Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
27. únor 2011

tak nejak se s něma uklidnuji, že vždy to dopadne dobře, jako že mi miminko vysílá zprávy "mami neboj sem v pořádku" :D

madormi
27. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........38 DC
maendy................ ................30 DC
Martasek ................ . ...........30 DC
M.aa.b ...................... ...........23 DC
lenik_25................... ..........19 DC
majjka24 .............................12DC
nikissek28...........................5DC
Natalie77 .............................. 4 DC

lucadav
27. únor 2011

@nicollka Tak tak ,,určitě to bude vpořadku.....
Já měla v těhotenství strašný sny..před porodem se mi zdálo ,že jsem normálně porodika kočku,,to se prý hodně zdává. Bude to určitě dobrý.

lucierob
27. únor 2011

ahoj holky,
tak jsme byli dneska nachvíli venku. Chtěla jsem se s dětičkama projít, ale Any se vyválela v bahně hned u brány. Takže jsem s nimi zůstala jen na zahradě. Ať už se tam došpiní.
U nás je dneska konečně krásně.
@nicollka neboj, všechno je v pořádku. Vždy´t už jsi 13tt. Já v těhu s Any taky nic necítila. Nebylo mi vůbec špatně, žádné bolesti prsou atd. tak hlavně klid 😉

aronek
27. únor 2011

terorista vyhrál, než jsem udělala svačinu, tak rozházel prádlo, na svačinu se mi vyprd, bo mu nechutnala a pak mi ještě zdrhl bez plíny a potento mi půl obýváku ☹ tomu se říká supr odpoledne

ikopretinka
27. únor 2011

Ahoj, dnes se tu zase moc nekecá 😒 .
Přidala jsem pár fotek do albíčka, kdo se chcete mrknout 😉 . Něco už máme přeprané, něco schne a ještě je toho i dost na praní.
@aronek no to teda jo, tý jo 😀

mari111
27. únor 2011

@aronek hezkýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 šikovnej kluk 😀 😀 😀 😀

aronek
27. únor 2011

@ikopretinka taky tě tyto veselosti brzo čekají 😉

aronek
27. únor 2011

jinak odedneška jsme oficiální chodec 😀 přešel půl obýváku sám od sebe 😉

aronek
27. únor 2011

tedy zdrhal, když jsem ho honila od odpadků 😀

lucierob
27. únor 2011

@aronek gratuluju k chodci. Aninka taky začla chodit v 11 měsících 🙂

mari111
27. únor 2011

@aronek jé tak to taky gratulka k chodci 😵 😵 😵

tercie
27. únor 2011

Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu, návštěva odjela, Lukášek spinká, já jsem se sprchla, a zasedla k noťasu, a taťku máme na noční. Tak celkem klidnej večer, dočtu, a budu koukat na SS, a čekat, kdyby se tu některá z vás objevila🙂

madormi
27. únor 2011

@tercie ty na ty ss máš ještě nervy? já už to nemůžu ani vidět po tom všem čím nás zásobí talenty, superstáří, máma hledá tátu, farmář hledá ženu a já nevím co 🙂 nic jiného nedávají a já jak jsem furt doma teď tak už mi z toho hrabe :D

madormi
27. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Mirax........................................11 tt, KO, TP
Ivomal......................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........38 DC
maendy................ ................30 DC
Martasek ................ . ...........30 DC
M.aa.b ...................... ...........23 DC
lenik_25................... ..........19 DC
majjka24 .............................12DC
nikissek28...........................5DC
Natalie77 .............................. 4 DC

tercie
27. únor 2011

@madormi mě to nějak neva, furt lepší než paskvily typu tisíc a jedna noc, u toho dostávám kopřivku😀

lucierob
27. únor 2011

ahoj holky,
my koukáme v SS vždycky jenom na ta castingová kola. U toho je aspoň legrace

tercie
27. únor 2011

Holky blbne mi net... my taky koukali rádi na ty začátky, ale tentokrát je to nějaký suuuuuuuuchý ☹

madormi
27. únor 2011

@tercie no to taky nemůžu ani vidět, šeherezádu a rosamudnu a nevím, co fakt v té tv nic nedávají

nicollka
27. únor 2011

tak sem si udělala nové foto a dokonce stále ve svých riflích :D
a našla jsem jednu z prvního rande s manžou :D

nicollka
27. únor 2011

jo a foto

madormi
27. únor 2011

@nicollka to moc nneí vidět jak jsi v šeru a máš tmavé tríčo ☹

nicollka
27. únor 2011

no nějak se mi mlží fotak..zitra zkusim na denním světle 🙂

tercie
27. únor 2011

@nicollka krásný 🙂 Takový jsem měla až v 5.měsíci:-)

mad no jo, róza a munda to je taky hrozný😀 Já nevím, nějak mě v tý tv nic nebaví, z toho co poslední dobou dávají... A stejně mám většinou zaplej net, tak jí ani nevnímám😀
Holky jdu chrnět, nudím se a net mi furt padá, nemám na to nerva 🙂 Dobrou!!!

nicollka
27. únor 2011

taky jdu chrnet ... MM odjel tak zase bude více času na net a spánek :D

farmarska
28. únor 2011

ahoj holky,
vy jste táák milé, jak na mne myslíte 😵😵😵
a já pořád kinderko 😝 ani teplá vana denně, na tom nic nezměnila 😅 tak už se nesnažím 😝 jsem zvědavá co mi poví zítra doktor v poradně 😕
já jdu ted snídat a pak vás dočíst 😉 o víkendu na to nebylo zase moc času 😕

farmarska
28. únor 2011

jsem zpět, dočteno, ale už nevím co jsem vám chtěla napsat, páč jsem si mezitím ještě odskočila nakrmit psy a ted mám okno 😀
joo! sem vám chtěla napsat, že já teda taky šílím z takovejch těch seriálů typu šeherezáda a donapičmunda, atd. 😝 a celkově mi přijde, že v tý telce ted dávají nějak prd 😝 ale zase teda na Ulici se ze mne stal závislák a jak se mi manža první rok smál a ryl do mne, tak ted už asi rok kouká se mnou sleduje to snad víc než, já 😀 dokonce nám už i hlídá, abychom to neprošvihli 😀 tudle se hnal k telce v půl sedmé i v neděli 😀 no to bylo zklamaní, že nif 😀
no a jinak seriály teda ne, ale takový ty realitky a supr stár, a máma hledá tátu a farmáři atd.. to já teda můžu 🙂 se u toho vždycky natlemím 🙂 a nejvíc zbožňuju když se tam pěkně hádaj, .. 😀 😀 😀 🤐

farmarska
28. únor 2011

holky a tady jako se komunkovat nebude a nebude jo? 😕 😀 😝

farmarska
28. únor 2011

no dobře, tak já jdu dohnat tu další probdělou noc a trošku si bucnout 😉 😎

nicollka
28. únor 2011

ahoj holky, sem se vzbudila, a bolí mě břuch jako bych celou noc posilovala :( jsem psycho a skončím v blázinci, proč nedělají nějaký domácí utz, jen bych mrkla, jo srdíčko bije a zase to vypla :D do středy to ve zdraví snad nepřežiju.
Jdu hledat přístroj na poslouchání srdíčka, jestli teda najdu a bude fungovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru