Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
21. srp 2009

Ještě hodinu a půl a jdu z práce 😀 , už aby to bylo, jsem spocená i tam, co se slušní lidé nepotí 😠

tercie
21. srp 2009

Aronku, když je to kráva, tak už ale nejni nikdy jalová 😀 Tak už je to vždycky jenom kráva 😀
Březí jalovice, ta čeká první tele, březí kráva, už čeká druhý tele 😀
Jako opak mi z toho vychází snad už jenom jalová bříza 😀

Studená fronta už tu bylo, už chcalo 😀 Tak to posílám do hájíčka zelenýho, já chci teplo!!!!

Jo, máme odzpíváno a i jsme si vydělaly párkorunu, tož m ám radost, a jedu je hned utratit, frčím do Chomutova do Baumarktu pro pár blbinek do koupelny 🙂 A na nějakej dobrej dlabanec... nechce te se někdo přidat, ať nejím sama? 😀 Manža není doma, nemusím kuchtit tak toho využiju, bo mě nejvíc chutná to, co nemusím sama vařit 😀

Až dorZÍM, TAK SE OZVU, PÁÁÁÁ

tercie
21. srp 2009

Hehe musím se smát, podle toho kritéria, kde se kdo potí, nebo ne, by asi na světě nebyl jedinej slušnej člověk 😀 A už fakt jdu 😀

bobinka22
21. srp 2009

Tak ja si ted sedla.
A udelala jsem si jasminovou ryzi na cibulce v teoube.A ted se krasne napapam.
Tak tem co jsou jeste v praci,preji at jim to utece.A ti co jsou doma at jim neni moc teplo.
Ja si k tomu horku totiz zapla troubu.A jsem taky pekne spocena. 😀

ikopretinka
21. srp 2009

Jéééé Bobinko, jasmínová rýže mňam! Já měla špenátek ze zahrádky, taky dobré. 😵
Tady je taky na zdechnutí..........

ikopretinka
21. srp 2009

Natírám schodiště lakem a pěkně se potím, večer musím zaset špenát a ředkvičky a ještě mám natírat kovovou konstrukci základovkou. 😝 a sklidit fazole. 😝 😕

aronek
21. srp 2009

ikopretinko, ty jsi tedy pilná, já tiše zmírám v práci a odpoledne bych měla žehlt, ale jestli nepřijde ta studená fronta tak chodíme ve zmačkaném 😀

Terci, jalová kráva si říká moje sestřenka, tedy říká, jsem kráva a ještě k tomu jalová. Je jí 37, děti nemá a teď si našla přítele o dvanáct let mladšího a ten se do mimča nežene, tak se bojí, že bude nakonec bez dětí. Ale kdyby jste jí viděli, tak jí klidně typnete dvacet. Za co pak jsi utratila korunky?

Bobinko, jak je?

bobinka22
21. srp 2009

jo,holky .
Ryze byla suprova.Spenat jsem papala vcera.
Taky ho mma rada.

Aronku:Jo je mi dobre. 😀

Dneska jsem byla za detskou lekarkou,seznamit se a pro razitko.Pry to v porodnici vyzadujou to razitko.At vi ze mam detskou doktorku pro maleho.A uz mam komplet vsechno zarizene.
Dneska uz ven nejdu.Stcilo mi to od 11 do dvanacti.A to jsem sla celou dobu peky.
Sem tam me maly pichnul hodne dole.Ale uz jsem doma.A je mi vazne dobre.
Chtela bych aspon vysat,At nemusim o vikendu nic delat.
Ale porad vaham.A co delate vy?
😉

mari111
21. srp 2009

holky nad nama uz je cernej mrak ale zatim ani kapka nepadla. tak ja zas du pokracovat v uklidu a taky potrebuju zehlit ale v tom teple se mi nechce asi az vecer az se ochladi. 😒

farmarska
21. srp 2009

ahoj ahoj ahoj!!

mari jsem tu tak se můžeš pustit do rozčilování mne 😉 😀

holky už už jsem měla v ruce tu pilku, jako že to skoncuju, ale nohy začly slibovat hory doly a at prej si je ještě chvilku nechám, tak já jako měkkoň jsem podlehla a nehy neuřízla 😎
jak to máte vy s rukama a hlavou?? 😉 😀

farmarska
21. srp 2009

jinak hlásím že u nás taky vedro jak v ...
a asi taky nejsem slušnej člověk, bo se taky potím až na.. 😅

farmarska
21. srp 2009

no to snad není možný, tady zase nikdo 😠
no však jen co půjdeme opejkat, tak tady se začne kecat o sto péro! jako bych vás neznala 😠
asi s vám nebudu mluvit 🤐
no uvidím jak dlouho to vydržím 😀 😀 😀

mari111
21. srp 2009

tak farmiku,holka moje nejzlatejsi,normalne to musis rozcvicit,nebo rozbehat aspon deset krat schody nahoru a dolu a pak si dat teplej koupel v slany vode,jestli mas nejakou koupelovou sul ale jestli ne tak aj obycejna sul je dobra ale nemachej se tam cela,jen po kolena a sedni treba na kraj vany aby si ty lytka mnela uvolneny,ju. fakt to pomaha,nekomu se ulevy hned nekomu za dva nejvic tri dny,samo ze to musis delat az dokut se ti neulevi. sul nad zlato 😀 a uz nenadavej a nefrfli,vim ze to urcite ted delas a smejes se u toho a sup na schody hore dole hore dole 😀 😀 😀 uvidis za ti bude lip,kdyz to nechas tak te budou bolet jeste dlouho 😉

mari111
21. srp 2009

jo farmiku muzu se zeptat kdy si byla na revizi?

mari111
21. srp 2009

farmiku co si dostala sok???

farmarska
21. srp 2009

se poseru! jsem ti tady nadávala do saďourů! takovej dlouhej proslov jsem tu k tobě měla a ono se mi to těsně před odesláním vymazalo 😠 😠 😠 holka ty máš snad víc štěstí než rozumu 😀 😀 😀

farmarska
21. srp 2009

takže podruhý už se k tomu vracet a rozebírat to nebudu, jen to shrnu,...
jsi šiblá?!! já nemůžu ani na jeden schod a ty šup nahoru šup dolů 😕 😕 😕 takovej masochysta nejsem 😀 😝
cccc 😎
vyzkouším ale tu sůl, za to nic nedám 😎 😎

mari111
21. srp 2009

tak jo skus aspon tu sul,to je osud ze to neslo odeslat on vi ze ti chci dobre ☹

farmarska
21. srp 2009

sok jo! a druhej hned , když se mi po tolika ťukání vymazaly ty nadávky na tvou adresu 😀 😀 😀

poprvý jsem potratila 19.3. a na revizi jsem byla 21.3.
podruhý 10.7. a to jsem naštěstí na revizi nemusela, bylo to malé a odešlo to samo
stejně je zvláštní, jak člověk tydle data z hlavy nevymaže 😔

farmarska
21. srp 2009

a šak já vím, ale já jsem taková horká hlava 😅 zanadávám, ale stejně vás mám ráda 😉 a takhle to mám všude 😉 se zeptej manži 😀

mari111
21. srp 2009

to jo ja 24.7. ach jo na to se bohuzel nezapomina. a jeste jedna otazka,jestli ti to teda nevadi, vy se budete snazit taky hned nebo si chces dat pauzu?ty tri mesice nebo pul roku

farmarska
21. srp 2009

beruško já se budu muset loučit, jít chystat pohoštění, už tu mám prvního hosta
ale občasně nakouknu 😉

mari111
21. srp 2009

to nevadi,sak si zanadavej,cloveku se aspon ulevi 😉

mari111
21. srp 2009

tak si to uzi,pa

farmarska
21. srp 2009

mari ty blázínku, pauzu? nikdy!! dyť píšu, že jsem horká hlava! 😀 😀
ale doktor říkal, že tentokráde ani nemusím, že to odešlo samo na revizi jsem nebyla, ve vnitř jsem v pořádku, tak že se můžeme snažit hned...
když se to stalo prvně, měla jsem čekat 2MS 😉

mari111
21. srp 2009

ja jen ze zvedavosti,se omlouvam jestli sem ti tim ptanim pripomnela a skazila naladu. ja jen ze ja taky nevydrzim cekat tak sem chtela vedet jestli nejsem sama.

kopa
autor
21. srp 2009

ahoj holky 🙂
udělám vám tabulu 😉

kopa
autor
21. srp 2009

Vroninka 39tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 38tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 30tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 27tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 25tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 25tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 22tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 14tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 11tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 10tt..........................10.9.KO
Tercie 6tt........................24.8. KO
Markytaj 6tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 31DC
Hanana 23DC
If.v 23DC
Zlababa07 21DC
Nicollka 20DC
Flair 16DC
Maarrtina 13DC
Ikopretinka 12DC
Sarlotta 11DC
Paajaa 6DC
Kopa 4DC
Farmarska 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

mari111
21. srp 2009

holky tomu mimu šibe,stoji nademnou a prej vam mam napsat ze mne miluje,to je divny asi neco chce 😀 😀 😀

kopa
autor
21. srp 2009

ehm....tak ještě jednou 😅 😉
Vroninka 39tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 38tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 30tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 27tt ............................................................................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 25tt....................KO 1.9...............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 25tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 22tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 14tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 11tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 10tt..........................10.9.KO
Tercie 6tt........................24.8. KO
Markytaj 6tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 31DC
Hanana 23DC
If.v 23DC
Zlababa07 21DC
Nicollka 20DC
Flair 16DC
Maarrtina 13DC
Ikopretinka 12DC
Sarlotta 11DC
Paajaa 6DC
Kopa 4DC
Farmarska 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru