Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. bře 2011

Ahoj holky, zatím nemám čas číst, dodělávám oběd, ale přišla fotka od Farmi tak posílám Myšáčka nádhernýho

ikopretinka
6. bře 2011

Nádherný 😵 😵 😵
@tercie pozdravuj Farmi, jestli si budete psát 😉

lucierob
6. bře 2011

nádherný klučík 🙂 🙂 🙂 🙂 A jakého má na hlavičce kohouta

samsa
6. bře 2011

Jé, nakukuju po 100 letech a Farminka má už miminko 😵
Farminko, mám strašnou radost a moc gratuluju k Mišánkovi 😵 😵 😵 Ten je ale krásnej 😵 😵 😵

aja.83
6. bře 2011

@tercie Krásnej 😵 😵 😵 ! Děkujeme za fotečku a Farmi moc pozdravuj! 😉

lucierob
6. bře 2011

@farmarska farminko, a jak je vlastně Miša velký?

ee.liska
6. bře 2011

ahoj 🙂
Farmíku gratuluju k Míšánkovi, je kouzelný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a Šarlotka už je lezoucí, supéér 🙂

ee.liska
6. bře 2011

akorát jsem došla z venku, dneska je tam zima, ble 😒 Maty ještě chrupe v kočáře, manža na gauči tak jdu něco ulovit v ledničce. Matyáš spal včera u babičky, tak jsme byli na fašanku. No došli jsme v půl páté ráno, tak večer zalomím zaráz s prckem

lucadav
6. bře 2011

Farmi...moc se opatrujte ,,,malej je krásnej=)))) já taky furt koukala na malou jak na televizi....nenech si do ničeho kecat at se tam nestresuješ...mličko se muže teptv rozjet.. kOJENÍ JE ZDRAVÉ ,ale když to nejde tek to nejde ...rozkojit se m užeš i doma v klidu,,,opatrujte se moc moc.....

lenik_25
6. bře 2011

@denousek Ahoj, tak na přírodě bych to rozhodně nenechala už kvůli zánětům a jiným komplikacím, někdy i vážným. Šla na kyretáž. Je to rychlý zákrok a není vždy pravidlem, že se můžete znovu snažit za 3 měsíce až půl roku. Já byla na revizi v 9tt a mohli jsme se začít podle doktorky snažit hned po šestinedělí.
Víc by ti ale měl poradit a doproučit doktor.

lenik_25
6. bře 2011

@tercie No tak z mimča jsem unešená. A jakou má krásnou deku 🙂

@ee.liska Áááá, mamča měla pré 🙂 Ono to jednou za čas určitě chce 🙂

mari111
6. bře 2011

huráá fotka Mišánka, ten je ale krááásnej, nááádhernej, zlatíčko malinkatýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
6. bře 2011

jinak ahoj holky, já mám normálne nervi jak šlak, našla jsem Laurince na hlavičce vzádu jak je tá krční šlacha nebo co a začína lebka takovou malinkatou kuličku, jako kdyby tam měla malinkatou korálku, já mám strach, zítra letíme k dr. ja nevím co dělat, ohmatejte si dětičky jestli to taky nemáte, třeba to je normálni nebo já nevím, doufam že to nic není 😢

sarlotta
6. bře 2011

@mari111 to jsou tukové kuličky, to se neboj, to nic není 😉 malá to má taky

sarlotta
6. bře 2011

@mari111 prohmatej ji jestli to má i na druhé straně , ale klidně si zajdio k doc, zvážíš si malou, změříš a zeptáš se jí na to 😉 taky sem se ptala🙂

mari111
6. bře 2011

@sarlotta uf se mi ulevilo dííík, a mám teda k dr, aso pro jistotu jo,že. -A co to jako je???

mari111
6. bře 2011

@sarlotta jsme tam byli v úterý. A to by mělo být aj na druhej straně, jako tam má taky ale ne tak výraznou 😨

sarlotta
6. bře 2011

@farmarska neboj mlíčko se rozjede trvá to 3-4dny určitě, pomůže nahřívání ve sprše a časté přikládání, ale měli by Ti ho i dokrmit, pokud se pouští a plače, tak se nediv má 4,5kg... je to kus chlapa 😉 😉 pláč Ti paradoxně pomůže aby se mlíčko líp rozjelo, ale je mi bobáška líto, prdíky jedny 😠 😠 😉

sarlotta
6. bře 2011

@mari111 jo mělo by to být i na druhé, tak to je určitě ono... to jsou tukové kuličky, to se postupně vstřebá jak dítko poroste, to není nic zvláštního. 😉

sarlotta
6. bře 2011

@tercie dík za fotečku🙂 @farmarska Mišánek je krááááásnýýý 😎

mari111
6. bře 2011

@farmarska jé Mišánek má bolaví bříško, chudinka malinkej, to přejde až se bude víc hejbačkovat, joj Farmísku už aby si byla doma, co 😒 to už je jiné, si člověk aj líp poradí

mari111
6. bře 2011

@sarlotta jo já jsem si říkala že to měl kámošky malej ale nebyla jsem si jistá a bála jsem se, no raděj tam zítra zajedu, jistota je jistota 😖 ale dík za uklidnění

lucadav
6. bře 2011

@mari111 Ahojiky ,,,taky se nemusí ani k doktorce.....šikulky.....a co malá a spaní?je to lepší?

lucadav
6. bře 2011

To mělo byt tady
Jinak já jsem v porodnici byla i ráda za radu....kdybych měla doma předtim internet ,tak bych byla chytřejší,ani jsem netušila ,že takove diskuze jsou....to je fajn,,když muže někdo poradit=)

mari111
6. bře 2011

@lucadav jo jo už je to lepší, ťuk ťuk ťuk 😀

mari111
6. bře 2011

@lucadav no je to super když někdo poradí, já jsem strašně ráda že jsem našla holky na koníkovi 😉

mari111
6. bře 2011

tak jsem nedávno šla jenom zapnout pračku a Lauruška si stihla stáhnout gatě a děsně velkou prdel z toho měla 😀 😀 😀

lucadav
6. bře 2011

beruška=)))))))))))))))))))))))

mari111
6. bře 2011

@lucadav jo beruška ? Potvúrka to je 😀

mirax
6. bře 2011

@mari111....ta malá boulička bude nejspíše zvětšená uzlinka. Nejspíše to vůbec nic neznamená. Nebyůla nedávno nachlazená nebo nerostou jí zoubky? Bouličku hlavně sleduj, jestli se nezvětšuje, nejspíše sama zase časem zmizí.
Nebo, nic to nebude 😉

Misááánek je fešák 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru