Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
7. zář 2009

Kdyz je dobra nalada,je dobre.A jde i vsechno krasne od ruky. 😉Je super ze mas ted hlavicku baracku.Clovek nema cas depkovat.Chapu to..A to je moc dobre.

Jmeno Vojitsek je pro nas pekne,A vsimame si ze je i caste,podle me to je jen proto ze jsme to jmeno vybrali.Tak proto se nam zda caste. 😀 😀
Je to kazdeho vec.Klidne ho dejte.Ja ho dala hlavne proto ze to bylo jedine co se pritelakovi libilo.A da se sklonovat ruzne.
Takze jsem rada ze to zustalo na me.Jinak by to byl:
Vincenc,Frantisek,a Felix.To prosim vybiral pritel.Tak mi date za pravdu ,ze jsem opravdu rada,ze me jmeno Vojtech napadlo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katyna6
7. zář 2009

Kerie-taky přeji všechno nejnej a nebuď smutná.Já mám už 3 měsíce ty trojky dvě ☹ 😀

kerrie
7. zář 2009

ikopreti............já koukala na Tvůj grafík a zrovna jsem si říkala, že jsi další adeptka na //..........třeba ještě vykouknou z testíku 😉 Ale kdo má čekat, viď? Testování bych normálně zařadila mezi adrenalinový sporty 😀

katyna6
7. zář 2009

bobinka-dobře jste vybrali,je to jméno moc krásný a z těch,co jsi psala,se mi určitě líbí nejvíc.Mám ráda tyhle starý český jména.Až nám se jednou(snad brzy) zadaří,tžak pokud to bude kluk,budeme mít asi Káju,to zase po mým taťkovi,který už není.Byl to skvělej chlap a baječnej táta a to jméno se nám docela líbí.

bobinka22
7. zář 2009

KAtyna6:
Urcite se vam brzo zadari..A verim v to a drzim opalecky.holky jsme strasne nervozni.!!
Cim dal tim vice.
Musim pomalu jit,za 20 ,imut mi jede autobus.Tak se mejte hezky a kdyby nahodou,ja napisu sms Farmarce.Drzte mi palecky ...Bojim bojim... ☹

kerrie
7. zář 2009

bobiiii, drž se!!!!! 😉

bobinka22
7. zář 2009

no,jooo...Kerrie:Dekuji...Ale ja si myslim ze me pusti... 😀

ikopretinka
7. zář 2009

Kerie, já bych tam zařadila jak testování, tak měření BT. KLidně bych si počkala na //, jen vědět že je třeba za dva dny najdu. 😀

kerrie
7. zář 2009

ikopreti............sázím na to, že na Tebe během pár dní juknou // 😉

bobiiii..............když Tě pustí, tak se tu potkáme zas odpolko 🙂

paajaa
7. zář 2009

Kopretinka: teda to je zrada od toho testu, že ty // tají. Vždyť máš úplně ukázkový grafík. Já jsem o tom nepochybovala, že tam budou. Snad se jen schovali a za den dva vyskočí. 😉

Kerie: přeji vše nej. Hlavně zdravíčko a spokojenost.

Bobi: myslím na tebe. 😎

katyna6
7. zář 2009

Holky,chtěla jsem se zeptat-jsem 17dní po revizi,min.po na kontrole viděl dr.na UTZ i folíky a včera mě docela dost pobolíval podbřišek,sem tam v něm i píchlo,ale jinak bez potíží.myslíte,že to už mohla být ovu?

A ještě jeden dotaz,co jste braly,než jste po revizi znovu otěhu?Někdo bere jen listovku,někdo Cal.babyplan,někdo Femigard-nevíte,k čemu všemu je dobrý?

kerrie
7. zář 2009

katy............já jsem po revizi brala kys. listovou a pak Calibrum babyplan 😉

kopa
autor
7. zář 2009

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok,páč mám hodně práce 😅

Kerrie všechno nejlepší k narozeninám 😵

Bobinko teda Vojtíšek i dává na čas 😀

Paaji,Kopreti tak já taky určo dostanu MS,páč i když jsem 21DC příznaky žádné 😠 Už mě to začíná pěkně štvát že se nám všem nedaří 😔

paajaa
7. zář 2009

Katy: já bych teď moc ovulaci neřečila, když ještě nebyla revize. Ale je to dobré znamění, že tělo fukguje a MS by jsi mohla dostat do 14ti dnů. Já beru pořád babyplan a piji kontryhel. Femigard a kontryhel jsou na srovnání cyklu. Já bych zatím určitě dlabala kyselinu listovou.

Kopi: to je mi moc líto kočko, že máš špatnou náladu. Třeba byla ovu jindy a vy jsme se trefili. To mě pobolívají prsa, ale je to zase klapání těla jako minule, takže to zcela přehlížím. Třeba to vyjde a tenhle měsíc nahlásíme // i s Farmíkem. 🙂 🙂 🙂

murynka
7. zář 2009

ahojky holky

kerie VŠE NEJK K NAROZENINÁM 😵 😵 😵

bobiku to víš že na tebe myslíme 😎 myslím že dnes nebo zítra to přijde 😉 a malý už vykoukne 😎

paji držím palce na testování 😉 😉

vendul a viděla jsi postýlku 😵 ???

katy já brala jen listovku 🙂

leni nepřepracuj se 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

Holky, děkuju všem za přáníčka 🙂

kopa
autor
7. zář 2009

Paaji já ani nemám špatnou náladu 😅 už mě to zase přestává bavit 😅 😅
tak uvidíme,jednou to vyjít musí 😉

murynka
7. zář 2009

leni úsměv jinak ti přijedu naplácat na holou......

zlababa07
7. zář 2009

Ahoj holky,

Kerrie, vše nej nej nej k narozeninám!

Kopí, prosím o měnu v tabulce - už jsem 6 tt (od soboty 😵 děkuji.

murynka
7. zář 2009

holky vám to letí ale mě se to nějak zaseklo ☹ 😝 😝 😝

jitie
7. zář 2009

ahoj holky 🙂
sem si vás přidala na Facebooku 😵

kerrie
7. zář 2009

Mury.......jak to? Neutíká Ti to? 😉

tercie
7. zář 2009

Kerrie všechno nej k narozeninám, a vítej do klubu třicátnic 😀

Bobinko držím palce ať si tě tam už nechají a máš to za sebo a Vojtíška před sebou 😉

iKopreti teda že ty máš njakej vadnej test, jakoFarmi minulej měsíc? 😀 Taky bych to zkusila ještě za ty 2-3 dny 😉

Tak na co jsem zapomněla? 😀

katyna6
7. zář 2009

zlababa-tak jsem až teď koukla k tobě do albíčka.taky jste to vzali po revizi docela hopem 🙂 šikulka! 😉 .To bylo v plánu,tak rychle,nebo se prostě zadařilo.Já pořád dumám nad tím,jak dlouho vydržet se nesnažilkovat.Ale asi nechám proběhnout 1 MS,pak možná ještě vydržím tu druhou(no nevím nevím)a pak konečně hrrr na mimi 😀
Už jsi byla u doktora,nebo kdy jdeš?

murynka
7. zář 2009

kerie do 25tt to fakt utíkalo ale ted ne ☹ ☹ navíc jak už mám vše připravené tak už ybch jí chtěla u sebe 😵
ale ono to ted uteče už nás čeká práce na našem patře na baráčku sehnali jsme zedníka 😵 😵 😵 😵
a o neděle to bude hotové tak šup babička nahoru a my začnem dělat na svém tak mám radost a utíkat to ted bude až budu zařizovat 😵 😵 😵

mari111
7. zář 2009

ahoj holky, kerrie vse nej nej nej k narozeninam. kopiku nezoufej,jeste nic neni straceno, no mury to je krasnej oblecek,to uz se tesim na fotecku Sofinky az to bude mit na sobe 🙂 jinak mne uz prava mandle polevila ale leva furt boli jak slak ani jist mi nejde jak nemuzu polikat a s tech caju chodim v noci tri krat na zachod ☹ ja uz chci bejt zdravaaaaaaa 😠 bobi uz se mozna pripravuje 😉 a nebo ji poslou domu? ale mne by nevadilo kdyby to bylo dnes,mam totiz svatek ale v slovenskom kalendari v tom ceskom az zitra,no takze vlastne bobi zitra by si mohla taky 😀 hlavne at uz je venku se ti konecne trochu ulevi 🙂

kerrie
7. zář 2009

mury.......ale je to príma chystat ty prťavoučký věcičky, viď? Mě to taky děsně baví. Teď jsem akorát povlíkala postýlku...........odpoledne přijdou na návštěvu naši a oni nám na to dali kačky, tak aby se taky pokochali 🙂 Teďka Ti to určitě bude utíkat, když bude co dělat na baráčku. Jen buď na sebe opatrná a nedělej nic těžkýho. Funguj tam jako organizační jednotka 😉 😀

murynka
7. zář 2009

kerie príma to je 😀 😀 ale tich peněz 😕 😅 😅 také mě to ale moc baví 🙂
ty už povlíkáš postýlku 😕 ??a to ještě vypereš nebo už ne 😕 😕 ?
já to povlečené sice mám ale matrace je ještě zabalená 😀 😀 a musím to celé vyprat 🙂 ale ted se mi zdá ještě brzo 😕 jen v týdnu se chystám na plínky že vyperu a vyžehlím protože to pak nechci žehlit s břichem 😅
neboj se opravdu nic nedělám jen jsme tam vymalovaa jednu místnost 😅 😅 jinak za mě dělají ostatní 😀 😀

kerrie
7. zář 2009

Jůůů, mari, tak přjeju vše NEJ k svátku.........ať se Ti splní všechna tajná přáníčka. 🙂

kerrie
7. zář 2009

Mury...........neeeeeeeeeeeee, jen na zkoušku, aby to naši viděli, když to zaplatili...........pak to zase svlíknu a vyperu a povleču až už bude prcek za dveřma 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru