Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. zář 2009

pajdulka 😵 blahopřeju 😎

handm
3. zář 2009

Mari, tak to je super zpráva, už můžete na to vlítnout uplně krásně!! .-) Včera jsme se bavili s manželem, a že uvidíme, jak to bude vypadat po té první MS a pak že tomu nejspíš necháme volný průběh, že zkusíme být opatrní, ale že když se stane, stane se 🙂)

mabe
3. zář 2009

ahoj holky, tak ja mam par veci vyzehlenych, ale jeste me zbyva. dneska jsem nejaka vic unavena. aji v noci jsem spala jak drevo.

mari111
3. zář 2009

handm,ono to tak je,ze kdyz budete opatrny a nechate tomu volny prubeh tak se to brzo poveda 😉 podivej na zlababu 🙂

handm
3. zář 2009

žlabi, to je dobře! Taky bych už příště neletěla k doktoru hned po prvních testech, stejně tam nic moc nevidí 🙂) I když já šla skoro hned protože jsem špinila...
Ale buh ví, jak to bude příště 😀
Jinak doufám, že zaženeš dávicí reflexy a budeš si to už jen užívat bez problémů.. 🙂

handm
3. zář 2009

Mari, nápodobně doufám 🙂) žlabík je dobrej příklad, tojoo :.)

mari111
3. zář 2009

jinak zlabi nechces jit k doktoru radeji hned,mne vcera rikal ze kdyby se povedlo hned tak mam aj prijit co nejdriv aby mi nasadil hned utrogestan pro jistotu aby se to udrzelo 😖

handm
3. zář 2009

Mari, mě jeden doktor říkal, že utrogestan je v podstatě jen placebo... ☹ ale nic se tím asi nezkazí.. A pro psychiku dobrý 🙂

tercie
3. zář 2009

Mari myslím, že žlababka utroš má od minula a už ho bere...žejo žlab? 😉 Doufám teda že si to dobře pamatuju 😀

mari111
3. zář 2009

aha tak to jo,ja nevim,nechci strasit,jen rikam co mi rekl 😉

mari111
3. zář 2009

tercinko a coze si to delala vcera celej den, ze si se tu neukazala,takhle strasit "kamaradka" 😠

mari111
3. zář 2009

kamaradky tam melo bejt 😖

sarlotta
3. zář 2009

já myslím, že utrogestan není placebo ... je tam progesteron, který stimuluje funkci žlutého tělíska...takže zvýší hladinu hormonů a to může v začátku dost pomoct. Je to spíš tak, že do konce 3měs je to 50/50 ať už polykáš co chceš 😉

Nějak se nát to tu roztěhulilo 😵 😵 jsem moc ráda, veselé zprávičky a budou nové fotečky mimísků... už se těším 😉

kopa
autor
3. zář 2009

Pajdulko moc gratuluji ke // 😵 😵 😵 😵

Mari a tobě gratuluji že jsi dopadla dobře na gyndě a můžete se už snažit 😵 😵
Hnedka udělám tabulu 😀

zlababa07
3. zář 2009

Holky, je to tak, utroš jsem si naordinovala po kinzultaci s vámi a jednou porodmí asistentkou sama, zavádím 2 x denně - ráno a večer. jinak se ale asi taky kloním spíš k názoru, že je to taové silnější placebo, protože v tomhle stádiu těhu je to prostě hop nebo trop, ať děláte co děláte 🙂

zlababa07
3. zář 2009

A ještě baštím femibion a hlavně pevně věřím 😵 😵 😵 to jen pro úplnost, tak snad dělám vše, co je v mých silách 😅

mari111
3. zář 2009

kopiku dííííííík si zlaticko a co jinak delas? dneska zadna tura?

mari111
3. zář 2009

a femibion je na co?

aronek
3. zář 2009

ještě mám dotaz. To NT se dělá jak? Přes břicho? Nervíky pracují ☹

kopa
autor
3. zář 2009

Vroninka 41tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 40tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt.........................3.9.KO................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna........................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................,22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 13tt....................3.9.KO
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07 5tt..................
Skritkova DC?
Eeliska 44DC
Flair 29DC
Maarrtina 26DC
Ikopretinka 25DC
Sarlotta 24DC
Paajaa 19DC
Kopa 17DC
Nicollka 17DC
Farmarska 15DC
Mari111 14DC
Aja 83 5DC
Hanana 4DC
If.v nehlídá si DC
Markee
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
3. zář 2009

Mari dneska žádná tůra 😒 jsem ráda že žiji 😀
Femibion jsou nej vitamíny 😵 taky baštím 800.Má výhodu tu že dokáže vstřebat kyselinu listovou 😉

tercie
3. zář 2009

žlab no taky myslím, já ho dostala na podporu až teď, při třetímtěhu, předtím mi ho nikdy nedal.

Mari no já od pondělka měla lítání, sháněla jsem lístek na peníze protože můj dr měl dovolenou, a ač vím, že na odevzdání mám 4-5dní, tak v práci to chtěli k poslednímu v měsíci. Tak jsem letěla k doktorce která toho mýho zastupovala, čekala hodinu mezi nemocnýma a ona mi ho odmítla napsat, tak jsem byla nasraná a vytočená, takže jsem si ho musela opatřit až v úterý u svýho dr, a tam to bylo bez problému a bez čekání.

No a včera jsem byla na technický s autem, tak mi jí konečně dali, ale nervy byly děsný protože jsem zjistila, že mi nejde přepnout z plynu na benzín 😀 naštěstí si toho nevšimli, a pak jsem jela do Frantovejch lázní za kamarádkou, se kterou jsme se půl roku neviděly, má 2 prcky, seděly jsme na zahrádce, bylo to pěkný odpoledne 🙂
A dneska musím sedět doma, protože mi dovezou nový garnyže do domečku 🙂

A teď vás chvíli opustím, jdu barvit a stříhat švagrovou - kadeřnici, tož se bojím jak to dopadne 😀

tercie
3. zář 2009

Aronku nic se neboj, je to jen UZ, dělá se přes bříško a NT se měří stejně jako měří třeba velikost mimíska 🙂 Neboj, budeš mít ukázkovou hodnotu 😉

ee.liska
3. zář 2009

tak jsem tu zpátky 🙂
pajdulko 😵 potichoučku gratuluji 😀

mari111
3. zář 2009

ja ted beru ten jerab ptaci, kyselinu a calibrum baby plan, myslite ze by sem mohla aj ten femibion? nebo mam toho dost? a j volne prodejny?

ee.liska
3. zář 2009

zlabi to je dobře, že je ti zle 😉 myslím to v dobrém

venus gratulace k poradně 🙂

mari111
3. zář 2009

teda tercinko tak to si mala rusne dni 😕 vidis,ty mas auto na plyn tak by si mi mohla poradit jak to je s revizema toho plynu,prej to je drahe??? asi budeme mit auto na plyn a nevime,co nas ceka 😒

sarlotta
3. zář 2009

Aronku je to jen klasické sono, neboooj🙂

ee.liska
3. zář 2009

mari tak hezké snaženíčko, aby byly za chvilku// 🙂
jo a holky, když jsem dneska dostala injekci abych dostala ms, bude při tom i ovu nebo ne? 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru