Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. pro 2010

@farmarska hele tak jim to rozhodnutí jako vyvrať jo, nebo jdu dělat večeři...jenom ještě nevím co 😀

tercie
17. pro 2010

@farmarska ono ani tak nejde o to kam jít, spíš o to, kdo pohlídá prcka 😀 On na nikoho není zvyklej a teď špatně spí, takže já bych ho nechala s klidným svědomím max manžovi, což teda bohužel mám smůlu😀

farmarska
17. pro 2010

tercí no Míša si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek kalorií 😀 😅 😀 Jen teda nevím jak to dám pak dolů páč už tak při své hroší konstrukci jsem zvládla 10kg přibrat 😝
Hele tak jak jde to vykojování? uklidni mne 😉 😀 😀 😀

farmarska
17. pro 2010

no my budeme mít karboše od oběda 🙂
hele prdlajs, musíš taky trošku žít a relaxovat! 😉 přijít na jiné myšlenky 😉 Malého šoupni tchýni, šak už bude tou dobou stejně spát, tak ani nepostřehne, že jsi pryč 😉

farmarska
17. pro 2010

že ty už večeříš 😉 😀

farmarska
17. pro 2010

no tak já půjdu taky no 😉 abych náhodou ještě nezhubla, ty těžce nabraný kila 😀 😀

tercie
17. pro 2010

@farmarska jsem se začetla na vlaštovkách, když jsi tu nebyla, pardooooooon...hele to vykojování nic moc, jako ale až nám na novej rok seberou ty prachy, včera jsme to počítali s manžou, když poplatíme co musíme, tak nám zbyde litr na žrádlo, a to ještě při tý lepší variantě, tak třeba konečně zhubnu 😀

tercie
17. pro 2010

@farmarska tchýni ani omylem, to není hlídací babička... ještě bych pak poslouchala kecy že jsme si udělali parchanta a zas ho má ona na krku...

mari111
17. pro 2010

@farmarska jo jo farmíku zapadli, je to hezké jen z okna ale jak chci ven tak hodinová odhazovačka sněhu a to se mi jaksi nece 😠

tercie
17. pro 2010

mládě je vzhůru tak pa holky

farmarska
17. pro 2010

no to jsi mne teda trculáčku moc nepotěšila, ale tak manža ted bude bez práce, tak taky třeba na ten chleba ani nebude, tak třeba taky tímhle způsobem ..že.. 😉 😀 😀
hele a to je jako tchýně až takováhle můra jo? 😕 že by takhle blbě pindala 😝 No ale ta moje teda taky není hlídací, nikdy sama nechtěla, třeba by i pohlídala, kdybych si řekla, ale já bych jí našeho Robana bobana taky nesvěřila 😅 To hlídala taky jen mamka 😉

farmarska
17. pro 2010

mari jejda, budete se holt muset přestěhovat z tohoto nevlídného kraje, kde jste bud zapadaný nebo vyplavený..někam jinam 😎 třeba víc na východ 😉 takhle u Dvora Králové, tam by se ti mohlo líbit 😉 i na to kafčo, bychom to měly blíž 😉 ještě o tom popřemejšlej 😎 když řekneš tendle poslední důvod manželoj, jistě bude mít pochopení 😀 😎

natalie77
17. pro 2010

Ahoj tetky 😵 koníkovky 😵 ,
jak se Vám vede?
Šmírovala jsem Pajuš 🙂 . Paji, moc a moc hlahopřeji k Oliverkovi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Má krásné míry, přeji hodně zdraví, spavé miminko a stále úsměv na tváři 🙂 .

@cajori držím pěsti 😉 . Kolikáty DC jsi?

Já jsem 3. den po inseminaci....jen si přeju, ať to dobře dopadne, byl by to hezký dárek na Nový rok najít //.
Farmí, ty si ty týdny přihazješ lopatou 😕 , krása.....jen tak dál a držím pěsti...je vidět, že se Mišáčkovi v chodícím inkubátoru mooooc líbí.
Terci, mrzí mě, že nemůžeš večer pryč...je to na budku...ale já ani nemohla, jsem se bála, že by se o malého nikdo tak nepostaral....on jak nespal, chtěl vždycky jen mě...za to teď...to si užívám, malej chce hlavně tatínka, mě zlobí, protože má nějaký blok, že chodím do práce...tak snad bude líp.

Tak se mi tady držte a zase se ozvu...
Užijte si Vánoce, Vaše první s miminkem pod stromečkem, nebo s pupíčkem u stromku a nebo jako my snažilky s malou depkou, ale zase s nadějí, že příští rok to URČITĚ vyjde 🙂 😉

mari111
17. pro 2010

jo Farmísku ro jsou vážne dúvody, to by sme se mohli přestěhovat, to by bylo něco, takle kafíčkovat spolu 😵
@natalie77 ahojík Natálko, tak to na tebe budu moc moc myslet a držet palečky

kerrie
17. pro 2010

Jůůůů, máme tu Oliverka.... 😵 😵 😵 Paaji.........moooc gratuluju a přeju celé rodince krásné a pohodové svátky 😵 😵 😵

veve.b
18. pro 2010

Ahoj holky 🙂 jen v rychlosti hlásím, že jsem od včera doma, malej začal brzy nabírat a i mě se brzy spustilo mlíko, tak jsem mohli brzy dom. jsem ráda 🙂 Dočtu vás později, tak se nezlobte. Mooooc děkujeme všem za gratulace a hezká slova 😵 😵 Ondrášek je zatím moc hodnej, je zlatíčko, občas sice pokňourává, ale to bych asi jinak ani nevěděla že ho mám 😵 Ale mám dotaz, taky se Vám chtělo po porodu jen tak občas bezdůvodně brečet ????? Já jen jestli jsem divná, nebo jestli se mnou cloumaj hormony ..... 😅

aronek
18. pro 2010

@veve.b já brečela i u reklam 😀 Přeji ti aby jste si brzy našli režim a jen vše nejlepší. Pod stromečkem máte ten nejhezčí dárek 😉

veve.b
18. pro 2010

@aronek Děkuju 🙂 tak je to dobrý, tak to budou hormony 😅

lucadav
18. pro 2010

@wlladka atk mu držime palečky at se ma čim dal lip..
Ach jo ,ja ještě nemam ani nakoupene darky,tady koukam ,že všici už napečino a ja jen mega rohličky ,co jsem vytvořila se dcerkou...jojo letos mě to nějak nebere 🙂 Přeju krasny vikend....

cajori17
18. pro 2010

dobré ránko holky, tak jsem si udelala testik....carecka na me vykoukla hned po namoceni do vzorku,ale nezda se mi ,ze byla silnejsi nez vcera.....nedelam si radeji zadne nadeje,ale uvidime,no ☹ jinak jsem byla vcera na vanocnim vecirku,pila jsem radeji ujen caj,ale byla zima ,tak jsem sla uz v deset domu.....

cajori17
18. pro 2010

jo,tady je ten testik,vrchni je vcerejsi,dnesni je dole

cajori17
18. pro 2010

@natalie77 drzim pesti,at to vyjde 🙂

jinak ja jedu dnes s rodici do Brna na Vanocni trhy a nakupovat darky..........nemam koupeny ani jeden darek,nemam upeceny ani jeden druh cukrov i,tento rok jsem uplne v haji...snad to jeste vsechno stihnu...zitra budu celej den píct 😎

madormi
18. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 29tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................35 DC
Ivomal.......................33 DC
Katyna ......................22 DC
Madormi.................. 20 DC
Aja............................. 20 DC
M.aa.b ...................... 20 DC
Martasek ................ . 20DC
Natalie77 ..................17 DC
lenik_25................... ..11 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

holky mám ještě hladinku ( včea se dosti pilo na zabijačce, tak pokud jsou v tabulce chyby tak se předem omlouvám 🙂 jinak gratulace pájušce k narození malého a cajori držím palečky ať čárak sílí. tak já jdu střízlivět a odpo na Vánoční trhy do Brna 🙂

ikopretinka
18. pro 2010

ahoj tak nakukuju co Paja,
@paajaa moc velká gratulace a přeji malému hodně štěstí do života. Včera mi psala známá, že se jim narodil kluk 14.12. (termín měla 30.12.) a váží 2600g. Prostě oba rodiče jsou drobní, tak asi i malý toho moc nenabral. Jsem zvědavá na to naše mimi, taky jsme oba hubení.
@cajori17 držím palce ať ti čárka sílí!!!

lucadav
18. pro 2010

@cajori17 Ja bych to nějak moc neřešila,ja si tenkrat dělala testy furt a nic,nic,nic,nic,pak jsem byla naštvana a šla se kuken po delši době a bylo to tam . Tak to je určitě dobry =) jinak koukam že s cukrovim atd jsme na tom stejně=) mě ted dovezla maminka plnou krabici 😀 J
@madormi my byly včera taky pařit tak jdu střizlivět do pokojičku s malou...spala bych jak mimino=)

cajori17
18. pro 2010

@lucadav me to peceni teprve ceka,ale nejak to neresim,nakoupeno na peceni mam ,tak zitra po obede se do toho pustim.......ale je to divne,kazdy rok jsem v tuto dobu mela nakoupenedarecky i napeceno.......

lucadav
18. pro 2010

@cajori17 jojo to znam. Ja to mam taky tak,ale minuly rok jsem to měla už davno=( akorat teda že ditko chce balit darky,,ale me nasazeni už neni takovy

lucadav
18. pro 2010

@cajori17 Tak si tu tak koukam a ty maš toto jako 4pokus????

cajori17
18. pro 2010

no,pokusu bylo vic,snazime se rok a pul ale trikrat nam to nevyslo...... 😔 jednou to skoncilo ve 12 tydnu a pak dvakrat jsem pozitivni testy a odeslo to samo 😔

cajori17
18. pro 2010

proto se tak bojim a nechci se radovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru