Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
22. čer 2009

holky tak já už jdu taky do pelechu 😉

dobrou noc všem! 😵

kopa
autor
23. čer 2009

Dobré ráno 🙂

Vroninka 30tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 16tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 18tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 18tt ............................
Venuska 13tt ............................23.6. NT Screening Gennet,22.6.09 poradna
Markee 11tt...............................23.6.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 10tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 9tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 8tt
Wergina... našla //..........................22.6.kontrola
Dennca 31DC
Eeliska 30DC
Kopa 30DC
Janička 26DC
Skritkova 26DC
Hanana 25DC
Cajori 21DC
If.v 20DC
Nicollka 18DC
Samsa 16DC
Martinkal 15DC
Markytaj 15DC
Tercie 13DC
Aronek 13DC
Stroužek 12DC
Ikopretinka 10DC
Paaja 8DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

mirax
23. čer 2009

ahoj a hezké ráno všem 🙂

U nás V HK hnusně, leje..jako na podzim nebo na jaře po oblevě..To j efakt super léto 😠 😠 , už mi to zčíná lézt na nervy..Takhle ani nikam nemůžeme ven ☹

Tobík začal krásně říkat haló 🙂 ..pořád volá jajó, jajóó..už takhle v pět vstával..

..takže jajó 🙂 ,kde jste kdo? 🙂

murynka
23. čer 2009

dobré ráno 😉

kopi máš IP dne jsem 17tt 😵 😵

u nás je hnusně a prší a prší byla jsme v tom dešti s hafínem a nic moc 😅

vendul tak dneska NT že?koukej mi pak napsat SMS ju 😉 😎

murynka
23. čer 2009

ne kde jste kdo 😲 😲 to všichni makáte 😝 😀

kerrie
23. čer 2009

Dobré ráno všem 🙂

Mirax...............v HK opravdu hnusněěěě......my chtěli jít s manžou na houby a ono prdlajs...........

kerrie
23. čer 2009

Holky, nevíte, proč sem už nechodí strouží? 😕

kopa
autor
23. čer 2009

JÁ MAKÁM 😠 🙄

kupina
23. čer 2009

Ahoj holky, já sice nemakám v práci, ale za to doma si to vynahradím 😀. Hlásím, že v Praze sice neleje, ale je hnusně - to je teda léto. Prý má být hezky až v červenci. Tak jsem zvědavá, jestli jim ta předpověď vyjde.
Jinak o víkendu jsme byli na nákupech v Německu a koupili jsme už nějakou výbavičku pro mimi. Tam se stejně nakupuje krásně... I věci pro sebe jsem tam sehnala. 😉 Jo a ségra se na tu školu dostala!!! Takže super...

O Stroužečkovi nic nevím, ale Farmářka včera psala, že ji máme držet pěstičky, že má dnes mezi 7 a 9 hodinou důležité vyšetření. Tak Strouži myslím na tebe a držím palečky i pěstičky 😉

murynka
23. čer 2009

ahojky kupi jak je maminko 😵 😵 nakupuješ? 😀 já už také 😵 😅
po triplech už mě nic nedokáže zastavit 😀 a co pohyby cítíš? 😕 😕 😕

kupina
23. čer 2009

Ahoj Murynko, řekla bych, že pohyby už cítím delší dobu. Snad to jsou pohyby. Je to zvláštní pocit. Takové šimrání a jako kdyby ve mně byli bublinky 😉 . Jinak už jsme začali také pomalu nakupovat, ale zatím to nebudeme přehánět. Zkusím se kouknout na aukro nebo na nějaký bazárek, abych nemusela kupovat jen samé nové věci. A jak je tobě?

murynka
23. čer 2009

kupi také nenakupuji jen nové i přes MMB 😉 včéra mi přišla zásilka 2mikinek a takové teplé medvídkovské kombinézky za 470 kč vše 😵 😵 a moc hezké 😵
mě je naprosto fajn II.trimestr je krásný hlavně ten stres už ze mě opadl 😅 😔
já včéra ležela ale pohyby jsme necítila ale normálně přes bříško bušilo jeho srdíčko i manžel to cítil 😵 😵

kupina
23. čer 2009

Také bych řekla, že cítíme i srdíčko. Hlavně když ležím v klidu, tak vidím, jak si mi nadzdvihuje bříško. Včera manža také poslouchal. Ale prý slyšel jen takové šelestění. No kdoví co poslouchal. Ale četla jsem, že srdíčko by už zřetelně mělo být slyšet ve 20 tt. Tak to už je za chviličku 😵. Mně už je také fajn a řekla bych, že už mám i celkem dost energie. No když to srovnám s I. trimestrem, tak je to zlepšení o 100%. 😉

kupina
23. čer 2009

Mury a jak se vlastně manžílkovi líbil nový účes?

murynka
23. čer 2009

kupi a to poslouchal jen tak nebo stetoskopem? 😕

jo jo II.trimestr je zlepšení o milion procent 😀 😀 😀

manželovi se účas líbil já to takhle dříve nosila takže ani nějaká změna nebyla 😅 a že měním barvu na to si už zvykl 😀

bobinka22
23. čer 2009

Dobre rano holciny,

Chci vam podekovat za rady na paleni zahy.
Vcera jsem si udelala na veceri kakao.A zaha me nepalela.Jsem moc rada...
Jinak u nas stale prsi uz druhy den v kuse.
Je to hnusne to pocasi.

wergina
23. čer 2009

Ahojda holčinky, včera jsem byla na kontrole u dr. jsme v 6tt a vše v pořádku, mám PN, takže tu s vámi budu již častějc, ALE večer jsem začala slabě krvácet a hned to ustálo. Myslíte, že to mohlo být z vaginálního ult? Zítra jdu na krev a pak na ult. Mám hrozný strach ☹

murynka
23. čer 2009

wergi ahojky nedělaj ti nějaké stěry? 😕 jinak jestli to bylo trochu zašpinění tak to z UZ mohlo být.....
ty jdeš zítra zase na UZ:?

wergina
23. čer 2009

Mury, ne jen mě dělal ult. a docela to zabolelo. Zítra jdu na krev a na ult. ve čt nebo v pá.

murynka
23. čer 2009

a proč jdeš tak často 😕

wergina
23. čer 2009

na ten ult. jdu kvůli tomu krvácení, hnedka ráno jsem dr. volala. Jinak mám další kontrolu 13.7. a jak rostete vy Mury? 🙂

kupina
23. čer 2009

Mury, poslouchal jen tak - ouškem. Stetoskop doma opravdu nemáme 😀.

Werginko, já si myslím, že by to mohlo být z toho ultrazvuku. A když to hned ustalo, tak by snad mělo být všechno ok 😉.

Ahoj Bobinko. Koukám, že tobě už se to blíží. Co tlak, už je to lepší? A máš už vybranou porodnici? My se jdeme podívat na porodní sály 9.7. Tak jsem zvědavá....

wergina
23. čer 2009

Kupi: já doufám, že to bylo jen z toho, že mě tam hodně proštoural. Jéé, ty už si 18tt to to letí, co by dub budeš už v půlce 🙂

kupina
23. čer 2009

Jo jo letí to. Za 14 dní jdeme na velký ultrazvuk, tak už by nám mohli říct, co to vlastně bude. I když nám je to jedno, hlavně aby byl mimísek v pořádku a zdraví. 😵. Tobě to také uteče. Jak se ti překulí I. trimestr, tak už to bude veselejší a hlavně rychlejší 😉

murynka
23. čer 2009

wergi bříško roste 😀 😀 😀 ale orcek nevím UZ mi ted nedělal 30.6 jdu na další ko tak ho přemluvím 😝 😀
a 17.7 jedem na velký UZ do Gennetu kde nám snad vše řeknou i to co čekáme 😵 😵

kupi já stetoskop měla potřebovala jsem ho na praxi pak jsme ho prodala a ted ho budeme stejně kupovat znova 😀 švagrová o bude na medicínu potřebovat a stál 200kč 😉

kupina
23. čer 2009

Tak to není taková položka. O tom by se dalo uvažovat 😉. A kde to koupíte? Mohla bych udělat manžílkovi překvapení - ten by se divil 😀.

murynka
23. čer 2009

kupi normálně v lékarně třeba v medice 😉

bobinka22
23. čer 2009

Ahoj kupinko,

Tlak mi od te doby nemerily.Jdu na poradnu znovu 30.6.Ale nez tam pujdu jdu na odbery na protilatky jeste jednou.Berou se pry dvakrat.A jeste mi budou brat krev na ten tlak.Snad bude nizssi.

Blizi se mi to.Strasne to utika.Porodnici mam vybranou,nastesti se nemusim registrovat.Budu rodit v Ostrave Porube.Ve fakultni nemocnici.Sice si segra stezovala,bo jak ji poustely domu , tak po 3 dnech zacala krvacet.Malem umrela,prijela pro ni sanitka.nechali ji tam kus placenty a to ji kontrolovali ultrazvukem nez ji pousteli.Tim padem musela pod narkozu a prestala kojit.
Ale ja doufam ze to byla jen nahoda.Mam to do nemocnice 10 minut pesky.Tak snad to u me bude dobry a budu verit,ze se nic nestane.
Jak se dari tobe.Snad dobre.A mimi kope?
Ten nas Vojtisek je sileny,rozkope se kdyz chci spat.A kope me do zebirek.Ale zatim to neboli.Jen me to hodne lechtaa 😀 😀

nicollka
23. čer 2009

ahoj holky vám to opravdu naskakuje ty týdny. Já chci takyyyy, už sem se trochu uklidnila, zase se ted měřím chjo to se nedá no. Špinění skončilo, zase 4 dny tak třeba to je opravdu ovulační špinění i když nevím proč tolik a tak dlouho no. Kdo ví..na KO se zeptám doktorky. Už zobu i femibion i duphaston. Ještě týden, pak bych h o měla zase vysadit a čekat mrchu.

Mury mikinky jsou krásné a cena suprová.

Wergi držím palečky ať je vše v pořádku, ale myslim to bylo od ult. když tě to i bolelo, já taky pak špinila slabě.

Bobi ty jo už se to blíží, už pomalu budete balit tašku :D

Tak a dál zase nevím co sem to chtěla...jo Strouži doufám jsou jen a jen dobré zprávy.

Tak my si pujdem něco koupit dnes s Dandou uděláme si malou radost...

tercie
23. čer 2009

Ahoj holky, přeju hezkiej den, u nás dneska prší, fuj 😀
Jdu vás dočíst a hned jsem tu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru