Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
9. led 2011

@lenik_25 Ahojki, určo se nám to podaří. když ne v lednu , tak určitě v únoru 😵 Musíme tomu věřit, bude líp.
@madormi myslím, že bublince to ublížit nemůže, ptaří to k tomu, buď průjem nebo zácpa 😉 Určo bude zase dobře 🙂
Holčičky moje, včera byl den, jsem byla protivná jak pes , a měla jsem hlad jak něco, o půl 10 jsem si dělala rýži s tuňákem a zblajzla jsem celý sáček 😝 dneska se mi zas motá v kebuli, 😖. Kdy jste si dělaly poprvé test? Hned ten den jak měla přijít ms, nebo jste to počítali od DPO?? Mám dilema, protože poslední cyklus jsem měla 33 dní a ovulka byla jako u 28 denního cyklu, tak nevím kdy to má přijít ☹ O víkendu budu oslavovat mé narozky,tak nevím kdy testit , at vím, zda pít či nepít 🙂

madormi
9. led 2011

@majjka24 já už ho ted měla pozitivní dva dny před očekávanou mrchou 😉

majjka24
9. led 2011

@madormi fakt??? A šlo to dobře vidět??? Já mám právě strach, že tam nic nebude a, že se nic neukáže i když se to třeba povedlo 😒 A nevím kdy mám tu mrchu očekávat ☹

madormi
9. led 2011

@majjka24 byla světlejší, ale byla zřetelně vidět nebylo pochyb- byl to ten mamatest s citlivostí 10 ml

nicollka
9. led 2011

ahoj holky

majjka ja našla dušika 3,4 dny před mrchou

nicollka
9. led 2011

a ja jdu zkusit zaspat aby už konečně bylo to ponděli, a řekli mi že můžu domů :D optimistka co

lucierob
9. led 2011

@natalie77 na zítra držím palce. Tentokrát už to výjde 😉 😉 😉 😉 😉

murynka
9. led 2011

@majjka24 já testovala 10DPO 😉 a čárka byla krásně vidět 😉 držím pěsti 😉

maarrtina
9. led 2011

Krásný podvečer,
holky chci se zeptat, zda mám 2 měsíční mímčo, spaalo doma i přes den. MAlá mě neví jak přes den doma usnout. Usne jen v náručí nebo musím chodit a jak ji položím tak se do 5 minut vzbudí nebo spí jen chvilku. Neví jak má usnout. A když nespí tak je pak mrzutá. nevím jak ji naučit usnout i přes den.

murynka
9. led 2011

@maarrtina měli jsme stejný problém dá se říct že kolem 2,3 měs usínala zabaená v dece jen na ruce 😅 😅 a houpali jsme a houpali 🤐 🤐 pak to časem vyšumělo..takže si na to nezvykla..ale bylo to děsný.. 🙄 🙄 takže to zkus chovat chovat a nebo v kočárku 😉 naše je ted naučená spíše na kočárek a v postýlce přes den spí minimálně 🤐

madormi
9. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 23tt ........................KO .
cajori17......................7 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla // , 5tt+1
Madormi.................. .. ,našla 22.12. //, 6tt+0, KO 12.1.
Aja............................. .42DC , 31.12. našla // , 5tt+6
M.aa.b ...................... .42 DC
majjka24 ...................24 DC
Ivomal......................... 18 DC
Katyna ........................ 16DC
Natalie77 ......................11DC
Martasek ................ . 9DC
nikissek28.................9 DC
lenik_25................... ..5DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

majjka24
9. led 2011

Holky, díky moc, uvidíme, no, mám v plánu testnout v pátek, pokud nepříjde MS 😉 Pochybuju , že bych měla takové štěstí a dostala k nározkám ten nejkrásnější dáreček 😵

majjka24
9. led 2011

@murynka , @nicollka já ale právě nevím kdy mám tu ms očekávat, jestli podle délky posledního cyklu, nebo podle ovulky 😒

tercie
9. led 2011

@majjka24 co ty víš, třeba zrovna jo 🙂 Držím palce!!!

Holky malej už dneska odpo teplotu neměl,tak jsme byli i chvíli venku, bylo 16stupňů, ale inverze jako prase, kopce nebyly vůbec vidět. Ale spinkal a dobře se mu dejchalo, to je hlavní. Už má tu rýmu chudinka 14 dní. Tak nevím, mám koupit ten zvlhčovač, bude to k něčemu? Docela dost musím teď koukat na prachy, tak abych nevyhodila peníze za zbytečnost. Známá mi radila jít do solný jeskyně, že jejím dětem to pomáhá, ale to je dojíždění a tak tak nevím, ale kdyby mu to pomohlo tak to je jasný že mi peněz líto nebude. Máte někdo zkušenost?
Jsem teď na tom tak, že jsem si dala snížit rychlost internetu, abych míň platila i tarif na telefonu budu měnit abych měla co nejmenší výdaje, je to děsný,to jsem si nikdy nepředstavovala, že na tom budu takhle blbě. No ale co, bydlet kde mám, a zdraví je přednější, taky bysme na tom mohli bejt o moc hůř co? 🙂 Tak já už si nestěžuju 😉

natalie77
9. led 2011

Ahoj holky moje zlatý, tak mám sbaleno a jsem nějak víc nervní než minule, asi jak člověk ví, co ho už čeká a taky ta obava, co když to zase nevyjde....no ale prostě věřím dokud můžu 😉 .

Terci, my zvlhčovač koupili, ten ultrazvukový a musím říct, že to byla dobrá investice. My to měli kvůli tomu astma a kašli....opravdu v zimě to pomáhá, v bytě se topí a děti mají ty sliznice suché....já bych rozhodně ty prašule dala znovu.
Do solné jeskyně jsme také chodili, ale bohužel se nám to neosvěčilo, malý pak byl vždycky nemocný...mudra říkala, že to bylo možná tím, že tam chodí nemocné děti, bakterie tam zůstanou a stačí jeden človíček s oslabenou imunitou a hned to odskáče. Takže za solnou jeskyni jsem zaplatila permici na 20 vstupů...a byli jsme tam jen 6x a vždy do tří dnů lehnul....
Ať je malému brzo lépe, je to hrozný, když je jim špatně....

Tak se mi tady opatrujte a zítra večer se zahlásím 🙂 .

tercie
9. led 2011

@natalie77 Natálko moc držím palce!!! A do toho zvlhčovače asi teda investuju, topíme krbem a podlahou,tak nemůžu dávat ručníky na topení leda bych vždycky vylila kýbl vody na podlahu😀. Je tu fakt dost suchej vzduch.
Tak se opatruj a čekám samý dobrý zprávy. Dobře se na to vyspi, papa 🙂

majjka24
10. led 2011

@tercie Tak kamarádka sinto zase chválí , tu solnou jeskyni - Damiánek prý není tak nemocný 😉 Třeba zkus jednou a uvidíš 🙂

mirax
10. led 2011

Ahoj holky, tak trauma z MA je zase tady...jak víte, tak tenkrát těhotenství za stejných podmínek nedopadlo. Nejdřív jsem byla z možného třetího mimča zaskočená, nakonec jsem se s tím srovnala a začala se těšit..a teď mám pocit, že čárka nějak nesílí nebo co. Už skoro před týdnem jsem objevila pidi ducha ..asi 8DPO...když srovnám fotky testů od Běty, tak mám pocit, že ta čárka sílila daleko víc...no, tak to jsem si pomohla...jsem z toho docela smutná.

mirax
10. led 2011

fotky testíků ze včerejška a dneška...

nicollka
10. led 2011

Mirax a jiny typ testu? kolik dpo jsi? mě to taky napřed nesílilo nejak moc.

nicollka
10. led 2011

Mirax a jiny typ testu? kolik dpo jsi? mě to taky napřed nesílilo nejak moc.

mirax
10. led 2011

ahoj nicollko..mám mamatesty a ty jsou podle mě nejlepší. No, jsem 14-15 DPO. Tzn. asi tak nějak den MS..
Já už se stejně tak nějak okřikla a uklidnila. jak to bude, tak to bude..vše bude dobře. Svoje dva vytoužené prcky mám a pokud to prostě vyjít nemá, tak nemá 😉
Jak je tobě? Co utz nějaké změny?

farmarska
10. led 2011

ahoj holky, nestíhám, no nebo spíš nezvládám nějak koníkovat, ani dočítat,..včera jsme celej den lítali po Hradci a scháněli nějaké věci do bytu. Jsme se rozhodli, že si pořídíme do ložnice ty stropní desky, tak jsme sehnali a nakonec koupili ještě jedny i do obýváku, potom novej lustr, atd.. no večer jsem se vrátila domů uplně hotová 😝 ale spokojená 🙂 Jinak se mám dobře, jen jsem se moc nevyspala, protože máme vystěhovanou celou ložnici (malujeme a děláme upravy) tak jsme spali v obýváku na gauči, ale to není ono 😝
Dneska budeme dělat zase na té ložnici, tak nevím, jestli se ještě stihnu ozvat, kdyžtak o sobě dám vědět zase zítra.., že žiju 😉
mějte se tu zatím pěkně´, ahoj a nezlobte tu 😉 😎 🙂

nicollka
10. led 2011

mirax tak to je v pohodě toto je 25ka. ja měla 10ky proto byli aj tak tmavši, ale stejně by to ještě mohlo i zesilit ale už sem testy neměla

nicollka
10. led 2011

Holky tak tu byla vizita... a hcg 18000 jdu na utz ale asi me dnes pustiiii

wlladka
10. led 2011

Ahoj 🙂
@nicollka tak dnes z vesela domů, co?
@mirax dušíci mi přijdou pěkní. Já bych řekla, že krásný těhu 😉
@natalie77 držím palečky a večer se těším na super zprávy 😵
@tercie dobře, že je Lukymu už dobře. U nás bylo včera taky teplo. Až na tu vodu, bláto, všudypřítomné psí výkaly a padající led ze střech - nádhera. Jako na jaře 😉

wlladka
10. led 2011

@nicollka super 😵 Užij si utz 🙂 🙂
...určitě na tebe něco krásného vykoukne

nicollka
10. led 2011

tak máme žloutkový kroužek nebo co i miminko odpovidajici 6+4 ... podle ovulky 5+3

handm
10. led 2011

ahoj holky!
Napsala jsem sáhodlouhý příspěvek a spadl mi celý net, takže všechno fuč..☹☹☹
tak ted nevím, jestli to zas sesmolím znovu..☹😝

handm
10. led 2011

@nicollka supeeeeeeeeeer!!! moc gratuluju a jen tak dál!!!!!!!!!!

madormi
10. led 2011

@nicollka žloutkový váček to je super za pár dní bude plůdek to je na velmi dobré cestě 😉 jdeš domů?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru