Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
13. srp 2009

Fakt žlababo? Tak tim líp..
Já tam přišla vlastně náhodou. Přestěhovala jsem se tam ještě na Vš a nechtělo se mi jezdit až na jižní město za doktorkou, tak jsem hledala a našla tuhle. Naslepo. CHodím tam asi 5 let a fakt jsem spokojená.
někde mají myslím dokonce i nějaké inet stránky, kouknu...

handm
13. srp 2009

Našli moji rádcové: http://www.gy-nek.cz/ordinace.html

mari111
13. srp 2009

handm ahoj,vzhledem ze neni pondeli ani patek(boze uz se blizi) tak to de,vcera sem makala celej den na zahradce takze sem u toho moc nemyslela,jo to zitra bude horsi ☹ ale snad si vymyslim nejakou praci a nebudu na to myslet.Asi zacnu malovat obyvak,a milacek to bude zas muset dodelat,no to bude mit radost,ja vzdy neco zacnu a on to pak musi dotahnout bo mne hned zacnou bolet zada a ted aj bricho. Zlababa ja sem u chlapa a je to fakt lepsi,mne pride takovej citlivejsi ,jednou sem byla u baby a ta mi pripadala ze si asi rekla chces neco,tak trp,bola brutalne neohrabana a takova necitliva ani moc nemluvila,ja nevim,ja mam chlapa a je ok a jeste k tomu to je cernoch 😀 sice ma problem trochu mluvit cesky a je mu rozumet 😀 a je hodnej takovej ukecanej 😝

zlababa07
13. srp 2009

Mari, taková exotika 😀 🙂 tak to bych se červenala až k prstům u nohou, jeslti je ještě ke všemu mladej a pěkněj 😀

handm
13. srp 2009

Tak vidíš, MAri, to je dobře!! Hlavně se prosím tě nestresuj opravdu přebytečně. Pondělí a pátek - normální dny v týdnu. To já bych nemohla mít ráda úterý a středu.. Ale naopak, středu mám ráda, protože to mám většinou hodně volný den 😉
NETRAP se tak moc, neprospívá to hlavě ani tělu!! 🙂
A malování je výbornej nápad, stejně jako zahrada!!

Týýýjo, černocha gynekologa bych asi nedala 🙂 Je aspoň jako MIreček z Básníků?? 🙂

mari111
13. srp 2009

no mladej ne ani fesak ne ale ani sem se nestihla zacervenat ,tam prides,on ti poda ruku,hezky te privita a mele a mele a ani nevis jak a mas po vysetreni 😀

kopa
autor
13. srp 2009

Holky díky,ale oboje mám z ruky 😒 ještě ten Pankrác by šel,ale až budu těhu takové dojíždění 😒
a známýho lékaře znám,tam chodím furt koukat 😀

mari111
13. srp 2009

cernej nebo bilej,to je fuk,hlavne ze je starostlivej i kdyz to napoprvi nevyslo ☹

handm
13. srp 2009

Kopi a kde bydlíš??

Mari, to je jasný, hlavní je (i kdyby byl pruhovanej), že se ti zdá v poho a má péči!

kopa
autor
13. srp 2009

já bydlím na P5 😉

tercie
13. srp 2009

Já teda radši k chlapovi, ženský bejvaj surový... chlap má větší pochopení 😉
Holky jdu páchat ty řízky, pak přijdu, jo? Zatím papa

mari111
13. srp 2009

to kdyz sem mela prvni ultrazvuk tak sme ho chteli zafoliovat ale milej muj ho zapomnel skopirovat a dal tam hned ten "citlivej" papir a ono to v tom teple zcernelo a prisel domu a rekl,ze za to muze ten gyndar,ze je cernej tak dava aj cerne ultrazvuky 😀 ako vymluva fakt dobry,ja myslela ze ho zabiju,ale je to tam jak tak videt i kdyz ted uz to je jedno 😒

handm
13. srp 2009

TErci, tak naštěstí ta moje surová není... Ani drobet. Mám zatím se ženskýma jen dobrou zkušenost. Musím to zaklepat...

Hmmm, kopi, tak na pětce ani žádná kamarádka k nikomu nechodí... ☹ To bohužel neporadím..

kopa
autor
13. srp 2009

Já právě měla doktorku asi 5min od baráku,ale jak jsem tu již psala surová,psychicky labilní.... 😠 😔

zlababa07
13. srp 2009

Ta moje bejvalá gyndr nebyla ani tak surová, jako spíš taková necitlivá a nelidská. Když jsem tam šla, aby mi potvrdila těhu, byla sjem štěstím bez sebe a ona se normálně ani neusmála, nepogratulovala, prostě nic. Jen mi suše řekla, že jo a zeptala se mě na věk.

jitie
13. srp 2009

ahoj holky 🙂
jak se máte???
kopi můžeš mi změnit v tabulce další KO 3.9. díky 🙂

míšo co děláš o víkendu????

zlababa07
13. srp 2009

Kopi a co Motol? Ze zkušenosti vím, že dr tam mají suprový. Ale netuším, jeslti berou nové pacientky. gynekologie tam ale je, byla jsem tam na té revizi a dr hanulíková byla moc moc fajn. pak je tam ještě dr teslík, k tomu zas chodí moje ségra a taky si ho nemůže vynachválit. Zkus tam zavolat, za to nic nedáš.

jitie
13. srp 2009

koukám, že řešíte doktory, já mám taky větší důvěru ke chlapovi, příjde mi,že doktorky jsou surovější, sami to znají z vlastní zkušenosti, tak si myslí, že to přece nemůže bolet..

kopa
autor
13. srp 2009

Zlababi v Motole jsem byla taky na revizi.Byla jsem tam dvakrát na vyšetření u doktora 😉 on byl v pohodě.Ale jako když přítel řekl,že pracuji u zvířat a tahám 15kg tak mi řekl,že těhotenství není nemoc 🙄 přitom další dr,mi hnedka řikal zústat doma.
Budu tom řešit,až budu těhule 😉 Zlababi zkusím se na ten motol podívat k tomu Teslíkovi 🙂

kelly1983
13. srp 2009

Ahoj holky

Kopi co nového?

mari111
13. srp 2009

jo a moje segra ma taky doktorku a kdyz tam prisla cela natesena ze je v tom tak ji rekla at se moc neraduje,ze se stavaj vseliake veci a nemusi to dopadnout dobre. sice ma pravdu ale proc strasit hned na prvni navsteve kdyz vidi ze ma holka takovou radost s toho ze je tehu 😠

kopa
autor
13. srp 2009

Mari mě dokotrka při vyšetření Utz při běžné kontrole řekla,že je to mrtvééé 😔

kopa
autor
13. srp 2009

Kelly ahojky,
u mě nic nového čekám na // 😀 a nebo na MS 😀
a co ty ?

tercie
13. srp 2009

Jití ahojky, jak na kontrole, co Filípek,jak se má? O víkendu žádnej plán nemám, jedete na chalupu? 😉

handm
13. srp 2009

Týýýjo, když to čtu o těch doktorkách, to abych se snad začala bát, že se i z té mé stane čarodějnice...

Mám evidentně kliku na sympatickou chápající a citlivou doktorku... vlastně na tři, protože v souvislosti s mojim těhu a revizí jsem potkala tři (včetně té své trvalé) a všechny byly super

kelly1983
13. srp 2009

kopi nic, včera jsem tak ukrutně uklízela, že jsem se včera nemohla večer pohnout,bolí mě šíleně kloub a v tříslech:(

kopa
autor
13. srp 2009

Jitie ahojky připíši večer do tabulky 😉 a na kontrole vše O.K. to je fajn 😵

mari111
13. srp 2009

jo to mne rekl ze to bude asi v poradku ale mam si dojed na vysetreni do nemocnice pro jistotu a tam doktor diktovel jedne nesimpaticke sestricce nejake bludy kterym sem nerozumnela a prej hotovo a ja ze co ,jestli to je teda v poradku a on no to vam prave rikam ze ne a ja sem nechapala,cumela sem naneho jek vul a on ze tam neni zadna akce a jak ja sem mnela vedet co tim mysli a pak uz sem byla jen ticho a pomalu mi to dochazelo a pak uz sem jen brecela a brecela a z ordinace sem vyletala jak strela a pritel sedel v cekarne a koukal na mne nechapave ,ja nebyla schopna mu ani rict co se deje,tak sem brecela az sem zvracela a az venku sem mu to rekla ale to uz mu bylo jasny co se deje ,ach jo bylo to strasny,uz nikdy to nechci zazit bo si objadnavam bilou bundicku se zapinanim vzadu 😖

zlababa07
13. srp 2009

hanmd, buď ráda, že nemusíš nic řešit. Mě došlo, že to chce změnu, až teď, když jsem byla těhu, nedopadlo to a ta její sestřička mi krá... píp ... sdělila, že je to jasný, že jsme potratila kvůli tomu, že jsem se vdávala 😠 😠 😖 Do té doby jsem 1x za půl roku byla schopná vydržet i to, že se tam svěřuješ v podstatě před celou čekárnou neb se k sestřičce zásadně nezavírají dveře, i to, že mě občas ta její sestřička sprdla jako ve škole, když jsem se odvážila na něco zeptat podruhé 😠

tercie
13. srp 2009

Handm to ji měla štěstí, u mě se to střídalo jak na běžícím pásu, jedinej kdo mi utvěl byla porodní asistentka, ta byla suprová, citlivá, a měla pochopení, byla na mě moc hodná 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru