Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
8. dub 2011

Ahoj holky, zdravím 🙂

@kerrie
@lenik_25 ad ty komentáře v albu...já myslím, že ta holka není zlá, dívala jsem se, v jejím pasu má dvojčátka, andílky...bůhví, čím si taky prošla, ty komentáře si mohla odpustit, to je fakt, ale budem věřit, že si to fakt spletla s tím ovu testem, a že to tak nemyslela... Asi je mi jí trochu líto...

MY měli blbou noc, Lukymu se rozjela rýma jako trám, spinkat šel ještě v pohodě a pak se kolem desátý vzbudil, plakal, a já neměla doma vysavač, abych mu nosík odsála, tak jsem mu jen kápla, a zas ho uspala, ale budil se mi po čtvrthodinách, tak mi půjčili vysavač tchánovci naštěstí, ale málem jsem se nestihla ani umejt, byl furt vzhůru a fňukal. Spát jsme šli spolu asi v půl jedný, vzala jsem si ho k sobě, tak se sice mlel, ale spal. A já teď honím po netu nějakej vysavač, abych si nemusela půjčovat 😒

tercie
8. dub 2011

@nicollka hezká fotka, to je dobře že už je Daník doma, a dietka je to nejmenší, zase bude fit, kabrňák 🙂
Srdíčko krááásný, přepadla mě nostalgie😉

nicollka
8. dub 2011

Tak sme si dali polívečku dietni 🙂 a udělali fotečku 🙂

lucierob
8. dub 2011

pár foteček ze včerejška a dneška

aja.83
8. dub 2011

@nicollka Krásné fotečky! 😵 Dietku s Daníkem zvládnete a za chvíli bude úplně fit! 😉

aja.83
8. dub 2011

@lucierob Hezké fotečky! 😵

aja.83
8. dub 2011

@tercie Sakriš rýma, tak ať Lukyho brzy přestane trápit! 😅

cajori17
8. dub 2011

ahojky 🙂 poslusne hlasim,ze bcera jsme byli asi na 6 km prochazce a byla jsem docela k.o.bolelo me pak trochu brisko........dneska mame pecene kure a opekane brambory,poklidila jsem a ted budu chvilku relaxovat.......
@tercie at Lukynka ryma brzy prejde 🙂
jinak hezke fotecky holky 🙂))))

me vcera strasne bolelo pod zebry na leve strane,bylo to takove tlaceni 😒 mozna je to tim jak se vsechno posunuje nahoru,nevim......jinak za mesic se budu vdavat a nemam zadny obleceni koupeny 😅 😕

mimisek krasne kope,mam radost

cajori17
8. dub 2011

@aja.83 uz si uzivas konecne tehu doma? 😉 jinak ve ctvrtek konecne uvidime s pritelakem mimisku,uz se tesime a rovnou se objednam na ten 4D utz 🙂 akorat by na nej chtela jit s nami i budou ci babicka,tak nevim jestli si sebou budu moct vzit 2 osoby

aja.83
8. dub 2011

@cajori17 Ahoj caj, jo jo, už si pěkně užívám doma, to je pohodička. 😉 My jdeme s manžou na velký UTZ v pátek 15.4. a rovnou nám Dr. udělá i nějaké 3D fotečky, tak doufám, že mimís bude spolupracovat a nechá se zvěčnit v celé své kráse 🙂 . Už se nemůžu dočkat, chci zase mrňouska vidět a přesvědčit se, že je vše ok! 😉 Zkus se doktora zeptat, jestli s tebou na UTZ můžou 2 osoby, podle mě by to nemělo vadit! 😉 Jinak ti závidím kopanečky, já ještě skoro nic necítím, jen sem tam takové lechtání. Tak ještě musím vydržet, je to asi nějakej lenoch ten náš mimís! 😉

cajori17
8. dub 2011

@aja.83 taky se nemuzu dockat 🙂snad se mimisek taky na nas tesi a ukaze se nam 🙂 kopanecky jsou super,ale nejsou porad,treba vecer,nebo kdyz jim a tak

nicollka
8. dub 2011

Aji tak ja vubec žádné kopanečky necítím, občas a to jen tak jednou denně, ucitim štouchnutí, ale to opravdu maličké a hotovo, nic. Asi ještě nemá sílu princezna :D No za měsíc už by mohli dojít i kopance nějaké větší

lucadav
8. dub 2011

ate všici moc pěkny fotečky...

majjka24
8. dub 2011

@lenik_25 Moc ti děkuju, já vím, že pozitivním testem ty obavy nekončí, spíš začínají 😉 U mě to spíš vypadá na nějakou alergii a chřipku k tomu, takže bych te´d spíš radši aby to nebylo, laduju do sebe sice jen paraleny a snažím se ne moc, ale i na krk, a v pondělí jdu k mudr at mě pošle na alergologii, mám doma Zodac, ale ještě jsem si ho nevzala, není pro těhu, radši to vydržím, co kdyby náhodou 🙂 A na testík je brzo, myslím, nevím kdy jsem měla ovu a jsem rozhodnutá změnit mudru. Už jsem si i konečně napsala tel do mobilu, teď zase nezapomenout mu zavolat 😅
@nicollka Moc krásná fotečka, taková šťastná, rodinná a tak to má být 😵

majjka24
8. dub 2011

@lenik_25 Jo a tam té kozy co ti komentovala ten testík si nevšímej ani trošku, určitě ti závidí !!! A ty hleď na sebe dávat pozor a užívej si to !!! 😀 😀 😀

majjka24
8. dub 2011

@cajori17 jůůů svatbička, super , pak se nám musíš ukázat 😀

cajori17
8. dub 2011

holky,tak ja jsem prezrana jak to cune...pritelak mi letel do palacinkarny pro palacinku s nutelou a oriskama,mnam 🙂ted sel na pivko a ja se nudim,nejradeji bych uz kupovala vecicky pres net,ale pockam do toho prostiho tydne na ten screening a pak zacnu nakupovat -)moje maminka pracuje v Nemecku a uz mi psala,ze koupila flasticky od Avwntu,laclacky,teplacky,nejake tricka a spaci pytel 🙂

mirax
8. dub 2011

Ahojky, taky mám drahou polovičku na pivku a společnost mi dělá TV a počítač...

Už jsem se dala do cajku🙂) a začala se hrozně moc těšit na holčičku 😉 ...i-když je jasné, že ještě přesně nevíme, jestli to opravdu ženská je🙂
Ohledně jména se u nás skoro strhla hádka...manža je takový suchar 😕 😀 ..no, ale možná, že díky bohu za tu jeho střízlivost.
Nakonec jsme nic nezměnili..holčička bude Ela a kdyby to byl klučík, tak Mikuláš.

@nicollka....krásný pupík a už docela veliký 😉 Já mám zatím "břuch" jen večer...

Jdu se rozplácnout.

a Leníkovi veliká gratulace k testíku!!!!! Taky jsem nakoukla do diskuze...ta dotyčná osoba určitě nechtěla udělat zlo, myslím, že fakt jen netuší, jak může vypadat časně pozitivní test.
Já měla taky úplně stejné ..u Běty i teď 😉

lenik_25
8. dub 2011

@aja.83 moc moc děkuju

@nicollka Jé, jak je u maminky šťastný, to je krása! A tobě to moc sluší, těhulko 😉 A ať je malýmu zas úplně do zpěvu.

@kerrie děkujuuuu 🙂

lenik_25
8. dub 2011

@tercie Jejda, taky jsem na to mrkla a je mi jí líto, to je pak trápení! Ale přišlo mi to, jako by to nepřála ani nikomu jinýmu... snad se mýlím. Rozhodně je mi líto, jestli si prošla tím, čím si asi fakt prošla.
Chudák tvůj mrňous. Ta odsávačka na vysavač je fakt nejlepší, tak ať brzy pořídíš. A objednáváš na netu? Než ti ten vysavač přijde, to je dlouhá doba. Elektro tam někde poblíž nemáš?

@nicollka Juj, co to bylo za polívku? Ty že jsi 19tt? Takový krásný velký břišánko! Sluší ti to 🙂
Haha, já pomlčím, protože jak jsem otěhotněla v srpnu, tak za měsíc jsem měla pupek jak ve 4. měsíci....

@lucierob Krásné fotky. Hlavně ta exkluzivně zajetelená tvář při jídle 😀 😀 😀

@cajori17 Jen tak dál, hezky se tam v tobě prcek šteluje a všechno sune nahoru. To je jasný, že ty bolístky byly od toho. A máš zlatou maminku 🙂 To je krásný 🙂 Jinak copak asi čekáš? Kluka nebo holku? Já jen, že včera jsem do sebe taky s chutí ládovala palačinky 😀 😀 😀

@aja.83 Tak ať se na 3D líbí a doufám, že nějaké fotečky ukážeš... nejlépe všechny 😀

@lucadav Jé, ty naše děti jsou prostě páreček k pohledání 🙂 A Áňa, to je modelka nad modelky!

@majjka24 Promiň, zapomněla jsem, kde bydlíš... Nechceš taky zkusit Stellart (CAR) v Teplicích? www.stellart.cz
A já mám na astma a alergii místo zodacu prášky Cezera. A bavila jsem se stokrát s doktorkou o tom, že plánujeme mimčo a jestli to v těhotenství nevadí a ujišťovala mě, že to nevadí. Můžeš zkusit. K tomu mám dýchák Turbuhaler.

@mirax díky 😉

cajori17
8. dub 2011

Leniku,jeste nevime co cekame 🙂ja myslim ze to bude kluk,ale dozvime se az ve ct´vrtek,jestli se nam prcek ukaze 🙂

cajori17
8. dub 2011

@lucadav jee 🙂 Anetka a Danecek 🙂

cajori17
8. dub 2011

@mirax Ela je krasne jmeno 🙂

ja se docela nudim ☹

mirax
8. dub 2011

@lenik_25 - koukala jsem taky na tu veniccu - má problémy s otěhotněním, 2x KET, podruhé čekala dvojčátka, ve 20. tt o ně přišla ...tak se asi snaží znovu.
Ta určitě ví, jak vypadá pozitivní test...myslím, že tohle je hodně psychicky náročné i pro ženský, které otěhotní hned ,co si usmyslí...tak už to nechme být 🙂

Mám chuť na meloun🙂.. a ten doma nemáme...zítra si kousek koupím 🙂
Dobrou noc breberky...

lenik_25
8. dub 2011

@cajori17 Tak pak hned napiš 🙂 I když palačinky asi nerozhodnou. U nás to bude zajímavé, budeme se napínat do konce, nenecháme si prozradit pohlaví.

@mirax Tak to je smutné, opravdu moc a nikomu bych to nepřála. Mám chuť celou tu diskusi teď smáznout, musí být smutná ☹

cajori17
8. dub 2011

taky jsem ted divala,ze ma v albicku dva andelicky ☹ale zas nemuze tvrdit neco ,co neni pravda,vime jak to je........
@lenik_25 ja bych to nevydrzela,nevedet pohlavi 🙂

cajori17
8. dub 2011

jinak jsem hrozne smutna,ctu si o kosmetice testovane na zviratech 😔 😔 testuje treba i johnsons,pampers huggiest,gillete,vichy-skoro vsechny znacky.hruza 😔

lenik_25
8. dub 2011

@cajori17 Prosím tě, nečti si ve tvym stavu takový věci!

cajori17
8. dub 2011

@lenik_25 ja vim,ale nejak jsem na to narazila a uz nevim jakou kosmetiku kupovat,jake maso jist,uz aho ani jist nechci,vsechno me rozbreci,kazdyho tvorecka mi je lito

cajori17
8. dub 2011

@lenik_25 pekna fotecka 🙂
@mirax taky mam chut na meloun,mam doma jen zluty-tak se na nej asi vrhnu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru