi to má, ta imunulogie nebo co to kdy tělo zabíjí plod nebo alergie na sperma nebo co to je. Kde se to testuje a jak se to jmenuje? Mám pocit, že na toto jsem testována nebyla a chtěla bych se na to zeptat doktora, pže trombofilie nemusí být jediné co mám.Mě to teď nějak tak napadlo a přemýšlím nad tím, nač mě testovali nač ne a co vše udělat, abych předešla třetímu nezdaru 😖

mari111
13. lis 2010

@madormi no myslím že Farmísek ti bude vědět poradit

mari111
13. lis 2010

@katyna6 hlavně se nerozčiluj, nestojí ti to za to 😒

lucierob
13. lis 2010

ahoooooooj

sarlotta
13. lis 2010

@kopa taky nestíhám kolikrát, co si myslíš, stane se že převlékám malou i 3x večer než jde spinkat... i když mě to nas... nebo nutí k pláči už... tak se nadechnu a vydechnu a vezmu další kousek vypraného a vyžehleného a zase ji převleču... jooo to jsou radosti mateřství, že nevíš kde Ti hlava stojí a ta péče je na 24hodin... tak to je 😉 ale nakonec vždycky usne neeeeee 😀 😀

sarlotta
13. lis 2010

@petroska krásný pokojík, podlaha nádherná 😎
@maarrtina držím palušek🙂))

@madormi kdybys měla alergii na sperma, tak to bys poznala, to není důvod potratu.. spíš bys nemohla otěhu. a špatnou imunitní reakci by poznali na pitvě u prvního potratu. No poptej se ještě Farminky a můžeš zkusit svého gyndaře... ale já myslím, že moc přemýšlíš a měla bys ještě teda počkat se snažením a oddechnout si trochu, takhle by ses zas hrozně bála být hned těhulka a Ty budeš určo hned první měsíc, uvidíš🙂

madormi
13. lis 2010

@sarlotta ještě že vás tu mám holky 🙂 u prvníhho potratu nic netestovali, nebylo co odešlo to samo. no taky zvažuji, že ještě počkám, ale já jsem dost netrpělivá a navíc si myslím, že se stejně tak budu bát když otěhotním za měsíc nebo rok. to už asi bude furt ten strach

mari111
13. lis 2010

@madormi jo moja strach už fakt bude pořád ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru