Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
17. srp 2009

kopi jo? tak to už se těším, ale s tím muzeem to neklapne, to by manža nerozdýchal 😀

mari111
17. srp 2009

jeste tak mit jeji postavu kopinko ☹

kopa
autor
17. srp 2009

Eelisko tam budete chodit po houpacím mostě a pod vámi budou makaci 😀
Mari o postavě mi ani nemluv 😠

mari111
17. srp 2009

hm, kdyby sme boli aspon tehu,vid,to by mi vubec nevadilo ze by sem byla jak becka 😀

tercie
17. srp 2009

Jo tak Partyšky postavu bych chtěla taky a ještě po dítěti 😀
Tak a ještě jsem umyla i gril, abych ho teď zas mohla ušpinit dobrým masem, za chvíli dorazí manža a jdem se nadlábnout, už mám hlad jak herečka, dneska jsem zatím jenom snídala a teď jsem sežrala mísu hroznovýho vína... no Partyšku tímhle asi nedoženu 😀

mari111
17. srp 2009

no to asi na terci,i kdyz hrozno je prej zdrave aj na stihlou linii. no holky mne se konecne vratil molej z rachoty tak se mu du venovat 😉 ale jeste na vas kuknu nebojte,aby sem pak hlavne nemusela pul dne docitat 😝 tak zatim

tercie
17. srp 2009

Manža už je tady taky, tak jdu dělat večeři, a spíš přijdu až zítra jo? Zejtra holky držte palce, v jednu odpo nám přijdou kolaudovat čističku, tak snad to dáme 🙂
Hezkej večer, papapa

kerrie
17. srp 2009

terci............pa a ať to zítra klapne 😉

tercie
17. srp 2009

Tak ještě nejdu, manža jel ještě za psíkama tak tu s vámi ještě budu 😀

kerrie děkuju 🙂

murynka
17. srp 2009

kerie neboj výsledky budou oki... 😉 kdyby něco už volají dr.a on určo tobě 😉 ....

jsem vás pomalu dočetla 😅

k tim chlapům já když jsme poznala manžu tak mimi nechtěl to je jasný znali jsme se krátce atd.....
pak jsme plánovali svatbu a řekli že děti tak za 2,3 roky ale...za 3 měsíce po svatbě jsme si řekli že to zkusíme 🙂
manžel neprotestoval ač měl blbou práci bydlení jsme neměli ještě vyřešené 😅 jako kde budem atd..prostě do toho šel...
a tím dokázal že jsme si vzala správného chlapa
moje blbá zkušennost mi nedovoluje být s někým kdo váhá a neví ☹
pak byla revize a ns to vzalo a jakmile jsme mohli zase opět jsme ho nepřemlouvala a ted čekáme Sofinku a je moc rád....
prostě to chce promluvit nemá cenu čekat na co také 🙄 🙄já čekala u bývalého 5 let a bylo mi to na prd 😅

kerrie
17. srp 2009

Já si taky myslím, že se vždycky najde nějaký důvod, proč to mimi nemít............bydlení, finance, atd. To bysme si je nemohli pořídit nikdy. Důležitý je vědět na tuty, že prcka chceme a toužíme po něm........a to ostatní vždycky nějak dopadne. Věřím tomu, že kdo chce, tak se o ty malý cvrčky prostě dokáže postarat a zabezpečit je. 😉

murynka
17. srp 2009

ker to jo 😉 mám kámošky ze základky už mají děti velké 😕 měli je brzo a jak bydleli v podnájmu enbo se šílenou hypoškou ale zvládají to 😉 takže vždy se to dá tot můj názor 🤐
také hrozí že manžel přijde o práci no ale co tak si najde jinou i kdyby měl kopat že 😅
nebo jít do skladu prostě cokoliv aby něco dělal....

mari111
17. srp 2009

nakukuji,docitam a zas mizim. 😉

kerrie
17. srp 2009

No právě, přesně tak............jenže jak to těm chlapům vysvětlit, co? 😀 😀 Ono taky na všechny chlapy neplatí to samý..................mě se osvědčilo na manžu netlačit, nenutit ho, ale důrazně říct, že já si to moc přeju a nebojím se toho...........no a on pak postupně si na tu myšlenku zvykal, až najednou sám přišel s tím, že by chtěl být tatínkem 🙂 😉

tercie
17. srp 2009

Kerrie přesně jak říkáš, nenápadně... a oni na to přijdou sami a pak z toho mají o to větší radost, protože přece je to jejich nápad 😀

Holky jsem se začetla a spálila jsem to maso 😠 😅 😀

kerrie
17. srp 2009

Terciiii, tak honem utíkej hasit 😀 😀 😀 Máte z véči černý uhlí?

flair
17. srp 2009

Ahojky kočky, poctivě jsem dočetla. Koukám, že se téma teď točí kolem chlapské nerozhodnosti mít dítě... Tak jen přispěju svou zkušeností, kdy můj bývalý přítel jednou tvrdil, že mimi jo, za 14 dní zase neee a tak pořád dokola. Pak jsme se domluvili, že v prosinci vysadím prášky a v červenci dovča a tam se začneme snažit. Já teda vysadila a následujícího půl roku jsme se pořád neskutečně hádali, bo to bylo jak na houpačce s jeho názorem na dítě. Jo, ne, jo, ne... Nedalo se to vydržet, vztah šel do háje.... Rozešla jsem se s ním, byl nedospělý, mamánek. Jinak v tu dobu mi bylo těsně před 30. narozeninami, on měl 28....Můj manžel mi po 2 měsících vztahu (ano po tak krátké době) navrhl, že bychom do toho mohli jít a hned to vyšlo 🙂 Sice to skončilo MA, ale určo to zas vyjde. A k té zkušenosti, NESNÁŠÍM nerozhodné, nevyspělé chlapy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufám, Kopi, že se ten tvůj konečně vzpamatuje a to definitivně............. Tohle jo, ne, jo, ne se mnou neskutečně házelo, respektive ty hormony mi dávaly co proto....

tercie
17. srp 2009

Ker ještě to jde, trošku jsem to podlila a chvíli nechaa, drobet to křupe, ale spálený je na krásu ne? 😀

kerrie
17. srp 2009

Terci.........no bodejť..........jen ať je manža fešák, viď? 😀 😀 😀 Kdyžtak mu řekni, že jsi to udělala naschvál 😀

tercie
17. srp 2009

jjako že j nse tak ho pořebujuvlepšit 😀 To asi neprojde 😀

Fuj tady se dalo do deště...

kerrie
17. srp 2009

U nás ještě neprší, ale už by teda mohlo..........je příšerný dusno, tak myslím, že nějaká sprška přijde 😉

kerrie
17. srp 2009

Terci a jak se cítíš, těhulinko? Hlásí se Ti prcek v podobě nevolností? 😉

tercie
17. srp 2009

začala pekelná buřina, najednou tma jak v pytli a fláká to tu vodu do oken, tak tak jsem stihla uklidit gril a pozavírat okna... a manža čeká doma na večeři \😀 nedostanu se v tom vichru ani do auta 😀

ker prcek ještě nic neříká 😀 nevolnosti ještě nemám, čekám až ten příští týden, zatím se mi občas jen zamotá hlava 🙂

mari111
17. srp 2009

ach jo ty chlapi. no u nas se uz taky pekne zatahlo,mohlo by prset celou noc,ze by sem konecne dobre usla,ja zas nemuzu spat posledni tri noci ☹

mari111
17. srp 2009

uz to u nas taky hrmi 😨

tercie
17. srp 2009

mari zkus si uvařit čajík z meduňky, uklidní tě a pomůže spinkat 🙂 potřebuješ spát, abys byla silná pro další miminko 😉

mari111
17. srp 2009

jo ja bourku rada,tercinko hlavne opatrne,ju

mari111
17. srp 2009

jo tu mam na zahrade,to si muzu hned udelat,nemusi byt susena,ze terci ?

tercie
17. srp 2009

Já taky, strašně rádsa koukám na blesky, ale bojím se, ale stejně mi to nedá 🙂
Teď jsem zavřená a dojídám, manža holt musí počkat, nmedá se nic dělat, se nepřerazím 🙂

tercie
17. srp 2009

Já myslím, že nemusí, naopak čerstvá má větší účinek, tak si udělej jen trochu, a nebo líp, omrkni někde na netu, určitě bude dávkování 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru