Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
20. pro 2010

@cajori17 Tak to je super=)

lucadav
20. pro 2010

@lenik_25 Psalas že hledaš kralička a ne manžela na znasilněni=)

madormi
20. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 20tt ...........KO 20.12.
cajori17......................39 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
Ivomal.......................35 DC
Katyna ......................24 DC
Madormi.................. 22 DC
Aja............................. 22 DC
M.aa.b ...................... 22 DC
Martasek ................ . 22DC
Natalie77 ..................19 DC
lenik_25................... ..13 DC
majjka24 ......................4 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

madormi
20. pro 2010

teda holky já jsem zase nastydlá to je hnus, ale to máím z té zabíječky 🙂

mari111
20. pro 2010

ahojda, koukam že tady se peče a čárkuje 😵 😵 😵 čajdo supr, držím mos palečky, a stříhají se holčičky a pečou torty, no na březen si Leni objednávam ten čoko krásnej jak si dávala foto minule s trubičkama 😉

mari111
20. pro 2010

Já du dneska dělat linecké, manža chce prasátka a pak kokosové řezy a asi zítra metrovej. Ve čtvrtek si musím uvařit úpolívky a obalit rybyčky a řízky ať v pátek stíham když nás bude šest, teda s Lauruškou sedm 🙂

sarlotta
20. pro 2010

@cajori17 jupíííík, je tam miminkoooooo🙂)) Vánoční dárešeeeek.-))) mám velikou radost 😎

mari111
20. pro 2010

kruci písek, holky potřebuju nutně do města ale venku tááák fouka, se mi tam s prťavkou moc nechce 😖

sarlotta
20. pro 2010

@lucadav krádné fotečky🙂 taky musím s dětma něco spáchat 🙂)))

u nás teda +2 st. takže super počásko🙂))

sarlotta
20. pro 2010

jo a holky byla sem malou převážit a 6400g 🙂)) mám radost, přibrala krásně 😉 tak jí nic nechybí 😵

mari111
20. pro 2010

@sarlotta u nás -2 ale fouka, no trošku se to uklidnilo ale určitě jak ja vylezu ven tak zas začne 😠

mari111
20. pro 2010

@sarlotta 6400, skoro jako my , jen my sme o měsíc mladší 😅

sarlotta
20. pro 2010

@mari111 no jooo, moje děti jsou prcci🙂))) malý měl v roce 8600g, tak myslím, že ho slečna trumfne🙂 ale uvidíme, už se snaží krčit nožky, možná brzy polezem🙂)) 😉

mari111
20. pro 2010

holky nevíte některá prosím jak to je s plastykou takle po autonehodě, jestli se za to platí a kolik, jestli laserová není lepší, asi jo že. Akolik stojí laserová. Tchýně se nějak furt u dr neptala, nevím teda proč. A jak dlouho by musela bejt v nemocnici?

mari111
20. pro 2010

@sarlotta je je polezete, ja už se na to taky těším až poleze, to bude teprve sranda, Lauruška jak leží tak se furt zvedé, asi už by moc chtěla sedět a v kolika měsícich už mimísky seděj ?

sarlotta
20. pro 2010

@mari111 hlavně do toho tchyni natlač co nejdřív, to se musí hned aby to mělo výsledek nějaký, mohla by jí i obvodní poradit, co se platí a co by mohla pojišťovna hradit 😉

Mari první se naučí držet hlavičku, pase koníky, pak se sama otočí ze zad na bříško, pak lozí a pak teprve sedí🙂 takže kolem 9měsíce je to normální🙂 dřív než v 6měs by se dítko nemělo posazovat-polohovat ani v kočárku... dokud pořádně nelozí, tak nemá dost silné zádové svaly a pak se bortí páteř a víš jak umí bolet záda pak v dospělosti 😖 😉 😉

mari111
20. pro 2010

@sarlotta no ja jsem jí říkala ať se poptá, ona spíš nechce kuli tomu aby nebyla v nemocnici ☹ nemá nemocnice ráda, což chápu, ja taky nemusím 😅 ale taky chci aby si rozmyslela jestli tu plastiku nechce že jí nechce, nebo jen že nechce do nemocnice. No skusíms ní ještě promluvit. Taky jí do toho nechci moc kecat, je dospělá a musí vědět co chce, aby pak neřekla že jsem jí do toho nutila, že to je její věc 😒

kopa
autor
20. pro 2010

Ahoj holky 🙂
jen jsem v rychlosti dočetla. 😅

Potřebuji poradit 😅 😅 Vítek mi pravidelně spinká od 23hod do 7,30hod,takže celou tu dobu co spí nepapá.Dnes třeba ráno měl hlad,tak jsem musela po hodce dodělat Nutrilon.Mám mu dávat kolik vypije při normálním krmení??Páč dávám 133ml a když to do papá,tak mi potom ještě řve hlady 😅 Zase jsem někde četla,že by neměli vypít víc jak litr denně 😅

Caj krásné čárky!!! 😵 😵 😵

@mari111
@sarlotta
Holky tak mi Vítu vážily a má 6,200g 😅 😅 😀 😀 😀 je to náš otesánek 😀 má být po kom 😅

lucadav
20. pro 2010

@sarlotta To je katastrofa co ,,to počasi,to nam to na vanoce asi roztaje..ach jo=(
neda se v tom s dětma ani chodit,,na nakup jsem šla se sankama=)

lucadav
20. pro 2010

@kopa když byla Anetka mala tak jsem ji furt davala malo a Dr mi řekla at ji dam tolik kolik chce,,přinejhoršim by tě asi nahodil.....At je z něho pořednej chlapik=) =) =)

tercie
20. pro 2010

Ahoj holky, honem za vámi letím, než se Luky vzbudí 😀

@cajori17 mooooooooooc krásně čárky sílí, potichounku gratuluju, bude zářijátko 🙂

@kopa já bych mu dala, když má hlad, přece ho nenecháš vejskat hlady 🙂 Na diety má ještě čaaaaaaaaaaaasu 😀 😀 😀
Náš malej je taky drobek, asi po manžovi, v 8 měsících 7450 a 68cm 😀 aspoň se moc nenadřu, když chce pořád chovat 😀 Na všem musíme hledat to pozitivní, že. A musím se pochlubit, nevím, čím to, ale na dnešek spinkal od půl osmý do půl čtvrtý ráno!!!!! 8 hodin, to už se dlooooooouho nestalo, kdyby to tak chtělo bejt furt 😀

sarlotta
20. pro 2010

@kopa všechny děti se do knížek nevejdou, pokud po vypití plače, zkus ho přiložit k prsu a dokojit, pokud se Ti pěkně chytá, tak byste mohli přejít ke kojení. Kojeným dětem nikdo neodměřuje a taky přibírají normálně🙂

Taky může mít růstový spurtík 😉 řiď se podle něho, nehleď do knížek...

sarlotta
20. pro 2010

tak my už jdem ven, dneska je malý po 3týdnech ve školce🙂) je to znát cooo,že sem i tady 🙂)))

sarlotta
20. pro 2010

@tercie super, víc takových nocí🙂

lenik_25
20. pro 2010

@lucadav Nejdřív jsem zkusila toho manžela a když to nezabralo, tak jsme si pustili králíčka 😀 😀 😀

petroska
20. pro 2010

ahoj holky.du na vás mrknout bo až do nového roku asi nebudu mít čásek.Máme to nabité,muj dovču tak si budem užívat jeden druhého a třetího 🙂 My už baštíme mrkvičku a normal mu to jede že jak nemá v pusině začne houkat že chce zase.no snědl by toho snad plnou sklínečku.Tak su ráda že nám to jde bez odmlouvání.Navíc včera chytl asi šok a furt se obrací na bříško.už ví jak pořádně na to tak ho teď střežíme protože jak ho někde položím na deku hned se točí.fuurt dokola že nestíháme.navíc nevím jestli to není brzo ale začal se odrážet nožkama jako by chctěl líst.Zítra jdeme zase na neurologii tož su zvědavá co nám ta pipina zase řekně že dělá moc brzo a špatně 😠 přitom obvoďačka ho chválí tak už mám nervy ze zítřka už teď ☹ .
cajori17 juu krásný dáreček pod stromeček.držím palušky 😉
Teda všichni maj tak krásný vánoční fotečky s maloškama 😵 budu muset taky na něčem zapracovat
Holky kolik kaše před spinkáním mu mám dát?když ho pak dokrmím ještě mlíčkem?a mužu dávat samotný pomačkaný brambor?ted sme testli jen mrkvu a ted máme prý brambor ale nevím jestli je myšlený samotný nebo přidat s mrkví?vubec si nevím s příkrmy rady 😒

lucadav
20. pro 2010

@lenik_25 ty se nezdaš 😀

lucadav
20. pro 2010

@petroska tak si ho dejte do ohradky=)ja tam davala malou taky vyvaděla psi kusy.............jinak i s tim paanim.Někdo to hodně řeši,ale ja dala k te bramburce i tu mrkvičku..Pak jsme přidavaly apřidavaly........ masičko měla nejradši=)

ee.liska
20. pro 2010

ahoj kočky, nedočítááám nestíhám 😒 😒 jsem pořád v poklusu
ale co jsem si všimla, tak gratulka k mimískům 😀 😀 😵 a cajori tichunce gratuluji k // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a všem přeji krásné svátky 🙂

kopa
autor
20. pro 2010

@martinkal
@kerrie
Teda to jsou fešandy 😀 😀 jako vejce vejci 😀 😀
@lucadav krásné fotečky 😵

kopa
autor
20. pro 2010

@lucadav
@sarlotta
@tercie
Tak jsem dala 156ml a v pohodě to vypil a trošku zas pobrekával 😅 Asi to zkouší no 😅 Sarlott s tím mým kojením,já mu prso dám a krásně saje a pak odsaju ještě něco,ale musím mu dávat prso než když začne řvát hlady.Jakmile řve hlady,tak ho nechce a plive 😒

farmarska
20. pro 2010

ahoj koblížci moji 🙂
tak já jsem doma od kadeřnice a z města a za chvili asi půjdu asi balit dárečky, Robča je dnes u mamky a přijedou až zítra, tak at to mám hotové 🙂
Jinak hlásím, že ta záhadná poleva, z toho jednoho druhu cukroví, do dneška zatuhla! 😵 hurá 😀

tak já mám chvilku, tak jdu dočíst 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru