Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
5. srp 2009

V 19tt jsem si měla 5cm přes. Od té doby mi dr nedělal UZT na tu placentu, takže nevím o kolik se už vytáhla. Ale o něco prý jo, podle vyšetření rukou.
Malý je v pohodě. Je už hodně samostatný. Stačí mu akorát párkrát za den udělat jídlo, jinak o něm pomalu nevím. Manžel teď dělá jenom noční, takže se o něj může starat.

amynka
5. srp 2009

markeee: posílám hodně sil a štěstíčka,ale uvidíš že to dopadne na jedničku. Seš ale dobrá, že jsi do toho hned šla, chápu prostě chceš mít 100 procentní jistotu 🙂 tak tfuj tfuj

paajaa
5. srp 2009

Kupi: nás ale žádná dovlená nečeká ☹ Budeme to muset zmáknout doma. 😉

ee.liska
5. srp 2009

markee moc na tebe budeme myslet 😉 neboj, všechno bude určitě v pořádku 🙂
farmi ty z toho chytání myslím zítra i porodíš, s tolika těhubacili to bude rychlost 😀

ee.liska
5. srp 2009

lucie všechno dobře dopadne, uvidíš 🙂

markee
5. srp 2009

Holky vy jste moje zlatíčka,až se mi z toho chce bulet,jak jste hodné. Fakt díky.Dám pak po odběru vědět,teda až budu moct. 😉 Nebo jestli chcete vědět hned jaké to bylo,tak mi někdo písněte do SZ tel.číslo a já pak písnu sms.

kopa
autor
5. srp 2009

Markee IP. 😉

jitie
5. srp 2009

markee, určitě to zvládneš i s miminkem, hlavně po tom hodně odpočívej 🙂

zlababa07
5. srp 2009

Ahoj dámy, tak jsem vás rychle prolítla, markee, já bych šla určitě taky, jistota je jistota a určitě pak budeš mnohem klidnější. Budu moc držet palce a pak dej vědět. Jiank já stáůe hledám nějakého dobrého gyndr na Praze 4 (ale asi jsem ochotná už i dojíždět jinam), dneska jsem volala na další 3 místa a všade mají plno, tak já už fakt nevím ☹ Mám na výběr zůstat bez doktora, nebo jít k té krávě, nebo někam na blint, kde bude volno. To zas ale mám strach, že je tam volno, páč to tam stojí za prd. Tak teď babo raď (a žlababa si rady neví 😀

ee.liska
5. srp 2009

ahoj babčo u nás mají volno, ale máš to krapet z ruky 🙂

zlababa07
5. srp 2009

😀 nojo, se z toho fakt picnu. Kde je ta růžovkáááááá?

jitie
5. srp 2009

zlabab tak to ti neporadim, v Praze sem sice často, ale doktora mám v Berouně 😎

jitie
5. srp 2009

růžovka je v Kamenici 😀

aronek
5. srp 2009

zlab, já dokud jsem byla v Praze, tak jsem chodila kousek od Jiřího z Poděbrad a doktorka se jmenovala Hynková, ale taky nevím jestli ještě bere 😉
Jinak mám dotaz. Zítra jdu poprvé k doktorovi, rovnou mně pozval v době poradny a nevím, jestli se tam nosí moč. Tedy je až odpoledne, tak vzít nebo ne? Sestra o tom nic neříkala. Jo, a co se v poradně dělá? Ultrazvuk?

tercie
5. srp 2009

Čau ženy, hlásím se z roboty 🙂 Teda jako že už jsem z ní pryč 😀 a jdu dočíst. Prej mám binec v tabulce, tak napište kdo má jaký výhrady 😀 ať se zorientuju 😉

zlababa07
5. srp 2009

Aronku, já bych tam pro jistotu ráno ještě brnkla a zeptala se, za to nic nedáš. Ale dle toho, co dělali na 1. kontrole mě, tak čím víc napitá budeš, tím lépe bude vidět ultrazvukem malé. Pak mi brali krev, moč jsem neměla.

jitie
5. srp 2009

aronku, já nosim moč pokaždé

terci, jen si počti jaký krásný tabulky holky vymyslely 😀

jitie
5. srp 2009

ty jdeš na první KO v těhu??

ee.liska
5. srp 2009

aronku já jsem moč už nesla, pak mi měřili tlak, vážili mě, krev, ptal se na rodinnou anamnézu, ale možná to každý dr dělá jinak. tak si první poradnu užoj 😵
terci ahoj
tak já zase letím, je středa takže kouknu ke klukum na trénink a pak na pivko tak papa

aronek
5. srp 2009

jitie, vzhledem k tomu, že jsem srab, tak na první 😅

jitie
5. srp 2009

aha,tak to sebou nic nenos, ona ti to sestřička poví na příště 😉
zváží tě, změří tlak a určitě udělá UTZ, aby viděl srdíčko 😵
poradí ti co jíst, co ne, čemu se vyhýbar, doporučí vitamíny.. 😉

aronek
5. srp 2009

jitie dík 😎 ,jsem tupoun, tak se raději ptám 😀

mari111
5. srp 2009

Ahoj holky,muzu mezi vas? sem po "cisteni" 9dni 😢 a po precteni vseho co sem tu od vas nasla je mi trochu lip.Je super, ze se clovek muze nekde vypovidat. Chtela sem ze zeptat zda je normalni ze jeste spinim a jeden den malinko a druhy den treba skoro vubec a pak vic az krvacim. trosku mne aj poboliva v podbrisku. Gyndare mam na dovoleny a nechci hned letet do nemocnice. Dik za radu a za to ze tady ste, ani nevite jak ste mi pomohli 🙂

zlababa07
5. srp 2009

Ahoj marii, vítej, mrzí mě, že jsi tím musela také projít, ale zas bude líp, uvidíš. Já po revizi špinila přesně 10 dnů a taky to bylo den málo, den víc, pak skoro vůbec a další zas třeba trochu krvácení. Ustalo to ten 10. den aa první ms jsem dostala po 37 dnech od revize. Pokud tě břicho nebolí nějak moc, tak si myslím, že je to normální.

jitie
5. srp 2009

aronku nemáš zač, když budu vědět ráda odpovím 🙂

mari, vítej mezi námi, moc mě mrzí co se stalo a vím co teď prožíváš, jsem ráda, že jsme ti pomohli aniž o tom víme 😉 já po revizi špinila cca 5 dní a kadžým dnem míň a míň, ale pamatuju si, že mi dr říkala, že několik dní po můžu ještě krvácet, záleží jaký to byl zásah. Počkej ještě pár dnů a pak si radši zajeď, mohlo by tam po revizi ještě něco zůstat, když bys ještě krvácela..

zlababa07
5. srp 2009

Holky, musim letět, ségra slaví narozeniny. Nakouknu zas zítra. Pěkný večer

jitie
5. srp 2009

zlab, užij si to a paa 🙂

mari111
5. srp 2009

Dik moc za odpoved. Jinak sem furt s nervama v ... ale jak vidim, je nas hodne az je to neuveritelny. Znam tady u nas par holek co se jim to taky stalo a nastesti az na jednu uz ma kazda mimi a sli na to hned po prvni menstruaci. az na tu jednu co cekala tech 6 mesicu jak ji rekl doktor. bohuzel jeste furt nic. vim je to jak u koho ale my by sme taky chteli skouset co nejdriv. snad se povede. nedokazu si predstavit ze by to dlouho trvalo asi by sem se zblaznila. to bylo nase prvni mimi a snazili sme se 3 roky a takto to dopadlo.

aronek
5. srp 2009

mari, tak tě vítám v tomto smutném témátku ☹ . Ale neboj, bývá tu veselo. 😎 Já po revizi špinila víc jak čtrnáct dní. Chvílema víc a pak zase míň. Doktor říkal, že pokud nic nebolí, tak se jen čistím a nemám nic řešit.

aronek
5. srp 2009

mari, my jsme zkoušeli mimčo hned a třetí mrška už nepřišla 😀 , ale předtím to šlo taky rychle 😎 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru