Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
31. bře 2011

ahoj holky moc moc díky.
Noc byla šílená, slyšela jsem Danielka plakat, kazdou hodinu sem se divala na hodiny, jsem hrozne unavena ale nemuzu spat. ted si dám kafe a zase se posbírám. Půjdu ke kamaradce a budem lepit tapety a tak.

nicollka
31. bře 2011

@majjka24 ahoj prosim ja sem vzdy v pondeli 17+0, 18+0, ted v utery uz 18+1 a pak kazde utery 🙂 takze zatim stale 18tt

nicollka
31. bře 2011

holky kdyz Danielkovi včera nabirali krev, v kolik myslite ze muzu volat na vysledky ? treba uz v 10h ?
Chci napred vedet jeho vysledky pak zavolat na gyndu

madormi
31. bře 2011

@nicollka myslím, že ano, výsledky krve mívají už na ranní vizitu, aspon na gyndě teda

nicollka
31. bře 2011

tak zvýšené jaterní testy, občas vyskočí teplota, rýma. Infekční mononukleoza, ještě čekají na další testy. Babička může být od rána do večera, na noc domů. Za 7-10 dní domů. už at je středaa

Babička si na zítra vzala volno tak tam pojede a bude tam celýýýý den 🙂 A dnes mu tam zanese sluníčko, mašinku tomáše a tak časopisy, omalovanky a pastelky 🙂

Tak jdu volat na gyndu

m_artasek
31. bře 2011

Ahoj holky, dlouho jsem nepsala, ale čtu Vás pravidelně, ať jsem v obraze.
@nicollka Ať je Daneček brzo v pořádku, je fajn, že s ním bude babička v nemocnici. Já jako dítě byla v nemocnici hodně a bylo pro mě hrozný, že tam se mnou nikdo nemohl být a ani za mnou nesměli, v té době totiž na dětským oddělení nebývaly návštěvy. Pak si pamatuju, že byli návštěvy jen ve středu a o víkendech a to museli naši přijít v plášti a návlecích.
Já zas pro změnu dnes byla na gyndě. Fakt se těch problémů asi nezbavím, zas jsem vyfasovala mastičku, ještě si v lékárně koupila i VitaGyn, nechala tam 500 a pádila do práce. Užívejte krásné jarní počasí, i když dnes se nám sluníčko schovává.

maendy
31. bře 2011

Tak dneska 24 DC,22DC // na ovu testu ihned do vteřiny,ale dnes BT stále 36,4,tak nevím,břicho mě bolí jak blázen při každém pohybu,beztak to bude zase cysta.......jsem z toho nejaka zmatena........

nicollka
31. bře 2011

tak zitra jdu do poradny tak panu dr. reknu at se mi mrkne utz, jestli je vse jak ma byt, ze me boli uz tri dny divne bricho a hotovo at mam aspon z neceho klid. a rano zitra asi ke sve do brna na krev at me hlida, ze to bude delat obvodacka, tu mononukleozu jestli mam
mamka zavola naši dr. že zitra rano dorazim na krev a ze tam pujdu kazdy tyden, jeste muzu byt v inkubačni dobe 4 tydenni, kdyz se to nepotvrdi do cca 5 tydnu tak snad nic.

Sestřička byla super a triply tam ještě nemají pff třeba už zitra tam budou. Hlavně že mužu dojit do poradny už zítra at mam klid 🙂

nicollka
31. bře 2011

@maendy No super , já taky měla pozitivní třeba 3 ovu testy a další den negativního teprve vyskočila teplotka.
Tak pojištovat 🙂

maendy
31. bře 2011

@nicollka odpol si udelam dalši a uvidím,díky za radu,ale až tak pozdě,to je teda....
No včera jsem byla po práci tak unavena ze jsem usnula,snazenicko bylo naposled v pondělí,dneska mam noční službu,a přitula přijede aý pozdě,snad to stihnemem nez pujdu do práce 😀
No kdyztak zase priští měsíc......

aja.83
31. bře 2011

Ahoj holky, jen vás chci rychle pozdravit! 😉
@nicollka Jejda, to máte teda trápení! ☹ Držím pěsti, ať se Daník brzy uzdraví a je zase brzy u tebe doma, držte se a pevné nervy přeju! 😉

mari111
31. bře 2011

ahoj holky , Lauruška spinká venku tak du dočíst

sarlotta
31. bře 2011

@nicollka šmarjááá chuďátko maléé, jížiš to je mi líto 😔 😔 😔 chudátko....musíš vydržet, kamoška měla včíl malou taky 4roky v nemocnici 4dny - zápal plic... nechala ji tam, musela do práce 😝 .. a malá ok, že ji doktor moc chválil jak byla šikovná, že to vzala jako takové prázdniny... nesmíš před ním brečet, musíš být silná...
bratránek měl malou dokonce na jipce a tam vůbec návštěvy nesmí... dusila se jim jaký měla kašel... tak bude to dobré neboooj.
babička je super 😎 😎

sarlotta
31. bře 2011

@nicollka neboj se o malou, ta je určo ok, tos nemohla nic chytit 😉 odpočívej, pouklízej si doma, abys mohla pak jen ležet s malým až Ti ho pustí domů, nastuduj dietku po mononukleoze, bude mít jistě nemastnou, neslanou.. ať víš co vařit dobrého... uteče to 😉 😉

mari111
31. bře 2011

Terculík Lauruška se má snad dobře 😅 nestěžuje si 😀 skoro pořád se směje a blbne, je to naše treperenda a delá ksichtíky jak opice

sarlotta
31. bře 2011

@tercie to je super to zrušené noční kojčo cooo🙂)) šikulky🙂 a za chvilku máte roček, chodí už malý ? Já včera vozila malou na hřišti na kolotoči a ta ani nemukla jen čučelaaaaa 😀 😀 😀 je to super, venku.

Sem byla celý den venku včera.. vyrazila sem ráno v 8, s malým do školky, pak vlakem do Hradiště a procházka po městě, obchůdky, dobrůtky, nákupky, pak kafíčko u kamošky a zase dom vláčkem a rovnou pro malého a šup na hřiště, pak pivčo s kamoškou a domů sme se dostali v půl6 😀

mari111
31. bře 2011

@sarlotta ty jo takle pěně naplněnej den, to ste se pořádně provětrali 🙂

mari111
31. bře 2011

a jak malá ve vláčku, dobrý, líbi se jí, ja jsem s Lauruškou ještě nejela ani vlakem ani busem, busem se mi moc nechce, jsou věčně narvané a když tam už je kočárek ani tě už neveme 😒 Ale říkali jsme s manžou že by sme si mohli udělat výlet vláčkem a Lauruškou

maendy
31. bře 2011

holky teď raďte...jelokož nemam s ovu testy nějake skusenosti,v utery silene //,tedkom je na druhem uz slabší // .
takže ovu by měla proběhnout,ty brďo to jako až 24 nebo 25 DC tak to je šilený.....

mari111
31. bře 2011

jo to vám musím ještě napsat, tak kámoška s malou s těma kyčlema jela v pondělí do ty nemocnice a vedle v pokoji je taky jedna paní, tak si šla pokecat a si představte že tá je tam s 4 měsíční holčičkou a hádejte kdo jim dopomohl k tomu, no samozřejmně tá sama doktorka , kámoška málem padla na zadek když jí řekla že tam jsou kuli tý samí doktorce, že jim dala špatně ty kšíry a špatně je léčila, no ja málem dostala infarkt když mi to volala 😠 😠 😠 😠

mari111
31. bře 2011

@maendy no moja pojištovat úpojištovat, já a víc z nás mělo taky takle pozdě ovulku 😉

sarlotta
31. bře 2011

@mari111 super, jako jeli sme jen 3zastávky... ale je to super za 12minut sem tam a nemusím autem někde v zácpě stát... vytahovat kočár, uklízet kočár... vybírám vlak který má přepravu zavazadel, takže je tam celý vagon pro kočárky... perfektní, vždycky někdo pomůže nebo průvodčí, když je nejhůř 😀 Malá si výskala a zpívala jak jsme jeli🙂)) už sme byly podruhé🙂))) výborné🙂 dneska peru, žehlím, vařím... a odpolko s malým do flétničky, půjdem pěšky, uděláme si procházku, no když je taaak krásně... a asi zmrzku na náměstí si dáme 😎

sarlotta
31. bře 2011

@maendy hele moje rada je ,,sexovat" obden od konce MS až do 28DC 😉 já sem otěhu vždycky hned 😀

nicollka
31. bře 2011

@maendy maš je někde vyfocené? od posledniho pozitivního do 48h by měla proběhnout ovulka, mě většinou na negativni test par hodin po

sarlotta
31. bře 2011

Holky co máte větší prcky a dáváte už jogurt pravidelně, jaký dáváte ? já zkoušela od madety Jihočeský ve skle a ještě mám koupenou Holandii bílou... akorát že se mě po tom malá hooodně posrandila 😅 😝 😝 , tak jestli je to normálka ?
asi jí ho budu dávat obden. Sní tak půlku kelímku, víc jí nedávám zatím.

nicollka
31. bře 2011

@maendy někdy taky muže zeslábnout a zase zesílit...rid se taky tepotkou

tercie
31. bře 2011

Ahoj holky, mám chvilku mezi vařením... Luky se mi tu motá pod nohama, pomocník😀
Šarlot néé, ještě nechodí, zatím za ruce, občas, baví ho to, jen ho nechci nějak tahat za ty packy, ale občas mě sám chytne za ruku a chce jít 🙂 Ale po 4 mastí jak drak, a kolem nábytku si dojde kam potřebuje, tak je to fajn 🙂
A jogurty jsem začala dávat activii, a pak jsem přešla na Holandii bílou, je jí víc v kelímku, activie bych musela dávat dvě, občas přimíchám piškoty, nebo ovoce a dobrý...dávám jí ráno, a taky po tom kaká, já myslím, že to je v poho...

tercie
31. bře 2011

No chvíli ho nehlídám a už se mi ráchá v záchodě, jsem zapomněla zavřít na kliku 🙄 🙄 🙄 furt vymejšlí nějaký chujoviny...teď mi pro změnu kutálí okousaný jabko po dlažbě...dovedete si představit, jak ta podlaha vypadá... vytřu, a za chvíli zas patlá něco jinýho...nekonečnej příběh😀 Rarach jeden 😎

sarlotta
31. bře 2011

@tercie jasné terci, ono to chce držet po pažemi a to je zase hrůza na záda🙂)))) ouvej🙂)) malá se zatím ke všemu staví... no stačí mi to... neudělám nif 😀 😀 ,, půjdem už obědvat a ven zas...
díky za ten jogurt🙂 😎

sarlotta
31. bře 2011

@tercie jj, to mi připomíní že musím vysát eště🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru