Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. lis 2010

mari mám dočteno 😉
a japak se má Laurinka? 😕 jak v noci spinká? a co tvoje záda?

mari111
17. lis 2010

@farmarska ale dáš to , neboj. Tak se na Mišánka budeš těšit že to ani bolet nebude 😉 Lauruška spinká, v noci taky dobře, jen občas se probudí na jídlo dřív než jindy ale jinak v pohodě. A záda zrovna dneska bolej jak šlak a to jsem jen trošinku včéra požehlila, no nevěřím že to je z toho 😖 ale to zas přejde 😅

farmarska
17. lis 2010

kakra se mi to nějak odpojilo 😠
To je dobře, že je Lauruš, taková zlaťounká 🙂 a ty záda, to je děs 😝 vím o čem mluvíš..taky je pořád cejtím a stačí, že je trošičku víc namáhám a druhej den už se nemůžu hejbat 🙄
No a co s tím budeš dělat? Půjdeš na nějakou operaci? 😕 to je totiž děsnej vopruz s tímhle žít 😝

farmarska
17. lis 2010

ba ne mari, to mi nenakukáš, bolet to bude 😀 ale co by člověk pro to mrně nevydržel, že 😉 😀

kopa
autor
17. lis 2010

Ahoj holky 🙂

kopa
autor
17. lis 2010

Ahoj kočky 🙂
jsem jen na skok.Malej dělal v noci bugr 🙄a ráno zase 🙄Měli jsme domluvenou procházku s tchýní.Já zůstala doma,nestihla jsem vůbec nic 😒 a když manža odcházel tak malý řval 😅 Už to nák nezvládám 😅Však je to furt dokola 😀 přebalit,nakrmit,uspat,odstříkat 😀 😀
Nestíhám vůbec nic 🤐Včera jsem se jen nasnídala a oběd,večeři jsem měla až v 21hod...Je to zápřah.jsem ráda,když si stihnu aspon dojít na wc,vykoupat a vyčistit zuby a uvařit.
@maarrtina moc,moc gratuluji k Adélce 😵 😵 😵 Má krásné míry 😀 Jsem ráda,že Víta není jediný obr 😀
Snad si moc dlouho netrpěla a šlo to pak hladce.Přeji hodně štěstí a zdravíčka pro vás obě 😵

farmarska
17. lis 2010

ahoj kopi,
todle zná většina mamin 😉 ale neboj, jednou bude líp 😉 😵 😵

mari111
17. lis 2010

@kopa si to tak neber, to si pak o hodně víc myslíš že nestíhaš.Manža nedělá tak ať jednou uvaří a ty se di s mimískem projít ať se provětráš 😉

mari111
17. lis 2010

@farmarska já se strašně bojím na operaci že by mi to pototo a zústanu na vozíčku a na něm bych byla aj několik týdnu po operaci a to jako psychicky nedám 😒 to vím jistě a teď když mám malinkou už vúbec né, to se raděj budu cpát práškama ☹

farmarska
17. lis 2010

tý jo to je blbý ☹ no to tě uplně chápu. S malým dítkem zůstat na vozejčku nemůžeš 😖 No ale ty prášky taky věčně polykat ne 😝 to bude asi pěknej humáč a určo to zase něčemu jinšímu škodí 😢 No těžký to máš.. tak prostě se jen modlit, aby to nějak pomalu odeznělo a nebo se alspon trošku zklidnilo a ustoupilo to.. a časem a až Lauruš povyroste, se uvidí no.. 😔
Hele a nebo jedna z mejch supr ověřenejch rad.. tam co bolej, uřízni je 😉 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
17. lis 2010

kopi mari má pravdu, zaměstnej manžu a ty se běž klíďo i vyvenčit sama, at přijdeš na jinčí myšlenky a vypadneš z toho blázince 😉 😎

sarlotta
17. lis 2010

@maarrtina no ty brďo, taková veeeliká slečna... to jsou dacani, že Tě nechali tak dlouho trápit 😔 jako prvorodička jsi to musela mít těžké, ale neboj vše zapomeneš, nebo aspoň částečně 😅 vím co je dlouhý porod, ukončený stejně císařem, tak neboj bude dobře 😎 Adélce všeeeechno nejlepší do života, moooc sluníčkových dnů a šťastnou hvězdičku na cestu 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
17. lis 2010

@drndapetka držím paleček a neboj se, bude to jak to mám být, miminko čeká na vhodnou dobu 😉 zůstań s námi v diskuzi a uvidíš že Ti přinese štěstíčko 😀 všechny holky tu pomalu ale jistě těhulí a rodí mimina 😎 😉
Je mi moc líto že už 4tá revize... a důvod? co testy, asi už máš všechno, že 😔

sarlotta
17. lis 2010

@farmarska úplně stejně jak já.. 14dmí před a normal za hodinku 😀 😀 😀 😀 no cooooo, to už bude radost, Ty trubko 😉 booože jak já se na Mišánka těším.. s ním oslavím narozky 😀

sarlotta
17. lis 2010

@tercie díky za pochvalku, taky teď ulítávám na fialové 😀 😀 😀 😀 no musíš pořídit děvčátko... jak vidím něco fialového tak to musím koupit 😎 malé sluší moc.. jsem ráda, že sem nedala zelenou 😉

lenik_25
17. lis 2010

@drndapetka Ahojky, já nedokážu posoudit, ale kamarádka otěhotněla z té pověstné jedné kapky, taky praktikovali přerušovaný styk. A po revizi je to prý jako když pohnojíš. Ale vůbec nevím, jak je to s tím zbytkovým hcg, jak dlouho se drží v těle. Taky by mě to zajímalo. Já jsem zítra 7 týdnů po revizi. Chtěli jsme začít dělat na mimi, ale já mám dávivý kašel už měsíc a manžel nějakou virózu, takže není chuť. Jeden by u toho kašlal, druhej smrkal 😀

@farmarska Tak si ten utz ještě nech a až budu těhulka, tak si ho od tebe koupím 🙂

@ivomal To ráda slyším, že pauzy po revizi nejsou opodstatněné.

lenik_25
17. lis 2010

@kopa Jsi ještě v šestinedělí, tak se šetři a neblbni. Mně první tři čtyři týdny připravoval jídlo jen manžel. Pak vozila mamka a já začala vařit až fakt po těch šesti týdnech a obešlo se to beze mě.

mari111
17. lis 2010

no jo Farmísku, to mi chybělo, ty tvoje rady 😀 uříznout a hotovo 😝 už pomalu cvičím tak snad to trošku poleví 😨

ivomal
17. lis 2010

@lenik_25 jenom se omlouvám za ty hrubky a překlepy, manžel tu na mě furt něco chce a když jsem to psala, tak sjem ho jedním uchem a okem vnímala.... 😝

sarlotta
17. lis 2010

@kopa klíííd, bude líp🙂 uděláte si režim a nezapomeň, že nic není důležitější než spokojené dítko a najezená mamina... takže když usne tak se jdi první najíst joooooo, překroč špinavé prádlo a rozházené věci a jdi do lednice 😉 ostatní se nepotento.... já prvních 6týdnů malou furt jen nosila ve vaku 😉 a zvládáš to, neboj 😉

farmarska
17. lis 2010

ahooj sem tu jen na skok, zeptat se...

holkýý zítra ráno jdu na ten cukr..je něco co bych měla vědět? Jako, někdo psal, že se nesmím už od večera nic sladkého.. a ráno na lačno..., ale jak to je s pitím? můžu pít? a můžu normálně i džus nebo minerálku? 😕

lenik_25
17. lis 2010

@farmarska Já jsem dokonce nesměla od večera nic jíst a ráno nalačno. Bylo mi blbě, ale dalo se to. Ten sladkej nápoj maj v každym městě jinej. U nás to chutnalo jak sladkej sirup na kašel, kterýho ti daj plnej hrnek 😀 Ale fakt se to dááá 🙂

lenik_25
17. lis 2010

@farmarska Pít člověče...to nevím, ale asi jen vodu, nic sladkýho

tercie
17. lis 2010

Ahoj drbny, jdu dočíst, ale číhám, tak jestli tu nějaká jste, ať se nenaháníme jako včera s Mari.-D

majjka24
17. lis 2010

@lenik_25 mě dr říkal, že hcg se drží tak 2-3 týdny 😉 a mojžíšovku mám na mailu, pošlu jestli chceš 😉

lenik_25
17. lis 2010

@majjka24 Tak to je fajn, že jenom 2-3 týdny. Tak až objevím pozitivní test, tak to bude jasný. I když to fakt vidím až další měsíc vzhledem k našemu zdravotnímu stavu 🙂 Jé, to bys byla hodná, kdybys mi poslala tu mojžíšovku. Do IP ti píšu můj mail.

tercie
17. lis 2010

@farmarska já nejedla večer předtím až od sedmi, pít můžeš co chceš, ale ráno už nic, musíš bejt nalačno, aby mohli porovnat ty hodnoty v krvi, jak si tělíčko poradí s cukrem 🙂 A hlavně si vem něco na čtení, budeš tam dvě hodiny čučet, a nesmíš jít ani na záchod😀
Jooo a usínáčka já kupovala v Kiku ale viděla jsem ho i v tescu nebo v drogerce, třeba v dm, nebo kdekoliv, kde mají stojan s věcma pro mimina 🙂

tercie
17. lis 2010

@lenik_25 si vás představuju jak u toho smrkáte a chrchláte😀

majjka24
17. lis 2010

@lenik_25 máš to tam, doufám teda 😉 Jsem si na koníku našla jednu co otěhu aniž by měla první porevizní MS a těhu úplně v pohodě 🙂

majjka24
17. lis 2010

@maarrtina Gratulace k Adélce, přeju jí jen to nejlepší do života , ať Vám dělá jen samou radost 🙂 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru