Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. srp 2009

tak bábovka už se peče 😵 😵 😵 😵

zlababa07
23. srp 2009

Ahoj holky, tak máme konečně po oslavě, zbyla skoro půlka pašíka a 30 litrů piva, nechcete se stavit? 🙂 Já jsem jak sud, po tom víkendovém obžerství bych potřebovala tak týdení půst, ale to bych nesměla mít tuhle tchýni... 😎 tak já jdu ještě dorazit ten gulášek, přeci ho nevyhodíme 😎 😀

wergina
23. srp 2009

ahojík holky, jdu vás pozdravit.
Kopi, určo ho to přejde a bude to ok.
Chtěla jsem se optat v jakém rozmezí týdnů se chodí na trippl testy?
Jo a normoš včera jsem viděla pupík jak se vlní, z jedné bouličky do druhé a něco mě tam lechtalo 🙂 myslíte, že je to už možný?

zlababa07
23. srp 2009

Koukám, že jste se zase činily, ale dočtu vás asi až večer nebo zítra v práci, šéf má totiž dovolenou 😀 tak se nezobte, že nereaguji... 😅

murynka
23. srp 2009

wergi možné to je 😉 😎 😎

jinak triply v 16tt 😉

wergina
23. srp 2009

Mury, já že právě nyní mi je bude dělat v tt 15+5 a minule mi je dělal až v tt 17+1tt a vyšly nám právě pozitivně (ale mimčo bylo zdravé), tak si myslím jestli to nebylo dlouho a proto vyšly pozitivně, slyšela jsem, že se dr. musí trefit do určitého týdne. Jinak krásná kára pro Sofinku, ta se bude mít 🙂

murynka
23. srp 2009

wergi já měla termín asi 14 dnů napsaný z gennetu kde jsme byla na NT sreningu..tak mi tam napsali vhodný odběr na triply od do.....a tak nějak jsme byla jsem přesně 16tt podle MS a vyšli dobře....

děkuju 😵

murynka
23. srp 2009

a ty pohyby já už cítila od 15tt takové šimrání 😉

wergina
23. srp 2009

Mury: já tam jdu za týden a mám docela bobky, teď je předemnou měsíc, ve kterém jsem minule přišli o mrňouska a všechno to právě začalo trippl testama, tak se bojím. Ale musím věřit, že to bude tentokrát všechno v pořádku.
A jakpak bobinka je ještě celá? 😵

murynka
23. srp 2009

wergi aha ☹ tak to bude takové napjaté no ale věřím že ted to bude dobré 😉 😵 😵
ted se asi budeš více bát to je jasný!!!!ale věř že tentokrát to vyjde!!!!

bobinka snad jo 😕 😅

wergina
23. srp 2009

Mury, a co jsi doma přišla na tebe kontrola?

murynka
23. srp 2009

nepřišla nebo o tom nevím 😀 ale peníze chodí takže asi ne 😠

murynka
23. srp 2009

jejda měl tam být jiný smajlík tento 😎

wergina
23. srp 2009

chápu, chápu 🙂 no každý mi říká, že na těhule nechodí, ale zas na druhou stranu jak ví, že jsem těhu? No docela to flákám, tak doufám, že nepříjdou 🙂 ale mám vycházky celý den, tak snad ne a večer snad nepracujou 😕

murynka
23. srp 2009

těhulím chodí protože neví že jsi těhu 😉 rziko s epíše až od nějakého 30tt do té doby nemám na neschipence nic ☹
mé kámošce přišli 😅

kopa
autor
23. srp 2009

Holkýýýýýýýýýýýýýý 😀

murynka
23. srp 2009

jo a bábovka se povedla 😀 😵 😵 😵

murynka
23. srp 2009

kopi co je 😕 😕 😕 😕 😕 😕

murynka
23. srp 2009

žy by 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
23. srp 2009

😵 😀 Mury jóoooooooooooooo 😅 asi stal zázrak,škoda že nemám plodné dny 😖 do té doby to určtě zase rozmyslí 😅

murynka
23. srp 2009

ty jo normálně vám ten sex závidíme 😀 😝 ☹ ☹ ☹ denněěěěěěě 😠 😠 😠 ch jooooooooooooo 🙄 🙄 🙄

murynka
23. srp 2009

ale super 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 moc ti to přeji 😵 😵 😵

kopa
autor
23. srp 2009

Mury nejdív jsem si vzpoměla na Mari jak mi radila přidržet,ale to by mi nešlo 😒 Markét nemáš co závidět,však já zase budu mít během týdne klídek.Včera jsme chtěli po dlouhé době změnit polohu a mě to nešlo n trapas 😅 😨

kopa
autor
23. srp 2009

no doufám,že už to bude jako dřív,ale s ničím nepočítám že? 😅 😀

kopa
autor
23. srp 2009

Vroninka 39tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 38tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 31tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 28tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 27tt ............................................................................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 25tt....................KO 1.9...............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 25tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt...................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 11tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 10tt..........................10.9.KO
Tercie 7tt........................24.8. KO
Markytaj 7tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 33DC
Hanana 25DC
If.v 25DC
Zlababa07 23DC
Nicollka 22DC
Flair 18DC
Maarrtina 15DC
Ikopretinka 14DC
Sarlotta 13DC
Paajaa 8DC
Kopa 6DC
Farmarska 4DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

tercie
23. srp 2009

Ahoj berušky, myslela jsem že přijdu dřív, ale vezla jsem táno tchýni na oční pohotovost, a ak jsme lezly po městě, teprv jsme dorazily domů, tak jdu honem dočítat 😉

kerrie
23. srp 2009

Dobré odpoledne, holčinky 😉

My jsme s mrňouskem asi 2 hoďky chrupali..........v noci jsem toho moc nenaspala, protože mě zase bolely ty ruce, tak jsme to teď doháněli 🙂

Kopiiiiiiiiii no a pak že to nepůjde............jen pěkně trénujte na ovu 😀

Holkyyyy, já jdu ve středu na UTZ........doufám, že mimísek bude spolupracovat a správně se nám ukáže, ať už konečně vím, koho mám v bříšku............já jsem tak zvědaváááá 🙂

kerrie
23. srp 2009

Jůůů, Tercinka už má 7tt 🙂

tercie
23. srp 2009

Kopi jen tak dál ;)

Ker nebuď zvědavá, budeš brzo stará 😀

kopa
autor
23. srp 2009

Kerrie to jsem zvědavá zda budeš mít holčičku/chlapečka 😵

Tercie a nakoupila jsi něco ve městě?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru