Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
27. srp 2009

Čáááááu ženy 🙂

farmarska
27. srp 2009

bobi díky za dietu 😉 hele a nepomáhalo by jen na to myslet? já že ted baštím čabajskou klabásku a přemejšlím o ní 😀 a nebo co kdybych si k tomu buřtu dala mlíko, to bych to vlastně zkombinovala a napůl dietila ne 😉 😀 😀 😀
holky já mám fakt velkou chuť hubnout, ale když vidím kolik existuje různýho žrádla, to se prostě nedá 😀 😀 má silná vůle je ta tam 😝

farmarska
27. srp 2009

ááá tercí ta ví kdy se přihnat 😀 jak se tu začne probírat žrádlo je tu! 😀 😀 😀 ona tu bojí čabajku snad cejtí až tam 😅

farmarska
27. srp 2009

a ještě tu chybí kopík nymfomanka, když se tu bavíme o orgazmících a sexíkování 😀 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

Farmíku tak já jsem zavedla systém 🙂 Když jsem před tím chodila k doktorce musela jsem si psát jídelníček 😅
a to by ses divila,doktorka mi vše vyškrtala a já teda jedla zdravě a zhubla jsem i s cvičením za měsíc 6kg a pak dlašich 6kg.
Takže ted si budu zase psát,páč mě to nutí nežrat prasárny... 😝

farmarska
27. srp 2009

no prosííím ona ja fakt už tady!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕
já čumím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

jojo ale já se sama nedráždím já od toho mám lidi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

kopi piš to prosím přes kopírák jednou pro mne 😉 😀

tercie
27. srp 2009

Hele já vůbec nevím, o čem je řeč, jo, se musím nejdřív rozkoukat, ještě mam slepený voko 😀

farmarska
27. srp 2009

kopi lidi máme všechny, jen se někerejm třeba zrovna v tu chvíli (když už se sami vycákali) 😅 nechce 😀
a potom vím že někerá si to prostě nejlíp udělá sama 😎
takže nikol užij si rychlovku, nech se vyšplouchnout a hurá do onanie! 😉 😎 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí slepý oko, ale hbitej nos 😀 že to cejtil až na tu dálku 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

farmi o.k 😀

farmarska
27. srp 2009

holky normálně třeba já vám povím, že jsem ted ke svátku dostala novej vibrátor, ale ten je vážně móóc boží 😵 s ním mne to fakt baví 😉 😅 a pak mám dopoledne něco udělat! 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

Holky normálně ten můj je knihomol 😅 😅
Od včerejška čte nakou knihu a nemůže se odtrhnout 😅 ráno jsem vstávala a on už od 6,30hod s knihou v ruce a ted mu volám a opět si čte 😀

kopa
autor
27. srp 2009

Farmí teda 😅 😅 😅 😅 😅
Doufám že ho tam ted nemáš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kopa
autor
27. srp 2009

Jdu si koupit něco k obědu za 20min. jsem tu pá a udělám tabulku 😉

Asi mám ovu bolí mě od včerejška břicho jako na MS 😅

nicollka
27. srp 2009

farmi no někdy to provedu, když usne, sama to umim, ale od chlapa ja nevim asi mam nějaký blok nebo nevím. No je to od doby kdy jsem chodila ještě na základku, naši dotáhli kamoše z práce, pili, a opilec mi vlezl do postele, naštěstí sem mu utekla ale ten strach a ten pocit jak na mě sahá a pevně drží a nechde mě pustit a pusinkuje mě fuj ... možna proto já fkt nevím proč se nikdy neuvolnim uplně uplně

kopa
autor
27. srp 2009

Nici tak to jsme na tom stejně 😔 mě se něco podobného taky stalo,akorát já byla s ním zavřená v autě a nebylo úniko,ale naštěstí k styku nedošlo 😔 🤐

farmarska
27. srp 2009

kopi ted ne 😅 😅 hele a nejmenuje se ta knížka kamasutra? 😀 že ho tak chytla 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

nené kamasutra to není,to už sjem okoukala obal 😉

farmarska
27. srp 2009

nikol to je strašný co píšeš 😢 to mi je moc líto co se ti přihodilo 😕 a ještě víc mi je líto, že si to do ted neumíš kuli tomu pořádně užít 😖 to je škoda 😢

tercie
27. srp 2009

nicoll já s tím občas mívala taky problém... ale pak jsem přišla na jednu věc... zkus tatovi pomoct, když ti to dělá, jako když si to děláš sama, chápeš... rukou třeba... u mě to funguje a je to super 😉

farmarska
27. srp 2009

😉 obal někdy mate, třeba to maskuje 😉 😀

farmarska
27. srp 2009

holky co to píšete 😨 to mně štve todleto, čím jste si prošly 😠

nikol tak si najdi holku 😉 ta ti třeba nebude připomínat opilce v posteli a hezky si ten orgasmík konečně užiješ 😀

paajaa
27. srp 2009

farmi: teda to jsou návody 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nicoll: je mi líto co sis prožila a možná to vážně bude tím, že se plně neuvolníš. Ale já si myslím, že když se trefíte, tak budeš těhulka i bez orgasmu.

Kopi: ty máš tedy taky hnusný zážitek. ☹ Fuj úplně mám husinu, když si to představím 😲
Koukám, že ti mě s tou ovulkou předběhneš. Já už ji chci taky ☹ ☹

tercie
27. srp 2009

Jo kopi aby to schválně nebalil do novin aby odpoutal pozornost 😀

bobinka22
27. srp 2009

Ahoj holky,
nechci vas rusit pri takovem tematu.

Jen podam informace a jdu si aspon na hodinku lehnout a chystat pak obed.

Takze jsem se od minuleho tydne krasne otevrela.
Do terminu mam 10 dni.Ale doktor rekl ze ted uz to zalezi jen na malem.
Ze se to muze z diny na hodinu zmenit a muzu zacit rodit.Takze to muzu ocekavat kazdou chvilku.A kdyz ne tak v utery zase poradna.
Toc vse.Mejte se hezky.Ja jsem uplne mrtva.To to ranni vztavani me zmohlo.. 😒

farmarska
27. srp 2009

mně prvně udělal můj nynější manža .nejdřív sem se udělala, jenom když mi to dělal pusou, pak i když jsme se milovali na misionáře a já si to u toho dělala rukou, a pak to najednou šlo samo! 😀
ted se nelíp a nejraději udělám když jsem nahoře, na koníčku 😵 to je nejsnadnější, bo si to sama řídím 😀 😎
jinak je pravda, že se většinou udělám jenom s manželem. nevím jestli to je tím, že to umí nejlíp, nebo prostě tím, že s ním jsem uvolněná, bo se už nějakej ten pátek známe 😀

farmarska
27. srp 2009

pájíku jasně že otěhotní i bez orgasmu 😉 😵

bobi to je paráda! tak honem honem, žádný spaní, běž si pohopsat na míči, ať je bobíšek už venku! 😀 😀 😀
a gratuluju ke kontrolce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru