Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. srp 2009

farmi nám se to osvědčilo dvakrát 😀 😀 nedám na ní dopustit 😅 😅 protože díky tomu má sofinku v bříšku 😵 😵
ale koně tedy vyzkoušíme no 😅

ty máš fakt doma ZOO co 😕 😅

kerrie
23. srp 2009

😀 😀 😀 farmiiii...............napouštěliiii 😀 😀 😀 😀 😀 To je jak když mluvíš o bazénku 😀

Mury........neboooj, užiješ si, až budeš potřebovat vyvolat porod.......to si užijem všechny 😀

murynka
23. srp 2009

my máme retrívra je to zlatíčko 😵 😵 😵

jinak zakloněnou dělohu pozná dr.mě to říkali od 16 že jí mám zakloněnou 😎 prý je někdy problém otěhu ale u nás to fakt problém nebyl 😅 😅 😀

mari111
23. srp 2009

to ma pritelakova mama ale to je mazlik jak se patri,toho jak zacnes drbattak se ho uz nezbavis,ale mne to neva,ja zviratka rada 🙂

farmarska
23. srp 2009

to jsou moc hodní bejsci tihleti salašňáci 😵 ale to kartáčování musí bejt u těhle dlouhosrstejch vopruz 😝
ale zase když člověk žádný jiný zvířata moc nemá a má na to čas, tak proč ne 😵 😵

murynka
23. srp 2009

náš otravuje i bez drbání miluje lidi a děti 😵 😵

farmarska
23. srp 2009

já jsem alergik, mimo jiné na chlupy 😝 tak mám raději krátkosrstý 😉 ale zato hned tři 😀 😀 😀

mari111
23. srp 2009

to jo, my mame jen kocourka a toho taky kazdej den cistim a nejak mne to neobtezije, sem na to zviknuta,doma byl vzdy nejakej hafan,segra vzdy nejakeho poridila ale starala sem se o ne ja 😠 sice mi to nevadilo jen mne stvalo kdyz si to rozmyslela a treba ho prodala ale pak zas neco pritahla 🙄 takze uz sme meli takoveho misence "laska asi peti ulic" 😀 ovcaka,dobermana a pitbula,toho ma teda doted 😕

mari111
23. srp 2009

a jake haf mas farminko ?

farmarska
23. srp 2009

uf už jsem tu od koz 😉 😝

farmarska
23. srp 2009

jéé vy jte na mne s drbáním počkaly 😀 😀 😀

mari no jasný, já když jsme bydleli v paneláku a měla jsem jen toho jednoho, tak jsem si ho taky kartáčovala pomalu denně, i když je krátkosrstej, ale ted když jsou tři a máme ještě mrtě dalších jiných zvířat, tak jsem ráda, že je přejedu jen rychle jednou za tejden 😝 ale tihle psi jsou takový plemeno, že jim to bohatě stačí, je jasný, že kdyby to byli třeba ti salašníci a potřebovali to k jejich dobrýmu fungování, tak bych je česala až by se ze mne kouřilo 😀 😀 😀

tercie
23. srp 2009

Jsem tu, volala mamina, tak už jsem myslela že se sem ani nedostanu, a pak jsem šla dolu vystřídat hafany na venčení a zjistila jsem že mi Fesťa zmizel... a on mezitím přijel manža a vzal si ho ven...no to bych ho mohla volat až do alelujá 😀
Mari máme fenku ovčáka a rva pejsky, rotvajlery, a tchánovci maj taky roťáčka, takže jsou na dvoře tři ale nesmí běhat spolu dohromady, takže je střídáme, aby se nám bejci dominantní nesežrali 😀

farmarska
23. srp 2009

mám dva labradory a jednoho ovčáka 🙂 jsou to naše zlatíčka všichni tři 😵

tercie
23. srp 2009

mari to já moc nechápu, když někdo psa prodá... já už bych svýha mazla nikomu nedala, přijde mi že to je hrozná zraa pro to zvíře... něco jinýho je když to jinak nejde, ale jen tak z rozmaru... 😝

Farmi je to hezý mít hodně zvířat, ale zas každodenní péče je někdy už i otravná viď...znám to z omova, děda měl taky vždycky zvěřinec, a ani nemůžeš nikam odjet na dovolenou... ale to my se psama taky nemůžem, nemá j kdo hlídat, všichni se jich bojí 😀

farmarska
23. srp 2009

tercí tak to máte doma veselo, když se třeba zapomene a nechají se otevřený dveře a vyběhnou ven všichni naráz 😀 😀 😀

tercie
23. srp 2009

farmi to se nesmí za boha stát, protože by to byl zápas na život a na smrt a miniálně jeden by to odnes.... 😔

farmarska
23. srp 2009

terci já to s tím prodejem vidím uplně stejně. Chápu když se prodá třeba rybička, tý si myslím, že je jedno jesli rok plave v akvárku v Praze a rok v Brně 😅 ale pes je třeba hrozně inteligentní zvíře, navíc se hodně upínají na konkrétní lidi..takže todle prostě nechápu 😒 dyť je to člen rodiny! 😨

tercie
23. srp 2009

Přesně, kamaráda přece neprodáš...

farmarska
23. srp 2009

oj oj tak to máte tercí co hlídat 😕 naši jsou naštěstí zamilovaní jeden do druhého 😅 a je fakt že my máme dvě feny a jednoho psa a ten je navíc dost submisivní 😎

farmarska
23. srp 2009

no kamaráda, možná jo, kdyby mi hodně lezl na nervy 😀 ale psa ne 😀 😀 😀

musím chvilku odběhnout, šoupnout prádlo do sušičky

tercie
23. srp 2009

je fakt, že by nebylo od věci někdy prodat příbuzenstvo, to jako jóóóó 😀 ale parťka nikdy 😉

farmi prostě se nepouští najednou, občas manža si to lajzne, ale mlaďasovi dává koš, aby nemohl kousat... On jak dospívá, tak si chce vydobejt dominantní postavení ve smečce a to je pak mela, lepší tomu předcházet.

Možná váš haf není až tak submisivní, ale dvě ženský, to je někdy na jednoho moc 😀 Když já vidím tu naší čúzu, která je o půlku menší než Sorbon, jak si ho dovede srovnat do latě, občas jí to závidím 😀

tercie
23. srp 2009

mělo bejt parťáka 😀

Farmi makej, za chvíli přivalí manža a budu to muset vypnout páč mi to dělá pruhy na televizi 😀

farmarska
23. srp 2009

jsem zpět 🙂

mari111
23. srp 2009

jo jo holky to mne taky moc mrzelo kdyz ho prodala,to bol ten doberman ale prodala ho mimu tenkrat pritelovi takze sem ho mohla videt kdykoli,no jo ona uz je takova 😒 ja bych miho pipika kocourka nedala ani za sto milionu a az budu mit jednou hafika tak ho taky nedam 😠

tercie
23. srp 2009

mari toť 😉

mari111
23. srp 2009

no nic holky ja uz du k televizi odpocivat a asi si neco mlsnu 😉 mam nejake chute 😠 tak se zatim mejte pa pa pa

tercie
23. srp 2009

mari papa, mě taky honí mlsná, mám chuť na kus nějakýho masa, půjdu prohledat lednici, co ukrývá za poklady 😀
A zejtra zas vařit a nevim co, to je děs...

tercie
23. srp 2009

Jé holky teď mě něco napadlo, a tda to bych si dala, bramboroý švestkový knedlíky s mákem 😀 Akorát nemám švestky, ani mák 😀

farmarska
23. srp 2009

tercí jo jo u nás taky velí ten nejmenší-fenka ovčáka 😀 😎 a náš hugo před ní lehá na záda s packama nahoru 😀 kéž by tomu bylo tak i u nás s manžou 😀 já bych zavrčela a on by lehnul 😀 😀 😀 😀 😀
mari jasný kocour a hafík a mimís budou jenom tvý 😉 🙂

farmarska
23. srp 2009

tercí přijed, letos máme stromy obalený švestkama 😉
ňám, já mám raději ale tvarohový s máslíčkem cukříkem a skořicí, asi tomu tvému tipu neodolám 😵 a zítra nokoupím tvaroh 🙂
to zase bude dietka 😀 😀
jdu taky na telku, na HBO dávaj nějakej pěknej filmek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru