Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
10. srp 2009

Farmi, papapapa🙂
Jojo, řetěz na chlapy si pořídíme. Ale Ty máš už ta pouta, ne?? 😀

sarlotta
10. srp 2009

Nooo děvčátka, kampak kampak 😎

tercie
10. srp 2009

holky jsem tu, jste tu ještě nebo jste šly chrnět? 😉

kopa
autor
10. srp 2009

halóoo já tu jsem 🙂

tercie
10. srp 2009

Já bych taky takovej řetěz na chlapa potřebovala holky, mám takovou divnou tuchu že má nějakou fuchtli ☹

flair
10. srp 2009

Terci, co blbneš, jak jsi na tohle přišla proboha??!!!!!

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku,ale kdyby mě fuchtli tak by ti neudělal mimi né??? 😅 😒

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku kam jsi zmizela? 😕 😕

sarlotta
10. srp 2009

no tak jsem si vás dočetla🙂))) srandičky, blbinky 😎 😎 😀

sarlotta
10. srp 2009

na co řetěz, pěkně nakrátko🙂))

tercie
10. srp 2009

Já nevim, ale už to u nás jednou bylo, a teď byla úplně stejná situace jako kdysi... včera na těch ukázkách já tam byla s rodičema, a když jsme odjížděli, tak jsme ho viděli na stanovišti kde měli věci a psy, a seděla tam nějaká ženská u něj v autě...v našem autě a tvářila se tam jak doma, hnusnej pocit. Táta mi tam zastvil, tak jsem podotka, že by nás mohl představit, tvářil se nervózně, a ta holka přišla děsně neochotně, manža mi pak vysvětloval, že když nacvičujou a tak tak jezdí s nima, a fotí jim to... ale když jsem dneska viděla ty fotky mají je na netu a jsou z několika akcí, tak buď ona fotí jeho nebo někdo fotí je dva spolu, nevím co si o tom mám myslet, on byl vždycky na ženský ale po tom, co jsme prožili tenkrát s tamtou jsem myslela že už to máme za sebou... jenže asi ne. Nechci dělat ukvapený závěry ale nemám z toho dobrej pocit ☹

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku 😔 😔 Nemysli na to,mysli na to,že čekáte miminko. 😅 Přeci když už už u vás byla podobná situace,tak by snad po druhé do toho nešel né?
třeba se ti to jen zdálo 😔 ale chápu tvůj strach 🙂 Mě takhle za přítelem dolejzala naka jeho spolužačka po smskách.Do dnes nevím co se tenkrát stalo a raději ani nechci vědět 😔

tercie
10. srp 2009

Mimino on chce, ale zároveň si potřebuje dokazovat něco jinde, víš... a nebo že jsem sice dobrá na výchovu dětí a na úklid domácnosti, ale občas asi do postele chce nějakej ideál, štíhlou, dlouhonohou...čubku. Za chvíli má přijet domů a já nevím co mu řeknu, ale nevydržím se ho nezeptat, a přitom vím předem, že akorát bude vzteklej ... Já bych se to taky nedozvěděla, kdybych jí tam neviděla, že s nima jezdí někdo cizí ☹ Podle fotek je to tak půl roku zpátky. On by mi to sám neřek...byla to náhoda jako prase a byl taky pěkně zaskočenej.

flair
10. srp 2009

Terci, naprosto chápu, že tě to rozhodilo. Já jsem žárlivka a asi bych vyletěla z kůže... Pokud je jinak vše ok, tak to asi bylo nevinné... Já myslím, že žena vždy pozná, když se něco děje, chlap se chová jinak...

kopa
autor
10. srp 2009

Tercie tak se nenápadně zeptej 😅 Můj přítel neumí lhát,nebo mu to nejde,páč to vždycky poznám. 😀 začne se culit,takže je mi vše jasné.

kopa
autor
10. srp 2009

Flair souhlasím s tebou.Já předtím měla přítele a s tím jsem cítila tak 14dní,že to není ono,že se vzdaluje,sex nebyl atd...bum ho dostala jsem kopačky.Ale tehdy jsme byli oba mlady.Dneska už bych to zaručeně poznala 😉

flair
10. srp 2009

Terci, chlapi si opravdu potřebujou něco dokazovat, to máš pravdu..☹ Já chodila se dvěma policajtama (samo, že ne zároveň) a ženských kolem bylo na můj vkus moc... Ale je to jejich práce. Nerozčiluj se, nenervuj se, čekáš miminko!!! 😔 Je mi jasný, jak to v tobě musí pracovat ty pocity.... Myslím na tebe a doufám, že vše bude v pořádku a vy si to vysvětlíte 😵

tercie
10. srp 2009

Flair my jsme se před 4 lety málem rozvedli kvůli jeho kolegyni, a i před ní měl bay, dozvídala jsem se po střípkách, že i v době co jsme se brali někoho měl... asi poád doufá že dokud se to nedozvím, může si dělat co chce. Telefon má bloklej kódem, protože podle něj jsem se dozvěděla o tý první, a poslední dobou jezdí pozdě domů a nebo odjíždí ve volnu pryč kolikrát do noci, že jsem otěhu, to jen kvli tomu že jsem to načasovala a svedla ho, z jeho iniciativy sex prostě není... No jsem zvědav až přijede, na pár věcí se ho zeptm. Jenže jestli něco je, tak mi to samozřejmě stejně nepřizná, takže si nepomžu a budu akorát podezírat...

tercie
10. srp 2009

Kopi nenápadný vyptávání nehrozí, policajt pozná výslech už po čuchu 😀 A můj teda lhát umí, i s tamtou tenkrát mě ukecal, že s ní nic nemá, že jí jenom omáhá že ona je e svý podstatě chudák... jo, to jo. Až naše společná kámoška mi řekla pravdu, protože už se na to nemohla dívat, jak mě ponižuje.

flair
10. srp 2009

Terci, moc mě mrzí, co prožíváš a prožila si... V tomhle tě obdivuju, že jsi to ustála. Já jsem příliš hrdá a majetnická, abych ustála nevěru a navíc třeba opakovanou... Pro mě by to byla ztráta důvěry a váhy vztahu. A teď čekáš miminko a máš prožívat jen radost a lásku. Sluníčko, drž se! Já opravdu moc doufám, že ses jen spletla a on ti to vysvětlí..

sarlotta
10. srp 2009

terciíííí... uuuuuu.... já bych žárlila hrozně... ve Vašem autě jo... mrcha jedna... máš doma teda lumpíka 😠

kopa
autor
10. srp 2009

Tercie no jó já zapoměla 😅 ten má dobrej čuch a co se třeba nenápadně poptat nakych kamarádu?
nebo ho sledovat??? 😅 😅 to je asi blbej nápad vid? 😅 😨

sarlotta
10. srp 2009

Tercii asi by to chtělo rozhovor, ala čekáme rodinu, dost bylo bab!!!! 😀 chtěla bych Tě nějak potěšit, ale nevím jak 😕

farmarska
10. srp 2009

ahoj holky, mi to nedalo a ještě nakukuju a tady zrovna takové hnusné smutné téma 😨

Tercíku já bych teda rozhodně taky nedokázala mlčet a nezeptat se 😔 normálně bych si ho pořádně proklepla 😎 a kdyby měl nějaký prupovídky, tak bych se ho zeptala, jak by se cejtil asi on, kdyby to bylo naopak a našel mne s cizím chlapem v autě 😠 😠 jestli by dělal že je vše v naprostém pořádku 😠
taky bych mu patřičně připoměla že jsem těhu a že se nesmím rozčilovat a že se mi todle vůůůbec nelíbí 😠

tercie
10. srp 2009

Holky kéž se pletu a jenom blázním díky hormonům... jenže vy jste tu svini neviděly, jak po mě vrhala nenávistný pohledy ☹
Kamarádi nehrozí protože ti mu to řeknou že jsem se vyptávala a on jště bude vzteklej ž ho ztrapňuju před kolegama, a sledovat... když nevim kam...a hlavně nevim co bych udělala kdybych něco vysledovala...

flair
10. srp 2009

Terci, já jsem po druhé ted vdaná.. První manžel si přede mnou schovával telefon, nosil ho i na záchod... To, že měl asi slečnu vyšlo najevo až po té, co jsem ho vyrazila z mého bytu. Byl na mě sprostý, agresivná atd. už delší dobu... Choval se divně, pořád jezdil na služebky atd. Později jsem zjistila, že ne vždy se jednalo o služebky... Byl divnej a já to čula v kostech. Ukončila jsem to. Neskutečně, ale opravdu neskutečně to bolelo... Dnes jsem asi 2 měsíce podruhé vdaná, můj manžel nechává doma telefon a jde si klidně zaběhat nebo něco jiného, ukázal mi kontakty na icq, skypu, mailu a řekl, kdo je kdo atd. Myslím, že bych opravdu poznala, kdyby see něco změnilo...

kopa
autor
10. srp 2009

Farmí co kdybysme tercie rozesmály s našimi tt??? 😅 😀

farmarska
10. srp 2009

kopi těhotná manželka sleduje svého muže policistu! no ta představa mne docela pobavila 😀
terci promin 😅

kopa
autor
10. srp 2009

Farmí mě nic jiného nenapadlo 😅 😅

farmarska
10. srp 2009

kopi ok,
terci koukej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru