Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
4. led 2011

Jdu na nádobí a pak jdeme s prababičkou na prochajdu, tak se zatím mějte. 😉

petroska
4. led 2011

Ahojky hurááá sme naočkovaní.konečně v 5 měsících ,tak jsem štastná a snad večer nepřijde u malého žádná horečka.A vážíme přesně 7kg.To sme šikulíci co?Z 1900g během 5 měsícu na 7 kg.Akorád naposled papal v 8.15 a ted jak sme dojeli vytuhl a nechce jíst.že by už očko začalo pusobit?docela mám nahnané když mi nikdy nespává po obídku a kor když papal jen ráno ☹

kopa
autor
4. led 2011

@maarrtina aha,my jsme na vítání občánků nešli.Tady se musíš o to hlásit sama a jde o to,že nemusíme našeho starostu 😀 a manža si s ním vyměnil náké emaily 😀 takže jsme nešli a ani mě to nák nemrzí.
@maarrtina Marti já HA neberu a sex u nás je někdy 😅 už to nejsou ty naše maratony.Bud v klidu my taky sexíme bez ochrany 😅

kopa
autor
4. led 2011

@maarrtina aha,my jsme na vítání občánků nešli.Tady se musíš o to hlásit sama a jde o to,že nemusíme našeho starostu 😀 a manža si s ním vyměnil náké emaily 😀 takže jsme nešli a ani mě to nák nemrzí.
Marti já HA neberu a sex u nás je někdy 😅 už to nejsou ty naše maratony.Bud v klidu my taky sexíme bez ochrany 😅

kopa
autor
4. led 2011

@petroska Petrosko to jste šikulky 😵 😵 Krásně jste tu váhu dohnali 😉 A proč jste nebyli dřív naočkovaný?kvůli hojení na ramínku?

petroska
4. led 2011

@kopa k vuli tomu že sme se narodili dříve tak sme nemohli a pak se zase po tbc špatně hojilo tak proto.tak sláva aspon ted.docela sem měla nahnané že furt se očko vyhýbalo 🙂 .akorád mě děsí ta váha.byli sme malý ated máme 7kg.co bude v roce?13kg 😀 ?asi bude velký,jen nevím po kom když sme oba prcci 🙂

lenik_25
4. led 2011

@maarrtina Holka, dávejte si s Kopčou pozor. Znám dva případy, kdy ženská otěhotněla ještě v šestinedělí. Jeden z mé rodiny, jeden z blízkého okolí. Takže ono to není tak, že byste nemohly otěhotnět. Můžete! Gyndař napíše antikoncepci, kterou můžou i kojící.

kopa
autor
4. led 2011

@petroska Petrosko aha 🙂 co tě děsí ta váha? 😀 😀 Vítek má už přes 6 kilo 😀 😀 😀 a to nám budou teprve 3 měsíce 😀

kopa
autor
4. led 2011

@lenik_25 Dáváme pozor 😅 manža to do mě nestříká 😅 😀 Vím,že kojení není 100% antikoncepce.Já už moc mlíčka nemám.

nikissek28
4. led 2011

Já chci taky //... a ne 4DC

kopa
autor
4. led 2011

Niki taky se dočkáš 😵 😵

nikissek28
4. led 2011

Už aby to bylo 🙂 tady se objevují samé // a těhulky a já i když to holkam přeju tak závidím ☹

handm
4. led 2011

@petroska joo, petros a my ve 4 mesicich budem mit tak 8 kilo počítám 🙂 tak se neděs 🙂

handm
4. led 2011

@kopa ahojky, hele, psala jsem tu včera Leni, nechceš náhodou ten Nutrilon Extra?!
nám neseděl, je z něj ubráno na dvě noci, jinak nic...

kopa
autor
4. led 2011

@handm Ahojky, jsem četla,že vám neseděl 😒 tak raději néé,Víta má už ted lepší apetit už tolik nejí 😅 ale za to s epo jídle vzteká,že chce přidat 😀

petroska
4. led 2011

@handm no holky děsím se.vy jste se narodili všeci přes 4 kg tak proto budete mít ted kolem 8 ale my se narodli malý tak mi to připadá moc že tak nabral.

handm
4. led 2011

@kopa heee🙂 tak to je dobry 🙂 kolik ti vypije přes den?! a ejště trochu kojíš?!

handm
4. led 2011

@petroska měli jsme 3,89, pravda o dost víc než vy 🙂 ale myslím, že jestli roste proporčně i do délky, je to v pohodě 🙂 neboj, až ted začne lézt, už tolik nabírat nebude... aspon mi to každej říká 🙂

kopa
autor
4. led 2011

@handm no pije jak kdy 😅 už papká jen 6-7 denně.Ráno mu dávám tu 150ml nutroše,pak 133ml a na noc zase dostane 150ml,ale nepočítám do toho mé mlíčko.No trochu mlíka ještě mám 😅 ale fakt jen do 100ml 😅 ale doktorka řikala,že to stačí 😅

handm
4. led 2011

@kopa a to pořád odstříkáváš anebo kojíš?!🙂

tercie
4. led 2011

Ahoj holky 🙂¨
@mirax jééééééééééééééééééééé vánoční naděleníčko 😀 tak ti nevím, jestli mám gratulovat? 😀 Holka takhle brzo po sobě, já váhám s druhým za dva roky a ty bys měla už třetí, jestli to není planej poplach tak máš můj obdiv, fakt, já bych to asi nedala. Ale samo že kdyby to přišlo samo, tak to pryč nedám, ani omylem!!!!!
Holky my žádnou antiko taky nepoužíváme, a ms jsem dostala hned po skončení šestinedělí. Ale až dokojím, tak asi pouvažuju, uvidíme. My jsme nic nebrali ani když jsme se ještě nesnažili, asi 5 let.

@petroska gratuluju, je to šikovnej kluk🙂 tak ať nemá žádnou reakci a neboj, oni děti jsou po očkování víc spací, tak ho nech prospinkat a určo bude v pohodě 😉

@handm Mareček už bude mít 8 kilo? Týýýý brďo to je náš Luky drobek,on je nemá ještě ani v 8 měsících 😀 teda nevím, po kom je tak drobnej, když já jsem jako slon 😀

petroska
4. led 2011

@tercie no budu ráda když bude spinkat.celej den moc neprospí tak ted by to bodlo 😉 .jj je to kluk šikovnej.nevíš jestli mužu dát preventivně nějaký prášek od teploty?snad ji ale mít nebude 😒

lenik_25
4. led 2011

@nikissek28 Mám stejné pocity jako ty. Dneska to mám dostat a zkoušela jsem test a negativní. Takže to určitě dostanu ☹ A i mě pobolívá břicho. Holkám to mooc a z celého srdce přeju. Jen už chci být mezi nimi, jsem smutná ☹

handm
4. led 2011

@tercie noo🙂 naposledy měl 7,45 na tříměsíční, tak počítám, že to ted bude kolem tech osmi 🙂 a luky je jen kojenej, my dokrmujem.. tak je to taky tím!'🙂 a mareček je navíc dlouhej k tomu 🙂

handm
4. led 2011

mareček spinká a zas ho něco trápí a hrozně pláče.. spinká a pláče..☹☹ to je peklo, když nevím, co ho trápí?! jestli zas prdíky, nebo zoubky nebo co....chudinka moje.. ted už to delší dobu neměl a ted zas najednou ano... kdyz ho vezmu do naruce, tak se uklidni, spinka v klidu a třeba za pul hodky zas řičí...☹

tercie
4. led 2011

@petroska preventivně nic nedávej, to až teprv kdyby mu vyskočila na těch 38, dřív taky ne. Aby mu pak ty prášky fungovaly víš 😉

@handm Luky jí od 5,5 měsíce příkrmy tak toho kojení už taky moc není. No náš malej je prcek celkově, v osmi měsícívh měl těch 7,45kg a 68cm...
Brečí ze spaní, hodně, nebo jen tak vzlyká? Náš malej vždycky úplně kňučí, něco se mu asi zdá, mají těch vjemů hodně a musejí to nějak zpracovat...

handm
4. led 2011

@tercie on většinou uplně řičí...jak kdyby ho na nože brali... v noci vůbec, to siobčas zaknourá a stačí jen pohojdat nebo dudlík nebo pohladit, ale tohle přes den v odpoledním spaní jsou uplný jatka.. jak kdyby ho vraždili...ted uz je vzhuru a je uplne vpohode, jak kdyby o nicem nevedel... myslela jsem, ze treba jestli nema hlad, jenze ted ani neknikne, ze by se dozadoval prsa nebo tak...a to jedl naposledy v 11, takze stejne dostane.. 😀
a tyhle míry jsme měli ve třech 😀 ale tak bude drobnější no... 🙂 třeba po babickach nebo tak..

aja.83
4. led 2011

Čau holky, tak jsem dorazila z práce domů a hned vám jdu narichtovat fotku s testíkem. Je to teda rozmazaný, nějak se mi asi klepou ruce či co, ale to důležitý je tam snad vidět 😉

cajori17
4. led 2011

@aja.83 carecka je mooc krasna,gratuluju 🙂

mirax teda, 😉 nevim co mam na to rict,ale gratuluju 🙂

cajori17
4. led 2011

@kopa Vita je k zulibani 😀

cajori17
4. led 2011

mirax rekla jsi to manzelovi?

aja.83
4. led 2011

@kopa Jůů, Víteček je roztomiloučkej! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru